• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ladenka neboj za černou ovci nebudeš - u nás je to taky tak - manža sice nedělá dvanáctky, ale během dne hodně řídí a dneska je to na silnici o život normalně, natož aby tam byl člověk ospalej a unavenej. Já jsem sice spáč par exelanc - nevzbudí mne normalne ani atomovka, ale myslim , že se to asi změni. A monitor dechu i chuvičky taky planujeme, takže ten kdo bude v noci přecházet a přebíhat do pokoje budu já.
3. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
juchůů, za půl hodiny mi dovezou přebalovací pult :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
kov: něco mi asi uteklo, jaktože jsi doma?? Už nepracuješ?
3. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
@zvirka: to jste teda měli svatební den i cestu jak vyšité :slight_smile:, ale přežili jste to a co už :slight_smile:, hlavně že jsou bezva ty ostatní dny vašeho manželství :slight_smile:

@tatarina: no tak super, že se vám ta cukrovka vyhnula a že máte dole zamčeno :grinning:

@radkayeboah: jé, poletíte do Čech, no tak to ti tady určitě pomůžou nabrat nějaká kilečka :slight_smile: A tvůj manža pojede k vám domů poprvé, že píšeš, že bude poprask v širokém okolí?

@lotyna: neboj, všechno bude určitě báječný :slight_smile: a kdyžtak máš v zásobě ten plán s nealko pivem a zpitím do němoty :grinning:

@zvirka: jejda, tak když se manža takhle kácí, tak možná budete mít opravdu o zábavu postaráno :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz
rennu:ty se máš mě zítra dovezou povlečení konecčně taky se těším :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
kov: jasné, já to ani nějak nedramatizuju, jen jsem chtěla holky ujistit, že ta jejich svatba až tak hrozná nebude :grinning: jsou i horší
a porod bude teda sranda určitě :angry:
jé, holky, já Vám tak závidím ty nemocenské... já jsem oficiálně na úřadu práce, pracuju na dohodu o provedení práce, takže kdybych se hodila marod, tak mi nikdo nedá ani prd, jsem placená od hodiny... ono je to sice jen pár tisíc měsíčně, ale díky i za to. Ale už snad jen do konce června, pak končí většina kurzů, tak se na to asi vykašlu a udělám si neplacenou mateřskou :wink:
ještě viz monitor dechu: kdyby byly penízky, tak bych ho asi taky pořídila, ale jsme rádi, že zaplatíme, co musíme, takže to až tak neřeším, ale určitě nikoho od koupě nezrazuju, brácha ho taky měl a moc si pochvaloval, teda až na to falešné houkání.
3. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
@beru3nek: neboj, váhu nestrháš :slight_smile:
A dietní stravu si vybrala dobrou - svíčkovou s knedlíkem a dort se musí dojíst, to chápu, aby se to nevyhodilo :grinning: :grinning: :grinning:

@discreet: jj, od pátku jsem doma - bolelo mne bříško a mám šílené dojíždění - 1,5 hodiny do práce a totéž z práce, tak jsem si nechala napsat neschopenku. Takže si užíváme válení v pelíšku, na nic víc jsem se zatím nezmohla :grinning:
3. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
Mě pořád z toho mamitati.cz nic nepřišlo. A to jsem to objednávala už 17. května. Začínám být lehce nervózní. :unamused:
3. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
ladenko:já na povlečení čekám už měsíc co máš z toho až včera mi psali že mi ho posílají a v pátek bych ho tady měla mít
3. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ten malej se dneska snad zbláznil, kope jak šílenec. A jediné, co ho uklidní, je když zpívám lidovky :grinning: , což se dá praktikovat jen do té doby, než přijde manžel z práce :grinning: . Ale už mě začíná škrábat v krku.... :unamused:
3. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
@discreet: jejda, tak Roan továrna je pod vodou? No, já se na něj ještě nebyla ani podívat :slight_smile:. Ale na druhou stranu si říkám, že kočárek klíďo můžeme koupit i až budeme týden doma s malou. :slight_smile: Ale díky za info.

