• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Krásné ráno všem.
Tak u nás je na sluníčko 25 stupňů-nádhera!! :dizzy_face: :dizzy_face: Konečně je to veselejší.... :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska mám s manželem první rok od svatby a krásně nám vyšlo i počasíčko, takže supeer!! :dizzy_face: Pomalu jako před rokem!! :dizzy_face: Holky já bych si tu svatbu hned zopakovala.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:

Jinak jsem byla 4 dny u našich a co malej předváděl a jak nakopal všechny okolo no sranda.... :wink: :grinning: :grinning:

Zítra holky jdeme na 4D, tak držte palečky ať se malej hezky ukáže.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
@suzete : Máš hezké bříško, ale doopravdy by mě zajímalo kde miminko schováváš... :slight_smile: Já jsem jak velryba o proti Tobě... :grinning: :sweat_smile:
5. čer 2010 v 08:55  • Odpověz
Dobré ránko,
holky mně zas bylo v noci blbě..nevím, co se to děje...prostě lehnu, usínám a najednou vylítnu s pocitem nedostatku vzduchu, zalapu po dechu a tak dokola..k tomu občas buší srdíčko, tlak do hlavy...stává se i to poslední dobou, ale spíš jen třeba jednou, vemu si Mg a uvařím medunkový čaj a pak v poho usnu už bez problémů, ale včera to byla noční můra... :rolling_eyes: jsem byla hore ještě kolem 3.hodiny a bylo mi fakt mizerně...už jsem nevěděla co..pořád dokola. Nevím z čeho to je, jestli stres nebo tlakem...chjo :frowning2:

Jinak tu také svítí sluníčko, za hodinu mi začínají vycházky, takže vyrazím pomaličku s pejskem ven k našim....
5. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
@rennu : Mně se zase stává, že mě píchá pod žebry a nemůžu se nadechnout, takže si musím sednout a rozchodit to... Nebo mě chytnou z ničeho nic záda, ale mezi lopatkami...Vůbec nechápu!! :zipper_mouth: :angry: A za 2 dny jsem toho moc nenaspala, protože to je jak kdyby mi někdo bodal... :unamused:

Tak si užij hezkou klidnou procházku!! :dizzy_face: Já chci manžílka vytýhnout na hrad, tak uvidíme :dizzy_face:
5. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
@eliska_v jejda, to taky musí být hnus, to píchání :frowning2: Výlet na hrad si koukejte užít, co já bych za to dala, někam s manžou vyrazit...ale maká na ložnici a až ji dostaví, tak se musí zase vrhnout do učení....takže se procházím aspon s pejsáčkem... :slight_smile:
5. čer 2010 v 09:22  • Odpověz
No to musí být nepříjemný takový bolesti...to mě včera stačilo, že se Stelinka vrtěla a já za boha nemohla kvůli tomu usnout. Jak jsem byla nervózní a naštvaná, tak to asi vycítila a dávala mi najevo, abych se konečně uklidnila :wink:
No teď se jdu pustit do mytí oken, mám jich na programu 6...obývák s kuchyní a ložnice...tak jdu na to!
5. čer 2010 v 09:32  • Odpověz
přeju dobré ránko
5. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahoj těhulky,jéé to mi dalo práce vás dočíst.U nás v Písku je dnes krásně a zrovna mám manžela celý den v práci :( určo bychom taky někam vyjeli :slight_smile: Tak se aspon půjdu projít s pejskem.Taky nás čeká ještě přestavba jednoho pokoje (nová eletrika,vyzdít,vymalovat) a pak už jen koupelna a wc ale to už necháme na příští rok.A co pak budete dnes vařit k obýdku? Já mám strašnou chut na kuř.salát se zeleninou ale na to tu nemám suroviny :(
5. čer 2010 v 10:01  • Odpověz
suz:máš malý bříško,ale hezký :wink:
jinak mě bolí všechno hlavně žebra asi jak se tam malý roztahuje a lopatky a strašně záda si připadám jak stařena :grinning:
5. čer 2010 v 10:04  • Odpověz
autor
ahojky holky,
to je úžasné počasí dneska, fakt krása.......asi odpolko vyrazíme s manžou někam do přírody.....sice zatím ještě maluje, já se asi vrhnu na okna, nebot se mi už nelíbí jak vypadají a půjdu malovat další me to you do pokojíčku :slight_smile:
se spánkem problémy nemám, vždycky jsem spala nejdradši na levém boku, tak taky spím i ted a občas se převalím i na záda - nemá se na nich spát až na konci těhu, tedka v tom nevidím problém.
5. čer 2010 v 10:20  • Odpověz
já lehávám taky na zádech :slight_smile: já jsem byla zvyklá spávat na břichu,takže ted je to pro mě utrpení ale dneska po dlouhé době jsem spala do 8.30 a to mě ještě můj budil
5. čer 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
ant: fakt? ty jo, tak to my tak spíme každý den....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aspoň do osmi, do půl deváté..... je potřeba si to do porodu ještě užít
5. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
ja taky spim na polstari, ale jsem zvykla spat na zadech nebo na brise - na brise uz to nejde a na boku ja to proste nesnasim, bolej me zada a taky mi i tvrda postel prijde mekka .... :unamused: potrebuju ultraultratvrdou :slight_smile: no ale ja cetla, ze na zadech se spat nema kvuli zilam v nohach a ze se miminko dusi, ze se nedokrvuje ..... tak ja nevim.... vy fakt spite normos na zadech? jako uplne? ja zkousim spat polozada, ze jsem trochu naklonena - podlozena polstarem, ale neni to proste ono.... :unamused:
jinak je furt kraaasne! snad nam to vydrzi :slight_smile:
5. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
já nemůžu spát na levem boku,bolí mě u srdce a mám nějaké tlaky,že nemůžu ani dýchat,ale ležim na zádech.Taky jsem nejčastěji spávala na břiše ale ted to nejde :( a dnes jsem spala do 8,30 což byl šok,jinak jsem vzhůru už v 6-7 to malej kope :slight_smile:)) a už neusnu
5. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
@daja.had: jj, to bylo krásný překvápko takhle poránu :slight_smile: a venku je ke všemu nádherně, tak jsme hned vyjeli na procházku a fotili a fotili :slight_smile:. Teď to manža stahuje, tak snad bude nějaká i dobrá a vrazím ji do alba :slight_smile:

@eliska_v: jé, tak vše nej k výročí. Dnes máte fakt krásně na nějakou oslavičku :slight_smile: Zítra budu držet pěstičky, ať máte nějaké pěkné fotečky z toho 3D.

@rennu: pane jo, tak to teda nevím, co by to mohlo být, co tě po těch nocích trápí. Zeptej se doktora, ať se zbytečně netrápíš.

@daja.had: kdybys pak měla chuť ještě umývat nějaká okna, tak se klíďo stav, taky bychom potřebovali :slight_smile:

5. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz
safryy: já už jsem si objednala sadu na sádrový otisk tuto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31939535&tab=1
a ještě paní má tuto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33118507&tab=1
Furt jsem se nemohla rozhodnout, tak jsem prostě jednu losla, že stejně tu druhou koupíme taky :slight_smile:. Přesně jako vy - taky se chystáme to darovat i babičkám :slight_smile:
5. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
holky,kupujete si do kočárku sadu peřinky a polštářku http://www.ebutik.cz/index.php?men0=14&list=6&selFiltr=0 nebo budete mít plimo? a co ta podložka do kočárku stou si nevim rady
5. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
@kovalda jéé těším se na fotky
5. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
@suzete: no vida, už máš těhu bříško :slight_smile: Konečně tam toho Víťu vidím :grinning:
5. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz
rennu:poptej se na to dr. radši :wink: zkus spát u ventilačky at se ti líp dýchá
eli:užijte si výročí a na zítřek držím palce
kov:a na fotečky jsem velmi zvědavá :wink:
5. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
laurinka:jo já normálně vstávám v 6.30 tak jsem byla teda v šoku :grinning:
5. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
evelu: to platí, ale až třeba po třicátém týdnu, spíš pozdějc.......až už je mimi fakt macek, ted tam má pořád ještě dost místa.
a PA nám říkala, že kdy se to nemá, že to samy poznáme, že už nám to bude nepříjemné, že si tak stejně nelehneme.......
ant: ty jo, a ty chodíš do práce nebo proč tak brzo?
kov. jaký typ jste pořídili?
5. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
lauri:né já marodím já tak vstávám protože mě tak vzbudí vždycky malý on začne kopkat tak jdu na záchod a už pak neusnu
5. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj těhulky,
my jsme všichni nemocní, teda nejvíc já.Alex včera horečkoval, ale dnes je na štěstí úplně bez teplot.Obě moje děti budou tedy penicilinové :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Mám zánět nosohltanu, stejně jako minulé těhu.Ach jo, mohli jsme si užívat venku a zatím jsme zavření doma, snad se to počasí zase tak rychle nepokazí.
Rozálka mě na boku vůbec nenechá ležet, hned začne silně protestovat, asi bude pěkně rozvalená přes celý břicho.Takže spím na zádech , rošt jsem si dala už pod hlavou mírně nahoru a asi budu do porodu jen zvedat.Vím že s Alexem jsem polední měsíc (ne)spala už jen v sedu
5. čer 2010 v 15:03  • Odpověz
