• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ant, držím palce, ať to zůstane daleko od vás. :wink:
lauri, jééé, teď jsem si všimla, že máš v pase fotečku, moc hezké. :slight_smile:
2. čer 2010 v 10:27  • Odpověz
ted jsem dostala dobrou zprávu do školy nemusíme máme volno ředitel ukončil odpolední vyučování aspon mě nebude nic chybět
2. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
holky to je děs venku na houby to aby člověk teda prospal celý den jinak to nevidím :grinning:
2. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
@ojo tak jsem to omrkla,máš krásný album :slight_smile: a super rady i ty velikosti jsem si ihned opsala :slight_smile:)
2. čer 2010 v 10:40  • Odpověz
holky,je možné,že zatim co jsem těhotná jsem vůbec nezvracela a dnes porvé jsem běžela na záchod?myslela jsem,že nevolnosti jsou jen na začátku těhotenství :(
2. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
r.m:já je mám od začátku a i ted zvracela jsem minulý týden a jinak zvracím docela pravidelně si říkám že budu zvracet ještě u porodu
2. čer 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky, všechen optimismus sem. Nejen, že jsem vstávala levou nohou, ale už jsem se stihla dvakrát kvůli svatbě tak rozčílit, že jsem se celá klepala. Chudák Viktorka. :cry:
S tím přibíráním - já myslím, že osobně dám těch 20 kg s přehledem, možná i víc, jestli to půjde tímhle tempem. :slight_smile:
ant: Ježiš co to zase čtu s tou vodou, snad vás to nezasáhne. Aspoň že nemusíš do školy.
2. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
ahoj holky,
tak copak probíráte, jdu vás dočíst aspoň za dnešek :slight_smile:
já jsem dnes doma, v noci mě začala bolet hlava, nic hroznýho ale radši jsem zůstala doma, jsem už přespalá páč jsem s přestávkama (na wc) spala do 9h.. Venku je tak hnusně, takže ani nelituji, že jsem doma ikdyž přitom bubnování deště do střešního okna v ložnici se nedá moc spát :frowning2:.
2. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
unás se zatím o monitru dechu neuvažuje, ikdyž mi ho kamarádka nabídka po jejich holčičce, když se dítě narodí v termínu a nebude moc malé pod 3kg (což unás teda určitě nehrozí), tak otom asi nebudeme uvažovat.
Přibírání se unás koná v mezích normy, mám nahoře cca 5kg, doufám, že se nedostanu nad 8kg, on tuxíček má rozhodně z čeho čerpat, takže se pořád hlídám a sladký domů fakt nekupuju, sem tam něco upeču ale v práci to je horší, jsou tam čokoládomilové a ti mi bourají moji morálku, naštěstí manža většinou všechno ukryje do trezoru a dostáváme denní přídel, dnes o něj teda přijdu :slight_smile:. Nutelu vám závidím, koupila jsem si jednu dvě mističky od orionu.
2. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
loty, hlavně klid, nic neni tak horký jak se zdá :wink: když si vzpomenu, co všechno se na mojí svatbě nepovedlo, bylo jinak než jsem si představovala nebo tak, ještě s antibiotikama na krku, tak se teď musím smát :grinning: :grinning: :grinning: a to jsem si to vše zařizovala sama, páč vím, že kdybych to nechala na někom jiným, tak bych se stresovala víc....za ty stresy a rozčilování to ale nestojí :wink:
asi proto se nechci vdávat jako těhule :sweat_smile: no ale jestli se budem s přítelem brát, tak bude malá svatbička s příbuznýma, pár fotek a pak jen obýdek :slight_smile:

ali, to seš teda dobrá, uhlídat si 8 kg :sweat_smile: no ale je fakt, že hlavně po sladkým naskakujou ty tuky na zadku a na stehnech :sweat_smile:

ant, neříkej dvakrát, moje kamarádka při porodu zvracela :confused: :sweat_smile:

r.m díky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mám tam i seznam na tu výbavičku, v poho mi to stačila, jen jsem měla asi o pár kousků víc bodyček...pak už jsem jen přikupovala potřebné věci :wink:
2. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
holky, u nás počasí nic moc.....já pečuju o marodnýho pejska, ...udělala jsem nepečený dort s jahůdkama a banány, snad bude jedlej :grinning:, skákla jsem na nákup, a ted baštím aspon polévku a půjdu se asi pustit do žehlení :confounded:

ant: tak držím pěsti, at se k vám voda nedostane.
2. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
teda tak já jsem v tom přibírání asi nejhorší :( mám nahoře 12kg a ta celulída :((((( budu asi jak varvan,no ale co pak bude opět dělená strava ta jediná mi pomáhá :slight_smile: tak si jdu dát něco k hamu papu,mám tu ještě ze včerejška knedlíčkovou polévku a šunkofleky mnamky,mnam
2. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
@rennu Co je psíkovi? Já měla včera strach o našeho králíčka, už jsem se taky viděla, jak mažu na veterinu, protože stávkoval a nebaštil, ale naštěstí se umoudřil.

