• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
luci: no jak píše ali, net bych taky zrušila, protože to k životu nepotřebuješ nutně........

holky, no tak se mi šíleně boulí bříško, to je něco.......mám bouli vpravo vedle pupíku, asi se chce protlačit ven nebo já nevím......manža se řehtá a hladí ji a vytlačuje zpátky do břicha...... no boží.....
a máme v pokojíčku postýlku na vyzkoušení, čekám ještě povlečka, tak abych je mohla zkusit, je to teď tam a teď jsem tam přišla a ta naše malá potvůrka si tam lebedí........jako pohodář fakt...... tak než jsem ho vyhodila jsem ho musela vyfotit, fakt......jak ví, kde je dobře....... :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
kov: no já jsem takový trošku magor na léky ...pokud není zbytí, tak sahám po alternativě - a ono zbytí většinou je,protože nikdo u nás netrpí na žádné vážné nemoci(klep kelp) - na rýmy,kašlíky, zubky ....vše homeo, bachovky,bylinky,aromaterapie
dokonce jsem poléčila i manžův roky se vlekoucí ekzém - tsss.,.....nějací kožaři si na mě nepříjdou:grinning:

ali:já jsem zblbla i dubnovky a spousta z nich je začala úspěšně používat - takže kladné reference i od jiných mamin :wink:

luci: tak já se v tom textu asi blbě zorientovala :wink:
ale chlapa,co mi domů donese 2000 bych hnala svinským krokem - nejsem zlatokopka,ale aby nedonesl ani to,co mi dá stát na sociálce -to bych fakt neunesla

kov: třeba budeš mít štěstí jako já s ondrou - ten bez prdíků dal vše krom kynutých borůvkových knedlíků ....a to se dá přežít - zbývá toho dost :grinning: ....normálně jsem jedla teplý chleba, cillicon carne ....cokoli ...
ale faktem je,že každé přebalení jsem důsledně doplnila masáží bříška -preventivně jsem projela střívka- a tuze se to oplatilo
30. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
@laurinka.22 jak už sem psala někde na začátku,mimi přišlo nečekaně a já nejisem svina abych dala prič zdravé dítě.Brala jsem prášky ale krvácely jsem snich a skončila ve špitále a tak jsem mněla 3 mněsíce mezi práškama pauzu a i když se dávalo pozor tak to bylo prd platné a přišlo mimčo,nebyla bych schopná dát mimi prič.V tu dbu když jsem byla na začátku těhotenství tak jsem chlapovy říkala že věčně pracovat nebudu a tak si začal hledat práci,já jsem nevěděla že utácí peníze z práce až pak najednou mi řek že mu tam chybí 10000 a proto nemuže odejít že by ho daly na policajty,z jiné práce mu volaly a mněl tam začít pracovat ale nemuže odejít takže toto jsem ja nečekala.Jestlůy jdou snížit splátky tak to nevím ale pochybuju mužu se zeptat v bance a jsem zvědavá co mi řeknou,no a u cetelemu nevím zda to pujde :frowning2: Dluhy začaly když sme začaly bydlet sami a kupovaly věci do domácnosti a od té doby se jich nejde nějak zbavyt :frowning2:((((( ja nevím sama jak dopadnem ale vidím to bledě a určitě to nedopadne dobře pokud chlap nezmnění práci :frowning2:' :cry:
30. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
@kovalda zlatíčko mně pujčky nesloučí protože nepracuju víš :frowning2:
30. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
@hupcza zase sis to špatně přečetla chlap mi posílá na učet 5800 a dva tisíce mu zustavají na učtě na auto ale to stojí měsíčně 2800 takže nemá celou splátku
30. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
@alisek ráda bych zrušila internet ale smluva je na dva roky a ty budou až příští rok oni nám to dříve nezruší tak jak ten telefon :frowning2:
30. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
luci:no hlavně si neberte ty hyper výhodné úvěry bez ručitele iprolidibez potrvzenípříjmu ..nevolej ani na ty čísla,jelikož se tam dovoláš jen automatu a stejně se peněz nedobereš,ale účet za telefon ti naskáče do tisícovek ...manža tozkoušel,jelikož potřeboval pracovně vědět,co to obnáší a nestačil se divit
jinak nechápu furt toho chlapa -psalajsi11400,tak zase jen 2 ....takkdejsou ty peníze? když teda nesplácí ani tu zpronevěru
30. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
holky ja jsem z toho na nervy jdu spát bo mně jebne :frowning2: :cry: pa
30. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
@hupcza platí auto z těch 2000 a ještě si tam dodává zbytek peněz co mu zustane na učtě mu strhavají na pujčky
30. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
jo holky a myslím že na sociálce je nebude zajimat to že máme dluhy to je náš problém a oni nám nedají ani ten příspěvek,podle nich sme mněly a budeme mít na živobití,ze začatku jsem brala na malou 200 přidavek a ten mi vzaly že prej máme životní minimum no jebne mně jdu spát pa
30. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
luci: tak teď už to nechápu vůbec :grinning:
ale to je fuk - možná mi anče sedí na vedení
30. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
luci, určitě ve sml. je výpovědní lhůta, je lepší vysolit třeba 6X500 než 24x500, a co vaši rodiče oni vám nemůžou dočasně pomoct?
30. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
lucko: jak čtu cetelem tak je mi jasné, co to je za půjčky,.....tady ty bez ručitele, rychlopůjčky s obrovským úrokem.
píšeš, že vám začaly problémy, když jste začali bydlet sami. ataky že tvůj muž utrácel výplatu. takže já vidím chybu v něm....... promiň, ale to je hrozný přístup k životu, máte jedno dítě, teď druhé na cestě, dluhy...... a ten internet a telefon - my teda nemáme žádnou smlouvu, kdybych net nezaplatila, tak mi ho nejspíš odpojí, takže dva roky čekat - no nevím, jak chceš........ a auto prodat nemůžete? protože pokud nemáte na splátky - jestli je to na leasing - tak vám ho stejně brzo vezmou ne?
a nemůžete jít bydlet aspoň přechodně k tvým nebo jeho rodičům? abyste žili za náklady za energii jen a nemuseli platit nájem.....
30. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz
taky bychse přikláněla k prodeji auta -to není jen splátka ale i povinné ručení,beznín ...

