• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek dobrou a ať tě to přestane bolet :slight_smile:
1. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz
autor
lami: to víš, já jsem natěšená, tak máme všechno....... :slight_smile:
a kyblík - doufám, že se tam bude mimču líbit, tak ho koupíme určitě.....ale ještě nevím jaký, poradíš?
a pak budu chtít poradit i ten šátek - nevyznám se v tom vůbec.............
a ten monitor- taky jsem koukala na ten na plenku, je dobrý, že může být všude, kde je prcek, ale ještě jsem to pořádně nestudovala, tak nevím no......
a julinku budeš mít od začátku u vás v posteli?
jinak já žehlím ráda, a všechno kromě ručníků a povlečení..... :grinning: manža nosí do práce obleky, takže košilí máme spousty. a i svoje věci mám ráda vyžehlený....... takže to mi neva
rennu: co to je vak na mimouše??? to neznám.......postýlku, matraci i povlečka a prostěradla máme už taky....
1. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz
@laurinka.22 je to na přesku už, nastavíš jen délku popruhu a nasadíš na sebe :- jukni http://www.koralkuvsvet.cz/detail.php?zbozi=1099779 tenhle co mám já je i jako zavinka do vajíčka a mimčo se do něj dá dát od narození, ale i pak na sed :slight_smile:
1. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz
Rennu jak píšu, vlastní zkušenost nemám, ale kamarádka měla ten postýlkový a prý jim to pořád házelo nějaké falešné alarmy a miminko se dík tomu budilo, takže byli dost nespokojení...

Lauri asi budu muset,Jája ještě asi nezvládne spát s Aničkou sama bez nás, tak holt mimi půjde do postele za námi a Jája bude mít postel pořád v ložnici....ještě uvidím jak se bude mimi líbit hacka, třeba by mohla spát tam občas i v noci, ale to mi připadá postel lepší...
1. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
tak tu ještě straším...jsem asi půl hodiny laborovala na aukru, páč mi nnechtělo vzít psč :angry: :angry: tak jsem to nakonec musela změnit v nastavení :unamused:

laurinko, krásné věcičky, hezky barevné :slight_smile:

monitor dechu jsem taky neměla, sousedka ho má a ten pod prostěradlo a teď ve 2 měsících ho asi zruší, páč jim přijde, že malej na tom tvrdým špatně spí :sweat_smile:
1. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz
@beru3nek...mě dr. brufen zakazuje, prý radši paralen :sweat_smile: ale když to neni v prvním trimestru, tak možná ten jeden neuškodí :wink:

jinak brrrr žehlení, nic nežehlím, naposledy jsem měla žehličku, když bylo Tomášovi 3měsíve, že jsem mu žehlila věci, pak jsem se na to vyprdla :grinning: :grinning: :grinning: ale musím říct, že se žehlením plín a i oblečků mi pomáhal i Míra, že to kolikrát vyžehlil sám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz
autor
rennu. aha, už vím, to jsem už taky viděla....... no my máme zavinku do sedačky objednanou emitexáckou, a nosit chci v šátku a klokance, tak uvidíme....ale toto vypadá taky pěkně :slight_smile:
lami: aha......a tobě spávaly holky, když byly malé v postýlce a nebo taky s váma?
ty jsi je vůbec hodně nosila viď? mě to dost zajímá, chci právě pořídit ten šátek a mimi spíš nosit než nechávat jen tak ležet, vy jste tady kdysi psaly myslím s hupczou i o nějakých knížkách, ohledně mimča, nošení, psychologické, já si ale vůbec nepamatuju, jaké to byly - tedka mám doma koncept kontinua, to nevím, jesti bylo mezi tím, ale celkově - poradíš nějakou četbu dobrou? tady na to téma? já budu mít tedka v létě, až už budu doma, víc času, tak bych ráda četla........
ojo: děkuju :slight_smile:
a ten monitor - no to tvrdé se ale má dávat pod matraci ne? se mi zdá.....
1. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz
taky jsme dneska museli přitopit větrákem v ložnici, páč tam bylo 15stupňů :sweat_smile: kotel zapínat nechceme, když se má na víkend zas oteplit, tak to tu musíme vydržet :slight_smile: :slight_smile:

tak já jdu chrnět, páá a dobrou všem :slight_smile:
1. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz
lauri, nebo možná pod matraci...já nevím...ale říkali, že jim přijde, že malej blbě spí :sweat_smile: já osobně to taky považuju za zbytečnost...to náhlý úmrtí mají prý spíš nedonošeňátka a děti kuřaček a když Tomáš ani nebyl blinkací a v porodce bylo vše ok, tak jsem to neřešila :slight_smile:
1. čer 2010 ve 22:34  • Odpověz
ahojky!
já jsem se snažila něco dočíst, ale nedá se :sweat_smile:
zítra razím s bříškem na kontrolu, tak snad bude vše ok. nechce se mi tam ale, zas budu dřepět hodku a půl v čekárně.

já monitor měla a byla jsem za něj vděčná. jsem totiž typická mamča totálně zblblá katastrofickým vylíváním mozku sids. v porodnici jsem snad celou dobu nespala a jen sledovala malýho, jestli dýchá. máme normálně nanny a nedávala jsem ho nikdy jen pod prostěradlo, ale pod matraci. nesmí ležet na roštu, ale na pevné podložce a ta musí těsně přiléhat k okrajům postýlky. potom funguje bezvadně, i když mimčo cestuje. jinak fakt hází falešný poplachy.

