• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
alisek...presne tak...zatim me ani brisko nijak neomezuje...styl zivota je porad stejny....jen uz nedru v posilce :grinning: Jinak vsechno beze zmeny....ale je to krasne videt to brisko a hladit ho ze? A uzasne je, kdyz se ten maly clovek vrti a dava najevo, ze uz tu brzo bude s nama a uz ted je s ni celkem sranda....trosku se desim te veskere odpovednosti...ale tesim se nesmirrne. :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahojky holčiny.
tak mám fotečku pupíku v albíčku...Jestli chcete mrknout! :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
kov: Pěkné bříško. :slight_smile:
Taky si ho budu muset nechat vyfotit pro srovnání, připadá mi, že se mi za poslední dva týdny nějak vyvalilo. :slight_smile: Jo a v pátek jsem měla premiéru - poprvé mě pustili v tramvaji sednout.
31. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
@kovalda krásnej pupík :slight_smile: :wink: a vubec ti nepraská to máš super :wink: mně ty strie ted jdou pořád víc a víc vydětr a to se mažu :unamused: ale co kašlu na strie,sou i horší věci v životě :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
@rennu: díky, no, snad se jí tam líbí. Zatím neprotestuje, tak asi jo :slight_smile: Však k snídani dostala lívance, tak komu by se tam nelíbilo, že? :slight_smile:

@ojo: díky, jj, zatím moc nepřibírám, snad to vydrží i teď, když jsem doma :slight_smile:
Cukr už mám díky bohu za sebou, já se směla napít čisté vody a i jsem mohla jít pryč, to jsem byla ráda. TAk snad ti to taky vyjde.

@safryy: no, tak brzy vám bude dobře ve vašem 3+1, tam se s Verunkou krásně vlezete :slight_smile:
Díky moc. Jj, pupík mi roste před očima, každý den na něj v šoku zírám, že snad zas přes noc porostl :slight_smile:

@alisek: mně to taky moc nedocvakává a když se zahlídnu v zrcadle z boku, tak jsem pokaždé překvapená :grinning: Však ono nám to v září docvakne :grinning:
31. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
holky ja se jdu natáhnou do vany a trošku se odreagovat přijdu tu později zatim papa
31. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
@lotyna: Díky :slight_smile:. No určitě taky vyfoť :slight_smile:. Jéje, to gratuluju, že tě pustili sednout, to je opravdu skoro rovno zázraku :slight_smile:

@lucinecka222: jj, díky bohu pupek nepraská, snad to vydrží. Ale kdybys viděla tu celulitidu na stehnech, .... Ta už tam teda byla před otěhotněním, ... no hrůza.

@eliska_v: máš pupíka krásně špičatýho :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
@kovalda : To víš chlapák se nezapře... :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
kov...manzel se sprajcuje a do Ostravy za boha zpatky nechce :sweat_smile: Tak se obavam....ze nas bytecek bude lezet ladem a ozivi se jen na dobu nasi dovolene, kdy se mrknem domu. Kdyz ja sama taky nevim co bych chtela...chtela bych byt doma....s rodinou a prateli a jezdit na chaloupku a tak....na druhou stranu....prace k nesehnani...o nejakem setreni penez by se mluvit nedalo....a vubec...proste nevim :frowning2:
31. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
loty....no tedaaa...tak to uz musi byt pandero, kdyz te nechali i sednout :grinning: Tak to se urcite blyskni! :wink:
31. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
@kovalda teda ty si tu svoji beruško hezky rozmazluješ, lívanečky k snídani...hmmmmmmmmmmmmm :slight_smile: bych si taky dala

@eliska_v hezkej pupíček...moooooc hezkej :slight_smile:

Holky nemáte některá jednoduchý recept na fazolovou polívku, nikdy jsem ji nedělala :frowning2:
31. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
rennu....to zalezi z jakych fazoli....jestli z cervenych nebo bilych.... :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
@rennu : Děkuju mooooc! :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
@antana123 : tak super, že jste si to užili :slight_smile: , já na vás myslela, tady byla taková průtrž mračen, tak hlavně že se to Pze vyhlo :slight_smile:
kov: hezky rostete :slight_smile:
co plánujete holky na dnešek? Mě vzbudil přítel o půl 9, ale byla jsem mu vděčná, zas se mi zdály takový hrozný sny, no děsný :frowning2:
Chystám se na dortík ze zakysaný smetany vytvářet a dělat svíčkovou, ať je na pár dní co baštit, a nemusím nic vymýšlet.
Zítra jsem objednaná na odstranění znamínka ve vlasech se mi začalo teď zvětšovat :frowning2: , volala jsem tam ráno a uvolnilo se jim místo, tak jdu hned zítra. Bojím, snad mě nevystřihnou kolečko kolem :angry:
31. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
@safryy z bilých fazolek, těch malých :slight_smile: jsem měla chut na luštěniny, fazole už mám uvařené ve vodě....od oka bych ji asi nějak splácala, ale nechci experimentovat moc....nějaký nápad?