laur: neplatit net není řešení - oni ho sice odpojí, ale budou vymáhat dlužnou částku než odpojili včetně penále atd.
30. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
hup: já vím, já to nemyslela tak, že to má přestat platit, ale ať vypoví smlouvu dřív, že přece když na to nebude mít peníze, stejně jí ho odpojí.......
a souhlas s tím autem - letní gumy, zimní gumy, technická, benzin, olej, povinné, atd. atd......
30. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz
holky dobrou noc, valim do pelíšku.
30. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz
Dobré ránko přeju :slight_smile: výlet byl včera super pršelo nám jen cestou tak se to dalo,ale žít bych tam nemohla moc velké město a strašně uspěchané :wink:
ad.popáleniny:dobrý je fenistil
rennu:ještě že je vše ok :wink: Honzík je šikulka
31. kvě 2010 v 07:07  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

@antana123 tak super, že jste si to užili :slight_smile: Jinak já mám Prahu také ráda, ale kdysi jsem tam jezdila studovat a po jednom dni v Praze jsem byla vždycky strašně unavená, takže na výlety ano, ale na bydlení pro mě by Praha také nebyla :wink:
31. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:,
tak na dnešek už jsem se docela vyspala, vstávala jsem asi jen 3x a byla vzhůru asi jen 6x :grinning:. Ale už se docela daří najít brzy správnou polohu, která by vyhovovala mně i Žanetce :slight_smile:
31. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
@antana123: super, že vám nakonec počasí přálo a mohli jste si to užít. Kde jste všude byli?

@rennu: já v Praze žila leta, ale teď už si taky nedovedu představit tam bydlet. Je tam strašněj spěch, stres a shon. Smrdí to smogem a tak ... Jediné, co mi chybí je dobrá dostupnost odkudkoliv kamkoliv a kdykoliv a taky ty obchody, ... tady je to s obchodama na čtýru, ale ono se to zlepší :slight_smile:
31. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
@kovalda dobré ránko, já teda chodím v noci na malou dost, protože hodně piju a budím se, když jsem přeležená z jednoho nebo druhého boku, ale třeba kopkání Honzíčka mě ještě nikdy neprobralo :slight_smile: pokud s tím ovšem nesouvisí to chození na malou, že by třeba jako čutnul do močáku :grinning: Ale ráno mě můj budil, něco potřeboval a já než se rozkoukala v leže, tak Honzíček vesele čutkal do bříška...takže já spím asi fakt jak poleno jinak, když mě brouček nevzbudí :slight_smile:
31. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
dobré ranko

