• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahojky :slight_smile: holky kupujete nektera takovy to lehatko pro mimi? nevite, jak je to s tema zadickama, kdyz je to lehatko treba do uplnyho lehu?
31. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak jsem vás dočetla.......
dneska mi dorazily povlečka a zavinovačky, tak mám radost....... a čekám příští týden další objednávku, fusáček, zavinku do autosedajdy, osušky, nějaký hračky, odsavačku hleníků na vysavač a nějaké drobnosti....... :slight_smile:
už mi chybí jen kosmetika, kyblík a vanička, lehátko do pokojíčku a monitor dechu, jinak máme vše........ :slight_smile:
a ještě domalovat další medvědy na stěny do pokojíčku :slight_smile:
k holení - nemám zatím žádný problém, normálně si tam vidím i dosáhnu, takže mi to trvá pár minut jako dřív, a do vany se taky vejdu, ale já mám jenom břicho, nohy a zadek mám stejný.....tak nevím, jestli je to tím.....
jinak tenisky mi zavazuje manžílek, sám od sebe, je to zlatíčko a jinak nosím stejně spíš baleríny nebo lodičky, které se jen nazouvají........
31. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
holky od včerejška mám bolesti břicha úplně až dole asi jak sem nachozená nebo nevím bolí mě i celé břicho já si připadám jako bych si jen stěžovala ale bolí mě všechno hlavně břicho v bocích asi jak se zvětšuje a napíná je to děs mám termín zhruba za 10týdnů tak nevím jak budu vypadat a to mám 9kg nahoře bojííím :frowning2:
31. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
já mám s holením problémy nevidím si tam nevím jak se později budu holit a tenisky nepoužívám jen balerínky jak píše laurinka dobře se obouvají a už by mohlo být teplo at můžu nosil žabky natékají mi i nohy tak podpadky už nemůžu nosit ani nějak těsnější boty
31. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
ant. no já si právě užila nejvíc na té dovče - chodila jsem jenom v žabkách :slight_smile:
ale mně teda nohy nenatýkají, já jsem taková asi netypická těhule, mně nic není, mám jen pupka, a to ještě docela malýho, v podpatkách běhám v pohodě, nohy mám jako dřív, nemám problémy se spaním, do vany se vejdu, pomalu se tady cítím divně mezi váma, že "nic" nemám :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
Tak holky, zavinovačka úspěšně stornována, manžel tchýni vasvětlil, že za 200,- napořídí ani materiál a že je tudíž zbytečné ji šít. jinak předána látka na povlečení, tak snad to dobře dopadne. Jinak zavinku mám předběžně vybranou, viz obrázek.
K holení: zatím zvládám, když zadržím dech a vtáhnu bříško co to jde, ale pak to 5 minut rozdýchávám, takže takhle nějak holím na etapy a manžel to pak kontroluje. Radši bych, kdyby mě oholil on, ale bojí se :grinning:
Spíš mě už docela štve stálé chození na WC, já chodím normálně nětěhotně často, natož teď. Někdy mám problém vydržet třeba jen cestu do práce, to je asi půl hodiny :frowning2:
31. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
@kovalda neboj nebudu...:slight_smile: však jsi říkala, něco, že se sem do okolí chystáš ne? :wink: Jinak manža rád fotí, je to jeho koníček, ale ted na něj moc nemá čas..a to barvení vyjde levněji doma :slight_smile: i když ted už to bude asi naposled, neb nevím, jak se budu přes břuch ohýbat do vany :grinning: Jinak mně chybí to povlečení no..jinak dost věcí je na cestě :slight_smile:, ale dost nás ještě čeká pořídit...chci zkusit malé balení kosmetiky Bubchen, mám vzorek od weledy-měsíčkový krém na prdelku a prý je dobrá i řada z DM ta jejich babylove na citlivou plet..tak uvidím, taky mají pidi vzorky...juá budu řešit, aby malej neměl ekzém..jako dítě jsem ho měla taky a i ted se mi vracívá :-/

@antana123 kontrolu mám příští úterý..a ty kalhotky měli v DM a levnější než v lékárně :slight_smile: Jinak vložky mám pocit u nás v porodnici jsou neomezeně, takové ty buničité lékárenské, ale chci si na radu kámošky koupit o mega alwaysky :grinning:

31. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
lauri:tak to bud ráda já třeba ještě čas od času i zvracím ted se mi pořád dělá po ránu špatně jako na začátku si připadám divná i malý ted jak kope u žeber tak to není moc přijemný ale snad to už vydržím do konce jen se bojím toho přibírání aby toho nebylo moc :frowning2:
31. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
@antana123: jo, kočárek ještě taky nemáme.

@laurinka.22: mně teda nožky taky nenatýkají a vlastně mi všehoš nic skoro není. Akorát to spaní mi sem tam mimčo nabourá, ale to je v poho :slight_smile:
31. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
rennu:jo no já pro jistotu si vezmu a kdyžtak si je nechám na později
jinak kosmetiku začala jsem ještě docela uvažovat nad sebamed tak uvidíme třeba narazím jěště na něco jiného :wink:
31. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
@zvirka: no tak vidíš, super, že se to s tchýní vyřešilo. Třeba to příště zvládneš obhájit už sama :slight_smile:

@rennu: no jasný, že se chystám do té vaší lokality na návštěvu za mamkou :slight_smile:
31. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
zvirka:pěkné
holky budte rády že vám nic není opravdu není o co stát radši bych byla kdyby mi nic nebylo a já si to mohla jen užívat :wink:
31. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
@antana123 botky mám taky problém obout, zatím nosím kecky, ale i tak se musím ohýbat... :unamused:takže se těším na teplo :slight_smile: Jinak já mám prdolku pořád nohama dolů, ted šmrdlá u močáku a konečníku lump jeden :grinning: a příbírání...minulou poradnu jsem měla +10kg, takže nevím, doma se nevážím,ale bude to určo víc...

