• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
hupcza. já vím no, jsem na tady to když se tak kouknu kolem sebe, hodně mladá, moje kamarádky a vrstevnice na děti nespěchají, jsou na vysokých školách nebo si chtějí "užívat" života........................

laterna - vítám tě mezi námi, teda ale už třetí kočka, co nemá ani ročního prcka a je znovu těhotná. Holky, já vás zcela upřímně obdivuju, že to zvládnete.............................................. to vaše první bude sotva chvíli chodit, trochu mluvit, prostě samo bude mít ještě nárok na stoprocentní péči a do toho druhé. Proto já chci to druhé až za ty tři roky, kdy první už může jít do školky a je prostě trochu větší..............................Fakt vás obdivuju........................

val - teda co je na tvých čárkách slabýho? jsou super, já měla úplný neviditelný stínečky, testovala jsem vždy každý den po sobě, a sílily, ale musíš srovnávat jedině stejné testy, stejné značky. já měla mamatesty, ale jednou nějaký jiný a ten ukazoval jinak, takže klídeček a držím moc palce.............................čárky jsou jasný................... :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 19:24  • Odpověz
val: dík za vysvětlení ...tam jsme to díky bohu"nedotáhli"...tak držím moc palec,aby to tentokrát klaplo :wink:
20. led 2010 v 19:24  • Odpověz
laur: to nebyla žádná výtka ...jen prostě fakt,že když ti je přes třicet plánuješ odstupy u dětí kapku jinak ...holt příroda je v tomto nemilosrdná potvora

víš co...to tříleté zase může mít pocit,že sis pořídila nové mimi a jeho na půl dne někam odkládáš a úplně se z toho rozloží .....prostě ideální odstup neexistuje a každý věk má své rizika a klady ...známé,comajíuž velkéděcka a takový odstup tak se shodly,že první rok dva jsou pekelné, ale pak je to bezva,že si ti dvy vystačí sami ....
ono to dopadne dobře :slight_smile:
20. led 2010 v 19:30  • Odpověz
laur díky za přivítání. na mě není co obdivovat, páč jsem ještě nic nezvládla :grinning: mám z toho vítr to víš, že jo. ale asi to tak mělo být. ani s jankem jsem těhotenství neplánovala ani teď. Ale teď jsem se ani nijak nebránila, prostě jsme jen tak odhadovali plodný a neplodný dny. evidentně špatně :grinning: . já děti beru jako dar a nikdy jsem je nechtěla plánovat. jak přišly tak budou :wink: samozřejmě, že si taky dáme stopku :grinning:
20. led 2010 v 19:39  • Odpověz
lat taky vitam :slight_smile: ted koukam, ze fakt mas 10mesicniho prcka..ty blaho..fakt hlavu dolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdybych si mela k Nikci predstavit o tak malo mladsiho sourozence, tak uz jsem v blazinci..je fakt hrozne narocna..a to si pamatuju, jak pritel chtel druhe..a to mala nemela ani pul roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem ho fakt poslala nekam...a ted kdyz jsem chtela ja..se to nepodarilo..skoncilo spatne..ale ted doufam, ze to opravdu vyjde..a moc se tesime...tri roky si myslim, jsou tak akorat..i kdyz jak pise hucza..idealni rozdil neexistuje...
20. led 2010 v 19:46  • Odpověz
Holky díky, tak až to bude potvrzené od lékaře, tak se dostavím. Mějte se moc hezky a přeji, ať vše vychází v pohodě bez žádných komplikací. Držte se.
Hupcza...jo, jo být mi tak o 10 let méně, taky asi neplaším. Až půjdu jednou pro malého/malou do školy, tak budou říkat, že tam má babičku.
20. led 2010 v 19:46  • Odpověz
val, no těžko říct, jeslti sílí...já při prvním těhu měla 4 dny taky jakoby stejnou čárku, pak až opravdu byla víc vidět...no a po týdnu od prvního testování dr. ještě na UTZ nic neviděl, to až za další týden, ale ještě nebylo srdíčko....takže je možný, že ten tvůj dr. taky nic neuvidí :sweat_smile: :wink: držím palečky :slight_smile:

lajlo, závidím let do Kanady...Míra tam má sestru v Ontariu, byl tam za ní několikrát, já ještě neee, tak jsem se tam hystali, až bude Tomáš větší, ale teď jsem zase těhu, tak holt dýl :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile:

