• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@r.m také mám výtok, neboj...pokud nesvědí, je to ok.....chce to na intimní hygienu nějaký spešl gelík a holt to vydržet.... :wink:

jinak koukám na tehle monitor dechu, někdo o něm tu mluvil: http://www.malvik.cz/Na-doma/monitory-dechu/monitor-dechu-Respisense-09 a ještě na chůvičky, ale na ty video, na aukru se dají sehnat i na netu..ale chce to hledat recenze, neb u některých je nízký dosah a nebo rušení signálu...ale taky nevím
3. čer 2010 v 15:11  • Odpověz
autor
myslím, že je každého věc i jestli koupí monitor dechu i jestli bude spát mimi s ním v posteli, nebo ve vedlejší místnosti. nejhorší jsou lidi z okolí, kteří se na to ptají a pak to hodnotí a udělují "zaručené rady" a katastrofické scénáře - takže to neposlouchat.......
jinak my budeme kupovat monitor dechu asi ten na plenku, zdá se mi lepší, je přenosný, nemůže z něho mimísek odlehnout a dokáže mimi "nakopnout" aby dýchat začalo......to se mi líbí a hodně si ho lidi chválí
3. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
@laurinka.22 akorát jsem na něj házela ted odkaz, taky se mi líbí víc a zdá se být hlavně praktický :slight_smile:
3. čer 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
rennu: aha, už to vidím....... no jo, právě, a cenově je to podobné, takže asi půjdeme do něho. kámoška ho koupila, že její kámoška ho používá a je prý super......tak jsem ráda..... :slight_smile:
3. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
@laurinka.22: tak jsem skočila na mimibazar a hned si taky objenala Něžnou náruč rodičů :slight_smile:
3. čer 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
kov: fakt? :slight_smile: já to měla fakt za hubičku - klokanku od chicca - je nová - za sto korun (PC 800kč) a tu knížku s DVD za 200kč, takže fakt boží....... si říkám, že zase musím něco přikoupit na MMB..... :grinning:
3. čer 2010 v 15:46  • Odpověz
@kovalda jéé tak to pěkně doma odpočívej, já jdu na kontrolu v pondělí, tak uvidím, co se dozvím, ale cítím se dobře, tak v práci ještě pobydu :confounded:
3. čer 2010 v 15:50  • Odpověz
@kovalda : já koukala na mimibazar na tu něžnou náruč, a knížku jsem nenašla, máte odkaz prosím? Taky bych objednala, to je zadara proti krámu :slight_smile:
3. čer 2010 v 16:08  • Odpověz
holky, ty stránky jsou mamitati.cz?? :slight_smile:
3. čer 2010 v 16:28  • Odpověz
@ojo: ano
3. čer 2010 v 16:32  • Odpověz
tak jsem tam teď jukala na povlečení a docela hezké mají :slight_smile: ale nechce se mi ho kupovat, asi si o něj řekneme k narození mimi :grinning:
3. čer 2010 v 16:40  • Odpověz
@ojo : taky si píšu seznam, co tam objednám. Myslíte že je lepší kokosová matrace nebo polokokos? Proč toho mají tolik, to je pak rozhodování o to složitější :wink:
3. čer 2010 v 16:45  • Odpověz
jéé tady mám objednaná nebesa ale stránka e-butik,je to to samé :slight_smile:
3. čer 2010 v 16:45  • Odpověz
jo holky, koukala jsem na mamitati na přebalovací podložky, tak jen chci upozornit, že mi tam zarazilo, že mají povrchový materiál z bavlny a když se stane nehoda, že to prcek počůrá, tak se to tam teda asi vsákne a bude se to muset čistit :unamused: ...tak spíš radím, aby měla podložka pogumovaný povrch :wink:

@beru3nek...teda to je variant, co?? koukala jsem tam na kokos-molitan-kokos, ale neni to třeba pro mimčo tvrdé?? :confused: :sweat_smile: nedokážu si to vůbec představit :sweat_smile: já mám jen molitanovou, tak bohužel neporadím :sweat_smile:
3. čer 2010 v 17:09  • Odpověz
beru:já mám matraci kokos-molitan chtěli jsme kokos-pohanku ale nebylo nám to moc doporučena prý když pohanka navlhne tak se ta matrace může vyhodit no a jen kokosová se mi zdála strašně tvrdá tak jsme se rozhodli pro kokos-molitan
ojo:jo myšlenka svatby pořád se o tom bavíme a včera s tím začal můj že by si mě nejradši vzal no uvidíme :confused:
3. čer 2010 v 17:19  • Odpověz
jestli se vezmeme příští měsíc tak obřad bude určo netradiční a vše na rychlo zatím se o tom jen tak nezávazně bavíme uvidíme jak se to vyvrbí :wink:
3. čer 2010 v 17:21  • Odpověz
r.m:já mám výtok celé těhu a čím dýl jsem těhotná tím víc je horší ale určo ti pomůže ten gel na intimní hygienu jak píše rennu mě teda určo pomohl jinak by to bylo daleko horší :slight_smile:
udělala jsem si radost koupila jsem si 2nové podprsenky už mě tlačili a řezali do břicha a 1noční košilku na rozepínání abych mohla kojit jestli teda budu mít co :slight_smile:
3. čer 2010 v 17:23  • Odpověz
@antana123: ten mají na mami tati, ten kokos molitan, tak uvidím. Zlatě za dob našich maminek, to byla pohoda, ty takovýhle rozhodování řešit nemusely, když byla ta věc většinou jedna :slight_smile: . Taky bych už potřebovala novou podprdu. Tak že by tady byla další nevěsta :slight_smile:
3. čer 2010 v 17:30  • Odpověz
autor
beru: já myslím, že tam kovalda tu knížku náhodně našla.....já ji tak teda našla zrovna v inzerátu, když jsem našla tu klokanku, koukla jsem paní na ostatní nabídky a našla ji tam.......ale to není jako jeden prodejce, který jich má deset....takže kdoví, za jakou ji má kov cenu.....
já našla třeba ještě tady:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34381218&tab=6

