• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@radkayeboah Já mám nahoře taky jen 4 kg... :grinning: Jinak česká kuchyně je super. Včera jsme na véču měli plněný bramboráčky.... :grinning: Mňaaaam. :grinning: Tý jo, černoch... Tak to bude asi fakt vzrůšo. Si to dokážu představit, kdybych se já na malý vesnici objevila s černochem ruku v ruce... :grinning: :grinning: :grinning: Ale proč ne? Co je komu do toho, koho miluješ... :wink: Moc pěkný a zajímavý jméno máte vybraný pro chlapečka. Můžu se zeptat, jak jste k němu dostali? Nějaká rodinná tradice nebo se vám "jen" líbí?
2. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
radka:letíš sem se podívat no tak paráda :dizzy_face: a lidi at si říkají co chcou
tat:jo ten tlak je hrozný a no malý je tak už dlouho asi se mu tak líbí nebo co ale je pravda že se ještě pořád může otočit
2. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jo, jen se mi smějte, jak jsem hloupá. :grinning: :grinning: Právěže jsem jeden velkej hormon. :grinning:
evelu: Jsou to takový hlouposti, jako že na obřad to mají přes celou Prahu (je to sice na metru, ale moc daleko) a proč si ženich obleče tohle, když má takovej pěknej oblek a tak. To ještě nevědí, že mi nesedí šaty a jestli se naštvu, tak tam dorazím v džínách (a jak to vypadá s počasít, tak v zimní bundě). A jestli se naštvu ještě víc, tak se obřadu nezúčastním, odejdu do nejbližší hospody a tam se zpiju do němoty nealkoholickým pivem. :grinning:
2. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
anty: Jo, chystá se se mnou, zatím dělá ramena, jak to v pohodě zvládne, i na stříhání pupečníku se chystá :grinning: Ale jak ho znám, tak omdlí už doma při první kontrakci :angry: No snad mě tam aspoň odveze... Už mi totiž párkrát omdlel, když se třeba řízl do prstu, nesnáší pohled na krev, omdlívá i na odběru krve nebo když mu umrtvovali zub.... Ale prý už to nebudou dělat jemu, tak všechno zvládne, tak to chci vidět. Zase si říkám, že třeba budu tak naštvaná, že se skácel a nebude u toho, že ani neucítím bolest :wink: No uvidíme, ale myslím, že celkově to bude horší pro něj než pro mě. :sunglasses:
2. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
evel, teď mám ten Elasin Q pro těhotné a ten zeštíhlující jsem si koupila tento
http://www.evelinecosmetics.cz/index.php?page=zbozi_detail&kat_rada=2&kat_id=16&id=1536

ant, tak tos ve 24tt neměla moc kilo na vrch :wink: :slight_smile:

tat, super že nemáte cukrovnku :slight_smile: já jdu na ni zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
loty:jo to je normální takový nervy před svatbou já když jsem se vdávala tak nám ve svatební den vybuchlo kde co třeba čelenka co jsem měla vyzkoušenou a nachystanou se stranila tak jsme museli improvizovat k vůli tomu jsem ani neměla oboustranný závoj ale jen přehozený do zadu pak jsme nemohli sehnat kameramana a samé hrůzy asi to k tomu patří neboj vše bude ok :wink:
zvirka:jo ten můj je taky hrdina ale jsem teda na něj zvědavá :slight_smile:
2. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
ojo:no já k vůli teé žlučníkové zhubla a pak moc nepřibírala ale ted to jede :grinning:
2. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz
@antana123 No právě že se dost často stává, že se ještě mimi otočí. Třeba náš Ondřík byl už taky jako Barča brzy hlavou dolů a pak jsme s mudrem stresovali, jestli se otočí správně, protože se nám mladý pán potom ještě otočil a hezky si v děloze dřepnul... Nakonec se ale opravdu otočil zase zpátky hlavou dolů. Mě to stejně bylo houby platný, když mě řízli císaře... :unamused:
2. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz
Diky holky tatarina, antana
Ja jsem vzdy chtela jmeno pro chlapce Adam, ale muj ze se mu to nelibi tak jsme hledali dal a ja jsem v televizi videla toho herce Zac Efron. A rikam mojemu ze se mi to jmeno libi. A on ze je pekne tak utevrel Bibly a nasel tam Zechariah a ze to muzeme zkracovat jako Zac a me se to hodne libi takove jine. A hlavne se libi oboum. A neni to tak cizi jmeno jen je nepouzivane. Ono to jmeno znamena neco jak buh si te pamatuje. Muj manzel je silne verici - neni to zadny maniak. Ja jsem jenom rada takovych chlapu uz moc clovek nenajde a je to dobre mit viru v neco nebo v nekoho....
