• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda no jo, tak to já po nich pak budu taky vařit lehce a zdravě :grinning: Přesně vím, že mi po nich bude blbě a už přemýšlím, že preventivně je budu zapíjet mátovým čajem :slight_smile:
30. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz
holky, včera mi ségra donesla 2 fusačky na spaní pro malou, které jsem si objednala a jsou slaďoučký :slight_smile:, zítra vyfotím a šoupnu sem :slight_smile:
No a od mamky jsem dostala ještě takový úžasný teploučký bodýčko pro malou, takový chlupaťoučký a k sežrání :slight_smile:
30. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz
Tady teď začalo lít jak z konve, ale k tomu svítí sluníčko, tak doufám, že bude duha :grinning:
30. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
Rennu: na popáleniny používám jedině rozříznutý list Aloe vera. Hodně rychle se to hojí, nemokvá.
30. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
@lendaw jojo, po popáleniny se ptala alisek, také jsem jí radila aloe :slight_smile:
30. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
Rennu: :sweat_smile: Nějak jsem to popletla, než jsem se pročetla až na konec :sweat_smile:
30. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
tak ja už mam uklizeno :slight_smile: okoupanou malou je už i po večeři a za chvilku jde hajat dneska ten den nějak rychle utíká :unamused: tady lije jak skonve no je to dneska hnus to počasí :frowning2: Kubík si dal nachvilku asi pauzu v kopání:slight_smile: odpočívá po tak náročném dnu kopání :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
@lendaw v pohodě :slight_smile:

My už zdlábli bramboráky, zvolila jsem metodu nepřecpat se hned, takže až mi slehne, jdu si přidat :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
@rennu jo tak nakonec si si dala bramboračky jo,no dostala jsem na ně taky chut ani nemluv ale mam tam ještě lívance :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mám dnska ale chutě,se to pěkně střídá :grinning: sladké pak slané a mastné :grinning:
30. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
holky kdepak všechny ste :frowning2:
30. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
čauky

rennu: no hlavně,že jste ok:wink:

alisek: taky děláme lívance kynuté a s borůvkouvou omáčkou a taky jsem dnes pekla z rebarbory :grinning:

na popáleniny dávám krizový krém

my dnes byli v ikei a dozařídíme druhý pokojíček .....pak nafotíme :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
luci: to je teda dost drsné,co píšeš :fearful:
30. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
@hupcza jo no je to tak,co nadělám :frowning2:
30. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
luci: a ty nemáš rodičák? a chlap,když má práci, tak dává ty prachy kam?
30. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
autor
luci: já tedka konečně našla čásek a dočetla, co jsi dneska psala, že nemáte ani na mlíko a tvaroh, že chlap přinesl jedno rozbité vajíčko a tak........ je to docela šílené, ale je to dočasné nebo jak dlouho už tady to trvá? něco takového si vůbec neumím představit. znám hodně lidí, co mají malé výplaty, ale ty musíš mít rodičák, a tvůj výplatu plus ty fušky jak píšeš......... tak taky tomu moc nerozumím.......
30. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
pěkný večer holky, tak k nám už taky dorazil déšť s bouřkou, zašla jsem si na rychlý kafčo s kamarádkou a naštěstí cestou domů nezmokla ale měla jsem namále.

Hupco, no vidíš to máme společný kuchařský umění :slight_smile: rebarboru miluju a to jsem ji objevila díky tchýni, unás se z ní nikdy nevařilo. popálenina vypadá dobře, už nepálí, mažu aspoň fenistilem a snad zmizí, mít jizvu na pupkem je docela blbý, vypadá to jak jizva po operaci.
Co je "krizový" ? to jsem nikdy neslyšela.znám dobře krizový balíček :grinning: :sunglasses:
30. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
@rennu: dobrá taktika, tak snad ti to vydrží, se nepřecpat :grinning:

já teď dělám ty lívanečky a oba se s manžou olizujeme až za ušima :slight_smile: Máme je s rybízovou marmoškou a švestkovýma povidlama a k tomu tučný tvaroh :grinning:.
Manža si vůbec nestěžuje, že se tu furt bavíme o jídle, takhle z toho profitujeme :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
ali: http://e-bach.eu/index.php/obchode-shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage_boxed.tpl&product_id=53&category_id=4
je to celá řada přípravků založených na bachových esencích
používám i kapičky pro ondráška na zklidnění a nakonec i pro sebe - zklidn,zmobilizuje ....hodně to používajíi duly u porodu ....dobré pro děti na spinkání třeba v cizím prostředí apod.
30. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
@hupcza
@laurinka.22 holky ja mám rodičák ale aby ste to pochopily tak vám napíšu jak to je.Já mám rodičák který mi chodí každý mněsíc na učet což je 7600 jako každá baba,chlap mi posílá na učet 5800 takže dokupy na učtě mám 13400, chlapovy na učtě zustane ani ne dva tisíce a to dává na auto 2800 které platil ted poslední tři mněsíce zu tržby s té práce ted už auto není zaplacené protože není z čeho :frowning2: strhavají mu z výplaty po 3000 takže ted mněl výplatu jen pouhých 11400 musel na učet dodat peníze aby mi došlo 5800 na učet a tam mi odešly dalši dvě pujčky což dělá nějaké 4000 a plus nájem 8300 a doma mnš čeká ještě inkaso které musím zaplatit to dělá 1130,plus 1500 splácím kartu z které jsem musela zaplatit kauci tady na ten byt aby sme tady vubec mohly bydlet :frowning2: ,500 internet a cca 350 telefon který nemužu zrušit dřív až za rok. takže dokupy to dělá zase nějkaké 3500 když jsem pracovala tak byly peníze navíc ale ted nepracuju a chybí ty peníze :frowning2: chlap chodí na fušky ale jak sem psala on mu vyplácí podle toho jak má udělané a ted mu další peníze dá až byt dokončí což ještě potrvá,první částku co mu dal tak to bylo celé vložené do jeho práce takže stoho sem neviděla nic no už to trošku chápete,dluhy kterých se člověk nedokáže prostě zbavyt :cry:
30. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz
kov:notak těhule,že ...vzpomínám si, že i v minulém těhu se řešila výbavička a žrádýlko:grinning:
ale víš co -kdy se zas budeš mít čas rozmazlovat a patlat třeba večer lívanečky ...pěkně si to užij :wink:
30. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz
luci: nojá když jsem sečetla letecky příjmy a výdaje, vyšlo mi to,že máš na útratu 4000 -což sice není mnoho ....ale žít se z toho dá .....začínala jsemtaky s platem cca 10 čistého a platbou 7,5 za byt a ještě jsem do té práce musela dojíždět 15 km - takže na jídlo (no a všechny ostatní výdaje - telefon a spol.) mi vyšlo tak 1,7 ....nic extrovního, ale prostě jsem se naučila zelí a fazole na 100 způsobů :slight_smile:
největší peklo jsou ty půjčky :unamused:
30. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz
@alisek na popáleniny je super Hemagel-sice je dost drahý ale hojí to rychle jako blázen. ale z domácích receptů nevím. já bych ráno vlítla do lékarny pro malinkou tubicku hemagelu.
30. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
@hupcza: no však já si to taky užívám, akorát se u toho věčného čtení o jídle furt cpu :slight_smile: Tak se bojím, abych moc nenabrala :slight_smile: Jinak to víš, že jsem ráda a užívám si to a teď začnu ještě více, protože jsem od pátku doma na neschopence :grinning:
Tak ty používáš Bachovky? Ty mi příjdou super ....
30. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
holky díky, ty bachovy esence jsou fakt zajímavý asi je objednám.
suz., hemagel mám ale v kanceláři, zítra ho už použiju a snad to rychle zmizí.
30. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz
@hupcza počítala si špatně ztlatko :frowning2: příjem 5800 plus 7600 je 13400 z toho musím zaplatit byt 8300 ,inkaso 1340,pujčky 4000,karta 1500 ,internet 500,telefon 350 celkem 15990 což znamená že mi chybí na splátky a na placení ted sem mněla ještě poslední výplatu 3400 z které jsem zaplatila co sem mněla a zbyly mi 400 a 2000 dones chlap nakoupila jsem a peníze jsou fuč :cry:
30. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz
ali: z babickovych receptu bych pouzil horcici. Zni to hrozne, ale pouzival jsem to uz jako maly. Pokud se dostanes do lekarny, tak urcite ten hemagel. Martin
30. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
@hupcza: jj, na jídle se dá vždy ušetřit nejvíce :slight_smile:. Taky přemýšlím, co budu vařit, až budu na rodičáku :slight_smile: Ale až budu kojit, tak to bude hodně zajímavé, co je laciné a nenadýmá? :slight_smile: Ale jsem velký milovník receptů, takže teď budu mít pár měsíců na to, abych na to přišla :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
luci: no tak to je ale těžce začarovaný kruh....... možná je to hodně blbý dotaz, ale proč jste si pořizovali druhé mimi? nemyslím to špatně, ale je logické, že jak se narodí, tak bys stejně hned pracovat nemohla ne? takže byste na tom byli stejně jako teď tak jako tak ne?
a kde jsi přišla k těm dluhům a půjčkám?
to fakt nevím, jak z toho ven, jak to chcete řešit?
my taky začínali s pár kačkama, taky jsme pár půjček zvládli, ale to všechno je pryč a dítě si pořizuju až potom, kdy mám práci, bydlení, zázemí a trošku pohodu.........
psala jsi, že tvůj nemůže ted ani změnit práci, nejdou aspon ty půjčky nějak sloučit nebo snížit splátky?
30. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
suzete: Jj, Martine, vlastně jsem nedávno slyšela, že hořčice je dobrá na popáleniny.

luci: jo, sloučení půjček by mohlo být aspoň trochu řešení, jak píše laurinka. Vím, že třeba GE money bank to dělali - když máš třeba 2 půjčky u jiných bank, tak oni je převezmou a sloučí ti to a tím se měsíčně docela dost ušetří.
Tak ať se vám brzy daří lépe. Snad když zaplatí ty dluhy v té práci, tak si pak najde něco lépe placeného a bude lépe.
30. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
luci asi vám jediné pomůže snižovat výdaje, taky zkusit dát všechny úvěry k jedné bance, měli byste ušetřit na poplatcích a možná i víc, obejdi si banky ve městě at víš jak si stojíte. bejt tebou bych zrušila internet, každá pětistovka navíc se hodí, a zajít na soc. úřad jak by vám mohli na nějaký čas pomoct, myslím nějaký příspěvky.
30. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.