lauri, no já taky plánovala těhu po 3 letech a i třetí dítko zas po 3 letech...mě je 25, tak nemusím spěchat...jenže osud to zařídil jinak...ale Míra je rád, tomu je zas 34 a jeho věk mu na druhý přijde akorát :grinning: a já teda Tomášovi nedávám stoprocentní péči ani teď :sweat_smile: nakrmím, přebalím, převlíknu a jde hezky na zem a ať si hraje...teď jak leze, tak ho jen hlídám a v klidu mu na gauči pletu vestu nebo sedím u PC :sweat_smile: takže já bych asi metál za vzornou matku nedostala :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 19:47  • Odpověz
ojo my tam taky mame strejdu..ale jsem za nim nikdy nebyla..akorat v 16 jsem stravila rok v Minnesote..jinak malou bobka dame na ty ctyri dny k mamce a segra..pry se o ni hezky podeli:slight_smile:)) bobek bude to pro ni docela vzrusujici..ale ona je na takove veci, bude se ji to libit..narozdil ode me..nebyla jsem bez ni ani dva dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
val drzim pesticky, at se mezi nas brzo pridas....
20. led 2010 v 19:52  • Odpověz
laj on je janko taky dost náročnej. takový nosící šmudlací přerostlý mimčo co chvilku neposedí v klidu. ale v poslední době začíná být víc samostatnej tak doufám, že se to zlepší. já ještě výchovný postupy nespřádám, páč to nemám ještě potvrzený od dr., ale stejnak malý hlásek ve mě volá jak to zvládnu.
20. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
val: žádnou paniku ... dneska jsou ženské kosti i v 50 :wink: ...ještě na maturiťáku po tobě budou mrkat spolužáci ..neboj:wink:

ona ta 100% péče je dost relativní pojem ...ondru taky klasicky zaopatřím - najíst,napít,přebalit ...k tomu nějaká ta hra,říkanky,knížky, stavění komínů ...ale to se reálně celou dobu jeho bdělého stavu opravdu dělat nedá ...pak chodíme na cvíča a plavání ....k tomu nějaký výletek za kámošema (děti z předporodního kurzu - udělala se nám docela fajn parta) nebo za tetou, babičkou
no ale nemít nějakou extra práci a nebo koně,tak bych asi zblbla
musí se umět zabavit i sám

lat: hele -zvládly jiné,zvládnem taky :wink: ...taky neplánuju -ono to stejně ani nejde ...když se mi narodí druhý ondřína -čeká mě relativní pohoda ....když se mi narodí křikloun jako kámošce,co prořval první tři měsíce,bude to holt očistec ....dopadne to,jak má :slight_smile:
20. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak se tu pomalu začínám rozhlížet....zcela nečekaně, dnes jsem měla podepisovat pracovní smlouvu na částečný úvazek, protože druhé dítko už by to celkem zvládlo s hlídáním, místo toho jsem min.týden nedostala ms (pořád ještě kojím, takže mě to fakt neznepokojilo, mám ms plus mínus autobus, žádný hodinky to teda nejsou...) přes víkend se dostavily všechny příznaky a v pondělí jsem měla pozitivní dva testy, což mi naprosto vyrazilo dech, fakt jsme byli s manželem opatrní... zítra jdu k dr, tak se uvidí, jestli budu nakonec místo práce fakt rodit s váma :wink:
20. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj Lami: Hezký :slight_smile: Vítej a rozhlížej se :grinning:
20. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
a hele ...zrovna jedna,coto zvládla :slight_smile:
lami -vítej :wink:
20. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Dík holky, já ještě rozdýchávám ten šok.... minulý týden jsem s prckama vyřizovala papíry do práce a teď koukám na dvě čárky na testech a klepu se z pocitu na blití....fakt razantní změna programu, navíc to prostě nechápu, manželovy potvůrky asi žerou latex, nic jiného mě nenapadá....
20. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
lam:potvůrky vynalézavé :grinning:
20. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
laj: tobě přišla kontrola jo? a byla jsi doma nebo nee? prej jde i doložit potvrzení od dr. že jsi tam byla - když ti to někdo napíše..................

