• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
rennu: no prave..uz to zacina bejt dost narocny, ve ct me tak divne bolelo bricho, jako trvdnuti a naka krec asi a pak ve 2 rano me chytla krec do lytka:/ to bylo znnameni ze uz se fakt musim trochu setrit..sice nic netaham ale i tak je toho hodne a v praci sem furt na nohach, tak se dopuju magneziem a ted o vikendu se snazim trochu odpocivat;) Mamka mi nabidla,ze mi pak pomuze s velkym uklidem az bude vsechno vybaleny, tak toho asi vyuziju,bude toho hodne. Si zas rikam ze si to pak o to vic uzijeme, budem to mit oddreny a zaslouzeny a ten pocit az bude vsechno hotovy, zarizeny, krasny a cisty..pripraveny pro mimi..to bude neco! :wink:
5. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
kov. tak to chápu........a schvaluju, je to krásný koníček.......
já už upravuju fotečky ze dneška :slight_smile:
5. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska ve 13 hod razíme s manželem na 4D do Gennetu... :dizzy_face: Už se nemůžu dočkat! :dizzy_face: :dizzy_face:
Akorát jsem furt tak nastydlá, že mě to už fakt štve!! :angry:
A dneska bychom chtěli po UTZ jet do ZOO, tak snad se povede počasí :slight_smile: Což zatím vypadá velice dobře, tak jse ráda... :slight_smile:
včera jsem se venku pěkně chytla do červena :grinning: :grinning: A svědí mě to jako blázen! :grinning: :grinning:

A co plánujete na tu krásnou neděli Vy holky? :dizzy_face:
6. čer 2010 v 06:52  • Odpověz
přeju hezké ránko :slight_smile:
eli:já se budu učit čekámě závěr v matice což není moj oblíbený předmět :frowning2:
6. čer 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno,
Loty: moc gratuluju! Je super, že to vyšlo podle tvých představ :slight_smile: Já mám teď dilema, na kolikátou hodinu pozvat hudbu :confused: Budem obědvat kolem 12 hod. (asi 35 lidí) a až ve 4 odpoledne přijde zbytek známých a kamarádů (kolem 60 lidí) ...nemáte nějakou představu, jak to načasovat s hudbou? Děsím se toho, aby ty čtyři hodiny - než budem všichni - nebyly moc prázdný..na druhou stranu zas, když budem juchat třeba od jedný, tak se večera nedožiju :grinning:
Nevím, co s tím...chtěla jsem to probrat s drahou polovičkou asi v půl sedmý - a asi to nebylo to správný téma na probuzení ....... nějak se nemůže vykopat z pelechu ještě do teď :slight_smile: A já stále čekám, až mi na motorce sfrkne pro čerstvý rohlíčky k snídani :dizzy_face: No myslím, že za chvíli nastartuju radši auto....abysme je neměli až k obědu :grinning:
Večer jsme si zajeli na pohár se známýma, bylo fakt úžasně! A dnešek vypadá stejně nadějně :wink: Doufám, že to bude zas v pracovním duchu.....
Kov: krásný fotečky a mega břicho :grinning:
Holky, co předěláváte a máte z bytu zatím skladiště, tak nezoufejte........u nás tento stav potrvá určitě nejdýl :grinning: Nás ještě čeká domalovat ložnici barvičkama, to bych chtěla příští týden, jenže potom ještě položit na podlahu OSB desky a koberec, koupit nábytek.....a to všechno až po svatbě. Dostanem nějaký penízky na zařízení a co bude chybět, tak si ještě počkáme na začátek srpna - až mě dojdou na účet ze spoření....takže my máme ještě času...... :grinning: :slight_smile:
Eli: Přeju krásný zážitek na 4D! Zologickou si taky užijte, my jsme byli v pražský ZOO asi před měsícem, zrovna taky bylo pěkný počasí a těch lidí mraky a samá těhulka :slight_smile: A zdaleka jsme neprošli všechno, byla jsem nějaká ztrhaná z tý chůze....a ty s tím velkým pupkem, to jsem zvědavá..... :grinning:
Tak já asi vyrážím pro snídani....... v ložnici je pořád ticho....a už nenajdu jedinej kousek pečiva :slight_smile:
6. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: teda čekala jsem, že tu bude mrtvo, když bylo včera tak hezky, ale zase jste toho nakecaly :grinning: :grinning: :grinning: nedočítám...