@laurinka.22 jj, žabky, na ty se těším...nohy mi teda taky neotékají, ale když se mám ohnout a dřepnout k psovi a dát mu kšíry, je to síla :grinning:

@zvirka hezká zelená zavinka, tuhle barvu mám moc ráda :slight_smile: Ad holení, já to bříško ani nevtáhnu..takže asi zítra si udělám wellness den a ošmrdlám to poslepu a nebo krom barvení hlavy zaúkoluju manžu i v této činnosti :grinning: Joa to čůrání je děs, taky chodím dost, jsem zvyklá dost pít, ty 3 litry denně dám v poho...a i v práci jsem dost pila, čajíky, ptž mi z věčného mluvení pořád vysychalo v krku a lemtám i teď....nejvíc, když máme nakoupené balené vody a minerálky :grinning: když dojdou jsem už líná si tolik chodit furt pro štávy do skleničky :grinning: :grinning:

31. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
rennu:to ten náš je snad v tomhle vzorový je hlavičkou pěkně dolů a baví ho kopkat mě pod prso no snad tak zůstane doufám že se mi později už nepřetočí :wink: jinak mi teda připadal na tom 3D strašně veliký škoda že nás nevážili a neměřili délku jsem zvědavá co naměří dr. příští týden
31. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
@antana123 sebamed jsem taky přemýšlela a weledu...ale nechci hned zkraje kupovat to nejdražší...takže vemu ty pidi balení a uvidí se :slight_smile: třeba to bude v pohodě :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
@antana123 nj, tak to nás neměří..jen kontroluje srdíčko...měření bude asi až kolem toho 30tt a když na to tak koukám, to už bude taky za chvíli :slight_smile: Jen nevím, jak to se mnou udělá, ted bych už měla mít pootom poradnu po 3týdnech a v té době je na dovče, tak zda mě veme těsně před dovčou..předpokládám, že neriskne mě pozvat až za 5-6týdnů..a nebo jestli bude mít záskok..nevím.
31. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
rennu:ty si někde viděla pidi balení sebamedu?a kde?tady jsem viděla jen ty veliký
@antana123: no však já jsem ráda, že mi nic není :slight_smile:

Holky, už zítra jdu na ten 4D, se těšííííím :slight_smile:
rennu:a jak dlouho bude na dovče?tě třeba vezme o týden později né?a kdy jdeš na mateřskou?já 12.7 jdu 6týdnů před termínem ale termín je braný dle ms takže dle utz jdu na mateřskou zhruba 4týdny před porodem jsem myslela že se to bere podle skutečnosti no uvidíme
31. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
@antana123 tak ten sebamed ne...ale jiný jo..takže zkusím ty levnější a uvidím....jinak já doufám, že se náš brouček brzy otočí, už ted kolikrát mám pocit, že si lehá napříč a to je teda sado :sweat_smile: bolí to, tlačí to....takže by si měl prcek pospíšit, nebo se mi tam šprajcne a co pak :grinning: a nebo to maminka nevydejchá :-/

@kovalda jééé, v kolik jdeš, se těším s tebou :slight_smile:
kov:jsem zvědavá na zprávičky ze 4D určo vám Žanetka pěkně zapozuje :slight_smile:
rennu:tak to u mě začala že se mi zdálo že je na příč a pak mě začal kopat pod prsem a ted je tam pořád asi se mu tam líbí :wink:
31. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
@antana123 jede na 2 týdny, takže by to bylo o 2 týdny dýl....no nevím..jinak já mám psaný termín kolem 16.7. tuším..jen nevím, to musíš někde hlásit nebo tak něco? Jak zjistí, že jsem na mateřské a ne na neschopence..jasně, dám v práci papír, že končí neshcopenky a co dál? Kdo mi bude posílat peníze...v tomhle mám tak trochu hokej :sweat_smile:
31. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
@antana123 fakt, tak šup šup, už aby se Honzíček otočil..dnes jsem ho měla napříč několikrát :sweat_smile: , ale zase šmrdlá dole... :confused:
31. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
rennu:dáš papír na ukončení neschopenky do práce i papíry na mateřskou a v práci by ti jí měli vyřídit bude ti chodit ze sociálky ale přes práci tomuhle přesně nerozumím jen vím že budu mít mateřskou v práci ve výplatní termín tak ty jdeš 8týdnů před porodem né?nebo taky 6?
31. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
neboj on se určo ještě otočí má spoustu času :wink:
a jak si byla na pohotovosti dělali ti utz?
31. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
ono pod těma žebrama není o co stát to mi věř
31. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
jé, tak už jsem si našla "problém" - jako zvirka musím pořád chodit na záchod, taky jsem chodila furt už před těhu, takže ted jsem tam taky dvakrát do hodiny....... :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
@antana123 jsem musela juknout do průkazky :slight_smile: tam mám nástup na mateřskou 3.7.-17.7. takže půjdu toho 17.7. a to je 6.týdnů před porodem podle MS :slight_smile: ale mně se to liší podle utz jen o 2 dny :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
@antana123 jojo dělali mi vnitřní utz a i přes bříško a dr říkal, že jsme prdelkou dolů a byl vidět i kop a já cukla, když kopl :grinning:

@laurinka.22 no vidíš, já jsem jak průtokáč taky :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.