• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek:aha se na to zeptám jak tam budu díky za radu :wink:
1. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
@antana123 : není zač :slight_smile:
doufám, že letní šatky ještě oblíknem tohle léte :grinning: , je to síla to počasí, aspoň, že teda u nás zatím neprší, ale každou chvíli asi bude, takový spavý počasí. Kdyby neměl přijít ten chlápek namontovat žaluzky, už chrním :grinning:
1. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
Holky, o počasí mi ani nemluvte, já už tady z toho propadám předporodní depresi. :cry: V pátek se totiž vdávám, obřad je venku a já mám šaty na ramínka.
1. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
loty:tak to gratulace to jsem nevěděla že se vdáváš,ale na víkend hlásí že má být hezky né?
1. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
@antana123 Já jsem to taky nikde neventilovala. :slight_smile: Trochu se obávám, že právě až na víkend. Už jim nevěřím ani slovo. :slight_smile:
1. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
@lotyna jé tak to velká gratulace a kde se bude svatba konat?? a neboj víkend má být hezký :slight_smile: jéé já bych se taky zase vdávala,ten den tak rychle uteče :(
1. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
těhulky,co si berete sebou do porodnice?je to asi ještě brzy ale já už chci být radši připravená :slight_smile:) teda nevím co vzít hlavně pro mimíska :slight_smile: chápu,že oblečky až půjdem dom ale i třeba plenky a nějaké věci pro malého po tu dobu co tam budem ležet?
1. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
já beru plínky,vlhčené ubrousky a nějakou kosmetiku aspon to teda uváději
jiank u dr. až půjdeš na MD dostaneš určo seznam co sebou :slight_smile:
1. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz
@r.m Díky, bude to na zahradě jedné vily. Jinak co se seznamu týče, záleží to myslím i od porodnice. Třeba tam, co se chystám porodit já je všechno pro mimčo k dispozici, takže pak stačí jenom věci na odchod domů, které přinese tatínek.
1. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
Loty: tý jo, tak to gratuluju! A dobrý, že propadáš depresím až teď ... to já mám ještě tři týdny, ale snů o svatbě a hrůzných myšlenek mám za sebou už fůru :grinning:
Holky, já jsem dnes taky unavená a k ničemu - zatím jsem jen přemýšlela, co uvařit :slight_smile: a mám za sebou procházku se psem...to je teda činností :wink: ...ale už mám aspoň jídlo na stole - udělala jsem si brambory se smažákem, mňammm - vyloženě zdravá strava :slight_smile: , večer usmažím ještě rybu. A taky mě nalákaly ty lívance, co jste tady probíraly! Možná to dnes taky dopadne :wink:
Po jídle se musím přemoct a převrátit ložnici vzhůru nohama..lezou nám tam mravenci :frowning2: Tak je musím zlikvidovat....
1. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
@lotyna : no tak super, to si krásně užijte a těšíme se na foto, jůva další nevěsta tady :wink:
já bych teda byla asi taky dost šílená, co ještě nemám a pod :slight_smile:, jsem na ten náš den D taky zvědavá, jestli se k tomu někdy dokopem :grinning:
já taky dneska odmítám cokoliv dělat, práce neuteče :slight_smile: si to odůvodňuju, že by mi popraskaly stehy :grinning:
1. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz
No tak já až doteď dělala, že se mě to netýká. :slight_smile: Ale my nemáme žádné velké přípravy, jenom takový spíš neformální obřad. Já se starám jenom o to, abych nezmrzla a vymýšlím protimrazová opatření pod šaty. Na druhou stranu si říkám, že to počasí bude dobrá pomsta té ježibabě z matriky. :grinning:
1. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz
Beru: ty máš dnes právo na odpočinek! :slight_smile:
Loty: kolik tak budete mít lidí?
1. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
@r.m koukala jsem, že i v průkazce jsou nějaké seznamy :wink: nicméně, nejlepší je zepat se přímo v porodnici, kam půjdeš rodit :wink: ...u nás třeba neradi viděli ty vlhčené ubrousky, měli jsme jim utírat zadeček jen ubrouskem namočeným ve vodě a pokud bylo dítko pokaděný, tak zavolat sesru a ta ho opláchla pod proudem vody :slight_smile: kosmetiku žádnou (já ani v prvním týdnu nebo 14 dnech žádnou nepoužívala ani do vody ani na tělo) na zadeček nám tam dali vzorek Bepanthenu...jinak všechny oblečky na mimčo tam měli, musela jsem mít sebou jen plíny :slight_smile:

loty, tak přeji, ať počásko na svatbu vyjde :dizzy_face:
1. čer 2010 v 15:01  • Odpověz
@daja.had No tak to je to, co nikdo neví - kdo přijde, ten přijde. Odhady se různí - 20, 30, 50 ...?
