• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@laurinka.22 jojo, už jsem to četla taky, doooost drsný... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
@kovalda : no tak to je super, i dobrá cena :slight_smile:

@laurinka.22 : tak to je teda mazec
31. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
@rennu: jj, taky si vždycky říkám, jak na něj s jídlem počkám, no a ono to nějak nevyjde ... :grinning:. Ale což, může být rád, že na něj něco zbude :grinning:

31. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz
No, jdu spát, snad se mi podaří usnout, to víte, to radostné očekávání toho zítřejšího utz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
taky jdem na kutě, dobrou :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
Dobrou holky :slight_smile: a prima sníky o mimoušcích :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz
Dobré ránko,
no, kupodivu jsem spala docela v pohodě. Sice jsem byla několikrát vzhůru na WC a pak mi trvalo dýl než obvykle, než jsem usnula, protože jsem natěšená na ten dnešní utz, ale bála jsem se, že nebudu spát vůbec :slight_smile:.
No, teď jsme taťku hodili na autobus a jdeme si zase ještě lehnout :slight_smile:
1. čer 2010 v 06:32  • Odpověz
Hezké ránko těhulky :slight_smile: Co čekáme Martínka tak je zázrak když spim třeba do 9hod.Martínek mě probouzí už v 6hod :slight_smile: Včera jsme si koupili krásný dudlíky od aventu,které v noci svítí :slight_smile:) ale jen malinko. Ještě nám chybí ten kočárek ale to je ještě čas.Ted 6.června jedeme omrknout Strakonickou porodnici a poptat se jak je to s předporodníma kurzy když chce být manžel u porodu :slight_smile:)
1. čer 2010 v 07:04  • Odpověz
přeju dobré ránko všem :slight_smile:
1. čer 2010 v 07:55  • Odpověz
mám takový dotaz holky udělali se mi stroupky po celé bradavce no vlastně na obou vy co máte zkušenosti co to je???ten stroupek jde strhnout díky za odpověd :wink:
1. čer 2010 v 07:56  • Odpověz
Ahojky holky,zdravím po týdnu,byli sme na dovolené na chatě v lesích.no úžasné! Energie moc a zase šup do reality
1. čer 2010 v 08:15  •  3 děti  • Odpověz
@r.m: Tak Martínek bude ranní ptáče? :slight_smile: No, hlavně aby to ještě neposouval, v těch 6 se to dá ještě přežít :slight_smile:. A vy už všechno kromě kočárku máte?

@antana123: teda, to jsem zvědavá, co ti holky odpověděj. Hnedka jsem kontrolovala prsa.
1. čer 2010 v 08:16  • Odpověz
Petja:ahojky na chatě super taky bych vyrazili ikdyž ted jste to počasí moc neměli dobré né??
1. čer 2010 v 08:16  • Odpověz
@petja: ahoj, no už jsem si říkala, kde jsi. To jste si teda museli bezva užít :slight_smile:. Vítej v realitě :slight_smile:
1. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
Ahojky holky.
ant: Stroupky jsem měla před měsícem a sami se mi vylouply!
1. čer 2010 v 08:18  • Odpověz
@kovalda:no jsem z toho pořádně vyplašená jsem se včera večer úplně lekla :confused:
1. čer 2010 v 08:19  • Odpověz
eli:ahojky no já jim musela pomoct
1. čer 2010 v 08:19  • Odpověz
@kovalda:těšíš se na dnešek???určitě moooc uvidíš si to moc užijete
1. čer 2010 v 08:20  • Odpověz
kovalda,no já čumím,jak ti cukr chutnal :sweat_smile:
1. čer 2010 v 08:22  •  3 děti  • Odpověz
@antana123: ničeho se neboj, jestli to mají ostatní holky taky, tak je to asi normoš :slight_smile:
To víš, že se těším. Úplně neskutečně :grinning: Mohla bych ještě hodinu spát, ale už to nejde, moc se těším :slight_smile:
1. čer 2010 v 08:22  • Odpověz
@kovalda:já jsem taky byla strašně natěšená jsem se už nemohla dočkat až tam budeme :dizzy_face: :dizzy_face: ale je to nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
@petja: no já byla taky překvapená :slight_smile:. Z celýho toho vyšetření mi vadil akorát ten první odběr, jinak celý to bylo v pohodě :slight_smile:.
1. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
mě ta sladká voda taky chutnala ted jsem jen zvědavá na ty výsledky dovím se je na kontrole příští čtvrtek :wink:
1. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
@antana123: a koukáš ještě na to DVD z toho 3D anebo jste jen udělali fotky a už jsi to někam založila? Já si myslím, že se na to budu koukat každej den ... to víš, těšící maniak :grinning:
1. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
@antana123: holt jsme sladký tetky a nějaká přeslazená voda nás nemůže odradit :slight_smile:
@kovalda:nezaložila koukám včera jsem se kochala nad naším maloškem :dizzy_face: taky se strašně těšííím :dizzy_face: :dizzy_face:
@kovalda:tak s tím musím jen souhlasit já mám sladký ráda takže já byla v pohodě nejvíc ze mě ta sestra nemohla že jsem to vypila na ex ten půl litr jen že já nemohla od půlnoci pít tak jsem měla strašnou žízen :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 08:27  • Odpověz
@antana123: mně díky bohu nezakázali pít, dokonce i v těch 2 hodinách jsem se mohla v případě nouze napít. Ale taky jsem to vypila asi na 2x :grinning:
Jé, tak to nejsem aspoň sama, kdo je prostě pošuk. No prostě si myslím, že na toho našeho drobka na DVD budu koukat ze začátku pořád a pak aspoň na ty fotečky, co z toho vyrobíme :grinning:
1. čer 2010 v 08:31  • Odpověz
kov:jo to jsme na tom stejně už se mi o něm i zdá jak ho držím v náručí a je s náma doma jsem cvok :grinning: je zajímavý že o porodu se mi nezdá :fearful:
1. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
Holky, tak já jsem na ten test na těhu cukrovku zvědavá... Ve čtvrtek bych měla dostat asi u sestřičky žádanku a půjde se asi na to :confounded: Moc se teda netěším!! :angry:
Jinak jsem nastydlá už druhý den no děs!
Chtěla jsem aby mě manžel odvezl k našim a že bych tam byla než půjdu k dr., ale nechci aby něco chytili, takže budu asi doma... :frowning2: Ach jo!!
1. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.