• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Dobré ráno, ant co voda? Tady vytrvale leje a vůbec to nevypadá, že by ještě někdy chtělo přestat.
S tou postýlkou ve vedlejším pokoji - já si vůbec nedovedu představit, že bych se v noci rozespalá drásala do nějaké jiné místnosti, to bych se tam snad ani netrefila. :grinning:
Jo a jinak knihu Respektovat a být respektován mám teď rozečtenou a mám pocit, že než začne dítě rozum brát, tak bych se jí měla v zájmu své i Viktorčiny duševní stability naučit nazpaměť. :slight_smile:
3. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
loty:no u nás to stojí něco se odčerpalo a ted tu je klid u nás teda neprší a tam u vás má pršet jen dneska od zítřka má být 22stupnu a má být pěkně :wink: neboj svatba dopadne na 1
3. čer 2010 v 09:03  • Odpověz
zkusím někde vyhrabat moje staré svatební fotky ahodím vám sem sebe jak jsem vypadala před 5roky :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
mám jich jen pár když jsem se rozvedla tak jsem je skoro všechny vyhodila
3. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
ještě stále si pohráváme s myšlenkou se v červenci vzít no uvidíme jak to bude já se s takovým břichem už nechci vdávat budu jako koule :confounded:
3. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
ahojky holky,
discreet: no jo, to je fajn....... taky jsem zvědavá......
je fakt, že můžu o tom kecat maximálně na netu, protože kolem mě je opravdu ted spíš moda dítě hlavně nerozmazlit a co nejdřív nacpat na druhý konec bytu, aby bylo ve třech měsících samostatné :D
3. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
lauri:taky tohle obdivuju já bych se strašně bála kdyby malý semnou nespal v jednom pokoji myslím si že budu hodně bojáclivá matka mám to tak jak ty kolem sebe ale já si do toho kecat nenechám já si to udělám podle sebe a basta :slight_smile:
3. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
@laurinka.22 No vtip je v tom, že já na naplňování přirozených potřeb dítěte žádné rozmazlování nevidím.
3. čer 2010 v 09:22  • Odpověz
holky já sem nějaká mrtvá vůbec nic se mi nechce :frowning2: měla bych lítat po obchodech a shánět něco na sebe ale nechce se mi dneska ten den asi proležím :frowning2:
3. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Já jsem dneska nějaká KO, hlava mě začíná bolet, mám nácvik na péči o miminko v podobě nemocnýho psa, trochu mu je líp, ale nechce pít a asi má i teplotu, takže hezky ze lžičky mu dávám bumbat, kontroluju čumák, tlapky...má oteklý i uzliny, chjo..naštěstí ráno baštil kuřecí prsíčka a propašovala jsem mu do nich atb. snad mu bude dobře...

Jinak u nás také bude mimísek v postýlce v ložnici, ale ve své doufám...no i když nevím, s pejskem to bylo taky, že nesmí do postele a první večer mu manžel dělal schody, aby se tam vybatolil :grinning:
3. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
rennu:ahojky taky se dneska necítím dobře je to to blbý počasí iž to chce trošku sluníčka :wink:
3. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
Dobré ráno,
Ant: to se nedivím, že bys spala...jestli je u vás jak tady - vypadá to každou chvíli na slejvák :unamused: Nějak se mi už nechce věřit, že se to může někdy umoudřit...
My jsme se včera konečně po týdnu kecání pustili do chodby - sice malování bude až dnes, ale už je konečně všechno připravený, dosilikovaný všechny mezírky okolo lišt, přesádrováno, kde bylo třeba, olepeno páskou všechno, co by se mohlo ušpinit...tak dnes to snad klapne :slight_smile: Koupili jsme si včera na dvě stěny zelenou barvu, míchá se 1:1 s bílou....tak jsem zvědavá, co z toho nakonec vyleze :grinning:
Asi honem vyrazím se psem do lesa, vypadá to, že ještě nezačlo pršet :wink: Ale včera lilo v kuse co jsem se vzbudila, celý večer a ještě v noci když jsem šla na záchod :frowning2: ...děs! Tak já běžím, ať ten moment bez deště neprošvihnu :slight_smile:
3. čer 2010 v 10:38  • Odpověz
caute holky, tak jsem se od rána s vervou pustila do práce a vypadá to, že jsem to zvládla a teď mám čas na předstírání práce a čtění koňa.

