• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 No uvidíme...každopádně jsem nejdřív jít nechtěla a časem se mi to rozleželo, jak jste tu o tom nadšeně psaly, měla jsem pocit, že by mi něco uteklo. :slight_smile:
4. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
@laurinka.22 díky, už jsem jí psala...chudák, ted bude rozesílat asi jak divá :slight_smile:
4. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
lauri:vy rekonstrujete??? nebo jen malujete a chystáte pokojíček?
4. čer 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
rennu: no jo, nabídla se..... :slight_smile:
ant: no těžko říct, jak to nazvat.......všude se maluje na barevno, někde se rovnají stěny, dělá se předěl na chodbě ze sádrokartonu se dveřma a novým vstupem, pokojíček jsme tvořili, tapetovali jsme staré skříně, měnili vypínače, zásuvky, zvětšovali pracovní plochu v kuchyni, kupovali novou ledničku, nové světla, takže nazvala bys to rekonstrukcí? asi částečná joo.......
4. čer 2010 v 11:29  • Odpověz
@laurinka.22 jasně že je to rekonstrukce :slight_smile: a barvičkám moc fandím..jedinou bílou mám kuchyni a chodbu a to chci ještě do porodu vymalovat a už přemýšlím nad barvama :slight_smile:
4. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
@petja: jé díky moc, recept už jsem si taky našla na ten mýdlový sliz, ale nepsali z jakého mýdla, tak jsem chtěla mít jistotu :slight_smile:. Díky i za rady jak to uskladnit a dávkovat :slight_smile:
To já se do finiše taky zatím nepouštím, kdybys viděla to, co nazýváme pokojíčkem ... :grinning:, no pořád napůl sklad :slight_smile:

@daja.had: no, mne mamka trochu pobavila, trochu vyděsila :slight_smile:. Ale psala tam i hezkou větičku - co mají dokoupit babičky? :grinning:. Ba ne, celý je to super, vím, že se stará a chce pomoct a taky se ptala, jestli po porodu budu u ní anebo má přijet ona? :slight_smile:
Nic spešl? Rajská patří k mým vůbec nejvíc oblíbenejm jídlům :slight_smile:, pošli mi porci :slight_smile:
4. čer 2010 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás dočetla, ale byla to fuška. :grinning:
Jak jsem včera psala, že z mamitati pořád nic, tak večer přišel mailík, že to posílají PPl, a teď mi tu balíček složili. Tak se šupajdím mrknout a hlavně se v tom porochnit a pokochat. :grinning:
Mimochodem, včera jsem začala sedmý měsíc, takže už jedu poslední trimestr. Říkala jsem to mamce a ta vyvalila oči a říká, už? Vždyť jste nám předchvílí oznamovali, že budem bába s dědkem ... :grinning: :grinning: :grinning: No jo, trošku to letí.
Holky, už jste se byli registrovat v porodnicích? Nebo ty co se nemusíte registrovat, byli jste se tam alespoň domluvit co a jak, nebo se podívat?
Nám už ten pokojíček pořád chybí jen vymalovat. Jenže sakra není čas. Manža pořád maká, včera přijel chudák naprosto hotovej a bolely ho záda. Tak se vykoupal, najedl, pak (jelikož jsme měli to desetileté výročí) jsme se pomuchlovali a usnul jako špalek. :confounded: :wink: Zítra jde do práce zase. V neděli má sice volno, jenže musíme ke tchýni, posekat trávník atp. To mě na tom štve nejvíc, jediný volný den a my ho trávíme tam, takže stejně vůbec nemám pocit, že bychom byli spolu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chjo!!!
No nic, jdu radši omrknout ten balíček. :wink:
4. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
rennu. no asi jo, asi je......my pořád říkali, že jenom malujeme....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a barvičky mám taky ráda.....teď máme ložnici hnědou s kapučínovou, kuchyni ve dvou odstínech šedé (máme červeno-titanovou linku), obývák je bílý a jedna stěna bordo, pokojíček je růžový, chodba bude taková meruňkovo-oranžová a koupelna a wc žluté...... :slight_smile: takže taky dobrý mix....
4. čer 2010 v 11:47  • Odpověz
@ojo: jj, už sedmý měsíc a antana za chvíli bude skákat do 8, pane jo. Se nenadějeme a budeme si tu oznamovat, že ta už rodila a co a jak :slight_smile:
Prej omdlívací smajlík :slight_smile:. Napiš adminům, ať ho zařaděj, že za měsíc ho budeme potřebovat :grinning:

@antana123: neboj, přítel ty státnice udělá :slight_smile:. Ale chápu, že se těšíš, až to budete mít za sebou :slight_smile:
Krtečkovský povlečení je úžo :slight_smile:

@jennymaresova: jé, ty se máš, my už máme 3D za sebou, tak závidím ostatním :slight_smile: Jé a vy to máte s překvapením, teda možná, pokud tam prcek zrovna nebude rozvalenej a nechtěně neukáže :grinning:

4. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
@ladenka: gratulka k 7. měsíci a 10 letému výročí :slight_smile:. No, já jsem do porodnice volala, protože mne mamina furt plašila, že se to může změnit ty podmínky pro registraci, když je všude tolik těhulí. No a ujistili mne, že až 36-37 týden. Chceme tam s manžou jít na ten předporodní kurs, který je spojený i s částečnou prohlídkou - porodní sál a pokoje.
Tak musím najít vhodné pondělí, kdy by manža mohl jít. (Ten kurz je každé pondělí na 2 hodiny).

No a já jsem se naobědvala a jdu na chvíli číst na zahradu, když je tam tak krásně, protože bůh ví, jak dlouho to vydrží, že jo :slight_smile:
4. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
@laurinka.22 jéé, to máte super :slight_smile: my máme obývák ve dvou odstínech oranžové, 2 stěny syté a 2 stěny o 2 tóny světlejší, ložnice nově vymalovaná, co ted děláme je starorůžová 2 stěny a 2 stěny tm. vínová a děcký pokojík 3 stěny teplá sytá zelená a jedna stěna žloutkově žlutá :slight_smile: Chodbu přemýšlím do odstínů hnědá, béžová, wc a koupelnu máme obklady břízová a modrá, ale ne hladké, ale jakoy vzor džínovina a kuchyn nevím, mám tam světle modré lino mramorové, kuch. deska antracit a skřínky třešen + mléčné sklo...:slight_smile:

@kovalda závidím počteníčko venku, tu je taky krásně, ale na balkon se sednout nevlezu :frowning2:
4. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
rennu. tak to máte taky pestré...... :slight_smile: je to super....... já mám fakt ráda barvičky, hned je tobydleníčko takové útulnější. my měli dosud jen ten obývák, a zbytek byl bílý a čekal.....a teď je to tady jako někde úplně jinde, ještě vybírám fotky, které zvětšíme a zarámujeme, určitě nějaké i pupík z ateliéru dáme na stěny, něco ze svatby a něco z dovolené......no už se těším.
a až se miminko narodí, tak si nafotím detaily nožiček a ručiček a to dám do pokojíčku taky.....a ještě tam chci domalovat nějaké ty medvídky me to you, zatím máme jen jednoho.....ale času je ještě dost.......
tak my jdeme dneska s manžílkem večer někam do večírku, konečně je teplo tak se dá sedět i venku, tak už máme i zamluvený stůl na zahrádce v jednom baru..... :slight_smile:
se těším.
4. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz
ant - krasné povleceni z krtecka! :slight_smile: odkud je?
4. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahojte všechny, dneska je to paráda, jdeme kácet májku (nějak nebyl čas dřív a teď aspoň vyšlo počasí :wink: ) mám naložené masenko, tak hurá na gril, jééé já už se těším, ať už je 14 a vypadnu z práce :grinning:
Jinak jsem se chtěla zeptat, jestli můžu dětské oblečky vyprat ve Vanishi? Na některých jsou totiž flíčky, tak mě napadlo, že bych to nalila rovnou na celou pračku...ale nevím, jestli to není nějaká chemie a nemělo by se to?!
4. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jééé holky, myslíte na Lotynu? Už si říkaj ANO :slight_smile:
Já jsem si teď přišla ohřát oběd, jinak sedím venku na sluníčku, chytám bronz a luštím křížovky..
Kov: ještě mám půl hrnce, tak se stav :wink:
4. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
@discreet ten vanish nevím, rozhodně to je dost chemický, když je to na skvrny, ale také jsem ho koupila a mám v plánu ty flíčky zkusit vanishem vydrbat ručně a pak přeprat ještě klasicky..a 2x máchání...tak nevím, třeba poradí zkušenější maminy :wink:
4. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz
hezké poledne
u nás je krásně, tak to jste si to loty krásně naplánovali :slight_smile:, tak si to pěkně užijte
@laurinka.22 ,@kovalda : já jsem ráda, že jí mám levnější než z krámu, a pak jsem to zadala a vyjela mi ještě dražší :grinning:
@daja.had : to je přítel teda akční, takhle makat po ránu, šikula
ant: krásný povlečení
koukám, že barvy všude jedou, my taky máme barevný celý byt až na chodbu teda :grinning: , bílou moc nemusím
to je holky síla, že za chvíli budeme všechny v 7. to tak utíká. Obdivuju teda všechny, co se chystají k moři, já bych na to už neměla, dneska je u nás krásně, a větší teplo by mi moc dobře asi nedělalo :astonished:
4. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
Dis: to teda netuším, ale jen tak laicky si myslím, že to bude dost silná sračka...tak bych to asi na kojenecký nepoužila....uvidíš, co ti řeknou ostatní. A nebo zkus na netu něco o Vanishi najít.. :wink:
4. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
@discreet : já bych se taky vanishe asi bála, ale jak píše rennu, když to pak ještě jednou vypereš v něčem pro baby, tak by to snad vadit nemělo
už se těším až nám sem dá loty fotečky :wink:
4. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
@discreet : já va vanishu prala Tomášovo věci, až když byl starší, ale spoustu skvrn nevypral :rolling_eyes: ....ale spíš doporučuju žlučový mýdlo :wink: v DM třeba mají buď klasickou kostku nebo tekuté a to je lepší, nanášíš to takovým kartáčem přímo z lahve na skvrnu a jakoby to už čistíš (nejdřív teda prádlo namočíš) pak dáš do pračky a vypereš :wink:
já mám doma i kostku a z ní vždy trochu nastrouhám přímo do bubnu ke každýmu praní :wink:

lotynce opravdu vyšlo počásko :sunglasses: já už pověsila ven 2 pračky :grinning:

a někdo tu ukazoval povlečení (už nevím kdo) fakt krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
@kovalda myslim že i kdyby tam prcek byl kdovi jak rozvalenej tak já to asi teda nepoznám. Aspon teda ja mam problemy na normalnim UTZ něco poznat... to je ten 3D fakt o tolik lepsi?
Kde jsi registrovana v porodnici?
4. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz
autor
discreet - já věci, co mají fleky,budu taky takto prát, já teda s arielem, ale to je fuk, a pak ještě jednou vše jen v lovele a už bez aviváže........
4. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
Díky, za rady, asi to teda zkusím s vanišem nebo tím mýdlem s jelenem a pak to všechno přečváchnu ještě jednou v lovele :wink: Tak a teď už si můžu jít užívat víkendu :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
@jennymaresova: no, myslím, že kdybyste měli třebas pindíka přes půl obrazovky, že to poznáš :slight_smile:. Já budu rodit v Benešově.
4. čer 2010 v 15:52  • Odpověz
Ahoj holčiny,
jak se dnes máte? taky je u vás hezky a sluníčko, unás je skoro 18 st. ve stínu, super po těch dnech deště. manžel už žhaví gril na víkend.
4. čer 2010 v 16:20  • Odpověz
@alisek: jj, taky jsme nadšení po těch propršených dnech. Máme tu podobně stupňů, no parádička :grinning:. Už mi venku uschnuly 2 várky prádla a naložila jsem maso na gril pro manžu :slight_smile:.
4. čer 2010 v 17:11  • Odpověz
kov, tak to prádlo ti závidím, to mě teprve čeká nejen vyprat ale i vyžehlit to předešlé.
4. čer 2010 v 17:13  • Odpověz
Pane jo, jak je tu poznat, že je venku sluníčko, hnedka tu nikdo není :slight_smile:.
No, já se konečně nechala ovlivnit tou safryy a dělám segedín a zadělávám těsto na rohlíky :slight_smile:. No prostě pilná jako včelička :slight_smile:
4. čer 2010 v 17:14  • Odpověz
jedu domů, tak si holky pěkně užijte víkend :sunglasses: :wink:
4. čer 2010 v 17:19  • Odpověz
u nas slunicko :slight_smile: zejtra grilovani, dneska uz mame vsecko obleceni na mimise a vybranej quinny speedi :grinning: juchuu
4. čer 2010 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.