• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jo no mě taky bývá špatně jen když se přejím sem tak strašně ustrašené aby bylo vše ok :frowning2:
1. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
lajlo tak držím palečky, je dobře, že jsi do nemocnice zajela:slight_smile:
u mě se jedná také o druhé těhotenství, prvně jsem otěhotněla před 3 lety ... sice ne moc plánovaně, takže jse mz toho byla taková celá zmatená, škola a tak, ale přítel )nyní už manža) mě podržel .. nakonec to skončilo samovolným potratem v 5.týdnu, takže opravdu brzoučko .. týden co jsem to věděla, takže takové vše rychlé...ale bolelo to moc, a jen čas takovou věc zahojí ..takže se teď také bojím, ale doufám .. jinak mě bolí prsa, předevčírem jsem nemohla ani spát, jak bolely.-) břicho mám nafouklé jako balón a podbřišek mě pobolívá, jako před MS, tak se také bojím, ale doktor říkal, že je to normální .. jinak jsem takoová unavenější, nějak se cpu, snědla jsem 2 sklenice okurek a naopak mi nechutná oblíbená limča, je nějaká divná, ale tak, ale to už se asi moc prohlížím :slight_smile: a pozoruju ..
k doktoru plánuju toho 8.1., ale zase si říkám, jestli to není ještě brzo, bojím se, že také nic neuvidí .. tak uvidím jak na tom budu v pátek, jestli se vydám nebo ještě počkám pár dní ..
1. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
jejda slibuji že se už budu s množstvím textu krotit :slight_smile: zase jsem se nějak rozepsala :sweat_smile:
1. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
lajlo: moc držím palečky, ať to dobře dopadne, ještě není nic ztraceno

laurinka.22: díky za uvítání
takže - je mi 32, bydliště - Černé Voděrady, čekáme 1. mimčo a doufáme, že vše bude O. K.
protože je to pro nás novinka teprve pár hodin stará, tak zatím jsme z toho trochu vyjukaní.
jména nevíme, nemáme žádná favorizovaná

jinak zle mi není, podle všeho jsem tak 4tt + 5
k doktorovi chci jít až tak za 2-3 týdny, aby na utz bylo už něco vidět, doufám, že i srdíčko.
manžel by chtěl jít se mnou, tak mám radost.
1. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
antana123: zvracela jsem jen jednou, jinak je spíš tak "divně", ale co mě trápí je říhání....cokoli sním, vypiju, takse to pak spustí. jinak nafouklá jsem taky, bolí mně prsa a občas píchne v pdbříšku, někdy spíš zabolí v okolí vaječníků...ale taky myslím, že se děsně pozoruju :unamused:

jinak jsem vypozorovala, že mi nedělá dobře dlouhodobé sezení, to mně tak ten podbříšek rozbolí víc, ale jakmile si stoupnu, nebo lehnu, hned to přejde...tak nevím, snad je to ok.

salinka87: taky jsem si říkala, že bych se objednala na 8.1., to už by snad mohlo být něco vidět...
1. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
salinka87: krotit v textu se nemusíš, ráda čtu a když je to zajímavé, tak tím lépe :wink:
1. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
antana: neměj strach, jak psala hupcza, nemá smysl se nervovat dopředu.......a je to pravda......
já se dneska zaregistrovala na www.rodina.cz, posílají pak každý den maily, jak to vypadá s miminkem, co se vyvíjí a tak......super, to mě zajíma takový věci.....
salinka: neblázni, proč bys nemohla napsat delší příspěvek, aspon je co číst, konečně je nás tady víc a nevázne to tady....
sali: doktor aspon gestační váček uvidí, srdíčko ještě možná ne, ale to neva, já se v pondělí objednám, tak uvidím....
jinak mě bolí prsa od ovulky, stejnou dobu mám krémový výtok, a cpu se taky hodně, dřív jsem vůbec nesnídala, tak ted každé ráno, aspon bebe sušenky s jogurtem nebo cornflakes s mlékem......a kafe jsem vyměnila za čajík......
1. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
laurinka: to tě obdivuju, já aspoň jedno kafe denně musím:frowning2: je to strašný zlozvyk....ale když mi tak chutná :grinning:
1. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
breberuska: já myslím, že jedno kafe denně neva.
anebo můžeš zkusit bezkofeinový anebo ty náhrady - špaldový, Caro, .... mě moc chutnaj :slight_smile:
1. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
kovalda:já asi neprve zkusím jedno denně klasické a druhé to Caro :confused:
1. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky,

všechno nej v novém roce.

Lajlo: no vidíš, určitě se v pondělí dozvíš dobrou zprávu :wink:

Vítám nově příchozí maminky.