lam taky nemáme kam dát další postýlku. furt řeším, jak to udělat. přemýšlela jsem už i o cestovní s normální matrací teda ale ně pro mimčo, ale pro juniora.

laurinko kyblík máme tummy tub a říká se, že je nejlepší, ale to zas já nevím :sweat_smile:

beru3nek ibuprofen se tuším nesmí jen ve 3. trimestu. druhej trimestr je na léky nejmíň přísnej. mě dr. říkal, že můžu panadol.
1. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz
já taky slyšela že monitor má být pod matrací :slight_smile: aspon se mi to tak zdá no prostě ten náš vyzkoušíme a bude jelikož mě to ani nenapadlo vyčíst jak to je
1. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz
@lamia tak uvidím s tím monitorem, ještě juknu i na ten na prdelku :slight_smile:

@laurinka.22 jj, jasný, jinak já mám zimní emitexovou zavinku do vajíčka taky a pak ještě letní, ale jinou značku...pak chcem nosítka až bude dítko větší a manžel koukal i na krosny s nosítky :grinning: Jinak ta podložka se dává pod matraci, teda taky si myslím.
1. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz
holky dneska jste teda noční ptáčata :slight_smile:
1. čer 2010 ve 22:38  • Odpověz
Holky jdu chrnět...hezký sny všem ap ohlaďte bříška na dobrou noc :slight_smile:
1. čer 2010 ve 22:38  • Odpověz
rennu:dobrou noc :wink:
1. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz
holky u té nanny sice píšou, že v prvních měsících se má dát pod prostěradlo, ale mě se to zdá ujetý. fungovalo to i pod matrací.
lauri:máš nachystaný krásny věci :wink:
no mě se zdá že pod prostěradlo by to bylo teda strašně tvrdý a malému by se špatně spalo :confused:
1. čer 2010 ve 22:40  • Odpověz
@laurinka.22 To pruhovaný povlečení je super, do toho taky půjdu. Akorát před tím za mě někdo musí rozhodnout, jaký rozměr peřinky. :slight_smile:
@ojo jak to tak zběžně čtu, tak jsem u tebe přečetla, že má chumelit a málem jsem dostala infarkt. :grinning:
@antana123 To se nediv, že jsme noční ptáčata, když nás kov naučila spát přes den. :slight_smile:
1. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz
loty:no dneska teda se mi moc spát nechce ani malému pěkně kopká :dizzy_face:
1. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz
@antana123 No já se právě opět vyspala odpoledne, takže teď tu budu čumákovat minimálně do jedné. :slight_smile:
1. čer 2010 ve 22:45  • Odpověz
jé ty tady vydržíš tak dlouho?mě se zítra vůbec nechce do školy :frowning2:
1. čer 2010 ve 22:46  • Odpověz
no nic balím to tu jdu se přitulit k mojemu pa :wink:
1. čer 2010 ve 22:50  • Odpověz
@antana123 Ne tady, prostě budu tak dlouho vzhůru. Dobrou.
1. čer 2010 ve 22:55  • Odpověz
autor
no možná ten monitor zbytečný u donošených dětí je, ale já do něj radši půjdu - přece jen ušetřené dva tisíce mi za strach pak nestojí, ještě uvidím, jestli koupím pod matraci a nebo na plenku, ale koupíme ho určitě. to je jako bezpečnostní pás do auta, taky ho mám, a taky někdo řekne že je zbytečný........ale když je ta možnost, radši do toho jdu......
ještě mě zajímají vaše názory na odběr pupečníkové krve - taky nad tím uvažujeme, je to sice palba, ale zase zjistit že má moje dítě v pěti letech třeba leukémii a říct si - no tak tehdy jsme šetřili, tak mu nepomůžeme, i když jsme tu možnost měli, je strašný....ale taky se názory na to různí, spoustě lidem je líto peněz, někdo to odsuzuje úplně, někdo zase chválí.......
těžko říct.
1. čer 2010 ve 23:01  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
já monitor dechu už mám i chůvičky :wink: radši pro klid duše jsme ho koupili :slight_smile:
2. čer 2010 v 07:23  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
já monitor dechu už mám i chůvičky :wink: radši pro klid duše jsme ho koupili :slight_smile:
2. čer 2010 v 07:23  • Odpověz
@beru3nek Ahojky,já jsem byla v těhotenství pěkně nastydla a doktorka mi zakázala brufen,jen jsem mohla alcipirin
2. čer 2010 v 08:02  • Odpověz
holky,četli jste o probiotikách pro novorezenata?
2. čer 2010 v 08:09  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
já si ho radši nedala, ale to byla teda noc, přitom jsem byla na pihách i na začátku těhu, ale byly menší, a ne v hlavě a ty vůbec nebolely, tohle je teda síla :unamused:
jdu vás dočíst :slight_smile:
2. čer 2010 v 08:09  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
@beru3nek to sis ho klidně dát mohla, v tom druhým trimestru je to na ty prášky bez problémů....
u nás už druhá noc šílená, malej se mi snaží proskočit z břicha a příjde mi že snad celou noc nespal...
2. čer 2010 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.