@lotyna: jé, biobedýnku závidím. A vedle pizzerie, no tak to bude opravdu velká oběť :grinning:

@rennu: jejda, máš teda náročný den za sebou, ale super, že budete mít nový nábytek. A co pejsek? Už dobrý?

@discreet: neboj, určitě nebudeš kojo polštářem zklamaná. Třeba na to spaní - já si vůbec nedovedu představit, že bych byla bez něj, to bych se nevyspala, je lepší než normální polštáře, můžeš si upravit jeho výšku, ... No super. :slight_smile:

@lotyna: podkládám si tím polštářem bříško a nohu, fakt fantastický :slight_smile: Teď už mne v noci bolívají kyčle a tohle pomůže, ...

3. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
aha, takže zatím mám být v klidu, dávají si tedy na čas
3. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz
Ahojky,tak jsem dorazili z kontroly a konečně mi doktorka změřila tlak a vyšetřila.Jen ultrazvuk mi nedělala protože jsem byla ve čt v ČB na vývojových vadach.No myslela jsem,že Martínka zas okouknu :( Nahoře mám 10kg ale mám problémy s výtoky :( Ráno jsem měla až nažloutlý,tak mi doktorka dala mastičku a tu si 2x denně mám zavádět :( snad to bude v pořádku,prý je to u těhulek běžné,jak se změní v pochvě PH.Tak jsem na to večír zvědavá,snad přes bříško se tam trefím :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
ladenko:jo byla bych v klidu :wink: náš malý se zase boulí kousek pod prsem a moc příjemný to není cítím ted každé jeho přetočení a protažení a ty boule tak to je teda sranda :wink:
3. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
r.m:jo taky bych měla problém se tam trefit zatím mi nic takového nedával :wink: ani nevím jestli mi příští týden nebudou brát krev k vůli krevnímu obrazu a protilátkám mi nic neřekl :confused:
3. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz
@antana123 nj, konečně se to začíná scházet...už ho mám tu a je krááásnej, povlečení mi včera mamka někde koupila s medvídkem Pú, tak si myslím, že do začátku mi 2 povlečení stačí :slight_smile:

@kovalda pejsek nevím, pozitivní je, že jí, ale mám pocit, že má i virozu, horečku a tak...a že ho bolí v krku, divně polyká..snad bude OK..to víš, je to jako naše dítě :slight_smile: mazel no :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
á právě mi psali že mou objednávku vyřídili a je na cestě ke mě se těším
rennu:já mám taky jen 2povlečení přinejhorším něco dokoupím později :wink:
3. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
a v úterý jdeme na cukrovku,ráno v 6,45.Mám být na lačno a opravdu potom nesmim jíst ani pít a celý test trvá 3h.Po celou dobu se musim zdržovat v areálu nemocnice a být v klidu.Ještě je lepší když s vámi někdo jde,často se prý udělá špatně :(( Tak to se mi tam fakt nechce.
3. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz
r.m:já to měla jako ty přesně neboj to nějak přežiješ :wink:
3. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
výsledky se dozvím příští týden bojíííím :frowning2:
3. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
@daja.had: no to jste šikulové, že se pouštíte do té chodby, mně se nechce ani se zvednout z gauče :slight_smile:

@laurinka.22: jo, něžná náruč rodičů je prý taky supr, tu si chci taky koupit

@eliska_v: jé, to je dobrý, že malej doktora nakopl, to musím Žanetku taky naučit :slight_smile:

@discreet: já monitor dechu taky nechci a kupovat ho určitě nebudu. Manža se teda na něm dohadoval se svou kolegyní, že by nám ho půjčila. No, tak nakonec taky nevím, jestli ho nebudeme mít.