Ahoj děvčata,přeju ve chvilce času krásný víkend,my už sme zase od včera pořád na zahradě :wink: už budu ráda,když počasí zůstane,jak je,hned je všecko lépe vysušené a lidi příjemnější :wink: Dnes sem vstávala už před šestou,byla nějaká divná noc,já snad chytám nějakou sennou rýmu,či co :confounded: co já si v tomhle těhu všecko nevyzkouším :rolling_eyes: hlavně,aby mimi bylo zdravoučké,odstonám to za něj ráda! Prostě pořád kýchám,pak hned mi z nosu teče jako z kohoutku.No zatímmi perfektně zabírá homeopatika,tak snad se to v nic nerozjede
Já spím nejčastěji na levým boku,ale kliďo i na zádech,to se v noci kolikrát vzbudím a ležím na nich,břicho jsem nikdy nepreferovala a jak se můžu podložit kojo polštářem,tak super,nic mě nebolí.
Někdy se mi taky stane,že mě píchá jakoby u žeber u srdece a nemůžu se nadechnout hluboce,ale jen mělce,jinak mě to píchá jak blázen,to mi chiropraktik ale řekl,že je od zad,taky větší prsa a špatné držení těla tomu napomáhá,já chodím i na masáže a tam mi nejednou odblokoval žeberní bloky.Mě dost pomáhá cvíčo,ale poslední dobou to nějak fákám :unamused:
Manžel dnes nalepil kachle pod kamna,jak to vyschne zaspárujem,vrátíme kamna a můžeme pokládat krytinu po celém přízemí,to je takový poslední bod,co stojí v cestě úplnému přestěhování.Manža je šikula,moc mu to jde od ruky,Filípek mu říká:Tati,ty jsi Bořek,ty jsi šikula :grinning: :grinning: V poslední době mu furt říká,jak ja:Martínku a třeba hlášky,Martínku,dám psům granulky,co ty na to,Martínku? :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2010 v 15:49  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsme s manželem byli na výletě... Mám fotečky v albíku, tak jestli budete chtít, tak se podívejte... :dizzy_face:
Krásná procházka, ale jsem utahaná ještě k tomu nastydlá, takže se jdu natáhnout...
zatím papa
5. čer 2010 v 17:02  • Odpověz
Eli: krásný fotečky!!! :slight_smile: To musel být pěkný výlet!
My to máme dnes pracovní, nejdřív okna a to mě ještě dvě zbývaj a pak jsme se pustili do úklidu na chodbě po výmalbě - tak konečně jedna místnost je hotová, jen ještě samolepky na stěny si tam koupím, ať je to trochu divočina :grinning:
Teď jsme se jen přišli najíst, dáme ještě kafíčko v pergole a budem se hrabat v záhonech dokud je hezky...
5. čer 2010 v 17:49  • Odpověz
@daja.had : Byl to nádherný výlet!! :dizzy_face: Te´d jsem se zvedla na chvíli z postele a udělala si kafíčko a dám si kus svatebního dortíku :wink:
takže dneska pracovně...To my dneska a zítra ne.... Jenom krásný odpočinek :dizzy_face: Do toho jdeme zítra na 4D...tak se těším,jak malá :dizzy_face:
5. čer 2010 v 17:52  • Odpověz
@eliska_v prima, že jste si výletík užili :slight_smile: a zítra si užijte i to 4D :slight_smile:
5. čer 2010 v 17:58  • Odpověz
@rennu : Bylo to super... ještě kdybych nebyla tak nastydlá, tak je to dokonalé :slight_smile:
Ale to snad brzy přejde...
Jinak na to 4D se už těším...hodně moooooooooooooooc :grinning: :grinning: :dizzy_face:
5. čer 2010 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.