K příznakům: zatím žádné nepociťuju, teda kromě páléní žáhy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Občas mě taky píchne v podbříšku, ale tak jsem to měla i u prvního těhu.
Já jdu k mudře až 4.2....tak to vypadá, že vy už budete všichni vědět a já budu furt napnutá, jak kšandy :slight_smile: Ani si momentalně nedokážu nějak spočítat termín porodu, jelikož po vysazení antikoncepce jsem měla MS dost nepravidelnou a poslení byla 30.řijna a když jsem byla 9.12. na gyndě, tak jsem ještě těhotná nebyla a navíc to ani nevypadalo, že bych v nejbližší době mohla být :slight_smile:
1. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
breberuska: já si myslím, že to je dobré řešení. jedno kafe si myslím, neva.
a nevím jaké piješ ty, ale já rozpustné s mlékem, což vlastně ani není pak už kafe :grinning:
1. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
kovalda: piju ráno v práci rozpustné se smetanou a doma presso s mlékem...
1. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
breberu: tak jedno kafčo za den určitě neva.......
ale já to nepiju jen proto, že na něj nemám chut......dřív jsem pila jen jedno a jen ráno........doma a s hodně mlékem, rozpustné..............takže to mi nechybí.....
marge: ty jo, a proč jdeš až v únoru? to je docela pozdě ne?
mně teda spíš chybí coca cola a kofola......
1. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
je pravda, že aspoň něco by mohl doktůrek vidět .. mohli byste mi prosím poradit přesně v kolikátém týdnu a dnu bych měla být ? když PM byla 1.12., tak mi vychází, že jsem 4tt+4, tedy probíhající 5. týden ? to bych za ten týden na kontrolu mohla jít .. u mého se totiž neobjednává, sice je to tam vždy na dvě hodinky, ale můžu tam zase jít kdy budu chtít .. tak uvidím .. jinak já kafčo piju jen výjimečně, a i tak se to nedá považoovat za kafe (půl lžička rozpustného, čtvrt hrnku mlíčka a dvě kostky cukru) :slight_smile:
1. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím a ráda bych se opatrně přidala. První pozitivní testík jsem měla 24.12. :slight_smile: a od té doby testuju průběžně a sílí. K doktorovi se objednám v pondělí. Jsem zvědavá a zároveň se i bojím. Před třemi roky jsem totiž prodělala rakovinu lymfatických uzlin, tak mám obavy, aby bylo mimčo ok. Jinak dnes je mi poprvé nějak divně, jak po flámu a to jsem Silvestra strávila v klidu doma s džusem. :grinning:
Lailo, držím pěsti, aby to v pondělí u doktora dopadlo podle tvých představ.
Ještě údaje do tabulky, věk 27, bydliště Brno, termín porodu podle PM 3.9. a jména jsou zatím ve hvězdách.
Přeji šťastný nový rok a zdravá miminka.
1. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
salinka: měla bys být jak píšeš.......ale podle mě spíš 4plus3, já jsem 4plus4, poslední ms jsem měla 30. listopadu.,.....
a příští týden si tam zajdi, já chci taky......
leba. ahoj, moc moc gratuluju, tak to se objednáš stejně jak já........
a do tabulky tě jdu přidat......
1. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
autor
laurinka.22.................22let, Zlín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Laura - Tobiáš
breberuska.................27let, Vsetín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
marge.......................28let, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
markes1.....................32let, Praha, 4. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Blanka - Lukáš
tertom.......................29let, Plzeň, 2. dítě, TP: 7. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
hupcza.......................31let, Nový Jičín, 2. dítě, TP: 5. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Anna - ?
komincena..................29let, ????, 1. dítě, TP: 2. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
lajla...........................30let, Ostrava, 2. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
antana123...................26let, Zlín, 1. dítě, TP: 23. 8. 2010, zatím nevíme pohlaví,
salinka87.....................22 let, Příbram, 1. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
leba...........................27let, Brno, 1. dítě, TP: 3. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
1. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
holky moc dekuji, jsem fakt napnuta a na druhe strane nastvana na doktora, ze mi zpusobil takovy stres...podle dneska jsem u neho byla 4plus5 a to ze nic nevidel neni nic strasneho,...protoze se ani nic videt neda...za dva dny coz je dneska je ta dutinka..a vacek by se snad mel co nevidet take objevit....a udelat takovy zaver takhle brzo je fakt docela neprofesionalni :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: podle MS mam TP 4.9:slight_smile:
a pak rozmezi hcg je opravdu velike a na UTZ lze neco videt az od 1000jednotek minimalne...
1. led 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
lajla.......je to těžko, kdoví, jaký je ten tvůj doktor......mně třeba můj doktor řekl, že sedmnáctý den od ovu už může něco vidět......a to bylo včera..............takže já se objednám v pondělí bud na konec týdne nebo na ten další týden.,......a uvidíme......
ale asi bych se poohlídla po jiném dr......protože na špatné scénáře je vždy času dost..........ale tvůj dr. nejdřív řekl to špatné......a to není moc dobré pro pohodu těhotné.....
teda můj názor......
1. led 2010 v 15:45  • Odpověz
lauri ano...spise ten 18DPO...ale kdyz vis, kdy ovu byla..ale kdyz nevim, tak je mi to houby platne :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak HCG kazdemu stoupa jinak a to rozmezi je fakt velke...takze doufam...jeste mu dam sanci:slight_smile: on je docela fajn..akorat me ted dost nastval..uvidi se v pondeli:slight_smile:
1. led 2010 v 16:16  • Odpověz
autor
lajla: no já to vím přesně, protože jsem ten den byla u dr. na ultrazvuku.......a s tím hcg je to pravda, v tom jsou obrovské skoky.....
1. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holky jste tady někdo????
1. led 2010 v 17:07  • Odpověz
antano teď jsem sem mrkla ..
1. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Holky nevím, ale tady chlap.

Ahoj všichni. Vítám do klubu nové těhulky a všem všechno nejlepší do nového roku :slight_smile:

Lajlo, to je hrozné - takové stresy na konci roku. Doufám, že se to v pondělí v dobré obrátí.
1. led 2010 v 17:21  • Odpověz
ahoj já nic důležitého nepotřebovala jen tak sem se ptala jestli tady někdo je :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2010 v 17:27  • Odpověz
jj, já sem koukám, měla bych se učit, ale chtě nechtě pořád dokument s výpisky přepínám na koníka :slight_smile:
1. led 2010 v 17:31  • Odpověz
ty chodíš do školy???
1. led 2010 v 17:35  • Odpověz
já taky ale dálkově 2x týdně :slight_smile:
1. led 2010 v 17:35  • Odpověz
jj,ještě studuju vysokou .. já vím, na škole a mimčo, ale my to prostě tak s manžou cítíme . . :sweat_smile:
1. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.