ale už je za tři sta, jestli neva.....
3. čer 2010 v 17:32  • Odpověz
@laurinka.22 : super, díky pořád lepší než za 500,- hodná :slight_smile:
u nás je teda úplný černo, to bude zas slejvák, já se tak těším na víkend, že má být konečně teplo a sluníčko :grinning:
3. čer 2010 v 17:47  • Odpověz
ahoj :slight_smile: poradna nam dopadla dobre, ale miry a vahy nevim, vzdycky se zapomenu zeptat :sweat_smile:
ad spani - ja bych chtela tak do roka, mozna min, mit malyho v loznci, ale ve vl. postylce a pak bych zkousela pokojicek.... uvidime, hlavne jsem rozhodnuta, ze do nasi postele urco ne, ale jsem zvedava, jak nam to vyjde :grinning:
ad monitory - nejdriv jsem si rikala - hlavne i na "natlak" okoli, ze je to zbytecnost, ale cim dal tim vic se k tomu klonim, preci jenom, kdyz je ta moznost, proc riskovat...ten na plenku se mi libi :slight_smile:
@laurinka.22 - nebojis se u ty klokanky, ze to neni ergonomicky nositko? ted se vsude pise, jak jsou normalni klokanky skodlivy, tak ja nevim.....ale je moc pekna :slight_smile:

nevite nekdo, jak je to obecne s nosenim v ergon.nositku/satku/vaku - jestli se muze od narozeni a jaky polohy? jestli jen ta "kolibka" nebo i jinak?
3. čer 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
beru: není zač..... :wink: a u nás ji teda prodávají spíš za šest stovek v knihkupectví.....takže pořád dobrá cena.....
evelu: no oni doktoři ani nosit v šátku a delší pobyt v autosedačce u miminka do tří měsíců moc nedoporučují.....a ta klokanka je do devíti kilo, tak myslím, že to nebude jenom na první tři měsíce......a pak už se to dá..... já se v tom co je a není ergonomické moc nevyznám, nerada bych dítěti zničila páteř, ale nerozumím tomu, to bude vědět lami......
3. čer 2010 v 18:00  • Odpověz
já se v těch nosítkách taky moc nevyznám budu mít půjčený od kamarádky nějaký nosící vak tak uvidíme co to bude :dizzy_face:
3. čer 2010 v 18:30  • Odpověz
tak koukam, ze nejsem sama :slight_smile: porad cekam, az pojedem do nejakyho obchodu, ze to treba budou mit a vyzkousim to nazivo a snad mi poradi, co je a co neni ergonomicky a jak a odkdy se to muze nosit :slight_smile: nebyla jste nektera v Malviku? tam se asi chystam...
3. čer 2010 v 18:36  • Odpověz
evelu:nebyla kde to je???tady u nás to asi nebude né?
3. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
ant - jeden je urcite nekde tady na kraji prahy, ale nevim kde :sweat_smile: jestli je nejakej i pobliz vas, tak to netusim, ale myslim, ze je to fakt velkej obchod, mrkni na stranky - tak by mozna mohl byt i treba v brne a tak.... :slight_smile:
3. čer 2010 v 18:39  • Odpověz
evelu:jo jo mrknu jestli tady něco najdu :wink:
3. čer 2010 v 18:43  • Odpověz
autor
malvík je pokud vím v hostivicích.....
3. čer 2010 v 18:45  • Odpověz
@eveluska já mám taky doma klokanku :slight_smile: použila jsem ji jen párkrát do města, to bylo fain, že jsem měla volné ruce...pak už mě bolely záda, když měl Tomáš 3.měsíce :sweat_smile: ale kámoška má manducu a tu si chválí a to je její malý cvalík :grinning:

ant, tak jsem zvědavá, jak se vám to vyvrbí :slight_smile: :slight_smile: jsi mě zase víc navnadila :grinning: :grinning: :grinning: ale já nechci fotky s pupkem :sweat_smile: :grinning:
3. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
@eveluska v Malvíku jsem byla na začátku těhu....mám od nich tu rychlozavinku zdarma :slight_smile:
3. čer 2010 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.