hup: já vím, že to nebyla výtka.....................a já to taky myslela dobře, právě jako tě v těch prvních letech vás obdivuju, já bych si na to netroufla, ale zase je mi jasný, že když je ti třicet a chceš tři děti a ne mít je pozdě, tak je to takto ideální. já uvidím po prvním mimču, ted jsou to jen takové plány...................ale život to zařídí třeba jinak, uvidíme, záleží i na tom, jake mimčo bude.....................
hup: a máš pravdu, my jsme s bráchou o tři roky a mamka mi říkala, že než se brácha narodil, že jsem byla hodnoučká a pak jsem hroooooozně žárlila..................
20. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Hupcza tak tak :grinning: Ovšem manžel je praktickej, hned jak to nějak vydýchal tak prohlásil, že tím vlastně stáhneme náklady na miminko na minimum,neb jsem se zatím zbavila jen věcí na novorozence a ostatní je pořád doma, nepočítám-li, že to bude už třetí dítko v jedné sadě látkových plen (některých z druhé ruky....) :grinning: :grinning: Ty chlapi to fakt viděj jinak :grinning:
20. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
lam: prostě standardní optimalizace nákladů....když je ta krize :grinning:

jéé ...další látkařka - no vidíte, holky - pak že látkovky nevyjdou levněji :grinning:

lauri: jasně ....mi každý říkal,počkej až se narodí....to vše přehodnotíš ...kupodivu se nic takového nestalo :sweat_smile:
20. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
No ona to bude vlastně i optimalizace časová, pokud se nám fakt prcek v září narodí, bude naší starší holčičce 3,5 roku....3 děti za tuhle dobu.....no to bude masakr :grinning: Ale už se těším :grinning:
20. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
Ahojky,
zdravim vsechny stavajici i nove prichozi tehulky :slight_smile:

lamia: tak to je docela supa....takove dve prciny male a k tomu treti zvire :grinning: , manzel je asi pekny kanec....snad se Vam tentokrat Hugo vydari :grinning:
20. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
lami:jedna technická -jak jste to řešili s kočárkem ....odstupmáte plus mínus stejný ...nevím,jestli si to nemaluju,že to zvládnu s jedním klasickým a manducou a šátkem :sweat_smile:

je to rychlovka ...ale na druhou stranu jsou tokrásnéstupínky- až trošku odrostou určo to bude na společný program mnohem snazší než s většími odstupy
20. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
autor
lamia. ty jo, tak zatím jsi tady rekordmanka, ale teda neplánovaně co.............................tak třeba do třetice chlapeček.......................

holky jdu si lehnout, dobrooooou....
20. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
Safryy jak víš, že jsme měli mít místo Johanky Huga??? :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
ojéé ..když se můj děda dověděl, že mám termín na apríla, začal vehementně prosazovat huga - nicproti hugovi ....ale ten ondráš se na toho našeho zbojníka hodí daleko víc :slight_smile:
20. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
Hupcza - máme dvojkočár, Andulka byla a je dítko líné ( chodila až ve 14 měsících), tudíž ho používáme doteď, máme Phil and Ted's Vibe a spokojenost veliká. Dost jsme i šátkovali, ale Johanka byla celkem dítko kočárkové, velmi spokojená, takže i kočár se užil. Manducu jsem chtěla koupit ještě vloni v létě pro Jáju, pak mi to přišlo zbytečné, bc Johanka šátek miluje a chodila velmi brzo, je to poděs, tak na třetí třeba ty finanční náklady o nějaké to ergonom. nosítko navýším :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
Ale jinak ten věkový odstup je super, holky si sice pravidelně uštědří přes den nějakou tu nakládačku, servou se o hračky apod...ale už si to neumějí jedna bez druhé vůbec představit, když jde Anička po obědě spát, Johanka už je vyspaná a je děsně naštvaná, že Anička s ní nebude, mlátí jí do dveří od pokoje a řve "hajíííí", pořád jí tam leze :grinning: Jsou prostě dvojka :slight_smile: Tak pokud bude třetí, snad si budou taky rozumět.
20. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
No jak :slight_smile: ....tuze rada okukuju albicka....tech cerstve vylihnutych miminek se nemuzu nabazit :grinning:

Jinak hupza....ty tam mas taky dost luxusni fotky.... :wink:
20. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
Aha,no to máš teda dobrou paměť!!!! :slight_smile:

Dobrou noc dámy, musím jít vzbudit starší dítko na čůrání a pak odpadnout do postele, ať jsem na ty zítřejší šoky nachystaná, snad tam nebudou rovnou paterčata, když je mi tak šoufl...to mi teda s holkama takhle brzo nejspíš nebylo, nebo už zapomínám??? :wink:
20. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
Draguš jde mi, ale s chybama
20. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
Sorry, překlep do jiné diskuze :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.