• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ladenka: krásný fotečky, taky Leontýnka krásně roste :slight_smile:
já to dneska taky chtěla zalomit, ale vzbudil mě asi po 20 min. tel., tak jsem nevěděla vůbec která bije :grinning:
@r.m : já jsem taky na rizikovým, měla jsem ze začátku problémy, ale už jsem doma, já jsem z HK, je mi 31 to to letí, ale připadám si jak puberťák furt, a něják nemůžu uvěřit, že v září už budeme 4 / s psíkem/ :grinning:
31. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
ahoj holky tak už jsem ze školy konečně doma :slight_smile:
31. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
Kov:pěkný pupík ale malý jsem jasná vítězka :slight_smile:
laurinka:máš krásný fotečky i bříško :wink:
rennu:manželovi držím pěsti na zkoušku můj drahý má státnice za týden tak doufám že to zvládne
kov:byli jsme na václaváku,staromáku,a na karlově mostě stačilo byla jsem vyřízená ještě dneska
r.m_vítej mezi námi
loty:krásný pupík
snad jsem na nikoho nezapoměla
31. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz
Jó holky, kdybyste si pořád nepřipisovaly ty týdny těhotenství, tak by vám ty pupíky takhle nerostly. :grinning:

@antana123 Já tam žádný nedávala. S naší zrcadlovkou to sama nezvládnu. A super, že se vám výlet do Prahy vydařil.
31. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
loty:promin to byla laděnka :wink:
31. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz
loty:a jo pupíky rostou strašně teda mě se zdá že den ode dne malý mě ted kope docela dost prso mi skáče na všechny strany :sweat_smile:
31. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz
jé holky kdepak všechny jste?
31. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
Holky, taky jsem vložila konečně nejaké fotky, tak kdo se chce se mnou a Maxem seznámit, může! :slight_smile: Myslím že mám taky dost megabřicho, teď teda už bezpochyby.. většinou si lidi myslej, že už jsem těsně před porodem (což mi hrozně leze na nervy). Ale tak halvně že je malej v pořádku.
31. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
laura:ahojky :wink:
31. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
laura:pěkný bříško :wink: sluší ti to
31. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
31. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz
@kovalda jasně, můžeš jezdit na ochutnávky, to u nás s beru budeš mít takřka při jednom :grinning:

@r.m vítej mezi námi :slight_smile: btw, že píšeš, že manžel tloustne s tebou, já teda cukrářka nejsem, ale co jsem doma, tak pravidelně vyvařuju a peču taky...ovšem u mě to omlouvám tím, že manžel studuje a učí se na zkoušky, tak vídám jen u toho jídla, tak abych ho viděla co nejčastěji :grinning: :grinning: a samozřejmě si rýpe, že taky tloustne, že já něco v rpnu při porodu shodím a co on :grinning:

@ladenka krásné fotečky máš, super kompozice, barvy...i když já mám raději ty ČB :wink:
31. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
@laura81 také hezký pupíček máš :slight_smile:

Sakryš já se taky musím nechat blejsknout...manžel udělal zkoušky, už mu chybí jen jedna, tak ho musím využít..hezky mi zítra nabarví vlasy a pozítří se bude fotit :slight_smile:
31. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
rennu:jo to by jsi měla už si sem dlouho nic nedala :slight_smile:
31. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
rennu:kdy dělá tvůk poslední zkoušku?si budete pak spolu užívat prázdniny co?to bude klid taky se těším :grinning:
31. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
@antana123 nj, když scaner nefunguje a manžel moje pupendo nafotí přece jen líp...se nechám zkrášlit :slight_smile: a pak :slight_smile: abyste se nelekli :grinning: Monžá zkusím vzít na můj malý digitálek něco z výbavičky... a přetvořím album :slight_smile:

Jinak když se daří, tak se daří..zítra mi přivezou zimní fusak Emitex, peřinku a polštářek do kočíku a podložku do kočíku, taky vše Emitex a zítra nebo dnes přivezou přebalovák s nástavcem, za luxusní cenu :slight_smile: nový z aukra, přímo od výrobce :slight_smile: Tak ještě asi dnes objednáme postýlku a budeme doufat, že nám brzy dovezou už tu ložnici, jinak se sem s těma věcma nevejdeme....už mě nebaví mít z bytu skladiště :-/ půl obýváku zarovnáno, chjo....ale zase to budeme mít hezkéééééé :slight_smile: juchůůůůůůůů
31. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz
@antana123 jde 21.6.na makroekonomii, 2 tlustý skripta, teorie, výpočty grafy, hnus fialovej to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pak bude mít vegééééét..juchů, už aby to bylo a hlavně mi slíbil v červnu tu Ikeu, takže se budu modlit, že to udělá..ted se do toho vrhnul s vervou, že jsem měla i strach o jeho zdraví, jak se šprtal do noci....ale dělá vše pro to, aby mohl být se mnou u porodu :slight_smile: a ne u zkoušek
31. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz
rennu:jsem na tebe zvědavá když se budeš tak krášlit :wink:
jinak ty teda řádíš :dizzy_face: já si koupila letní deku do kočárku nádhernou žlutou s ovečkou je úžesná :dizzy_face: :dizzy_face: už nám zbývá jen postýlka kosmetika a mám vše jo a ještě musíme vyřídit příjmení pro malého a máme pokoj :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
rennu:co studuje?můj to měl taky tak vím o čem mluvíš je to hnus :unamused: na státnice sse už učí poslední předmět ekonomiku a říkal že je to humus už mi říkal že neví jestli to udělá že je toho na učení moc že má strach že zapoměl starý věci no uvidíme snad to zvládne :wink:
31. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
@antana123 nj, je to potřebam, už z toho všeho šedivím :grinning: No já ještě tu postýlku, matraci, náhradní povlečení, kosmetiku a asi tu odsávačku na rýmu, nůžtičky, tampónky atd...ortoped. kalhotky a monitor dechu, chůvičky, plínky...ufff, je toho ještě dost..a usínáčka, toho si nemůžu odpustit :slight_smile:
31. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz
@antana123 jejku, má to něco s informatikou, ale na ekonomický fakultě, takže všechny obory mají v prváku tyhle hnusy, ekonomie, účto atd.
31. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
aha no můj má logistiku a managment na fakultě logistiky no taky děs
já chůvičky i monitor dechu už mám v pátek mi konečně došel balík vše vyzkoušené a je to vše ok jo a jěště mi chybí ty věci do porodnice to až si budu chystat tašku do porodky :grinning:
co ti řekli na to krvácení už je to ok?
31. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz
@antana123 do porodky mám asi jen jednorázové kalhotky a vložky do podprdy :sweat_smile: nj, jakmile je v názvu oboru management, je to ta ekonomie, no..můj to tam taky má v názvu :-/ To krvácení se neopakovalo, mám psanou kontrolu v případě obtíží u své gyndr, jinak ž do poradny za týden....nezjistil, co to bylo, ale hlavně, že už je to OK.
31. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
@antana123: já musela na chvíli s pejskem ven, protože jsem dopekla chleba a měla jsem na něj příšernou chuť a z tak teplýho chleba by mne teda bolelo břicho celej den, tak abych odolala :slight_smile:
A myslíš, že mám menší břicho než ty? No počkej, musíš porovnávat se stejným týdnem :slight_smile:

@rennu: pane jo, ty máš servis nejen fotografický, ale i barvící? No tak to se nedivím, že mu tak vyvařuješ a podstrojuješ :slight_smile:
Jen neříkej, že se můžu stavovat na ochutnávky, teď už jsem doma s vycházkama bez omezení, tak abys ještě nelitovala :slight_smile:

31. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz
rennu:ty jednorázové do podprdy mám taky jen si musím koupit ty kalhotky a vložky do porodky a jak půjdu na mateřskou tak prý dáva seznam co si nychystat do porodnice tak podle toho to nachystám :dizzy_face:
to je dobře že je to ok :wink: kdy jdeš na kontrolu?já příští čtvrtek
31. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
kov:klidně porovnej se stejným týdnem mám ho největší tím sem si jistá a to jste ten pupek neviděli ted mi roste den ode dne :fearful:
31. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
@antana123, @rennu : jejda holky, z vás budu mít depky, kolik nám toho ještě chybí. Teda určo chybí postýlka, to považuju fakt za dost důležitý :grinning: Kosmetika je pohoda. Chceme kupovat foťák, tak snad to dopadne s korunkama.
No a šátek na nošení a vlastně nevím, co nám chybí ... :astonished:
Tak oblečků máme asi dost, plenek snad taky, už chci jen pár fešáckejch. Povlečeních se nám sešlo asi 6-8. Chůvičky máme, autosedačku máme. Nemáme teda odsávačku ani na prsa ani na soplíky. Máme vaničku, chtěla bych ještě kyblík, ale kdyžtak to přežijeme i bez něj.
Co ještě potřebujeme?
31. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
@antana123: tss, tobě tam z toho období zrovna chybí fotky :slight_smile: To volá po srazu :grinning:

@laura81: jů, moc to sluší tobě i Maxíkovi :slight_smile:
31. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
kov:a co kočárek?ten máte?mě teda ještě chybí povlečení na něj čekám už dlouho tak snad se dočkám :confounded:
31. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
kov:jo jo sraz by měl být určitě si myslím :grinning:
31. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.