2. čer 2010 ve 13:43  •  3 děti  • Odpověz
radka:hezký jméno :wink:
2. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
antana diky,
Chtela jsem se vas vsech zeptat...Mam problemy s palenim zahy a krome mleka mi nic nezabira..uz mam i strach jist nebo po vsem mi je na nich z te zahy. Nejake zarucene ulevy?
2. čer 2010 ve 13:53  •  3 děti  • Odpověz
radka:no mě zabírá jedině lžička jedlé sody do sklenice s vodou smýchat a rychle vypít to ti pomůže určitě :wink:
2. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
@radkayeboah Já si musela asi před 14 dny koupit Rennie... A to mě fakt zabírá a hodně rychle... :wink: Můžou ho těhule... :slight_smile:
2. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
diky musim si zajit do lekarny. A valit do prace nebo budu pozde. Mejte se!
2. čer 2010 ve 13:57  •  3 děti  • Odpověz
radka:pa :slight_smile:
2. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz
radka: mě se to jméno taky líbí, obzvlášť pokud máš za manžela cizince. v česku by to znělo dost abnormálně, ale takhle super. Navíc všechny, úplně všechny černobílé děti jsou překrásné!!! dělala jsem aupairku míšeným dětem a to tatínek byl běloch a hezký nebyl ani potmě, ale děti jsou přenádherné.
2. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz
@radkayeboah Zajdi a kup rovnou velký balení... :wink: Nosím jedno platíčko v kabelce, druhý mám v tašce na těhu plavání, další ve výletním batůžku... :wink: Pa pa a taky se měj hezky. Máš štěstí na chlapa... :wink: Co na tom, jaké je barvy pleti, vyznání nebo národnosti... :wink:
2. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
@r.m koliky ještě neřeš, třeba vás to nepotká :grinning: . jmenuje se to prostě probiotickékapky, jsou pro děti od jednoho měsíce, jako jediný a stojí u nás snad přes 700 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . na slovensku jsou mnohem levnější, ale musí se neustále udržovat v chladu.

lotynko to je představební stres. asi jako každýmu se toho spoustu vysype, ale nakonec to bude super, uvidíš.
2. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
lat:že takový věci pro děti jsou tak strašně drahý to je děs :angry:
2. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz
antano to ti řeknu, ale teď jsem koukala na net a tak se dají koupit mnohem levněji než v lékárně. akorát nevím, jak je to s jejich udržováním v chladu. jsou to ty bio gaia.
2. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
no tak teď tu lije jako z konve :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale Tomášovi při tom chutná spaní, už hnípe přes 2 hodiny :grinning: tak jsem zkoukla Zoufalé manželky a slupla twix :grinning:
2. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
ojo tak to závidím. náš mladej dneska ještě ani nezavřel oko a sataní víc než obvykle. jen abych za ním chodila a likvidovala katastrofy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . a twix taky závidím, ale ode dneška jsem si nasadila dietku.
2. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz
lat, no taky koukám, že furt chrápe :grinning: ale asi ho půjdu za chvíli vzbudit :sweat_smile: já si taky nasadila sladkou dietku, dřív jsem si dávala sladké odpoledne i večer u TV...tak teď to zredukuju zas jen na odpoledne, jednou denně ho prostě musím mít :grinning: no já ještě 3x týdně cvičím na steppru, tak si říkám, že hříšnit ještě můžu :grinning:
2. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
loty - teeda, pres celou prahu jo? muzou bejt radi, ze jste si to neudelali nekde v krkonosich na kopecku na sjezdovce jako jeden muj spoluzak - a oba z prahy :grinning: no nekdo si holt do pusy nevidi, s tim uz asi nic nenadelame ... :sweat_smile: hlavne klid a ono to vsecko dobre dopadne :wink:
2. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
Holky, tak jsem se právě dozvěděla, že manželovi umřela na Moravě babička... Asi v sobotu jedeme na pohřeb... :cry: :cry: :cry:
2. čer 2010 v 15:05  • Odpověz
@r.m : taky mi přijde, že mi něják vyrostly stehna :frowning2:
@kovalda : tak to teď asi strhám váhu :grinning:
@antana123: to budeš mít tak do 15 max, víc určo ne neboj
@laterna :pěkně rostete, gratulka
@ladenka : taky jsem na holiče klikař, a chodím skoro vždy když prší, ale jednou to byla vůbec perla, nechala jsem tam peněz za melíry jak blázen a cestou do práce totální průtrž, že jsem se ani schovat nestihla, musela jsem volat příteli, aby mi dovezl i podprdu a kalhotky, tak si asi dokážete představit, jak jsem měla krásnou hlavičku :grinning:
@antana123 : chudáku, tak ať vás to mine
@eveluska, ali: to vás teda obdivuju, já budu ráda, když to bude do 15 kg
@tatarina : tak super, že jste obě o.k. a hlavně ta cukrovka že se nekoná
@radkayeboah : na lidi se vy... bude u vás aspoň vzrůšo, to úplně vidím :slight_smile: , ty Kelišky jak pojedou
@ojo : týjo tak to tě obdivuju, že ještě cvičíš
já si dala předsevzetí na tento týden taky jíst zdravě, ovšem 3 dny jím svíčkovou s knedlíkem, musím dojíst dort, jinak se zkazí, a co čert nechtěl, naši přinesli dalši dneska :grinning:
loty: koukám samé radosti, prďte na to je to váš den D :sweat_smile:
2. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
@tatarina : to je mi líto
2. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
Neblbněte s hlídáním váhy :unamused: Buďte rády že máte v bříšku zdravé miminko, váha si to stejně udělá podle sebe a těch pár kil co vám po porodu zůstane se během kojení ztratí :wink: Při prvním jsem přibrala 13kilo(což je v dnešní době lepší průměr) a z porodnice jsem si odnášela 3 :pensive: Teď teprve přibírání začne a zastaví se až měsíc před porodem....
2. čer 2010 v 15:31  • Odpověz
gazel - ja to rozhodne nemyslela, ze drzim nejakou dietu, alisek urco taky ne :slight_smile: ale ze si proste nedam cokoladu ale treba jahody nebo tak neco a snazim se jist zdrave jako pred tehu - ovoce, zelenina, ne moc bily pecivo a testoviny a tak ... ale nekdy je to s tema chutema tezky, to je jasny :grinning: ja hlavne na zacatku se mohla utlouct po krupicny kasi, tak jsem si ji proste dala, to zase jo :slight_smile:
2. čer 2010 v 15:35  • Odpověz
já mám dneska teda den, že bych sežrala vše, hlavně sladký, taky už toho bylo. To jsem normálně nedokázala sníst za celej týden, to co dneska :slight_smile: Snažím se aspoň zdravě snídat a večeřet, ale to taky ne vždy vyjde :grinning:
holky baštíte nějáký těhu vitamíny? Já mám od calibrumu a teď si dávám tak obden
2. čer 2010 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.