@eliska_v :wink:
31. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
Kdyz se mi nechce varit a chci ji mit ultra extra rychlou....tak ji udelam z konzervovanych bilych fazolek....ale jinak ji delam tak, ze mam namocene bile fazolky...vetsinou pres noc...a varim je s bobkacem a novym korenim....na cibulce si osmazim nejakou klobasku a to pak fouknu do toho....zahustim to mlikem s moukou....nekdy pridavam kysanou smetanu....dochucuju cukrem a taky octem....mame to radi kyselejsi. No a sul zejo....nebo hazu spise nejaky bujon :slight_smile: Ted to ctu po sobe a koukam, ze pisu jako tatar...no asi z hladu...jdem si dat palacinky...kdyz ta Kovalda tak provokuje s tema livaneckama :grinning:
31. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
@safryy super díky za tip, jdu tam hodit ten list a koření :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
Kovaldo, ty vogo, ty vubec nepribiras, brusek mas furt stejny jen vic a vic kulatejsi.
Mně se teď zdá, že roste každý den o kus. jaxem si o víkendu obouvala boty, tak mi to přišlo docela náročné. ještěže v létě bude léto a budu nosit jen crocsy. ale v tomtok počasí aby se člověk shýbal přes břucha...
31. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
rennu...asi dneska taky namocim fazolky :grinning: Uz jsme ji nedelali ani nepamatujem....ja se tak lehce necham zlakat vsim co tu vsechno varite.....ale treba nutela me nedostala :grinning: Ja mam totiz radeji takovou tu arasidovou....a ta se tu sehnat neda :pensive: No a ja dneska budu delat segedin....takze uz se tesim az si dame do nosu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
@safryy :slight_smile: já teda také nutele nepropadla....:grinning: no jdu vařit ať pak nemám fofry a můžu se na chvíli ještě natáhnout. Jo a segedín je mňamy mňam :slight_smile: si nechte chutnat :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
@eliska_v Hezké bříško. :slight_smile:
@safryy Tak mega ještě není, ale v teplém počasí se už moc maskovat nedá. A jinak mi to bylo spíš nepříjemné, já na sebe vůbec dost nerada upozorňuju a s tím břichem si připadám trochu jako vyděrač. :slight_smile: Jo a tu polévku nemixuješ? Taky jsem jí nikdy nedělala, ale jak o ní mluvíte, dostala jsem chuť, ale představovala bych si jí krémovou.

A vůbec, dostala jsem chuť i na svíčkovou a lívanečky. Odcházím do víru velkoměsta pro zásoby. :grinning: (Odcházím do sídlištní samoobsluhy :slight_smile: ).
31. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
@safryy: aha, tak vás ještě čeká rozhodování, kde vlastně chcete žít. No, tak hodně štěstí, to máte taky těžký.

@rennu: to víš, včera byly lívanečky k večeři, ale dala jsem si jen 2, nějak se do mně víc nevešlo, ale zbytek těsta čekal v lednici :slight_smile:, tak jsme si to s Žandou dnes užily na snídani :slight_smile:

@beru3nek: na tom odstraňování znamínka ve vlasech byla asi před 2 týdny kolegyně a normálním způsobem by jí museli vystřihnout to kolečko, tak si zaplatila laser - stálo to snad necelý 400,- , tak to se myslím dost vyplatí :slight_smile:
Jinak já jsem se pustila do úklidu, je tu takový bordel, že jsem nevěděla kde začít :slight_smile:

@rennu: teda nevařila jsem ji, ale ten recept vypadá dobře :slight_smile:, možná si udělám čočkovou variantu:
http://recepty.vareni.cz/cockova-nebo-fazolova-polevka/
anebo
http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=21349
31. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
taky jsem si myslela, že jsem proti nutele imunní, ale včera jsem si namazala na vánočku od babičky, to byla slaďárna teda :slight_smile:
tady holky není den, co se nepapká :slight_smile:, no segedin taky miluju
@suzete: taky už se mi dělá vše hůř, hlavně teda včera holení už byla docela sranda, si už dolů moc nevidím :grinning:
31. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
@safryy: ty bláho, se segedínem tu provokuješ asi už potřetí, tak se do něj asi taky pustím :slight_smile: Napíšu manžovi, co koupit, ....:grinning:

@safryy, @rennu: holky, co mi to děláte. Na pár dní jsem na nutelu zapomněla :angry: :grinning: . No, zítra jedu do Prahy na to 4D, hurá !!!!, tak si nakoupíme i dobroty :slight_smile:
31. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
@kovalda: jůja, tak to budu mít kolečko, objednala mě totiž na honem a klasicky se šitím, no potěš :angry: no zkusím se zeptat na ten lazer, kéž by to šlo :wink:
31. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
@beru3nek holení mě hlavně vůbec neba. sice si tam dohlédnu zatím v pohodě, ale prostě ta poloha už je taková nepohodlná, není to šup-šup, jak dřív. snad si tam nic neufiknu :astonished: ale teď jaxe každým dnem zvětšuje břušek, tak fakt si tam brzo neuvidím a mám obavu že se ani nevlezu do vany.
31. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
@beru3nek: jj, holení mne dnes taky čeká, to bude legrace ... :unamused: :astonished: :grinning: A obouvání bot začíná být jako rychlokurz potápění.
31. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
teda ty bříška teď rostou, že? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: všechna jsou krásná :dizzy_face:

no lívance bych si nechala líbit :slight_smile: ...že bych si je udělala na oběd před tím testem?? :grinning: :grinning: jinak ještě k počasí, dneska je teda fuj, ale nevadilo by mi, kdyby bylo jen 20 - 25 stupňů a polojasno celý léto :grinning:
31. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
@suzete: ty si tam ještě vidíš? To se máš, já už jedu asi 2 měsíce poslepu :slight_smile:, jak říkám, těhotenství je plné dobrodružství a každý den se učím něco nového :grinning:
31. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
suz, já už se od 8.měsíce ve vaně nekoupala, páč vylejzání bylo horor :sweat_smile:
31. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.