• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
hojky :slight_smile:

laurinko, já si taky připadám, jako netěhule :sweat_smile: ještě jak se starám o Tomáše, tak si to vůbec neužívám, jen vnímám, jak začíná břuch vadit :grinning: :grinning:

evelusko, co já jsem viděla lehátka, tak ani jedno nebylo polohovací na zádíčka...prostě podobný jako by sedělo v autosedačce :sweat_smile: takže to radši někam zajdi a okoukni :wink:

laura, máš hezké akurátní bříško..před porodem bych tě tedy netipla :grinning:

jo a vítám nově příchozí r.m. :slight_smile: jsme stejně staré :slight_smile:

31. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
rennu:jo jo ty máš termín dle ms ode mě jen o 5dní vlastně :wink: no mě to dělá rozdíl docela dost no uvidíme
jiank přes den chodím na záchod snad milonkrát ale v noci ani jednou vydržím to až do rána mě asi jak to tlačí na močák tak vždycky když stoupnu tak musím jít čůrat
31. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
@rennu: jdeme v 11, 20 :slight_smile:
Já mám někdy pocit, že je hlavou dolů, někdy, že nožičkama. A včera večer teda byla úžasně napříč - dole vpravo jsem měla takovou bouli, manža úplně zíral :slight_smile:

@antana123: no doufám, že Žanda hezky zapózuje jako správná televizní hvězda :slight_smile:

31. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
@antana123 tak jási myslím že chodím i často, že hodně piju....ale kolikrát mám pocit, že ze skleničky vody jsem schopná vyčůrat dvě :sweat_smile: a asi i jak malej smrdlá dole, tak tlačí na močák..kolikrát to tak i cítím, malýho, tlaka pak frrr na wc :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
kov:určitě ano pak se nám musíš pochlubit budete si nechávat dělat dvd i fotky?
31. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
rennu:tak ted teda cítím obrovský tlak a velkou bouli na pravé straně pod žebrem asi tam má aerobik :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
ojo: no já si to právě užívám, protože mě nic netrápí, dokonce jsem si užila dovolenou, dlouhý let mi nevadil, horko mi nevadilo, takže já budu asi i v létě v poho, tak jsem ráda.........
a já taky hodně piju, takže i proto určitě chodím často......no to je asi jediné.
jinak jsem už přibrala deset kilo, ale u mě je to spíš ku prospěchu - mám jen bříško, přes nohy a zadek jsem nepřibrala vůbec a předtím jsem měla spíš podváhu, takže jsem vlastně za přírustek ráda........... :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
lauri:tak to je super že si nepřibrala někde jinde já mám pocit že se celá roztíkám prostě jsem velká všude :frowning2:
31. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
@kovalda tak na vás budu myslet, ať se hezky nastavuje ta vaše beruška :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
@antana123: nee, budeme mít jen DVD, ale fotky z toho vyrobíme sami doma :slight_smile: Pochlubit se přijdeme, to neboj :slight_smile:

@laurinka.22: no tak super, že je někdo za ty kila rád :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
@rennu: no vidíš, ještěže jsi mi to připomněla, musím malé domluvit, aby se zítra krásně ukázala :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
kov:jo mi si je taky vyráběli doma sami taky máme jen dvd :wink: a těším se víš že jsem strááášně zvědavá :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
hehe, ted jsem jak Quasimodo zepředu :grinning: mega boule na břuchu :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
rennu:tak to jsme na tom stejně :grinning: ty naše děti pěkně řádí co :wink:
31. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz
@antana123 jojo to teda :slight_smile: šmrdly šmrdly dole a pak ouuups a mám bouli..mu tady fandím hlasitě, aby se otočil :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
rennu:tak to jsem zvědavá kdy se teda otočí :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
@antana123 já taky :grinning: už jsem ve fázi přemlouvání a slibování, že když se otočí a pošle mi info kopnutím nahoře, že mu pošlu jahůdky :grinning: a nic...asi se zas srovnal do své staré polohy :frowning2:
31. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
holky tak zatím no......ale zase mám natolik štíhlé nohy, že kdybys si chtěla pořídit těhu kalhoty, nemám šanci......ve všem plavu.,...... mám spousty sukýnek na léto a léto nikde.....no tak aspon na dovče jsem to využila, ale už by to fakt chtělo trochu tepla na sukýnku a žabky.....hned bych byla radši......a jsem fakt ráda za ten termín porodu co máme, rodit na vánoce, tak mě trefí být zabalená do bund atd..............to i těm botům se vyhnout nejde.......... :unamused:
jinak boule mi prcek dělá taky......většinou vpravo vedle pupku, manža ho včera zatláčel zpátky ten kopeček,, fakt sranda :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
lauri:jo jo to jsou krásný okamžiky :dizzy_face:
rennu:já jsem Šímovy hodila cherry rajčátka ty má moc rád celou misečku jsme spapkali :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
ant: cherry rajčátka taky papáme..... :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
jo jo ty já bych mohla fakt na kila ale jahůdky bych si taky dala ale to by nám jednině musela poslat rennu trošku :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
@antana123 cherry jsme měli k večeři :slight_smile:...mám tu plno jahůdek, banány, ananas a jablíčka, jsem chtěla udělat ovocný talíř, ale můj šel venčit a že se staví i u rodičů, tak nevím, zda se mi chce na něj čekat :-/
31. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
rennu:teda ty tam máš ale solidní hostinu ti povím teda to bych si teda dala říct mi něco pošli :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
jěště tady mám velký půl kilový jogurt nugátový na ten mám taky chut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
@antana123 leda tak mailem :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
rennu:jo kdyby to šlo :slight_smile:
holky musím se chvilku natáhnout ty boule jsou solidní tak zatím pa zítra mám učeního jako na kostele tak at jsem na to fit pa a dobrou :wink: :wink:
31. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
@antana123 dobrou a prima sny, já počkám až skončí seriál na primě a pak půjdu chystat to ovoce :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
když vás čtu, tak taky budu muset vzít zbytek výbavičky útokem, abych pak nedepkařila, že nic nemám :wink:
laura 81: hezký fotečky, na tý poslední to vypadá fakt že je bříško nejmenší :slight_smile:
@antana123 : 9 kg v tomhle týdnu přibrat, to je krásný neboj
@kovalda : se těšíme s rennu na návštěvu :slight_smile:
@kovalda . zítra si to pěkně užijte a kam na něj jdete?
31. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz
@antana123: tak dobrou :slight_smile:

@rennu: teda vy budete mít ale krásný ovocný hodokvas :slight_smile:

@beru3nek: no jasný, přijedu na návštěvu, jen se nebojte :slight_smile: Jdeme normálně k nám na gyndu, začali to tam dělat nedávno, tak mám radost. Bude to pan doktor, kterého už známe a za tisícovku půl až třičtvrtě hodiny video ... to mi přijde akorát :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
@kovalda já už dlabu...můj šel venčit a k rodičům, tak jsem mu nechala talířek v kuchyni, aby neřekl.... :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.