@ojo Díky, už jsem vychladla. Mně nejvíc vytočilo, že se nikdo ani neozve, jestli něco nepotřebujeme (nepotřebujeme, ale jde mi o tu dobrou vůli), ale každý se cítí oprávněný to kritizovat.
2. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz
autor
jé, řešíte svatbičky......
no my ji měli celou venku - obřad i hostinu, a vše ve vlastní režii - jen já a manža a vše vyšlo na sto procent, jediné, co bych změnila, že bych pozvala jednou tolik lidí. bylo to úžasné a hned bychom to zopakovali. ale bylo to asi i tím, že jsme se vykašlali na svatbu pro široké příbuzenstvo, všechny tetičky a sestřenice, ale měli jsme jen rodiče, sourozence, a zbytek - asi čtyřicet lidí - byli naši přátelé a kolegové........ a do ničeho jsme si nenechali od nikoho kecat, takže nemáme čeho litovat....... :slight_smile:
a už to bude rok - teda na termín porodu nám to vychází...... :slight_smile:
2. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
loty, promiň, ale ten tvůj důvod mě fakt rozesmál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ještě právě, že těhulky maj ty hormony a dají se snadno vytočit, rozbrečet apod :sweat_smile:
si teď můžeš opravdu říct, že ti do toho nikdo nekecá :grinning: :wink: a na kritiku se vykašli, je to přeci tvoje svatba a děláš si jí podle sebe :wink:

já si teda začla mazat asi před měsícem ty boky, stehna i bříško tím Elastinem Q, zbyl mi tu od minulýho těhu a teda mi překvapilo, že se mi ta celulitita nějak zredukovala...že to neni tak vidět :confused: :dizzy_face: to bude asi tím elastinem, fakt je ta pokožka pružnější :slight_smile: :slight_smile:

Tomáš usnul, tak jdu uklidit hračky, vyluxnout a pak si dám rajskou :slight_smile: :slight_smile: a taky začlo pršet :rolling_eyes:
2. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
loty - tak az bude mit nekdo pripominky, tak to klidne rekni, ze kritika ti ted fakt nepomuze, kdyby radsi s necim pomohli oni.... kdo a co ti kritizuje? kolik tak planujete hostu?
ojo - fakt ti ten krem zabral jo? ze bych to taky zkusila :sweat_smile: mne prave vzdycky prislo, ze je to dost naprd, je ale fakt, ze jsem nikdy nevydrzela mazat moc dlouho... :sweat_smile:
alisek - taky jsem si vytycila 8kilo (teda 8ideal, do 10 bych chtela :slight_smile: ) tak jsem zvedava, jak se nam to povede :slight_smile:
2. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz
evel, no fakt :dizzy_face: natírám to teď každý večer v posteli normálně v leže na boku :grinning: :grinning: :grinning: a je teda fakt, že to před tím ještě párkrát přejedu takovým masírovacím kartáčem :wink: a začla jsem s tím teda mazat i dole nohy a taky musím říct, že jsem na holeni byla vždy samá šupina a teď nic, pokožka je krásně hladká :dizzy_face: :dizzy_face: a rovnou pak přejedu bříško :slight_smile:
teď už mi dochází, tak jsem si koupila nějaký ten zeštíhlující krém proti celulitidě, který obsahuje taky ten Elastan :sweat_smile: :grinning:
2. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz
jé holky věřte mi jsem o něco dál ted ty kila lezou strašně nahoru a to mám žlučníkovou dietu a není možný to uhlídat a těm co se to podaří tak smekám jste dobré :slight_smile:
2. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj děvčata, tak co se přibírání týká, já mám nahoře 7 kga doufám, že to budu mít jak známá. Ta má 3 týdny před porodem a už dva měsíce nic nepřibrala.
A ke svatbám: mě začala necelý týden před svatbou růst osmička, posléze hnisat, takže jsem se vdávala s drénem, opuchlou papulou a horečkou. Nejdela jsem, pila jen vodu a s manželem jsme odešli první, protože jsem musela na pohotovost vyměnit ten drén. A den po svatbě mi zub vytrhli, svatební cestu jsem strávila s antibiotiky, ze kterých jsem navíc dostala průjem..... :rolling_eyes: Navíc mi nepřijel brácha, který se rozhádal s mým otcem. Takže myslím, že hůř než já už jde dopadnout jen těžko. Takže žádné stresy, nejhorší svatbu mít určitě nebudete :wink:
Jo, monitor dechu pořizovat nebudem, nejsou peníze, takže to až tak neřešíme, snad jen v případě, jak už tu někdo psal, že by Bobík měl rizikovou váhu nebo tak něco. Navíc jsem slyšela většinou ohlasy, že z něj měly maminy jen zbytečné stresy, několikrát je v noci vzbudil úplně bezdůvodně.
Taky Vám to břicho už tak zavazí? Já v noci nevím, jak si lehnout, vždycky se hned začne izývat, že takhle teda né, mamčo, lehni si jinak :frowning2: A taky už jsem si párkrát při kýchnutí cvrnkla do gatí, musím mít pořár intimku... :sweat_smile: No, to jsou radosti nastávajícíh matek :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
ojo - jakej konkretne?
ant - si asi nevzpomenes, kolik jsi mela navrch ve 24tt vid? ja vim, ze pak uz clovek vic i zadrzuje vodu a ze ty kila proste poletej samospadem.... no uvidime uvidime :slight_smile: (ja taky nejsem nijak vysoka, tak na mne kazdyho pulkila je videt...)
2. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
evel:myslím že 5-6kg nejsem si jistá :wink:
2. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz
ant - dik :slight_smile: no nakonec jsem zvedava, jak nam to vsem dopadne, i predstavy o porodu asi casto pujdou pekne stranou :sweat_smile: teeeda, ale 30tt, to uz to mas fakt za chvilicku! :slight_smile:
2. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz
zvirko:já mám intimky od 4měsíce k vůli výtoku ten mám ted čím dál horší a s tím únikem no malý jak tlačí tak to ani necítíš a je to (né jako durch ale trošičku)a prý to budu až do porodu ještě horší :confounded:
2. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz
evel:no 10týdnů je ještě dost a ted mě teda opravdu všechno bolí takže ani není o co stát jelikož je malý hlavičkou dolů tak mi okopává žebra a není o co stát
2. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
anty: tak aspoň na tom nejsem takhle sama, ale Ty už to budeš mít brzo za sebou, držím pěstičky, ať vše dobře dopadne
Ještě k tomu cvrnkání, nedávno jsme s manžou nějak rozvášnili pod peřinou a ono cvrnk... Ten se jen divil, kam jsem to vylítla, že prý by od těhotné takový bleskový start neočekával. No, stane se :grinning:
2. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky, jak je? My cukrovku naštěstí nemáme... Včera mi to doktorka v diabetologické poradně řekla... :grinning: :grinning: :sunglasses: Chtěla mě ještě hnát na třetí glukózový zátěžový test ve 32. tt, ale nakonec prý jí bude stačit jen náběr krve ze žíly... :slight_smile: Tak to jsem si oddychla... Jinak my s Barunkou jsme taky v pořádku, dole mám všechno zavřený na tři západy... :grinning:
2. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
zvirko:jde tvůj s tebou k porodu?tam se stávají daleko horší věci tak ho pomalu připravuj :grinning: můj jde tak jsem mu říkala že to zase tak úžasný nebude jak si myslí :grinning:
2. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
tat:ahojky návrat stracené ovečky to je dobře že jste ok :slight_smile:
2. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz
Ahojte maminy!
Vsechny krasne nabirate. Ja nejsem po zadu mam ted 4kg coz neni takova hruza, ale jsem jen 24tydnu takze si myslim ze to ted zacne a kdyz ne ted tak 27.06 letim domu do ceska takze tam se o to postara ceska kuchyne. Boze jak se na to tesim, svickova, rajska, kureci vyvar...Uz ted jsem hladna. Moc se tesim domu na vsechny.A tentokrat beru i manzela takze bude u nas ve meste vzruso {manzel je cernoch} ale co at si vsichni rikaji co chcou. Ja jsem stastna a to velmi a nasi jsou radi ze ja jsem rada takze je jedno co si zbytek lidi mysli.
Musim jit do prace tak se tu vsechny mejte a opatrujte se.
2. čer 2010 ve 13:27  •  3 děti  • Odpověz
Anty, koukám, že máš malýho hlavou dolů, my byli na posledním utz taky už hlavou dolů, ale moje zkušenost s Ondráškem je ta, že se tam mimčo stejně ještě 100x otočí... Včera večer jsem teda vůbec nevěděla, jak mám sedět nebo ležet, ten tlak na žebra je dost nepříjemnej a Barča kopala jak o život... Pomohlo mi chvíli chodit po baráku... :unamused: :grinning:
2. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.