• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda tak segedín jo a těsto na rohlíčky jo :slight_smile: a pak kdo komu dělá chutě :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 17:40  • Odpověz
4. čer 2010 v 17:59  • Odpověz
u nás je taky nádherně taky mě prádlo vysí venku a ted jsem se vzbudila jsem byla vyřízená strašně mě boleli záda a žebra je to mazec budu muset jít na masáž
jinak díky za pochvalu povlečení :wink:
4. čer 2010 v 18:02  • Odpověz
@antana123 - diky :slight_smile: me taky silene boli zada,
holky co delate, kdyz se nesmi spat na zadech, tak me proste silene boli, snazim se protahovat, cvicit jogu, ale jsem marna, vubec si proste neodpocinou - ty zada, takhle ruzne pololeze na boku a tak... :frowning2:
4. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
ahoj vsechny, je tu hrozne horko jen se tu tak vyvaluju v posteli, snedla jsem cely meloun a vypila asi tri litry vody takze si asi za chvilku ustalu v koupelce. Vecer mame z prace party.. Ale v takovem horku se mi ani trochu nechce..No ale bude urcite dobre jidlo a snad budu mit nejake stesti v tombole.
kovalda:v cesku jsme uz byly, ale jen v praze a to je tam uz normalni jenze ja jsem z maleho mesta takze tety bodou mit o cem vykladat. Muj se moc tesi, hrozne mu chutna ceska kuchyne a miluje ceske pivo. S nasima se uz pozna nasi ho maji moc radi rikaji mu Mirecek jak z basniku jedini kdo ho jeste nevideli je babicka s dedeckem a ti se nemuzou dockat. Uz aby jsme byly doma!
4. čer 2010 v 18:39  •  3 děti  • Odpověz
evelu:já klidně i chvilku ležím na zádech a co tak masáže prý to hodně pomůže,já čekám na konec školy a pak tady u nás začnu chodit na cvičení na balonech pro těhotné tak třeba mi to pomůže
radka:u nás je taky krásně hned má člověk lepší nálada a na pařbu bych zašla :wink:
4. čer 2010 v 19:05  • Odpověz
holky venku hezky tak vidím že tady opět nikdo :confused:
4. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
@alisek: jj, praní je krásný a voňavý, ale žehlení, .... I když, teda z dneška nemusím žehlit nic, je to tak krásně vyfoukaný, že je to vyžehlený :grinning:
4. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
jsem zvědavá jak dlouho to sluníčko vydrží jak si nám to kovaldo zařídila??? :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
zdravim po delsi dobe. Letmo docitam a koukam, ze vesmes mate vsechny slunecno....tak tady bylo cely den krasne a sotva jsme stihli dojit domu z prace, zacalo prset...neli chcat....meli jsme jit na pivni festival...misto toho jsme si dali plne misky zmrzky a koukali na film :slight_smile:
Dneska mi dosel satek...i s instrukcema uvazu...no tesiiim se tesim, az tu nasi prdelku budu nosit...snad si ty uvazy zvladnu natrenovat :confused:
4. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz
safry:ahojky teda dlouho si tady nebyla :grinning: :grinning:
4. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
anty...ahojky...to je pravda :slight_smile: Ale zkousivam vas docitat :slight_smile:
4. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
@eveluska: no mně právě s tím spaním na boku pomáhá ten kojo polštář a musím říct, že mne záda nebolej (ťuk, ťuk)

@radkayeboah: no jo, tak holt malé město bude mít pozdvižení. Jste na to připravení, tak to zvládnete. Důležité je, že Tvá rodina to bere v poho a mají "Mirečka" rádi :slight_smile:

@antana123: neboj, sluníčkově bude minimálně celý víkend :slight_smile:
4. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
Ja na zadech spim uplne bezne...a taky na pravem boku....a pry se ma hlavne spat na levem....ale jak to mam asi udelat? :grinning:
4. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
já sem tam spím na zádech taky ale ted mám ten polohovácí polštář a je super :dizzy_face: hned se mi líp spí
4. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
holky já se tak nudím já bych tak něco podnikla ale nevím co můj se jen učí no nuda je :frowning2:
4. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz
saf:misky zmrzliny no to bych si taky dala mnam :dizzy_face: :dizzy_face: já si dnes konečně koupila červenou řepu mám na ní chut od začátku těhu :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
juva...tak to bych snedla jen za trest :grinning:
4. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
anty...vsak uz jen par dnu a bude klid...statnice pritel zmakne v utery myslim, ze? A bude pokoj. Ja tedka zkoumam tohle :slight_smile:
http://www.odlitek.cz/index.php
Ale manzel mi nasel na ebay, ze se to da koupit i za polovic....tak mam mega radost!!! A budem odlivat a odlivat a odlivat :grinning:
http://shop.ebay.co.uk/i.html?_trkparms=65%253A1%257C66%253A2%257C39%253A1&_nkw=3D+casting+baby&_dmpt=New_Baby_Christening_RL&_sc=1&_trksid=p3286.c0.m14&_sop=2&_sc=1
4. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz
safry:to je super mnamka já to miluju no ted na to mám chut pořád jsem to měla naposledy snad ve škole :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz
safry:jo jo v úterý :wink: a vypadá to dobře ty odlitky to si můžeš udělat jako sama doma??promin že se ptám jak debil to neznám :grinning:
4. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
holky jdu si lehnout jsem mrtvá pa a dobrou
4. čer 2010 ve 22:32  • Odpověz
anty...dobrou :slight_smile:
Jinak ta repa...to byl muj odjakziva boj ve skolce a pak i ve skole...furt to do nas chteli cpat a mam k tomu proste odpor...
Jinak ty odlitky si muzes prave odlivat sama...pry je to nejlepsi v dobe, kdy mrne spi :grinning: Musi v tom vydrzet cca minutu totiz...schne to pry dost rychle ale jak se uhne, tak je to na prd :grinning:
4. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz
ahojky!
jdu zase pozdravit, občas něco dočítám, ale nestíhám vás, vy jste hrozně výkonný. taky mám problémy se spaním. na boku mě to fakt štve. jsem zvyklá spát a břichu, tak už se těším na spánek po porodu :slight_smile: . i záda mě berou, ale to mám spíš jak furt tahám malýho.
saf ty odlitky vypadají fakt super. já mám obtisknutou jankovu ručičku do písku, ale to mu už bylo tak 5 měsíců a i tak to bylo dílo to udělat-nespolupracoval :grinning:
já jsem dnes dělala lívanečky s borůvkama a kys. smetanou, tak mám teď zas chuť na pořádnou flákotu masa. mohl by nás s malým zítra vzít manža na oběd :slight_smile:
4. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz
laterna....ja jsem delavala obtisky synovcum z cervene hliny...vypadalo to super...z toho pisku to muselo byt narocne teda :slight_smile: Ale pamatka je to dokonala....my to urcite koupime....a aspon mame poreseny darecek pro tchynku :grinning:
To je zase provokace s jidlem....livanecky mnaaaam....no my se stavili cestou z prace na cinana....a snad v tom bylo nasekane kure...byla to mnamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2010 ve 22:47  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak u nás taky bylo nádherně :sunglasses: venku mi uschly 2 várky prádla, odpoledne kafčo u sousedky venku pod altánem a pak tradičně volal taťka, že jede domu, tak jsme vyrazili na terásku do hospůdky :grinning: :grinning: a tam jsem se trošku přismahla :sweat_smile:

zítra taky budem grilovat a mám v plánu hlavně ogrilovat i sebe :grinning: :grinning: :grinning:

jinak k těm skvrnám, já normoš peru v arielu, používala jsem ten vanish i to mýdlo a některý skvrny prostě nejdou dolů...mrkev, jabko...to až budete dávat příkrmy, tak poznáte :grinning: ale nezkoušela jsem to vyprat na 90st :sweat_smile:

mě se spí dobře, taky spím na zádech a většinou na boku a občas se ještě pootočím na břicho :sweat_smile: pobolívá mě akorát v podbřišku a jakoby třísla, ale to taky asi z toho, jak taham malýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak páá a hezký víkend :sunglasses: ne že ho prosedíte doma u PC :wink: :grinning:
4. čer 2010 ve 23:15  • Odpověz
Krásné ráno, tak koukám, že jsme si včerejšek všichni užili.....samá grilovačka :slight_smile: A hlavně Loty, už se těším, až přijde se zážitkama! My jsme byli odpoledne u sousedů, chtěli z nás dostat, co si přejem svatebním darem, ale stejně z nás nic nevypáčili :slight_smile: Pak jsme se známýma grilovali a ještě jsme pokračovali doma asi do půlnoci...noc byla teda hrozná, protože jsem byla ubrečená z toho, že přítel rozdělal Cinzano, co máme přichystaný na přípitek - nalil z toho tři panáky...jsem asi trochu dementní :grinning: ....ale ještě teď si nenechám vymluvit, že to neměl dělat!
Když si uvědomím, že původně jsme chtěli svatbu dneska, tak mě to docela i mrzí - vědět, jak bude úžasně.... :dizzy_face: No necháme se překvapit na počásko za 14 dnů :wink:
5. čer 2010 v 07:16  • Odpověz
Dobré ráno holky, jedeme s miláčkem a s bříškem na Šumavu, dokud je hezky. Do alba jsem dala nová bříška. Vlastně břicha. Neskutečné, jak teď roste :slight_smile:
5. čer 2010 v 07:38  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tak miláček nám hned ráno udělal velkou radost - zahrál si na tajného agenta a zorganizoval přes kamaráda nákup našeho vysněného foťáčku - digi zrcadlovky :slight_smile:.
Takže ode dneška budeme mít fotku pupíčku asi každý den a to minimálně 300x :grinning:
5. čer 2010 v 07:55  • Odpověz
Suz: tak si krásně užijte výlet! Moc hezkej pupík, ale řekla bych, že i já mám větší! :wink: A to mě každý říká...Kdepak to dítě nosíš? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kov: no tak to manžel krásně překvapil, co? To teď bude fotek! Těšíme se každý den na novou :wink:
5. čer 2010 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.