@r.m: tak super, že vás pořádně zkontrolovali :slight_smile:

@rennu: to chápu, taky máme pejska jak miminko. Ale určitě mu bude brzy líp :slight_smile:

3. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
jo budu muset to přežít ale ted jsem docela vyděšená ztěch výtoků :( snad to neohrozí miminko, je to fakt nepříjemné,prý ted po mastičce to ze mě poteče o stošest :( ale sestra mě uklidnovala,že je to běžné,mám omezit sladkosti a bílé pečivo
3. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
@r.m: neboj, opravdu je to v těhu běžné. To bude dobrý.
3. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz
@kovalda asi máš pravdu,čtu to i na netu,že je to často.Ale já jsem hrozný plašan :(
3. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak já už mám cukr test za sebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: měla jsem to vychladlý, tak jsem to vypila na ex a v pohodě, i jsem dovymlaskla poslední kapky :grinning: :grinning: :grinning: ale mám dojem, že loni toho bylo víc, asi něčím ředěné :confused:
no jinak že tam mám taky 2h čekat a nic nejíst a nepít....ale na to jsem prděla, minulý test jsem mohla neperlivou vodu, tak jsem si jí párkrát lokla i teď a po hodince jsem odešla ven...vyzvedla jsem si aspoň recept na štítku a zašla do lékárny :sweat_smile: a teda nedokážu si představit tam sedět 2 hodiny, už po tý hodině mě bolelo v kříži :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem já to ale zodpovědná těhulka, že?? :sweat_smile:

ant, tak myšlenky na svatbu?? :slight_smile: já je taky teď mám často, kort, když se tu tolika vdává :grinning: :grinning: ale určo nejdřív za rok, jako těhule ani náhodou :sweat_smile:

ad postýlky, já ji mám v ložnici u sebe...když jsem si nebyla něčím jistá, jen jsem rozsvítila lampičku a kukla okem na malýho :wink: do jiného pokoje bych ho dala, až bych nekojila v noci...jinak já vždy v noci kojila v sedě, v leže mi to nevyhovovalo, bála jsem se, že usnu a malýho udusím :sweat_smile: ale sousedka to teď normálně praktikuje, že oba usnuli a teď zjistila, jak si malej nakrásně zvykl usínat u prsu :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz
holky, gratuluji ke kontrolám :dizzy_face:

r.m taky mám trochu nažloutlý výtok, ale nijak jsme to s dr. neřešili :slight_smile:

mě teda dneska fest bolí dole v podřišku, asi z námahy ze zvedání Tomáše, včera mi dal víc zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: i byl 2hodiny vzhůru :rolling_eyes:
3. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
ahojky všem jak se tu máte? Koukám že skvěle :grinning:
3. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
@eliska_v : gratulka ke kontrole :slight_smile:
@laurinka.22 : tak super kauf, taky chci kupovat něžnou náruč
@ladenka : tak to jsi dopadla podobně u holiče jak já, jak kdybych nikde nebyla :frowning2:
@ladenka : taky se chystáme pořizovat monitor dechu, ale nevím jakou chůvičku, víte už některá jakou?
já mám teda taky výtok od začátku těhu, někdy víc někdy míň
to teda čumím, že to trvá tak dlouho ty objednávky z mami tati, to abych si pospíšila :slight_smile:
3. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
@kovalda : Děkuju.... :slight_smile: Byla jsem ráda, že je všechno jak má....A ještě jak malej nakopl doktora...Tak jsem měla záchvat smíchu!! :dizzy_face: :dizzy_face:

@beru3nek : Děkuju :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz
mně to z mamitati přišlo za 12 dnů, chybělo jedno povlečení a byl tam přiložený dopis, že ho dodavatel nedodal včas a že hned jak bude, tak mi ho na jejich náklady dopošlou.

sestřenice si malou naučila do postele a říkala, že už nikdy, má z ní malého závisláka a prý vůbec neví, jak ji to má odnaučit. Je z toho úplně špatná, muž už spí radši v děcáku, protože se nevyspí, dítě má rok a půl a z postele nepůjde ani za nic. a to s ní musí sestřenice i usínat, jinak malá prostě řve a nespí.

chůvičku asi kupovat nebudu, bo máme tak malý byt, že líp uslyším mimáka bez chůvičky než s chůvičkou. ale uvidím, muž má tadyk ty serepetičky rád, tak možná bude. navíc je již otcem, tak má víc zkušeností než já.
3. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.