• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
ahojky kočky,
já taky prahu miluju, ale taky bych tam nežila.....máme tam tetu, takže byt kdykoli k dispozici,což je na přespání super....... :slight_smile:
mě mímo taky v noci nebudí, ani kopancema, začne až jsem já vzhůru, takže to je super.....a vůbec je nejvíc akční dopoledne, a pak v podvečer, mohlo by takové být i po narození, to by bylo fajn....... :slight_smile:
saf: děkuju moc :slight_smile:
luci: aha......tak vidím, že vy to máte složité celé a i tvoje máti a otec žijí tak nějak podobně, čtyři malé děcka, panebože, plus finanční problémy, tvůj chlap evidentně nezodpovědný, jako fakt nevím, jak to řešit. nevím, co by ti měla dát sociálka, protože vy příjem máte, akorát ho vlastní vinou (myslím teď přítele, ne tebe) posíláte do háje, místo abyste z něho žili. takže různé příspěvky atd, to netuším, v životě mě to nezajímalo, ale můžeš se tam zkusit zeptat, za to nic nedáš, oni jsou tam na to zvyklí......
a to auto i když je na leasing určitě prodat jde, to máš jako s bytem který je na hypotéku.......ale podrobnosti ti taky neřeknu, netuším.......
31. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
@kovalda napsala jsem tam ohledně snížení splátek no jsem zvědavá :frowning2:
31. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
@lucinecka222: naděje umírá poslední. Třeba budou souhlasit s odložením splátek nebo jejich snížením, ale prodloužením doby splácení, .... Důležité je to řešit a nečekat jen až zaklepe exekutor. Když viděj, že máte snahu, snad vyjdou vstříc.
31. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: nedočítám :sweat_smile:

já už jsem relativně zdravá a malej taky už lepší :slight_smile: :slight_smile: počasí je u nás na pytel, slunce, déšť, slunce, déšť, dneska teda i docela kosa :rolling_eyes: :rolling_eyes:

rennu, co to čtu, ty jsi měla nějaké krvácení?? :confused: snad to bylo jen z čípku nebo tak, já to mývala v těhu s Tomášem taky občas :confounded: hlavně, že je vše v pořádku :slight_smile: :slight_smile:

jinak já spím velice dobře, co jsem si koupila ten zdravotní polštář :grinning: :grinning: vzbudím se teda jednou v noci...ale to je asi pravidlem, abych přikryla Tomáše :grinning: na záchod jdu jen někdy, páč teď se snažím dodržovat po osmé večer nepít :sweat_smile:
rennu...budu drzet manzelovi pesti pro stesti :wink: Je to jeho posledni zkouska?
Hlavne, ze je vsechno v poradku....myslim, ze hup tu vcera psala...ze uz jsou prcci prezitelni...to mi prijde uplne bomba...ne ze bych chtela prihnat nejakou pohromu...ale malilinkato me to uklidnuje, ze co kdyby.... :wink:
Dobré ráno, hlásím se po pracovním víkendu. Pokusili jsme se z budoucího dětského pokoje alias skladiště vytvořit obyvatelný prostor. Celá akce zatím skončila ve stádiu poloskladiště. :grinning: Ale alespoň jsme vyřešili přesuny nábytku, takže do ložnice přijde už jen postýlka a je vyřešeno a zbytek se bude upravovat postupně. Ale co můj drahý našel ve svém herberku za poklady, které už dávno oplakal. :slight_smile: Za tu infantilní radost v jeho očích ta námaha stála, i když jsem vždycky večer padla jako podťatá. :slight_smile:
V noci se zatím nebudím, což kvituji s povděkem. :slight_smile: A s tím vstáváním - já jsem doma už od února, takže se mi podařilo si přetočit režim - chodím spát pozdě a vstávám k tomu přiměřeně taky pozdě. :slight_smile: Ale to se myslím za pár měsíců rapidně změní. :slight_smile:
Jinak jsem vás prolétla jen zběžně, takže už jsem zapomněla, na co jsem chtěla reagovat, ale snad to nějak doženu.
31. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
31. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
@lotyna: jj, to nás taky čeká, výroba pokojíčku ze skladiště :slight_smile:, tak snad to bude podobně úsměvné :slight_smile:

@rennu: tak držím drahému pěsti, aby zkoušku udělal
31. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
Ja chci taky vyrabet pokojicek :frowning2: Potrebujem se prestehovat...tak jsem zvedava, jestli jeste pred porodem...nebo az po....kazdopadne oboji bude zahul :confounded:
31. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
@lucinecka222 já upřímně řečeno s Kovaldou moc nesouhlasím, že se z tvého chlapa mávnutím kouzelného proutku stane zodpovědný člověk. To je vždycky jen o slibech a omluvách, a nikde nic. Nezastal se tě, když tě tchán zmlátil, chtěl od vás odejít, projebe veškeré peníze, má prsty ve zpronevěře, nevnímá že nemáte co jíst a koupí na leasing auto, čekáš dítě, přinutil tě nechodit do práce...tak to musí být asi super dobrý v posteli, že tě to u něj drží, ale dluhy to nezaplatí. nevím, kde bydlíte, ale třeba někde za městem v dědině seženeš menší byt za menší peníze, 9tisíc není zrovna málo. A sama s děckama se vlezeš i do 1+1, není to nic vyjímečného. Chlap by ti platil alimenty na obě děti, byla bys bez chlapa, takže podporu budeš určitě, a jeho dluhy ať si řeší sám. takhle se s ním dostaneš akorát stále do větších sraček. možná to píšu moc drsně, za to se omlouvám, ale koukám na to s otevřenýma očima.
31. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
@suzete já vím je to tak no :frowning2: ale není to až tak jednoduché jak se zdá víš :frowning2: dluhy sme udělaly společně a tak se jich tak musíme taky zbavyt a bohužel mu dneska hned řeknu kdy už se konečně začne starat :angry: další mněsíc začíná a splátky s ním taky přicházejí a bohužel tím že bude nad tím jen přemíšlet tím nic neviřeší takže se musí starat ja prodávám všechno co jen se dáat mám z čeho alespon něco zaplatit a bohužel on bude muset taky,i když vím že mi nikdo tak rychle nic nekoupí ale co ja si počkám prodávám i notebook rok starý prostě všechno co mi je na prd i když noutbuk je věc co jsem tak dlouho chtěla a přála si ho ale bohužel živobití je promně duležité.
31. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
rennu, ojo: Přeju, ať už se vám zdravotní problémy vyhýbají.

@kovalda Tobě přeju abyste to měli bez veselého intermezza sršeň v obýváku jako u nás. :slight_smile:

@safryy Tak stěhování nezávidím, já se v posledních sedmi letech stěhovala pětkrát a doufám, že už se nikdy stěhovat nebudu.

@lucinecka222 Zajdi si na tu sociálku, načrtni situaci, když už nic jiného, budeš vědět, na čem jsi. Oni dřív poskytovali i nějakou jednorázovou pomoc. A asi bych si udělala nějaký krizový scénář, rozpočítala si, kolik peněz můžu denně utratit a podle toho postupovala. jak už psaly holky včera, nejvíc ušetříš na jídle. A s tím autem - jenom ho živit (nafta, olej atd) mi připadá jako zbytečný luxus.
31. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
Brý ránko kočky, jdu vás na chvilku pozdravit,
s těma pokojíčkama to máte super ikdyž jim říkate skladiště, unás v bytě (2+kk) bude mrňous bydlet s námi vložnici, takže já nic nezařizuju, jednou si to snad vynahradím. Pevně doufám, že se do 2 let vystěhujeme už do "vlastního" a malej bude mít vl. ložnici a my taky :slight_smile:. Pořád hledáme vhodnou nemovitost ale jsme asi náročný, máme sice vl. velký pozemek ale máme problém se sousedem a díky němu i s obcí tak tam stavět nebudeme a časem ho prodáme.
31. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
luci, s tímto musím soulasit se suzete...moc bych ti tedy přála, aby se ti chlap změnil a vše se obrátilo v jen dobré, ale ze zkušností pár mých kamarádek a i mojí tety tomu absolutně nevěřím...
u tety se to vyhrotilo, až když asi 3x odešla, pokaždý přišel s prosíkem a omluvami, ale sekat dobrotu mu vydrželo měsíc a pak šlo vše nanovo..teta je horzný dobrák a má slabou vůli, tak se vždy nechala ukecat a až když konečně odešla sem za náma do čech ze slovenska, tak už má pokoj a konečně je i rozvedená...tam se jedná o dobu skoro 20 let, že i děti jsou velké (nejmladšímu 16let), nicméně za tu dobu už jim odebral exekutor barák, sama díky němu dluží na sociálním pojištění přes 70tis, napsal na ni firmu, kterou zadlužil a podepisoval za ní smlouvy a tak...tu nedavno naštěstí zlikvidovali...všichni ji běhěm posledních 5 snad i 10let říkali, ať odejde, rozvede se...nakonec až teď sama uznává že to měla udělat dávno...radši být bez něj sama se 3 dětmi neposednými dětmi, než se nehcat takle zadlužit :confounded:
31. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
@lotyna díky :slight_smile:

@ojo no spadl mi kámen ze srdce, že je to v pořádku :slight_smile:

@safryy předposlední, pokud tuhle dá, tak mu zbývá jen makroekonomie a ta je nejhorší z toho semestru, je toho moc a nic mu to neříká, ale měl by dost času....jinak nemá ještě ze zimního semestru matiku a tím pádem nemohl choit na matiku ani v letním, takže matiky si nechává na příští rok....kreditově mu to už dá na postup do druháku, ale v druháku to bude mít mazec, hlavně ty matiky :sunglasses:
31. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz
@suzete: vesměs s tebou souhlasím, jen jsem psala, že doufám, že se to stane. Protože chápu, že musí být těžké odejít, přestože je evidentní, že bez něj by lucce bylo líp. :unamused:

@lotyna: jj, taky mám v posledních pár letech za sebou stěhování 4x, tak doufám, že už zůstanu kde jsem :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz
luci, drž se!

loty, díky, snad už mě nic nepolapí :grinning: asi se sem tam vemu nějaký ten vitamín :grinning:

jé vy se máte, kdo zařizujete pokojíky...já bych taky ráda...ale zatím to nehrozí :sweat_smile: možná až budou děti větší, tak se šoupnem do podkroví a děttem necháme ložnici...nebo snad by do tý doby byl barák :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
Tak jsem vyfotila to svoje magabřucho a dala ho do alba. :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
rennu, fůůůj makroekonomie...trochu jsem k tomu čuchla v posledním roku střední a teda na učení hrozný, ani jsem na to nekoukla a modlila se ať si to nevytahnu u maturity :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ale tvůj manža to jistě zvládne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kov, já jsem taky takový kočovník, za poslední 4 roky jsem se taky stěhovala snad 3x :sweat_smile: teď už říkám, max se odstěhuju do svého baráku :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
@lucinecka222 bože holka, nezávidím ti, nemáš to v životě jednoduché, tak držím pěstičky, aby se vše vyřešilo :slight_smile:

@kovalda jůůů, ty máš ale krásný pupíček :slight_smile: tam se určo Žanetce líbí :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
kov, krásný pupík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je na tobě vidět, že moc nepřibíráš :slight_smile: :slight_smile:

jo tak jsem se na čtvrtek objednala na cukr...prý že tam musím 2 hodiny sedět a ani nic nepít :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...na to jim prdím...minule ještě v Plzni jsem mohla neperlivku, tak teď si ji vemu sebou a zkusím se i zdejchnout :sweat_smile:
31. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
musím říct, že na vejšce mě nejvíc drásala statistika, to bylo na moji logiku už moc, matika ušla, ekonomie taky, makroek. taky celkem ušla ale dnes si už nic z toho nepamatuju :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
loty, kov...u nas je to nezbytne...tady mame jen jeden pokoj...nam dvoum to jakz takz staci....ale s mimcem uz se nevmacknem...hernajs, jak mi chybi ten nas bytecek 3+1 co mame v OV :grinning: Ale tak clovek si zvykne na vsechno no...jsme tu jeli kdysi s tim, ze tu budem zit jak studaci na kolejich...ale ted uz to nepujde....a uprime....uz mam toho sdileni kuchyne a koupelky az po krk :pensive:
rennu...makroekonomie...uz ten nazev zni dost hnusne :grinning: Ale on to zmakne :wink: Ale ma toho teda jeste fest pred sebou borok...kdyz jde teprve do druhaku....obdivuju vsechny, kteri jsou schopni pracovat a jeste delat skolu k tomu.... :wink:
ojo...pribeh tvoji tety je drsny teda...ale nastesti se vazne rozvedla a sla si za svym....ja si tuhle situaci neumim ani ve snu predstavit....
31. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
@ojo oni to dělají jak kde, u nás se nesmělo pít, ale mohli jsme odejít pryč a i na wc..pravda, žízen jsem neměla, byla jsem přepitá toho hnusu a taky byla zima a pršelo, takže to šlo :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
kov, moc pěkné bříško :slight_smile: ještě ted když se náhodou zahlídnu s břichem v zrcadle tak nevěřím, že jsem těhotná, fakt mě to 100% nedochází.
31. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
kov...fajny pupik....me pripada, ze ty snad jeste hubnes nez pribiras :slight_smile: Ale pupik se hezky kulati :wink:
31. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
alisek...tak to mame uplne stejne...taky ho v zrcadle na sebe vyvaluju a nevericne kroutim hlavou :grinning:
31. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
saf, to jsem ráda, že nejsem jediná, prostě mi to ještě do mozku nedoteklo, asi tky proto že dělám tak někaj vše jako před těhotenstvím.
31. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
@lotyna zajdu neboj jen co budu mít na autobus,ja ji mám totiž v jiném mněstě víš a nemám ted na bus no :frowning2: ale jsem zvědavá zda se tím něco vyřeší :frowning2:
@ojo jo on život není jednoduchý a já jsem bohužel blbá že sem spadla do pastí chlapa u kterého jsem, se dostala do takových dluhu s kterých se nedokážu vyhrabat,achjo ja bych tak čas vrátila spět :frowning2: držet se to už je snad n´jediné co mužu ale jsem, zvědavá jak dlouho to zvládnu,malí taky pocituje jak sem v nervách a jestly ho donosím do konce tak to bude zázrak ja totiž už fakt nemužu :frowning2: :frowning2: :frowning2: je toho na mně moc,všechno to na mně padá :frowning2:a připadám si na všechno strašně sama.Malí vyvádí v břichu jak dábel asi se otáčí :grinning:
31. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
já mám pupík taky v albíčku včera jsem se fotila :slight_smile: :wink:
@kovalda jdu kouknout na tvu pupík :wink:
31. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.