• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ojo: jj, taky by mi nevadilo, kdyby letošní léto nebylo extra vedro a sprchlo tak 2x do týdne aspoň (ale ideálně v noci) :slight_smile:. Přes den teplíčko kolem 25 stupňů a pohodově :slight_smile:
31. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
@ojo: já do vany nevlezla zatím vůbec za celé těhotenství. Mám ráda teplou vodu, aby se uvolnily svaly, ...
31. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Ojo: no jo, my nemáme sprcháč, akorát se sprchuju ve vaně. takže se tam naskládat a pak se vyskládat začíná být zajímavé.
31. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
no my máme naštěstí tu francouzskou stěnu, že se teda můžu sprchovat i ve vaně :slight_smile: :slight_smile:

suz a co si tam dát závěs na to sprchování?? :wink:
31. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
holky já se teda jen sprchuju, ale obouvání bot bývá už kovbojka, o holení nemluvě a když se chci zvednout v noci fofrem z postele a mazat čůrat, tak jsem jak vorvan a plácám se tam než se vykulím...včera jsem se nemohla vůebc dostat přes postel se přitulit k manžovi...:grinning: :grinning: :grinning:

jinak fazolovka hotová, částečně dle safryy a částečně improvizace :grinning: a je moooooc dobrá
31. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
Ojo: závěsy nesnáším, jak se dycky na člověka nalepíjou. ale zkusím mužovi navrhnout nějakou variantu s tou zástěnou. jen nevím, jak by to tam šlo reálně udělat, není tam k hnutí.
31. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
@rennu: jj, vstávání z postele nebo gauče je vůbec zážiteček :slight_smile:, často mi pomáhá manža, jak je to náročný :grinning:

No, tak jsem spucla jablíčko a jdu se na chvíli natáhnout :slight_smile:, to třídění účtů a lejster mne vyčerpalo :slight_smile:
31. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
Ojo: tak jsem hned nápad napsala martinovi a během 10s odepsal: "Udělám. Koupím a přidělám." já ho fakt miluju.
31. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
@safryy ´tak vy budete možná bydlet v Ostravě jo :slight_smile: to budemem ít kousek od sebe :wink:
@kovalda ja jsem do sebe teda dala včera tři lívance :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už mám další nachystané v lednici :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak ja dneska dělám ze zásob francouskou polívku a brambor z rybými prsty alspon něco no :unamused: aspon se Kubík a i Klarinka napapá :wink:
@suzete jo tak ja už si tam nevidím dávno,a holyt se to je fakt jak za hřích :grinning: musím držet zrcadlo a ještě se holit takže pul hodiny než se oholím no maras :grinning: ,no a do vany zatim vlezu ale tež nevím jak dlouho ještě :grinning:
@ojo já když sem byla těhotná s Klárkou tak sme bydlely jinde a to jsem se do vany už v osmem mněsíci ani nevlezla :grinning: byla tam malá vana :slight_smile:
Jinak o te polévce budu taky uvažovat no nějaké lustěniny ta,m ještě mám čočka tam je a hrách ale fazole už asi ne :unamused: a segedín kurnik holky vy mi děláte chtě ja bych se nadlábla a s knedlíčkem pěkně no mnam.No v brzké době ho asi udělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
@kovalda ty se jen sdprchuješ? to já se teda každý den naložím do teplé vody je mi tam dobře :wink:
@suzete juváááááá hodný to chlap a bez odmlouvání :wink: super :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
@suzete: to je ale miláček :slight_smile:
my máme našt. mega vanu, dokonce kdybych byla netěhu tak se tam dva vlezem :grinning:
@ojo : já si říkala, hlavně ať je studený léto, ale že by muselo být takhle hnusně, to zas ne :frowning2: , přesně max 25 je akorát, hlavně žádný hici, ale to asi nehrozí
31. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
Tak jsem si odskocila navarit :slight_smile:
lotyna....ja tu fazolovou polivku nemixuju....ona je kremova od toho mlika s moukou
kov...pry ze segedinem provokuju uz po treti :grinning: My ho mame desne radi....a prijde mi, ze uz jsme ho nemeli dlouho :grinning:
rennu...parada, ze se polevka podarila :wink:
luci...my jakoze normalne bydlime v Ostrave...jen jsme si odskocili na chvili do sveta :slight_smile: A zpatky se nam chce tak na pul....
Zrovna planuju vylet do Londyna na tyden....ubytovani uz asi sehnane mam....tak se desne tesiiiiiiim :slight_smile:
sezet...no teda...takhle pohotove...udelam...nakoupim...no super!!! Proste zlaticko :wink:
31. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
@safryy aha tak to jo,no uvidíte co vyhraje :slight_smile:.Do londýna no tak to si to tam hlavně pořádně užijte :slight_smile: :wink: tam musí být krásně :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz
suzi :grinning: :grinning: :grinning: to máš úúžasnýho chlapa :dizzy_face: :grinning: :grinning: určo něco vymyslí :slight_smile: :slight_smile:

luci, my taky máme malou vanu...rohovku..ale když si tam sednu a nalepím se na kraj, tak akorát natáhnu nohy a dotýkám se druhýho konce...takže nic moc :sweat_smile: to u našich ve vaně jsem jak v bazénu :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
@ojo jo tak to jo :slight_smile: v bazénu no tak to musí být relaksace :wink:
31. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
@safryy jojo, díky za tip :slight_smile: doufám, že bude chutnat i manželovi až přijede :slight_smile:...bude muset, druhé jídlo jsem zatím nedělala a pečivo doma není...ted se hodlám chvíli natáhnout, přišla jsem z venčení a motá se mi hlava a je mi tak divno...
31. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
rennu, to bude asi tlakem :confounded: odpočiň si a dej si třeba kafčo nebo colu :wink:

luci, jj :slight_smile: :slight_smile:

Tomáš spí, tak já si jdu taky natáhnout a pak přehrábnu věci po Tomášovi a vyřadím, co nenosil :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
Holky tak mi akorát dorazil balíček z mamitati.cz a dorazily nebesa.... nádhera to je!! :dizzy_face: :dizzy_face: Já jsem úplně na měkko!! :sweat_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
koupíme brzy postýlku a hned je vyzkouším!! :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
luci...Londyn je krasny...parkrat jsme tam byli...ale to bylo vzdy s cestovkou z cech...takze takovy prulet...rychle okouknout vsechny zajimava mista a zase frcet dal....tedka bychom chteli jet sami a projit si to podle sebe :wink: Ale ja jak se na neco az moc tesim, tak to vzdycky nevyjde...takze pocitam, ze nedostanem treba volno na tu dobu co bych chtela nebo tak :grinning: A pokud to klapne, tak budu jedinne rada....takze se tesiiiiim...ale pssst, at se neco nepo :grinning:
rennu...tak to se natahni....mozna mas nizky tlak, kdyz se ti mota hlava
31. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
eli...tak to je supeeer....pocitam, ze brzy dodas foto :wink: Ja bych chtela Verunce poridit na prvnich par mesicu takovy ten kosik na spani....na ebay je toho kvanta...a co jsem cetla, tak si to lidi dost chvali....takze postylku budem porizovat krapet pozdeji :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ojo: my máme taky tak maličkou, jen ne rohovou. horkou koupel moc nemusím, to musí být akorát v zimě, když se potřebuju prohřát. V těhu se prý ani nějak extra koupat nemá. Chodím po plavání max. na 5-10min do páry aby se prcek nepřehřál a já abych se trochu zahřála.

Segedák bych si teda nedala. Včera jsme měli kačeno-knedlo-zelo a furt jsem cestou z moravy v autě kňourala, že jsem nafouklá a neví co s tím a z čeho, pak jsme došli na to, že mě zelí nadýmá. dnes už dobrý ale zelí už nechci.
31. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
safryy: jenom co koupíme postýlku, tak to hned vyzkouším a dám foto!! Už se na to moc těším!! :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
@eliska_v : tak super, a ještě něco jinýho krom nebes jste obejdnávali?
@safryy : jů, výlet vám teda závidím, jen si to pěkně užijte dokud to jde :grinning:
dort hotovej, svíčková se dělá, tak mám volníčko :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
@safryy :košík budeme mít taky ještě po nás, tak jsem zvědavá, v jakým bude vůbec stavu, jestli bude ještě použitelný. Kamarádka ale taky měla, a byla moc spokojená
31. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
@beru3nek : je v tom peřinka, polštářek + povlečení, kapsář na postýlku, nebesa, zavinovačka, prostěradlo....
31. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
beru: já včera k tchánovi dovezla 60let starý proutěný koš na generální opravu, su zvědavá, jestli si s tím poradí. mamka říkala, že já spala jen v tom koši do půl roku a naprosto hodné miminko, ani v noci jsem se nebudila. řvaní jsem si vynahradila v kočáru, stichla jsem prý jen, když jsme jeli po kočičích hlavách nebo po tankodromu.
31. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
suzet....tak to ja bych si kacku se zelim teda dala :grinning: My bojkotujem veskere tradice a tak si kacenu se zelim delavame na Stedry den k obedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
beru...dortik...svickova...mnam...ja uz mam segedin udelany...takze se do nej brzo pustime....ale ten dortik..hmm...no neco vymyslim...kdyz uz mame to volno....Ty vikendy a veskera volna jsou peklo....co my toho sezerem to ani neni mozne...to clovek nevi co by...a tak se cpe hlava nehlava :pensive: Jinak ten kosik po vas, na ten jsem zvedava....myslim, ze bude prostornejsi nez se delaji tedka...takze bude urcite fajn :wink:
eli....vypada to moc hezky :wink:
31. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
@suzete : taky jsem zvědavá, mamka ho má dovézt z chalupy, tak jí řeknu radši, ať ho přiveze dřív než o prázdninách, aby se s ním kdyžtak dalo něco ještě provést :slight_smile:
@safryy : tak to bych se dala hned teda, a zapít nealko pivíčkem, no mňam. U nás je lednička po včerejším mega nákupu našlapaná jak blázen, ale to dlouho nevydrží vzhledem k mojí žravosti :grinning:
31. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
@eliska_v : taky se tam chystám objednávat :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
beru...to u nas taky dlouho nevydrzi naslapana lednice...pac my zerem jak kyselina....to se vzdycky nestacim divit, jaky balik penez v obchode nechame a za dva dny uz neni co jist....veprici jsme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky podle toho vypadame :pensive:
31. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.