Já chci mimáka v postýlce, v pokojíčku bude postel i pro mě, tak budu s ním, kdyby byl problém. DO manželské postele ho brát nechci, za prvné máme zvýšenou nad skříní, takže cca 150cm nad zemí - a tam bych ho netahala, a za druhé chci ať se muž vyspí. I když někdy mám pocit, že jeho nevzbudí ani bombardování. Máme postel jakože v obýváku, takže mimák by tam stejně neměl na chrupkání klid s televizí a vůbec.
3. čer 2010 v 10:41  • Odpověz
jinak já furt věřím, že geny fungují a že mimák bude celou noc hezky způsobně spinkat po mamince :slight_smile:. A Martin byl údajně extrémně hodné dítě a návštěvy z něj byly tak v šoku, že ho chodili kontrolovat do postýlky, jestli neumřel, že byl furt hodný. jemu to narozdíl ode mě zůstalo, je hodný furt, já jsem zdivočela :slight_smile:
3. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky, v Praze lilo celý včerejšek, noc a dnes ráno, teď je chvilku klid, ale je pod mrakem. Začíná mne z toho bolet hlava a jsem unavena, že bych si dala rovnou dvacet (ale jsem v práci a to bych asi těžko vysvětlovala)... :slight_smile: Já budu mít postýlku v samostatným pokoji a jako Suzete si naopak dám postel k němu do pokoje,protože manža v praci dost často celej den řídí a a bych se ještě strachovala, že mi někde za volantem zachrápne, tak to se raděj odstěhuju já. Uvidíme jaká bude praxe že?
3. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
Teda koukám, že to má v plánu každý jinak s tou postýlkou :wink: To u nás když bude nejhůř chodit spát pryč manža (máme 4+1, tak si může vybrat, jestli obývák nebo pokoj pro hosty :grinning: ), ale doufám, že kritický bude první měsíc a pak to půjde dokupy! Kdyžtak dostane špunty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak v Olomouci se to včera umoudřilo už odpoledne, takže jsem šla do i z práce bez deštníku, zatím je to slušné, dokonce na ny chvíli vylezlo i cosi žlutého kulatého....
U nás bude mimčo s námi v pokoj, dokud budu kojit, pak se přesunem my, protože zatím spíme v děcáku, je tam tepleji, máme nezateplený panelák. Bude to tak pohodlnější, aspoň nemusíme kupovat chůvičky a takové ty věci, budem ho mít pěkně na očích a na uších, i když mě vzbudí jen máloco, škoda, že nemůže kojit manžílek :grinning: , to bych spala jak dřevo celou noc.
3. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
ad postýlka, tak já budu mít ještě jednu asi v obýváku u dveří do kuchyně, až budu vařit, at na prcka vidím, tak při nejhorším se budu moci taky spakovat do jiné místnosti i s mimánkem a nebo tam půjde chrnět manža :wink:
3. čer 2010 v 11:19  • Odpověz
Jo já plánuju, že postýlka bude na kolečkách a přes den si ji budu stěhovat do kuchyně - máme obývák s kuchyní spojenej, takže přes den budu mít postýlku pěkně na očích - my máme byt celkem malej, takže tohle je vlastně výhoda, budu mít dítko vždycky blízko :slight_smile:
@discreet no právě,že u nás když by se manža stěhoval do obýváku, tak já přes něj budu chodit a rušit ho - na WC do koupelny... no je to dle dispozic bytu, co si budem vykládat :pensive:
3. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
ant: no já asi moc bojácná nebudu, ale taky to nechápu......
loty: no asi tak........ já to spíš vůbec nechápu, kdo takovou blbost vůbec vymyslel.....a nejlíp tak šoupnout dítě pryč hned po šestinedělí...... a to ještě u nás doma by ničemu nevadilo, kdyby malá spinkala ve svém pokojíčku, protože my ho máme téměř propojený s ložnicí - je hned vedle a dveře jsou kvůli kocourovi stejně pořád otevřené......ale v pokojíčku bude přebalovák, skříně s oblečením, hračky a hrací koberec a hotovo, postýlku si necháme v ložnici :slight_smile:
dneska mi přišel balíček z mimibazaru - objednala jsem tam klokanku a knížku něžná náruč rodičů, obě za hubičku, tak mám radost :slight_smile: je to v super stavu, nové.....
rennu: :grinning: :grinning: :grinning: u nás to bylo s kocourem to samé, spinká s náma od koťátka.....ale jak kdy, přijde si kdy chce, někdy spí celou noc jinde a dojde až nad ránem se pomazlit, spinká v rohu u noh a vůbec nám tam nevadí.......
suzette: taky bych byla za takové geny ráda, já spávala mamce až do osmi, půl deváté ráno a ne do pěti šesti. a manža byl prej taky hodné mimi............ :slight_smile:
zvirka. bud v klidu, mě taky nic nevzbudí, ale neboj, mimi uslyšíme jen se pohne....... :slight_smile:
jenny: já tady to řeším mimi košíkem, máme krásný ještě po manžovi, tak postýlka bude moct být na jednom místě.....
3. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak včerejšího holiče jsem zvládla, ale bylo to ouvej. Ve vlaku (podotýkám jednom jediném vagonku) jsem chytla školní výlet, celý vlak praskal ve švech, vydýchaný vzduch ... myslela jsem, že tam zkolabuju. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak z vlakáče ke kadeřnici jsem zmokla jako prase, deštník byl k ničemu, protože neuvěřitelně fučel vítr. Přišla jsem tam komplet durch - z vrchu zmoklá, ze spodu zpocená, jak jsem mazala a zápasila s odporem větru. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a pak mi ještě ujel autobus domů asi o dvě minuty, protože jsem v kauflandu na kase chytla takovou neuvěřitelnou brzdu :angry: , že bych to já stihla namarkovat třikrát a poslepu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jela jsem tedy dalším budem, jenže ten nestaví u nás, ale až na náměstí, tak že jsem ty dvě tašky nákupu táhla asi 1 km v dešti, protože mezitím začalo znovu lejt. Deštník zavřenej v ruce, protože bych musela mít třetí ruku, abych si ho měla čím držet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže když jsem dorazila domů, byla jsem naprosto hotová a jak kdybych nikde nebyla. :angry:
3. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
ahojda,
koukám že řešíte postýlku, my se chystáme mít mimíska v ložnici, chtěla bych aby spal teda ve svý postýlce a kdyby bylo nejhůř, tak se přítel přesune do děcáku, ještě teda musíme dokoupit postel :slight_smile: . U nás je to ale to samé jak u rennu a jestli bude výchova jako u psa, tak spí za chvíli mimi s náma ve velký :grinning:
dneska, když jsem šla na převaz, tak jsem se objednala na 3D, když jste ho tady vesměs všechny vychválily :grinning: . U nás je to teda ranec 1250,- a není to video ale pochopila jsem že fotka, která se otáčí, takže pálka, ale když je to první :slight_smile:. Jsem z toho byla naměkko, že jsem málem řvala, když jsem to volala příteli, že můžeme přijít příští ne :grinning:. Hlavně se těším na ten zážitek :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsme v poradně dopadli výborně... Nahoře mám od začátku 6kg, takže krásně v normě.... Délka dělohy 22cm a čípek v normě 2cm na pohmat, takže zatím všechno krásně v pořádku! A pan doktor říkal, že jsme krásně ukázkový! Akorát malej ho dneska nakopl :grinning: :grinning: :grinning:
Další poradnu máme 30.6. a v ten samý den jdu ráno na těhu cukrovku, ale je dobrý, že můžu pít!! :wink:
3. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ad spaní v postýlce ... asi tu budu za tu černou ovci, ale my budeme mít od narození mimčo s postýlkou v jeho pokojíčku. Sice jsem původně myslela, že ho budu mít vedle své postele, ale nakonec jsme si to rozmysleli. Hlavně kvůli tomu, aby se manža vyspal, když dělá každý den dvanáctky. Navíc v pokojíčku mám pro sebe i postel, takže když budu potřebovat, můžu tam u malé zůstat spát celou noc. Navíc budeme mít svoje soukromí a odpadne později "odnaučování". :wink:

Ad monitor dechu, chůvičky ... máme koupeno obojí. Právě proto, že malá bude vedle. Navíc mi kamarádka monitor dechu doporučila, že pak klidněji spíte, protože dech miminka neslyšíte, i když ho máte vedle sebe. Jí se falešně spustil dvakrát, poprvé když se malá skulila až na šprincličky a ta deska už ji nebrala a podruhé když došly baterky. Ale upřímně, budu raději, když se spustí párkrát falešně, než abych něco prošvihla a pak si to vyčítala. Tím ale nechci říkat nic proti vám, které jste se rozhodli ho nepořizovat, jen prostě říkám svůj postoj k tomu, proč my ho pořídili. :wink:
3. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
No, když už tady ladenka nakousla ten monitor dechu. Asi vás to většina pořizuje, co? Já jsem se zatím zasekla a nechci ho (teda samozřejmně pokud neřekne doktor - u nedonošenců a problematických dětí), teda zatím si na tom trvám, nevím, jak po porodu, co hormony...Ale pořád si říkám, že mimi bude pořád u mě a my jsme vyrostli bez monitoru a zvládlo se to... ale taky chápu, že mě asi spousta z vás vyvede z omylu :wink:
Jinak už jsem na to přečetla i pár diskuzí a pořád si trvám na svým :grinning: teda zatím :grinning:
3. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj kočandy,
dnešek zase propršený, antana123, doufám že se to od vás drží dál.
tak mám za sebou slabší migrénku ale večer jsem to už nemohla vydržet a vzala si panadol, doufám že malýmu to nijak neubližuje, protože si to hrozně vyčítám. Dnes jsem v práci a vyřizuju restíky za včerejšek.
Koukám, že probírát spaní miminek, no unás bude spát s námi v ložnici ono to ani jinak nejde, máme byt 2+kk ale ikdyby jsme ho neměli, tak by spal s námi, přijde mi to brzy mít ho od sebe,když ho 9 měsíců nosím.
3. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
no já mám monitor dechu i chůvičku jelikož chci mít klidné spaní,ale mysím si že je to káždého věc takže nevyvracím ani jinný názor :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
alisek:tady je ted s vodou klid :wink:
Ahojky :slight_smile:
teda holky, já jsem z toho počasí nějaká uondaná. Taky teda jsem včera měla rande s kámoškama a to mne taky vyčerpalo :slight_smile: Dneska jsem prospala celé dopoledne a klidně bych teda spala dál. Ale ukecala jsem se, tak jsem dala aspoň nádobí do myčky a asi mám pro dnešek splněno, protože se mi teda vůůůůbec nic nechce.

@laterna: jé, ty se máš, že víš kolik drobek váží. To já se dozvím asi až v tom 31 týdnu, jak budou dělat poslední utz.

@ladenka: bez auta je to fakt na palici, tak ať ti ho brzo opravěj.

@ojo: no tak super, že už se snad s těch bacilů vykřesáváte, však se vás teda držel dlouho, ...

@antana123: to je děs, zas ty záplavy. Už to vypadalo, že je po nich a zas se to zvedá ... :frowning2: Snad se vám to vyhne.
@kovalda:jsem na to stejně ted jsem se vzbudila je to děs jako to počasí je na spaní co jinnýho chceš tady dělat se odpoledne jedeme do obchodu podívat na něco na sebe aspon že tak jinak bych si tady vyhrizala tepny už :confounded:
3. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.