• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@r.m Mě teda doktorka kontroluje čípek pokaždý už od začátku :unamused:
@daja.had Já měla na prvního čtvercovek 50 maximálně a pár barevných na utírání pusinky a tak... Teď jen dokoupím pár svrchňáčků a možná ty separační :slight_smile:
1. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
@r.m mě do teď dr. taky nic nekontroloval, až když jsem tam byla teď ve 24tt tak prý od teď bude kontrolovat ten čípek :wink:

gazel, jestli bude tvrdnout dál, radši jdi k dr. ať nasadí magnézko :confused:
1. čer 2010 v 11:09  • Odpověz
daja, já teda nelátkuju a mám čtvercovek 20ks a bohatě mi to stačilo :wink: nevím jak látkařky :sweat_smile:
1. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
caute holky, dnes jsem nešla do práce, jakože pracuju z domu (ještě jsem práci neotevřela). Má mi teď někdy ppl dovézt fusak, tak čekám a čekání si krátím velkým kotlem krupičné kaše. su neuvěřitelně nenažraná, od rána do večera myslím jen na jídlo.
1. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky, taky je u Vás tak hnusně? U nás zataženo, fučí větr a vyoadá to každou chvilku na déšť.... Chci se zeptat, budete si do porodky pořizovat jednorázové síťové kalhotky? Já o nich četla v nějakém seznbamu a ani si dost dobře nedokážu představit, jak to vypadá, natož kde to koupit.... :frowning2:
1. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
@lucinecka222 Že by konečně se začalo něco dit???? už jsem se podepsala a ihned odeslala i na facebok :slight_smile: super,že si to sem dala.
1. čer 2010 v 11:16  • Odpověz
@zvirka určitě si je pořiď alespoň do porodnice. můžeš je přemáchnout a za půl hodinky jsou suchý. nikde netlačí a vložka tam dobře sedí. Lepší než si brát bavlněný ze kterých se ti bude špatně prát ta krev :sweat_smile: tyhle potom normálně vyhodíš
1. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
@zvirka Ahojky,kalhotky si budu kupovat jen ty porodní a vložky. O těch sítovaných jsem taky četla ale nějak mě neuchvátili :( myslim,že je koupíš v lékarně
1. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
ahoj holky tak jsem tady :wink: byla jsem v tescu a musím říct že tam mají nádherný věci hned bych něco Šímovi koupila :grinning:
1. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
a jinak s tím stroupkem co mám na bradavce prý to je začátek laktace aspon tak mi to řekla ségra že to tak taky měla když kojila tak aspon nějaké znamení já se bála že snad kojit ani nebudu :wink:
1. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
Díky za info, ještě dotaz, kde je teda koupím, v lékárně?
1. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
@zvirka já je kupovala v lékárně a pak sem si další přikupovala v porodnici
1. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky, nebolí vás některou chodidla, resp. jejich část u paty? Já jsem dnes ani nemohla pořádně vstát z postele, jakmile došlápnu na paty, tak mi úplně hoří. Opuchlé mi nepřijdou :unamused:

r.m. Vítej mezi námi. Mě měří tlak každou poradnu od 10tt. Čípek mi kontrolovali jednou a to po prvních pohybech.
1. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
zvirka, jj koupíš je v lékárně :wink:

já ty síťový kalhotky fakt doporučuju, nosila jsem je pak skoro celé šesti nedělí nadoma, jak psala gazel, že když nebyli jo špinavý, tak jsem je přemáchla :slight_smile: jsou prostě síťovaný a strašně pohodlný a hlavně prodyšný!! doporučuju koupit v lékárně i ty porodnický vložky, sice se musí měnit častěji, páč nemaj nikde igelit, ale za to jsou zase taky prodyšný...díky tomu se dole rychle zahojíte...jsem si myslela, že mi bude stačit jeden ten balík (20ks za cca 20kč) pak když jsem si vzala nějakou tu ultra...fuj, hned jsem zase letěla pro ty porodnický :grinning: :grinning: já třeba krvácela celých 5 týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
jo síťovaný, ale z bavlny, žádná umělotina :slight_smile:
1. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
Díky!
No to z nás budou fešandy, síťované gaťky a k tomu vložku velikosti fotbalového hřiště :sunglasses:
1. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
no v porodce mi radili, ať si dám klidně 3 vložky pod sebe a jako postupně, aby bylo co nejdelší krytí :sweat_smile: no ale je fakt, že po tom porodu se krvácí fakt hodně...někdy to i ty 3 vložky nepobrali a měla jsem špinnavou košili :unamused: proto já svoje košile brát do porodky nebudu a vemu si od nich pěkně na každý den nový erár :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 11:42  • Odpověz
já myslím že se ani nedoporučuje aspon u nás si brát svoje noční košile :slight_smile:
1. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
ojo:a punčochy nenosím chce to brát hořčík :wink:
1. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
ant, aha :slight_smile: ...moje kamarádka ty punčochy při druhém těhu nosila..páč při prvním jí z křečí vystoupla ta křečová žíla :sweat_smile:
1. čer 2010 v 11:47  • Odpověz
@ojo když na to přišlo tak jsem se převlíkala i 3x za den :grinning: ono mlíko taky dělá svoje.... síťovky jsem taky doma nosila ještě 4týdny :slight_smile: Jinak to magnézko beru 3x2 tablety a je mi to prd platný... :frowning2:
1. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
ojo:tak křečáky se mi naštěstí nedělají tak je nosit nemusí ale doporučují se :wink:
1. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
hojda,
@eliska_v : tak ať ti je brzo líp
@kovalda : já teď taky chodím na noc tak 3x, tak pěkný zážitek přejeme :slight_smile:
@antana123 : já mám občas zaschlý mlezivo mi přijde, tak to bude asi něco podobnýho
@gazel: tak hlavně ať jste o.k.
@zvirka : v DM jsme je s rennu kupovaly :slight_smile: , budou je mít ale v každý větší drogerce i v lékárnách
tak jsme byli u dr. statečný :slight_smile:, našt. mě ani vlasy nevystříhali, to jsem byla fakt moc ráda. Začíná to přicházet k sobě, tak si říkám, že to mám mini přípravu na porod , ale fakt jen mini :slight_smile: . Chtěla jsem se objednat rovnou na to 3D, ale radši jsem odtamtud rychle vystřelila, zpocená jsem byla komplet :unamused:
1. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz
beru:ahojky co se ti stalo??? a DM to je co za drogérku?a jak se to přesně jmenuje nevíš??
1. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
Antana: ta drogérie se jmenuje jenom DM, nijak jinak. Ty kalhotky se jmenujou normálně kalhotky do porodnice, nebo tak nějak. Dají se sehnat i na internetu, akorát budeš muset platit poštovný.
1. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
lendaw:aha já se zkusím podívat tady po těch našich drogérkách díky :wink: a jak se jinak máš?
1. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz
@antana123 : jo jo, jen DM. Bude v každým větším městě, jsme tam zaregistovaný jako těhu, tak máme i výhody a slevy :grinning:
Já měla v hlavě znamínko, a začalo se mi zvětšovat jak jsem teĎ těhu, už asi cenťák bylo veliký. Našt. jsem nemusela čekat měsíc na vyndání, včera jsem volala, a dneska mi ho fikli, tak jsem byla ráda, že jsem se nemusela dlouho nervovat, jen jeden den, jsem totiž hroznej srab na tyhle věci :confounded:
1. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
beru:a to jste se registrovali na netu nebo přímo tam?
1. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz
už vím kde je DM ve Zlíně na Čepkově tak se tam někdy mrknu jak pojedu na kontrolu :wink:
1. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
@antana123 : přímo tam, rennu mi dala kartičku /tu tam mají/, tu vyplníš prodavačka to zadá, a máš hned slevu, na těhu čaj, na ty kalhotky, na krémy proti striím, asi o kilo míň jsem platila myslím, necelý takže fajn
ale ještě jsem se pak registrovala i na netu, aby se mi pak načítali body, ale zatím tomu moc nerozumím, nebyla jsem tam od t doby :wink:
1. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.