• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky trpíte na lýtkové křeče?já jsem měla jednu velkou v noci a drží mě to ještě ted :frowning2:
1. čer 2010 v 08:49  • Odpověz
@suzete diky za odkaz na ty oveckovy perinky - holt se budu muset asi zamilovat do neceho jineho , ale krasnych povleceni je spousta...
1. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
já na povlečení stále čekám :frowning2: a oni pořád nic
1. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
@antana123: jj, taky se mi zdává, že už máme malou doma, dokonce i o porodu, ale ten je samozřejmě ve snech fantastickej :slight_smile:

@eliska_v: ničeho se neboj, ten test vůbec nebyl žádná hrůza :slight_smile:
1. čer 2010 v 08:56  • Odpověz
@kovalda Nejvíce kope v 21 a pak v 6h.Ale je to nádherné probuzení :slight_smile: Ještě nám chybí nějaké teplé oblečky,odsávačka,nebesa a matračka do postýlky a ted jsem si uvědomila,že nemám ještě ani jednu hračku :( no musim zaměstnat babičky.
1. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
@antana123 : Mě zrovna včera chytla křeč do lýtka ...Fujjj...To byl ošklivý pocit!! :angry:

@kovalda : No snad to bude v pohodě...Ale pokud se nesmí pít, tak to budu mít žízeň jak blázen a vypiju to ani nebudu vědět jak :sweat_smile:
1. čer 2010 v 08:58  • Odpověz
těhulky,měří vám doktorka tlak? Mně ještě za dobu co jsem těhotná tlak neměřila :( asi se jí ted na to zeptám
@antana123: no, občas mám lýtkovou křeč, je to děs. Teď už díky bohu ne moc často. Prostě se i přes bolest musím na tu nohu postavit a rozmasírovat ji. Pak už to bývá dobré. No a pak přes den si koupím Magnesii a tak .... a pak pohoda.
@r.m : Mně měří teda každou ko!
1. čer 2010 v 09:00  • Odpověz
kamarádka byla ted na tom testu cukrovky a prý je to strašně sladké,brrr sklenice glukozy a opravdfu seděla 2hod v čekárně a nesměla se ani napít.No mě to taky čeká ale já jsem na sladký taky jako ďas :slight_smile:
@r.m: jj, mně měřej tlak sestřičky každou poradnu, než jdu k doktorovi.
Neboj, hračky můžete dokoupit i až bude malej na světě. Zezačátku ho hračky stejně ještě nebudou brát :slight_smile:

@eliska_v: no uvidíš, třeba ti pití nezakážou. To zakázali jen málo holkám. Myslím, že většina z nás se napít mohla.
@eliska_v předtím tě také měřila,nebo začala až ted? Tak asi je to normální
1. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
@kovalda : aha, tak uvidíme... Já během noci piju dost, takže to bych asi nevydržela...ale kdyby to jinak nešlo :unamused:
1. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
@r.m : Mě měří od 8tt
1. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
Dobré ráno, jak se dnes všichni máte? My se máme opravdu skvěle, neteče nám voda a nepoteče dva dny. :cry: To by člověk neřekl, jak je na tom kohoutku závislý.
1. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
@lotyna: jejda, to máte teda veselý. Tak teda nebudu provokovat a nebudu říkat, že jsem zrovna vylezla ze sprchy a i jsem se překonala a oholila si nohy a i trochu podvozek :slight_smile:
Za chvíli jedu na utz, tak se nemůžu dočkat :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
Krásné ráno holky,
R.m: vítám tě :slight_smile:
Tak mám za sebou mega náročnej víkend - v sobotu to pečení, ale to byla ještě pohodička - napekli jsme skoro 1300 koláčků a přes 70 rohových...v pěti lidech od půl devátý a ve tři bylo zkrámováno :wink: To byla skvělá akce :wink: Byla jsem z toho tak normálně zničená - nohy, záda...Večer jsme je pak připravovali do sáčků, popisovala jsem obálky..no zalezli jsme až v 1 do pelechu. Ráno jsem ještě všechno dodělala, zkontrolovala a ten největší záhul - rozvozit to - teprv začal! To byl fakt den na palici - byla jsem z toho děsně unavená a ospalá z toho pršlavýho počasí! A hlavně ten můj seznam lidí nebral konce :slight_smile:
Včera jsem se z toho vzpamatovávala a postupně vás dočítala...Byla jsem taky v práci s koláčkama - tři lidi mě včera řekli, jak mě to sluší.... že budu mít určitě kluka :grinning: Dokonce i ségře se o tom zdálo, že se mi narodil Šimon :wink: .... tak já vám teda nevím, že by plodovka lhala? :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a v pátek, když jsem měla největší fofr a chystala se na nákupy, tak jsem zjistila, že mi už něco teče z bradavek :confused: Tak jsem hodila aspoň odličovací tampóny do podprsenky :grinning: Ale pak to přestalo, a mám zas klid....Asi nějaký vzbouření hormonů po tom mým stloukání palubek :grinning:
1. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
@kovalda Jo, neprovokuj. :grinning: :grinning: :grinning: A hlavně si to hezky užij na utz, těšíme se na zprávy. :slight_smile:
1. čer 2010 v 09:42  • Odpověz
@daja.had Teda to jste si opravdu užili. Kdy to máte?
1. čer 2010 v 09:43  • Odpověz
Kov: přeju krásný zážitek :slight_smile:
Lot: stihli jste si aspoň udělat zásoby? Ať to zdárně zvládnete bez vody :wink:
R.m.: tlak mi měří pokaždý, máme v čekárně takovej přístroj, kam hodíš 10Kč a ono ti to změří výšku, hmotnost, tlak.....potom ještě množství tuku v těle, ale to prý jako těhotný nesmíme, tak musím vždycky zavčas seskočit :grinning: A vyjede lístek - bez něj prakticky ani k sestřičce nemůžu, na tom jsou závislý :wink: Hlavně to jsou peníze do jejich kapsy - tak je to povinnost :grinning: Takže měření tlaku mám na každý návštěvě a ultrazvuk u doktora taky naprosto pokaždý, mě zas naopak vůbec neprohlíží, ani jednou. Za celou dobu mě prohlídl pouze jeden doktor v Trutnově na plodovce, hned před zákrokem..jinak nic.
1. čer 2010 v 09:53  • Odpověz
Lot: 19.6.
1. čer 2010 v 09:54  • Odpověz
@daja.had: pane jo, máš můj neskonalý obdiv, že jsi schopná takové akce :slight_smile:. No jo, už se vám to kvapem blíží. :slight_smile: Já se nedavno vzbudila a pod jedním prsem menší loužička, ale od té doby už nic.
No, jak to čtu, tak poradna je opravdu všude jiná. Mne pokaždý kontrolují moč a tlak a váhu jim hlásím já - vážím se doma. Pak jdu k dr., ten mne prohlédne - zkontroluje čípek, velikost dělohy a poslechneme srdeční ozvy. No a to je konec, na viděnou za měsíc.

