• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@gazel: jéje, tak to si radši někam zajdi, když ti tak tvrdne bříško. Ať se na tebe raději podívaj. A pak si v pondělí krásně užiješ ten 3D.

@beru3nek: aha, tak už to řezání máš za sebou, tak super :slight_smile: Ještěže ti nevystříhali ty vlasy.

@lotyna: jé, tak ty se v pátek vdáváš :slight_smile:. No super, neboj, určitě se vyčasí :slight_smile:

@daja.had: jé, já dnes taky obědvala smažák. Jela jsem z toho utz a stavila se v Průhonicích na nákup, no a už jsem měla strašlivej hlad a na výběr tam toho teda moc není, tak jsme si daly tohle :slight_smile:. Pak jsem teda byla nafouknutá asi hodinu, to se Žanda musela v břiše přímo vznášet.

Teď chystám k večeři bramborový salát - manža si objednal. Takže dneska máme hodně zdravou výživu :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:31  • Odpověz
to je individuál.já minule začala přibírat dost do 30tt,pak už ani moc ne,minule sem měla11kg navic a po porodu -15,takže v to doufám i tentokrát :wink:
1. čer 2010 v 17:31  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda:bramborový salát s čím???mnamka dala bych si :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 17:32  • Odpověz
já si dneska konečně koupila meloun a nadlábla se solidně
Petja:no docela se bojím chci se vejít max do 20kil :frowning2:
1. čer 2010 v 17:33  • Odpověz
@beru3nek kup si po tom zákroku mastičku http://www.boiron.cz/cs/100-cicaderma-reg
je úplně úžasná
pak taky homeo Staphysagria a Arnica montana
1. čer 2010 v 17:33  •  3 děti  • Odpověz
Kov, tak hlavně, že je zdravá a čilá :slight_smile: :slight_smile: naživo je to stejně nejlepší :grinning:

Peti, ty jdeš už 29.6.?? :astonished: :astonished: :astonished: tyyyy jo, když si vemu, že já jdu až 2.8. :grinning: :grinning: :grinning: to máš dobrý, že moc nepřibíráš :slight_smile:

třeba kamarádky známá přibrala v prvním těhu 30kg :confused: a jak jsem psala moje kámoška přibrala přes 20kg, ale dělala to hodně voda a taky prsa...a všechny je teda shodila :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
@petja: jé, tak super, že jste v pořádku a mimčo se může ještě mnohokrát otočit ne?
Žanda leží hlavičkou šikmo dolů, ale tou ještě není u hrdla, ale vpravo u vaječníků a tak, ... Ale do správné polohy to už má jen kousek :slight_smile:
Pane jo, tolik prádla, super :slight_smile:
No, trochu zklamání samozřejmě je, čekala jsem krásnou fotku obličejíčku na památku a ta se nekonala. Ale nevadí, malá je v pořádku a to mi stačí :grinning:
1. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
no já cítím že se našemu malému nejvíc líbí hlavičkou dolů uvidíme jestli tak i nakonec vydrží kope mě pod prsama tak snad se pak nepřetočí jinak
1. čer 2010 v 17:37  • Odpověz
tak smažák bych zdlábla a brambor salát okamžitě.Akorát mě teď po všem pálí žáha :frowning2:
My dnes měli pangase a brambory,manžílek vařil,bylo to výborné ale taky žáha pálela :angry: To prej bude vlasatec,tak to su zvědavá.Dnes sem v čekárně viděla jednu mamku,ta byla tak 35tt a lupala jedno Rennie za druhým.Mě dost pomáhá to homeo Gastrocynesine
1. čer 2010 v 17:37  •  3 děti  • Odpověz
mě na žáhu nejvíc zabrala jedlá soda je naprosto jedinečná :wink:
1. čer 2010 v 17:38  • Odpověz
Jo,mimi se určo hodně otáčí,já taky cítím přesuny,věřím,že to bude hlavičkou,epino už doma,plány jsou na klasický porod :grinning:
1. čer 2010 v 17:39  •  3 děti  • Odpověz
díky za tipa Ant,zkusím :wink:
1. čer 2010 v 17:39  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda prádlo je úžasný,jako šitý na zakázku :wink: krásné a přitom i na těhu i kojo
1. čer 2010 v 17:41  •  3 děti  • Odpověz
mě teď žáha moc netrápí...jen občas po něčem :slight_smile: ale ani minulý těhu si nepamatuju, že by to bylo extra pálení, tak normálně, vždy zabralo mlíko :slight_smile: ale Tomáš byl nejvlasatější na oddělení :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 17:41  • Odpověz
já mám ještě strach koupit kojo podprdy se bojím že se mi ještě zvětší prsa :confused:
1. čer 2010 v 17:42  • Odpověz
@antana123: no, manža si dá salátek s řízkem a já asi samotnej :slight_smile:

@ojo: no právě, naživo je to nejlepší. To si ji pak vyfotím třeba milionkrát :grinning:

@petja: jé, tak to je super, žes předtím přibrala 11 kg a 15 shodila. Doufám, že se mi podaří se dostat pod počáteční váhu :grinning:
1. čer 2010 v 17:45  • Odpověz
já nevím jak je malý nízko ale cítím strašný tlak na močák a ted tam má rozcvičku zase se boulí na pravé straně ten tlak je docela nepříjemný
1. čer 2010 v 17:45  • Odpověz
mě mlíko nepomáhá,jen na chvilku.
já si kupovala 85E s tim,že mi šlo dost o ten obvod,ty podprsenky co sem nosila doposud mě začaly tlačit na žaludek,takže je mám na nošení hlavně teď a po porodu budou vhodné i na kojo,i,když vyloženě kojící nejsou.Košíčky jsou super,ale jsou pružné,tak mají ještě rezervu.Prostě paní fakt úžasná,hrozně moc poradila
1. čer 2010 v 17:47  •  3 děti  • Odpověz
@petja: mne zatím, díky bohu, pálila žáha zatím jen 1x. A doma nic nebylo, ale našla jsem tu sodu a ta pomohla :slight_smile:. Musím se konečně vrhnout na to studium těch homeopatik :slight_smile: A taky si pořídit to, co tam doporučovali do té domácí homeo lékárničky.
Jo, prosím, když tu jsi, psala jsi, že na strach z bouřek a tak pomůže u zvířatek Borax. Když ho koupím, kolik mám dávkovat?
Moc děkuju :slight_smile:

No jo, kojo podprdu potřebuju taky koupit. Holky, o kolik má být tak větší než prsa, který mám teď?
1. čer 2010 v 17:48  • Odpověz
Kojo asi o číslo větší?
Strach z bouřek spíše Phosphorus v ředění 15CH a dávat hned při bouřce a do odeznění problému.Já rozpustím kuličku ve štamrli a natáhnu stříkačkou a dám do tlamičky
1. čer 2010 v 17:53  •  3 děti  • Odpověz
Já mám kojo od Anity,je fajn,ale jestli bude sedět i po porodu tentokrát to nevim.Ona ta prsa prochází opravdu velkými změnami ve velikosti
1. čer 2010 v 17:54  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:a ty máš jakou ted velikost??já mám 100D a mám obavy jestli na sebe něco seženu :confused:
1. čer 2010 v 17:56  • Odpověz
@antana123: tak to jsme na tom s podprdou podobně. Nosím ještě 95 D, ale začíná mne tlačit obvod, jak jde bříško postupně nahoru. Kupovala jsem ji v CaA, tak tam zkusím zajít znovu. Byla za pár kaček a super a myslím, že jsem tam viděla i kojící, které padly na cca 3 velikosti :slight_smile:

@petja: moc díky za radu s podprdou i homeopatikama. Zítra to koupím, ať se ten náš pejsek furt netřese při bouřkách. Díky :slight_smile:
1. čer 2010 v 18:07  • Odpověz
teda holky, dneska u nás chčije celý den :rolling_eyes: :rolling_eyes:

značku Anitu taky doporučuju, jednu kojo tu mám od ní doma a super :wink:
1. čer 2010 v 18:20  • Odpověz
Já mám teď 85E,
1. čer 2010 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz
@ojo: tady teda neprší, sem tam zamrholí. Ale je zataženo, něco málo nad 10 stupňů a vítr :frowning2: . Těšila jsem se, jak si užiju sluníčka, až budu doma a zatím nic moc. No, ale snad se to zlepší.
Teda, mně se tam teď Žanda ale vlní, škoda, že nevidím, co dělá :slight_smile:. No, vlastně ten ultrazvuk nebyl tak špatnej, aspoň jsem chviličku trochu viděla, co tam dělá, sluníčko naše :slight_smile:
1. čer 2010 v 18:32  • Odpověz
já už si naděje na léto vůbec nedělám :cry:
1. čer 2010 v 18:32  •  3 děti  • Odpověz
holky chystáte se některá látkovat? já na to koukám jak z jara a nevím co vybrat... u Dominička jsem používala klasický čtvercovky a obyčejné plenkové kalhotky, které se po dvou vyprání nedaly zapnout a byl po chvilce mokrej až na zádech.... ale ty popoliny a podobný plínky mě fakt zajímají...
1. čer 2010 v 19:22  • Odpověz
@gazel: jj, já se chystám látkovat :slight_smile: Koukni ke mne do alba, co zatím mám. Mám tam nafoceno vše kromě klasických čtverců. Ty mám taky, jen nejsou vyfocené.
1. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
@kovalda a to co tam máš jsou jakoby ty spodní plínky že??! na to příjdou ještě svrchňáčky?
1. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.