• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@eliska_v já jsem po té probdělé noci úplně KO, i když jsem si odpolko zdřímla...ale pořád mi není nejlíp. Navíc mám oči jak angorák a prskám, smrkám..at žije alergie :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně všude kolem je už vysoká tráva, technický nějak zapoměli posekat a trávy kvetou jak o život...brrrrrrrrrrrrr :rolling_eyes:
5. čer 2010 v 18:14  • Odpověz
@rennu : Tak na alergii netrpím, ale za to ty změny teplot se na mě podepsaly!! :unamused: Nejdřív byl marod manžel a ted já...Ale my to s Daliborkem zvládneme... :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak včera kluci slavili sváteček... Tak malej v bříšku dostali úžasná pyžámka a něco do porodnice od budoucí babičky, ale je to k sežrání! To naštěstí už byly poslední hadříky, všem jsem už zakázala něco kupovat, protože to neni už kam dávat a malej stejnak z toho rychle vyroste... :sweat_smile: Ale moc mě to potěšilo!! :wink: :wink:
5. čer 2010 v 18:18  • Odpověz
@eliska_v jéé, to je krásný :slight_smile: mně zase moje mamka na den dětí donesla pro mě a prcka v bříšku hromady ovoce :slight_smile: Jinak k oblečkům se ted nedostanu, jak tu budujeme, ale myslím, že asi taky budu mít vše komplet.... :slight_smile: Hlavně pořád nevím, jak velikosti, někdo tvrdí, že 56 určo jo, jiný zase, že určo ne...tak nevím :sweat_smile: Pár kousků z 56 mám....a musím zkouknout, co všechno..už se těším,až to tu bude hotové a vše přetřídím, vyperu...:slight_smile:
5. čer 2010 v 18:21  • Odpověz
@anippe: jejda, ať vás bacil brzy pustí. Zrovna je venku tak krásně :frowning2:

@petja: ahoj, my si taky hned užíváme co nejvíce sluníčka. Tak ať máte bydleníčko brzy hotové :slight_smile:

@laurinka.22: no, milujeme Canon EOS. Toužili jsme tedy po 450 D, ale nedosahujeme na něj korunkama, tak jsme si nechali poradit a koupili EOS 1000D, s tím, že se liší jen v pár maličkostech :slight_smile: a je o několik tisíc levnější :slight_smile:. Značce zůstaneme věrni a budeme jen měnit tělo foťáku a mezitím si dokupovat výbavičku :slight_smile:.

5. čer 2010 v 18:22  • Odpověz
@rennu : Taky se těším až budu prát ty malé hadříky... no já mám vel. 56 jenom asi 2 bodýčka, 2 pyžamka, 2 overálky a pak už vel. 62...Kdyžtak bude mít Brouček o něco větší na sobě... Ale je pravda, že jak dostal Brouček včera k svátečku, tak tam jsou 3 pyžámka vel.56...Já to schválně nafotím a dám do albíka ať se podíváš,... :dizzy_face:
5. čer 2010 v 18:24  • Odpověz
@eliska_v : jé, taky jste si hezky zavýletili. A vše nej těm tvým mužským, dodatečně k svátku :slight_smile:

Jinak přidala jsem 2 fotečky do alba z dnešního malého výletu. No, novej foťák, takže jsme hodně fotili psa a přírodu, což by mi v albu smazali, takže z toho budou asi jen ty 2 fotky :grinning:
5. čer 2010 v 18:25  • Odpověz
@kovalda : Jééé děkuju :dizzy_face:
Taky mám v albíku fotečky...Ty Tvé jsem už zkoukla....Sluší Ti to a máš krásné bříško :wink:
5. čer 2010 v 18:26  • Odpověz
@eliska_v: taky už vás okukuju :slight_smile: (rychlostí jakou internet dovolí :slight_smile: )
5. čer 2010 v 18:28  • Odpověz
@eliska_v: ta v tom stromu je výborná :slight_smile:, no za měsíc by ses už asi nevešla :grinning:
5. čer 2010 v 18:30  • Odpověz
@kovalda : Uvidíme jestli se za měsíc vejdu... tohle je na zámeckém parku tady kousek u nás, takže se tam chodíme procházet docela často, tak schválně zkusíme vyfotit za měsíc :grinning: :grinning:
Přidám do albíka fotečky obléčku co malej dostal... :dizzy_face:
5. čer 2010 v 18:36  • Odpověz
@eliska_v určo nafoť, já budu fotit všechno až se k tomu dostanu.....
5. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
@rennu : Tak už to mám v albíku :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2010 v 18:42  • Odpověz
@eliska_v krásný věcičky jste dostali :slight_smile: Já už se k nim chci taky dostat...bééééé :frowning2:
5. čer 2010 v 18:48  • Odpověz
@rennu : A copak Ti v tom vlastně brání?... Já jsem asi něco prošvihla... :sweat_smile:
5. čer 2010 v 18:53  • Odpověz
@eliska_v po x týdnech čekání na nový nábytek do ložnice nám ho dovezli a předěláváme taky, takže x týdnů už jsou v obýváku krabice, plus věci z práce, co jsem si dovezla....navíc přemisťujeme i místnosti, z ložnici bude děcák a z pracovny ložnice, takže zmatek nad zmatek a bordel všude :grinning: :grinning:..ale už mi to vadí :unamused: , jediný uklizený místnosti jsou kuchyň a tam už neprolezu, ptž tam manžel šoupl přebalovák a koupelna... :wink:
5. čer 2010 v 18:56  • Odpověz
@rennu : Tak snad se brzy dají zase do původního stavu a Ty si budeš moc připravit všechny věcičky a nafotit!! určitě to bude brzy neboj.... :wink:
Ale chápu, že je to už asi na hlavu!! :unamused: Taky by mi to vadilo...
Mně stačí, když mám doma prach na zemi, ale díky tomu bříšku už se nohnu, takže vytírá manžel, ale chvilkama si říkám, že to udělám sama, ale ono to už fakt nejde... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2010 v 19:07  • Odpověz
eli:krásný fotečky :slight_smile:
kovalda:pěkný fotky :wink: ale pupík mám větší :grinning: :grinning:
rennu:já mám velikost 56 jen pír kousků apíš velikost 62
5. čer 2010 v 19:35  • Odpověz
ant: Děkuju.... :dizzy_face:
jak se máš?
5. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
eli:před chvilkou jsem se vzbudila takže dobře a za chvilku vyrážíme směr zahrádka asi si dáme pivečko :grinning:
5. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
ant: Tak si to na zahrádce užijte!!! :wink: Já si půjdu dát něco dobrého a půjdu se natáhnout :slight_smile:
5. čer 2010 v 19:44  • Odpověz
eli:jo jo se těším na pivko
5. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
dneska mě potěšila mamka mi řekla že mi koupí povlečení do postýlky s tím hledá se nemo super :grinning:
no nic loučím se jdu se chystat
5. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
ant: A já zase do postele :grinning: :grinning: Dneska mám fakt dost naťapáno... :sweat_smile: Tak že dneska asi zalehnu k filmu a jestli ho dokoukám, tak to bude zázrak :grinning: :grinning:
5. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
Eli, jé vlastně, váš malý měl včera svátek, na moje narozky :slight_smile:
Naše mimi mělo už taky svátek, prvního června, na den dětí :slight_smile: to je taky pěkný
my si taky užili super výletek, byli jsme se podívat na našem svatebním místě, na mole u rybníka a pak na koníky a něco jsme zase pofotili, takže to jdu upravovat, už se těším......
a ted si dáváme třešně, už nám uzrály, mnamky......
ant: aha....tak to mě kopance nebudí zatím, malá začne až jsem vzhůru.....a na wc se budím kolem páté, a jsem vždycky ráda, že můžu ještě spát - a usnu asi za minutu :D
kov. tak to schvaluju, stejně důležitější je objektiv.....my jsme fandové nikonu, máme D5000, radši jsme připlatili, ale stejně za chvíli asi pořídíme ještě jeden :slight_smile: a až bude malá na světě, tak to bude cvakat denně.......no i když ted je to tak skoro taky, pořád chce někdo fotečky, takže fotíme jako o život......ale nejvíc se těším na ty mimuška, na naše i na kamarádek :slight_smile: to je největší zábava, ale děti větší jsou taky super....
5. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
ant: tak papa :slight_smile:
5. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holky, děkuju, že jste na mě myslely a objednaly mi tak super počasí!!! Všechno vyšlo skvěle a dopadlo přesně podle mých představ, možná ještě o něco líp. :slight_smile: To znamená, že vše proběhlo v klidu a v naprosté pohodě a že jsem si to naprosto úžasně užila. Akorát jsem ještě neměla čas vás dočíst, tak provedu někdy v nejbližší době. :slight_smile:
5. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
@lotyna gratuluju a jsem moc ráda, že vám vyšlo všechno vč. počasí :slight_smile: užívej si to mladá paní :grinning:
5. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
rennu:tak to sme na tom dost podobne:slight_smile: my sme se cerstve nastehovali do nove radovky a taky mam v loznici krabice a nebere to konce..a to sme nakonec nemalovali!:slight_smile: ale kuchyn uz sem zvladla a ted chci hlavne postupne zaridit pokojicek pro mimi..ale je to narocny, uz sem celkem vyrizena kdyz jeste dojizdim do prace a po vecerech vybaluju..jeste doklepu tenhle mesic a pak hura na materskou:slight_smile:) uz se tesim az budu nakupovat jen drobnosti a prat vybavicku a tesit se..:slight_smile:
5. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
@petulka86 nj, tak ještě když jezdíš do práce, tak je to s časem na houby...a s bříškem náročnější, že? No jo, já se taky těším na to chystání pro mimi, ale mám pocit, že se ani nedočkám...toho uklízní předtím bude okolo tolik.....
5. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
@antana123: děkuji, dobře tedy, jsi královnou megapupíků :grinning:

@laurinka.22: jé, vše nej k narozkám :slight_smile:
No, já mám ráda ty Canony EOS, měla jsem i klasickou zrcadlovku ještě nedávno. Takže jeden objektiv už mám. Tak tento jsme koupili zas s jiným objektivem a postupně si to skládáme :slight_smile: Oba fotíme rádi a malá už byla hezká výmluva, abychom si ho konečně koupili :grinning: Teď fotíme všechno, co se pohne, ale taky se nejvíc těším, až budu fotit Žanetku.

@lotyna: dopředu se gratulovat nemá, ale teď už můžeme. Tak gratulujeme mladá paní :grinning:. To je paráda, že Ti to všechno vyšlo dle Tvých představ a hezky jste si to užili :slight_smile:. Budeme se těšit na fotečky :slight_smile:

5. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.