ant + renu: ad praha -úplný souhlas-na výlet super, na trvalo brrrrr

noční vstávání u nás zatím není na pořadu -a doufám,že ani nebude :sweat_smile:
31. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
@hupcza to je jedno je to strašně složité :frowning2:
@laurinka.22 auto je na lizing jo no,takže to víme že by nám ho vzaly ale kdo si koupí auto na lízing no nevím no.Krodičum tak to je ted pěkně zapeklité k mamně nemužu protože ta bude brzo taky bez bytu jejího chlapa propustily z práce a nebude mít taky na placení takže tam určitě ne a navíc má 4 malé děcka.Nop k mojemu tatovy to by asi taky nešlo zase ma 4 malé děcka a už vidím jak by si nás tam nakvartýroval a ještě z malím děckem no tak tomu fakt nevěřím :frowning2: a od Radima k rodičum no tak tam nejdu však mně ten jeho nevlastní fotr zmlátil ti at mi dají pokoj,takže ja už nevím,přemíšlewla jsem že se zeptám na sociálce ale nevím jak to tam říc mam strach že přijdu o všechno a že by mi mohly vzít děcka když je nebudu mít z čeho živit :frowning2: :cry: Jo s tím že chlap utrácel peníze z tržby mně hodně naštval taky protože už dávno sme mohly být částečně za vodou ale ne on si musí kupovat volovinky do práce svačiny mu dělám ale on si musí na benzince kupovat volovyny a pak to auto ,nevím proč ho bral když věděl že na něho nakonec nebude,no jsem hodně zvědavá co bude dělat.Já jsem ho na to upozornovala už na začátku těhotenství ale pořád nevidím zmněnu :frowning2:((((((((( :angry: :angry: :angry: :angry: sere mně stím.
@alisek rodiče pomáhají ted že sem tam něco koupí a pučí ale jinak pomoct nemužou.
@laurinka.22 jinak do auta se nekupuje nic snad jen nafta a to je všechno a pojistka už není zaplacená hodně dlopuho není na ni :frowning2:
Nop ja vám řeknu že jsem pořádně na nervy a nevím co bude dál,asi mně jebne no :frowning2: :cry:
31. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
@antana123 ahojky tak to mám radost že se výlet v Praze povedl :slight_smile: :wink:
no mně malí dneska ráno kolem třetí až čtvrté zbudil ne kopáním do močáku ale kopáním do boku takže síla :grinning:
31. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravim vyjmecne pri pondelku....je tu bank holiday :sunglasses: A ja misto toho abych chrupkala, kdyz muzu....tak jsem vzhuru od chvile, kdy mel budit budik :rolling_eyes:
rennu....je dobre, ze jste s Honzickem v poradku...to jednoho vyplasi k smrti co? Ani nevim, jestli jsi to psala...zjistili proc bylo to krvaceni?
laurinka....mas moc, moc krasne fotky :wink:
anty...super, ze se vylet vydaril :wink:
hup...ja taky zadne nocni vstavani zatim neprovozuju....to bylo drive...tak okolo 3mesice....ale ted uz dlooouho nic...a taky tak nejak tajne doufam, ze to vydrzi :grinning: A cutanecky male v noci necitim....pac spim a spim a spim....a vzbudi me az vriskot ptactva z poza okna :slight_smile:
kov....to sis dneska moc nepospala teda :grinning: Tolikrat vzhuru a vstavani...to by me piclo :grinning:
31. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
@safryy: no díky bohu už jsem doma, takže se dospím kdyžtak přes den :slight_smile:, ale oproti předchozí noci to už bylo vlastně v pohodě :slight_smile:

@lucinecka222: ty bys potřebovala, aby peníze vůbec nepřišly do ruky tvému příteli, protože evidentně je utrácí za pitomosti a pokud v tom bude pokračovat, tak budete dál takhle v pytli. Ale věřím, že se to zlepší, dostane rozum, uzná, že dělal pitomosti, zaplatí dluhy v práci, najde lepší a začne se chovat jako otec od rodiny :slight_smile:
31. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
@safryy: to je normoš, vždycky taky vstávám tak, jak jsem zvyklá na budík. To pak naštve, když tak vstávám o víkendu a do práce se ne a ne vzbudit, ... :grinning:. Ale teď už si snad odvyknu :slight_smile:
31. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
kov...urco si brzo odvyknes....ja byt doma par dnu, tak mozna spim...az....no nekecam...do deviti :grinning: Ja rano neumim spat dlouho totiz....manzel to nechape...on je jak ledni medved....ten jak zalehne, tak ho vzbudi jen hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
@safryy tak mě dnes budil brzy manžel, potřeboval ještě něco vysvětlit před zkouškou z AJ.....jinak k té sobotě, byla jsem vyděšená dost, ale z čeho to krvácení bylo mi neřekli....:frowning2: ale jsem štastná, že z gynekol. hlediska je vše naprosto v pořádku :slight_smile:
31. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
@kovalda no snad mu to docvakne.ja jsem ted napsala do banky tak ted budu čekat co mi odpoví,myslím si že budou volat ale nevěřím tomu že by mi nějak vyhověly no uvidíme :frowning2:
31. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.