Tak já už holky jedu, už se nemůžu dočkat :slight_smile:. Snad Žanetka dobře nastaví svůj krásnej obličejíček :slight_smile:
1. čer 2010 v 10:01  • Odpověz
Holky, včera jsem si od ségry přivezla asi 60 plínek obyč. čtvercových - myslíte, že budou stačit, nebo mám přikoupit?...Chtěla bych látkovat, tak jestli mě bude stačit nakupovat už jen látkový kalhotky, svrchňáčky a tak podobně...zas si říkám, že asi mě to stačit nebude, když ségra používala jednorázovky, a přesto měla všechny čtvercovky použitý..na takový to blinkání, otírání.... :fearful: Tak vám nevím :confused:
1. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
Kov: moč nosím vlastně taky pokaždý a ozvy na posledních poradnách taky dělal..
1. čer 2010 v 10:10  • Odpověz
ahojky :slight_smile: tak u nás celý den bude asi pršet :rolling_eyes:

ad poradna, tlak mi taky měří pokaždé...jsem myslela, že se to musí, když je na to i kolonka v průkajde :sweat_smile: ...to samé moč, když nepřinesu, tak musím počůrat papírek na záchodě :slight_smile: a váží mě tam :slight_smile:

r.m. ve Strakách rodila moje kámoška moc si to tam chválila :slight_smile:

ant, teda ty křeče musí bejt hrozný :confounded: ...jsem to znala před dlouhými lety, v noci mě chytali často...ale pak to přestalo :slight_smile: ...a nosíš nějaký ty punčochy??

daja, vy chystáte svatbu?? nebo co? :wink: :slight_smile: 19.6. odjíždíme na dovču :grinning:
1. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
Holky jsem tu jen na skok,zavítám sem večer ted jen posílám tohle,pěkný den přeji papa
# # Ahoj lidi,
# #
# # Pro Vás s dětmi i bez dětí.
# # I když ve vašem okolí žádná děvčátka nejsou, určitě máte šanci pomoci a ta se
# # neodmítá, proto posílám tuto výzvu všem mým e mailovým adresám a prosím,
# pošlete
# # dál - milion podpisů je hodně, ale my to dokážeme. Momentálně očkování proti
# # rakovině děložního čípku stojí 10 000 Kč. Můžete všem mamkám a taťkům
# holčiček
# # pomoci tím, že se podepíšete pod petici týkající se bezplatného očkování
# proti
# # rakovině děložního čípku pro holky od 9 do 12 let. Pokud bude na petici 1
# milión
# # podpisů, tak to očkování zavede evropská unie bezplatně. #
# # Nic to nestojí a tak koukněte na
# #
# # http://www.cervicalcancerpetition.eu
# #
# # Pošlete dalším lidem - jestli s peticí souhlasíte.
1. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
@ojo Jéé tak to jsem ráda,já na Str slyším samou chválu ael tady u nás písecká nemocnice nic moc.No snad to stihnem do Strakonic :slight_smile:
1. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
Mě pokaždé doktorka jen váží,děla ultrazvuk a bere si moč.Je mi to jen divné s tim tlakem :( ale více mě zatim neprohlížela,možná,že asi až ted.Měl by se přeci kontrolovat ten čípek,ne?
1. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile:
Dlouho jsem se sem nějak nedostala :confused:
Dneska jsem volala na výsledky z cukrovky, naštěstí jsou negativní :slight_smile:
Kovalda mě nalákala na 3D/4D ultrazvuk tak jsem zkusila zavolat do jihlavskýho genetu a v pondělí jdeme :dizzy_face: (pokud teda nebudu v nemocnici :frowning2: ) Od včerejška mi brutálně bolestivě tvrdne bříško, tak mám strach aby se nám to nezačalo rozjíždět :unamused:
Jinak k tý poradně mě kontrolují moč, tlak a váhu a od 20tt posloucháme srdíčko miminka :slight_smile:
1. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
r.m. určo to stihnete :wink: moje kámoška je až z Klatov, takže to má krapet víc z ruky...jezdila tam i do poradny...ale pak se asi před porodem uchýlila k tetě, kterou má v Horažďovicích a jela odtud :wink:
jinak já taky jela do porodky do Klatov skoro 20km :wink:

luci, tak tenhle dotazník jsem vyplňovala někdy před více než rokem :sweat_smile:
1. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.