• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
daja:jo v tom máš pravdu :wink:
4. čer 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahojky, tak tady už se mraky rozhání a vykukuje sluníčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

já už bych taky nejradši do finále, ale počkám si na ten červenec, to už je stejně za chvíli :grinning:

teda tady to včera ještě žilo :grinning: :grinning: já bych toho moc neporadila, Tomáš byl abnomálně hodný dítě, papal po +-3 hodinach, v noci spal a NIKDY neplakal, usnul i bez dudlíku :sweat_smile: až třeba na výjimky prdíků, což se stalo asi 3x....jinak fakt pohodář, večer jsem ho položila po posledním kojení do postýlky, co jsem měla tak půl metru ode mě :slight_smile: usínal sám od sebe, kolikrát jsem ho našla spícího pod hrazdičkou :grinning:

jinak taky si myslím, že dítě se nedá do toho půl roku rozmazlit a určo bych Tomáše nenechala vyřvat :slight_smile: nicméně zkušenost mojí kamarádky je jiná, ta měla holčičku, která fuuuuuuurt jen řvala celý den...byla jsem toho svědkem, byla napapaná, přebalená a přestala plakat, že se stačilo nad ní postavit a hned se smála..asi nechtěla být sama...jenže to kámoška říkala, že by takhle doma nic neudělala, měla ještě staršího syna...tak nechávala řvát :sweat_smile:
a druhá kamarádka, ta zas nosila a nosila, až si teď stěžuje, že na uklidnění nepomáhá nic jinýho než nosit :sweat_smile:

myslím, že v tomhle je těžko radit dopředu, každý dítko je jiný a uvidíte až budete mít prcky, tak to budete vnímat jinak...někdo nemá náturu na vyřvání a někdo jo :sweat_smile: někdo to tu asi taky psal, myslím, že je lepší se spoléhat na vlastní intuici než na rady okolí :wink: kort blízkého :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

kov, už sedmý?? :dizzy_face: to letí...no já tam vlastně za chvíli budu taky :grinning:
4. čer 2010 v 08:41  • Odpověz
ojo:ahojky :wink:
4. čer 2010 v 08:43  • Odpověz
já za 11 dní začnu 8 měsíc :confused:
4. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
ant, osmý?? chybí tu omdlívající smaijlík... :astonished: :wink: :grinning:

tak já jdu naplnit pračku, vypadá to že bude aspoň polojasno, tak to pověsím ven :slight_smile:
4. čer 2010 v 08:47  • Odpověz
Ne my sme absolutně na suchu
4. čer 2010 v 08:47  •  3 děti  • Odpověz
ojo:to je v pohodě omdlívací bude až budu začínat 9 :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 08:47  • Odpověz
Petja:tak to je super mi odčerpáváme již několik dní zlobí nás tady spodní voda
4. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
Ant: ty jsi taky úplně jiná sorta s osmým měsícem :grinning: ..... to se nám pak budete vysmívat se Šimonkem, co? Dostaneš asi zákaz vstupu dokud to nebudem mít za sebou taky :grinning: :wink:
4. čer 2010 v 08:56  • Odpověz
Dobré slunečné ránko :slight_smile:

Prosím kdo máte jakej kojící polštář hoďte mi odkazy, děkuju :wink:

4. čer 2010 v 08:56  • Odpověz
daja:no já si říkám u nás zatím všechny ženské přenášeli že nemusím být první :wink: aby jste mě některá ještě nepředběhli :grinning:
4. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
No jo, bude to zajímavý, jaký si na konec uděláme pořadník, co? :grinning:
4. čer 2010 v 09:00  • Odpověz
daja:no jsem zvědavá můžeme si to každá naplánovat dle přání a pak zkontrolujeme realitu ju??? :grinning:
4. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile: SLuníčko nám tu svítí a já právě dočetla, jak jste ještě večer hezky povídali :slight_smile:

Hupcza: nebo někdo komu poslala ten seznam z výbavičkou, prosím, šlo by mi to hodit také do IP???
4. čer 2010 v 09:32  • Odpověz
holky tak už mi došlo povlečení a je nádherné :dizzy_face: :dizzy_face:
ted nás doma čekají nervy můj má v úterý státnice tak se modlím at to udělá a at je konečně pokoj :confounded:
4. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
@lotyna Hm tak to máme podobné před těhu jsem měla migrény se zvracením a teď v těhu takový hnusný záchvaty -nejdřív skvrna ve vidění, pak brnění a mravenčení až mi zdřevění většinou prsty na rukou - někdy jazyk... je to hnus. Doktorka mi říkala, že pokud záchvat odezní do hodiny je to OK a pokud ne mam hned vystartovat někam na pohotovost ne bo na neurologii - tak na to dej pozor. Ale cítím s tebou neb vím jak je to hnusnej pocit. Snad se nám to už vyhne :slight_smile:
4. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
@antana123 jééé, doufám, že bude foto :slight_smile: Neboj, to zvládne :slight_smile: budu mu taky držet pěsti :slight_smile:
4. čer 2010 v 09:37  • Odpověz
rennu:já v to taky doufám učí se nepřetržitě od rána do večera s přestávkama už 3týden tak snad to dá :wink:
4. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
@antana123 žádný snad, ale určitě to dá :wink:
4. čer 2010 v 09:40  • Odpověz
rennu:tady je povlečení :grinning:
4. čer 2010 v 09:41  • Odpověz
@rennu:tak u nás už jsou nervy a řeči typu že to nestihne,že to nezvládne a podbné :confounded: je nervozní a nepříjemný,ale já to chápu to k tomu patří :wink:
4. čer 2010 v 09:45  • Odpověz
@antana123 Povlečení je super :slight_smile: Já vím, stres je znát všude, můj to má také tak, když má zkoušky a učí se do noci....jenže on do toho pracuje, takže toho času je míň....ale také si vždy říkám, holka vydrž, až bude po zkouškách, bude víc s tebou :sweat_smile: Ale neboj, než se naděješ, bude to za vámi a úspěšně :slight_smile: a pak už žádné nervy a těšení se na miminko v plné síle :slight_smile:
4. čer 2010 v 09:54  • Odpověz
Povlečení je krásný, Šimonek bude jako v pohádce :slight_smile:
4. čer 2010 v 10:03  • Odpověz
rennu:díky přesně to si říkám :slight_smile: ještě do toho chodí na pohovory na práci tak snad se konečně někam dostane
daja:díky ale ted tam mají ještě jedno to je taky krásný
4. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
asi si ho jak přijdou penízky objednám je super :dizzy_face:
4. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
Hupcza: taky prosím seznámek - poslat do IP.
Holky v PO jdu na 3D UtZ moc se těším.
4. čer 2010 v 10:17  • Odpověz
jenny:držím palce at se mimčo ukáže :wink:
4. čer 2010 v 10:20  • Odpověz
@antana123 Jo doufám že to bude sranda - nechci vědět jestli máme kluka nebo holku - nechávám se překvapit, tak doufám, že nám to nezkazí .... :grinning: a neukáže se :slight_smile:
4. čer 2010 v 10:26  • Odpověz
no na to dávejte bacha mi tam toho kluka krásně viděli oba :wink:
4. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
holky, pokud chcete od hupcze seznámek, tak vy jí do její IP pošlete vaše mailovky.......mně to taky posílala na mail....
jinak u nás je dneska krásně, tak jsem ráda. manžílek řádí na chodbě a v koupelně, ještě dodělávky a odpoledne to už asi vymaluje na barevno......no už se těším.... :slight_smile:
4. čer 2010 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.