• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy : my šli včera na nákup hladový, což byla chyba takže jsme tam nechali 2500 a myslím, že ve st se budu chodit koukat do lenice jak na tv a říkat, kdyť tady zas nic není :grinning:
31. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz
@eliska_v no krása to bude krásné až to bude na postýlce :slight_smile: :wink: jak dlouho si na to čekala :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
@beru3nek jo kdybych ja vyfotila lednici tak holky rači bžíte nakupovat at nedopadnete tak jak já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslím že smích mně brzo přejde no :unamused:
31. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
beru...tak na lacno to je to nejhorsi....to tam taky nechame min. tolik :grinning: A vubec...nejradeji chodim nakupovat sama...pac utratim mnohem mene, nez kdyz jdem s manzelem...on totiz vymysli jak maly....vetsinou jsou to dobroty, co se zblajznou hned, ale pak neni nic z ceho bych mohla cokoliv ukuchtit.... :pensive:
31. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
Holky, z Vás by člověk dostal tak akorát hlad :grinning: . Já měla na oběd tvarohové taštičky z mražáku, snažím se likvidovat starší zásoby. No a večeře bude studená, za chvilinku valím do práce, tak dnes nevařím. Jinak manža půjde vysvětlovat tchýni, že žádnou zavinovačku od ní ušít nechcem, tak to bude boj :frowning2: . Taky se chce ještě stavit mrknout na kočáry, furt ještě nemáme vybráno.
Ale jedna dobrá zpráva, v sobotu jsem si na Bobíka (zatím pracovní název :wink: ) koupila nějaké to oblečeníčko podle vlastního vkusu, tak jsem se v tom v neděli radostně přehrabovala. Hned byla jela zas něco nakupovat, jen kdyby byly chechtáky.... :unamused:
31. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
Teda ženský vy kecáte snad jen otom jídle a ještě provokativně přidáváte fotky :wink: Unás se teda jí dost, hlavně manžel, je to nenažranec ale na jeho postavě to není znát, někdy mám pocit, že má tasemnici, normáně vařím 3 porce (nebo 4), já sním jednu a zbytek je muže, lepší šatit než živit :grinning:.
Holky nejhorší mít dvě koupelny, to máme my, ve vaně jsem tak 2x do měsíce, oněco častěji pak manžel, nejvíc využíváme sprcháč, ikdyž mě přijde že v 9.měsíci se do něj nevejdu :grinning:. Na úklid to je hrozný, radši jednu velkou než dvě.

Zvirka nechci ti radit, ale s tchýní si to snaž urovnávat sama než přes prostředníka manžela, já to na začátku taky tak praktikovala ikdyž bylo jasný odkud "vítr vane" a pak jsem našla odvahu a co mi nesedělo, tak sdělit přímo jí, dnešní vztahy jsou někde jinde, můžem se bavit jako dvě rovnocený ženský, aspoň mám takový pocit.
31. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz
@lucinecka222 : Asi 14 dnů... :wink:
31. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
alisek: Vím, vím, ale já na to prostě nemám :frowning2:
31. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
Čauves :slight_smile:,
tak se hlásím příjemně vyspinkaná. Zalomila jsem to na 2 a půl hodiny :slight_smile:. Jsem fakt nadšená, že jsem doma :slight_smile: No a vzbudila mne krásná SMS, že moje kolegyňka dnes porodila dceru Emmu :slight_smile:. Prostě samý úžasný záležitosti dneska :grinning:
Teď už baštím a jdu si vás dočíst, co jste tu napovídaly. :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
@suzete: to je fakt zlato, ten tvůj Martin :slight_smile:

@lucinecka222: jj, jen se sprchuju. A docela mi to vyhovuje, je to rychlý. No uvidíme, teď, když jsem doma..... už bude víc času, tak si třeba vanu dám :slight_smile:

@safryy: jj, já ho taky miluju, ale od té doby, co nejím maso, tak mne tak často nenapadne ho udělat. Ale je fakt, že na připomenutí teď mám tebe :slight_smile:

@eliska_v: to tě absolutně chápu, taky pokaždé když něco dojde nebo dostaneme na malou, tak se nad tím rozplývám. Tak se těšíme na fotečku.

31. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
@beru3nek: ty bláho, ty jsi akčňák - dort hotovej, svíčková se dodělává. No, asi tě zařadím na soupis těch, které budu jezdit navštěvovat. S tebou určitě rennu, tam se pořád vyvyřuje a peče :slight_smile:

@eliska_v: jé, tak to bude nádhera :slight_smile:

@safryy: jen koukám na ten obrázek a bolí mne břicho přecpáním :grinning:

@zvirka: však neboj, on to manža vyřídí a tchýně snad pochopí, že zájem je vítanej, ale ať to diskutuje s tebou, než "Bobíkovi" něco pořídí :slight_smile:

No a myslím, že dle posledních příspěvků, co jsem tu četla, tak je jasný, že tady teda bude hodně těžké udržovat kila :slight_smile: Furt se tu baští a furt se tu baští :slight_smile:.
Tak já jdu upéct chleba, ať máme co k večeři. Manželovi zbyl na dnešek řízek, tak dostane s chlebem a já si asi na chlebík dám sýr. No už se těším zítra na nákupy, protože nutně potřebuju nějaké ovoce a suroviny na segedín a čočkovou polívku a nutelu !!! :grinning:
31. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
Koukám, že si tu povídám sama, tak já se jdu teda taky překonat a něco dělat :slight_smile:
31. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dneska byla na kontrole a doktorka mi zas nedělala ultrazvuk - broučka jsem už přes 2 měsíce neviděla a uvidím ho až za tři týdny, tj. 3 měsíce bez ultrazvuku.. máte to taky některá takhle? Mně to připadá strašně dlouho...

No a jinak už mám 7 kilo nahoře, skáče to strašně...
31. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
@safryy : tak to je u nás přesně to samé, to je litr fuč na každý nákup, a vše to jsou mlsotky, co se sní jen tak, žádný oběd véča :wink:
tak mě holky pěkně zmáhá se už předklánět, házím psovi balonek, a to je teda už docela fuška, ještě když se konečně sehnu a ona mi ho nechce dát :grinning:
ozval se mi pán, že přijde zítra namontovat konečně žaluzky, super tak se už těším. Sousedi budou mít v obýváku konečně po kinu :slight_smile:
@zvirka : tak ti mám taky ráda, naposled jsem je jedla snad ještě našich, ani nevím, že je pořád dělají :wink: takový jídla mám nejradši, co jsou hned :sweat_smile:
@kovalda : já jsem spíš sváteční kuchař :slight_smile:, něják extra mě to neba to mám asi po mamce :sweat_smile:
31. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz
@laura81 : mě taky nedělá UZ :confounded: , jen kontroluje čípek. Takže mě čeká už jen ten velký. Zítra jak jdu do toho Sanusu, tak se zkusím zeptat na to 3D, jestli ho dělají i o víkendu a pak bych šla asi do toho, když jste byli všechny tady takový nadšený :grinning:
31. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz
laura....ja jsem drobka videla ve 20tt a to bylo taky naposled....pak az nazivo z oci do oci....ale ja jsem extrem....jen tim chci rict...ze az na to, ze jsi zvedava jak prcek vypada a roste se v podstate nic nedeje. Vsechno je urcite v poradku a aspon se muzes tesit, ze uz jen tri tydny a drobecka uvidis :wink:
31. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
Tak to jste mě uklidnily, že je to normální :slight_smile: ona si dneska aspoň poslechla srdíčko, to jindy nedělá. Je pravda, že se ptala, jestli je vše ok, jestli cítím pohyby.. tak co by tam zkoumala, že.. ale vidět jsem ho chtěla :slight_smile:

No já jdu za ty tři týdny právě i na 3D. Původně jsem si říkala, že se bez toho obejdu, ale myslím že pro rodinu (zejména pro maminku, která je hrozně natěšená) a pak i pro malýho až vyroste to bude hezký.. fotky a záznam pohybů..
31. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz
@laura81: mě srdíčko ještě neposlouchal můj dr. , já byla taky zklamaná jsem se těšila, že prďolku uvdím a nic :frowning2:. No taky jsem zvědavá, co mi řeknou na ten 3D, zda ho o víkendu dělají, jinak do toho asi nejdu, bez přítele by to bylo zas škoda. Hlavně jsem slyšela, že ten v HK není až tak dobrej :fearful:
31. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz
@laura81: jj, mám to taky tak, kdybych si nezaplatila screening v 1. trimestru a teď 4D, na které jdu zítra, tak bych malou viděla jen v 8. týdnu, pak ve 20 a pak v 31. týdnu
31. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz
tak holky, já dneska k véče budu dělat tousty a šopák :slight_smile: :slight_smile: tak pro změnu zdravější a dietnější jídlo :grinning: včera jsem ten šopák dělala taky a měli jsme k tomu jen grilovaný kuřecí stehýnka a sojový rohlík :slight_smile:

jinak já uslyším srdíčko až na ozvech před porodem :sweat_smile: a dneska jsem koukala, že 2.8. nastoupím na PPM..to už je za 2 měsíce :confused: naštěstí už jsem dneska prohrábla ty věcičky a už jen čekám na ten červenec až bude snad hezky a celý to vyperu :slight_smile:
31. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
Ahoj těhulinky,vezmete mě mezi sebe? :o)) Čekáme chlapečka Martínka a jsem ve 24tt.Ve čtvrtek jsme byli na velkém ultrazvuku a byla to nádhera,máme to natočený i na DVD.Malý je v pořádku a krásně roste,zatim máme 450g a 32cm.Už se na to naše první sluníčko mooooc těšíme :slight_smile: Jo září je tu co by dub :slight_smile:
31. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
@kovalda: to nebudeš v noci ani spát, jak se budeš těšit, už zítra to tak letí všechno :slight_smile:
@ojo : na šopák se taky chystám už pěkně dlouho, tak snad tento týden to klapne, taky si říkám, že by to chtělo něco dietnějšího

@r.m : vítej, koukala jsem na fotečky, už se taky pěkně kulatíte, a vy už toho máte teda koupenýho :slight_smile:
31. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
ještě nám chybí kočáre ale to necháme naposled :slight_smile: jj,strašně se těším tak beru nákupy útokem :slight_smile: ale horší je to s financema :( máš vybraný hezký kočárek,co je to za značku? Také se mi líbí černo-bílý
31. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz
já zrvona čtu článek, co napsala mamina, co je šikovný a co ne, tak zjišťuju, že nejsou dobrý overálky vzadu na knoflíky a ty já mám snad všechny :frowning2: no tak uvidíme
@r.m : dorjan danny sport 2010, tak jsem zvědavá, jak se nám osvědčí :wink: , jsem zvědavka, odkud jsi, pracuješ a kolik ti je? :grinning: jestli to není teda tajné :slight_smile:
31. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz
Tak jsem si vzala příklad z kov a na "chvilku" jsem to zalomila. No a z chvilky byly tři hodinky.
Jinak fazole v plechovce jsou u nás nedostatkové zboží, takže bude náhradní varianta z cizrny. Ovšem vzhledem k tomu, že jsem v obchodě potkala Duo krém, bude muset zdravé jídlo počkat na jiný den. Ten, kdo tu začal s Nutelou, ať si mě nepřeje. :grinning:
Já mám zakázáno vařit teplé večeře, že prý miláčkovi někdo zmenšil všechny košile přes břicho. On taky chudinka neví, co by chtěl, jeden den mi "vynadal", že vařím jenom vzorky - jako, že je toho málo (co se množství týče podotýkám, že by klidně mohli na jídlo přijít dvoje až troje sousedi a všichni by se najedli) a druhý den zákaz. :slight_smile: No jo, když on to jídlo vzorkuje tak dlouho, až tam nic nezbyde. :slight_smile:
r.m. Vítej mezi námi.
31. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
@r.m: jasně, vítej k nám :slight_smile:

@beru3nek: to máš asi pravdu, já jsem strašněj těšitel. Tak ještěže jsem se vyspala trochu přes den :grinning:
31. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vám právě přidala do albíčka aktuální fotku pupíku. Teda spíš megabřuchu. Tak jestli chcete, můžete mrknout. :wink:

Vítám nově příchozí. :wink:
31. kvě 2010 v 17:49  • Odpověz
jé tak ten omrknu na netu :slight_smile:,je fakt mooc hezký.Jsem z Písku a je mi 25let.Mám rizikové těhotenství tak jsem už doma od ledna.Pracovala jsem v pekárně v tescu a tam bych fakt dělat nemohla,je to makačka (ale někdy mi je potom smutno).Jsem vyučená cukrářka tak si to vynahrazuju doma a manžel tloustne semnou :o)))) A co ty?
31. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
@lotyna: jj, zalamování na chvilku :grinning:, ale je to táááák úžasný :slight_smile:
31. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
@ladenka: pane jo, koukám, že další bojovnice o titul "megabřicho" , to abych si na tebe dávala pozor jako na konkurenci :slight_smile:. Pěkně ti bříško vyrostlo, ale koukám, že jen bříško, tak to je super :slight_smile:
31. kvě 2010 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.