@beru3nek Kolik tam máš těch stehů?
ojo: díky. :slight_smile:
1. čer 2010 v 15:14  • Odpověz
@lotyna : tak počásko už se má lepšit, tak neboj, všechno klapne, týjo kdyby 50 fíha, já teda nemám zatím vůbec představu kolik bychom jich chtěli :wink: . Já se zapomněla zeptat, ale byla už skoro cenťák velká, tak 3 asi určo
mamči, pošlete něco dobrýho mimískům do bříška, když mají dneska svátek :slight_smile:, už tam má Áďa dortíka :grinning:
1. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
já dala bábovku :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 15:23  • Odpověz
Já jsem poslala druhou polovinu skleničky Duo krému a hned velká odezva z bříška. Jenom nevím, jestli to je nespokojenost s takovým přívalem cukru nebo skotačení z radosti nad tímtéž. :slight_smile:
1. čer 2010 v 16:01  • Odpověz
beru - z ceho stehy?
loty - gratuluju ke svatbe! :slight_smile: i v osklivym pocasi muze bejt moc pekna, hlavni je dobra nalada, hostum dat pekne po panacku a v ted den uz nic neresit, zaukolute ostatni :slight_smile:
1. čer 2010 v 16:02  • Odpověz
@eveluska : byla jsem dneska na odstranění znamínka
tak už máme žaluzky, hurá tak k nám nečuměj sousedi jak do výkladní skříně, tak já si jdu dát dvacet :wink:
@lotyna : ten jsem měla předevčírem taky :grinning:
1. čer 2010 v 16:21  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak jsme zpět z toho 4D ultrazvuku. No, jsem trochu zklamaná, protože mi sestřička říkala, že to budou nahrávat celé a zas mám jen pár krátkých úseků a přijde mi, že ten jejich ultrazvuk teda nic moc, je to celé rozmazané :frowning2:
Tak možná se nám podaří vytáhnout tak 3 jakš takš fotky, ale obličej bude tak sotva jeden.
Na jejich obranu teda musím říct, že Žanetka se dneska rozhodně nechtěla fotit, byla v blbé poloze a pak se otočila ještě více. No a mávala si furt ručičkou před obličejem, pak už i oběma a na závěr k oběma rukám přidala ještě nohu. Takže jsme ji
asi opravdu štvali :slight_smile:. Nu což, tak si počkám ty 3 měsíce a uvidím ji pořádně, se vším všudy.
Aspoň jsme viděli, jak na nás otevírá pusinku, mává, vrtí se a strká si nohu do pusy :slight_smile: Vše vypadalo jak má, je to skutečně holčička, ... vypadá zdravě a spokojeně (když ji teda nefotěj), což je nejdůležitější :slight_smile:
1. čer 2010 v 16:56  • Odpověz
ahoj holky právě jsem se vzbudila a je venku dobrý hnus
@kovalda:jsem na tebe zvědavá jak se Žanetka předvedla :slight_smile:
1. čer 2010 v 16:57  • Odpověz
@kovalda:hlavní je že je vše ok :wink: ona chce aby jste měli překvapení :dizzy_face: to je super že si tak krásně hrála s nožičkou :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2010 v 16:59  • Odpověz
Ahojky,hlásím se po poradně.Sestra poslouchala srdíčko,to byl zas krásný zážitek,podruhé mi už měřila výšku fundu,minule před měsícem a dvěma týdny 21 a teď 26cm,no pěkně bříško povyrostlo.pak na váhu,takže od začátku těhu zatím 7kg nahoře,tak jsem spokojená.Už mi i vypočítala mateřskou,tak nastupuju 29.6.Oběhla sem úřady,tak už vím co a jak a kde kdy zařídit.Fajn odkaz je www.aperio.cz doporučuju.Jsou tam fajn informace a možnost poradny on-line. Vyšetření taky v pohodě,čípek jak má být,mimi sedělo na zadku,ještě je prý čas a příště už bude určo nachystané KP :wink:
Kovalda,hlavně,že je malá jak má být,nicméně tvoje zklamání chápu,obzvlášť,když jsi byla tak natěšená :pensive:
Jinak sem dnes utratila skoro 4.000 za prádlo,tři podprsenky+jedna celá souprava.Jsem hrozně spokojená,paní v obchodě naprosto úžasná,pohodová bytůstka,poradila ,vyzkoušela sem snad 20 podprsenek :dizzy_face: a ona pořád ochotná.Pak sme spolu kecaly ještě skoro hodinu :sweat_smile: Měla jsem na to klid,páč malý byl doma s manželem,tak to bylo příjemné,on je hodný,ale na zkoušení prádla mám ráda naprosto klid :wink:
1. čer 2010 v 17:11  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:tak to máš mateřskou za pár já jdu až 2týdny po tobě :wink:
1. čer 2010 v 17:15  • Odpověz
a 7kg tak to máš nádherný :wink:
1. čer 2010 v 17:16  • Odpověz
Ant,díky,taky sem spoko :wink: myslela sem,že bude víc,bříško už je totiž jak balon :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 17:17  •  3 děti  • Odpověz
Petja:no já mám o 2kg víc než ty a nevím jestli jsem ještě nepřibrala víc vážím se až před kontrolou :frowning2: ale zase pro mimčo uděláme všechno že :dizzy_face:
1. čer 2010 v 17:19  • Odpověz
já kila do 15 nahoře neřeším,myslím,že do toho se vejdu a navíc co chodím na diskuzi listopad 07,tak tam jedna přibrala 19 a to je teprv 32tt,tak to si nedovedu představit :confused:
1. čer 2010 v 17:27  •  3 děti  • Odpověz
pet:kolik ještě tak můžeme přibrat netušíš?
1. čer 2010 v 17:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.