včera jsme měli taťku taky v práci asi do 16h, tak jsem se sebralala a vyrazila k našim, tam to byla pohodička, válenda venku a večer grilování...přítel teda chtěl jít ještě večer na terásku, ale přejedl se masa, tak vyrazíme dneska :grinning: :grinning: :grinning: těhuplavky jsem zapomněla doma, ale určo bych je vytahla, jak bylo hezky :sunglasses:

dneska je taky přítel dopol v práci, já dala prát deku, aspoň rychle venku usne a zatím nevím co dělat, vše mám hottovo, i navařeno, tak asi půjdem s Tomem na chvíli ven a pak po o určo vyrazíme na výlet :slight_smile:

@daja.had my zvali hudbu už na hostinu, zatímco jsme jedli, tak si tam sestavovali aparaturu, pak jsme jim taky dali najíst a pak už začali hrát...měli jsme ten první tanec, že nám rodina dělala kruh a celkově to bylo taký pohodový, že jsme si hezky v rodině zatancovali mezi sebou a pak když taky dorazili zbylí známí, tak už se to rozjelo naplno :grinning:

Eli, užij si 4D :dizzy_face: překvapilo mě, že to dělají i v neděli :confused: :sweat_smile: :grinning: a zoo se určo povede :slight_smile:

tak zatím pááá, ukážu se večír :slight_smile:
6. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
@ojo : To mě taky před měsícem překvapilo, že to dělají i o víkendech,ale v Gennetu mají fat od pondělí do neděle... :slight_smile:
6. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahoj hollky,
preju krasnou nedeli....jdu vas docitat...ale bude to fuska :slight_smile:
Vcera jsme byli v Zoo...jsem uchozena jeste ted, byli jsme tam cely den a nestihli jsme to cele projit....uzasny den. Mame 300 fotek, tak nevim kdo se pusti do vyberu tech nejlepsich....asi nakonec jako obvykle ja...
Tak ja jdu docitat
6. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
rennu....to je silene s tim dychanim a tak...nevim jestli je to ono, ale nekde jsem cetla, ze kdyz se lezi na zadech, tak cim dal vetsi deloha utlacuje dolni dutou zilu a tepnu, ktera ovlivnuje tok krve v tele....tak jestli ty mdloby nemas z toho?

suz...hezke brisko...ale porad spise brisecko :slight_smile:

kov...ta sadrova sada bude taky super :wink:
A gratulace k novemu fotaku....nam ho prinesl Jezisek....to bylo pro me opravdu mega prekvapko.... my mame Sony alfa 330
A je to naprosta bomba....predtim jsme meli Canona a byli jsme moc spokojeni...ale uz je to starecek, pomaly, nemozny, tak bylo treba neco noveho a lepsiho a neda se to vubec srovnat....s timhle nacvaka hromadu uzasnych fotek i uplny trol na foceni :grinning: Ale my fotime moc radi oba...a tak se o nej obcas rvem :slight_smile:

loty....parada, ze se Vas den takhle vydaril, gratuluju mlada pani :slight_smile:

eli...tak to si dnesni 4D uzijte a pak i to Zoo :wink: Taky jsem se vcera prismahla...ale nesvedi me nic :sunglasses: A dneska je venku lijavec a tak budem doma....boli me z toho vcerejsiho celodenniho chozeni zada jak hrom...nejak se to rozlezelo a sotva dolezu na zachod :confounded:

anty...tak v planu je dneska uceni...no tak ti preju, at ti to jde rychle do hlavy :slight_smile:
6. čer 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahojky holky tak jsem sem zavítala po delší době :slight_smile: dočítat vás nebudu ste moc ukecané :slight_smile:)) Já ted z malou chodím pořád ven je moc krásně a tak si to vynahrazujem .-) ted dokonce sedím venku taky je krásně a než se zase uráčí přes týden pršet tak sme venku malá jezdí na motorce a ja koukám do notasu :grinning: Koukám že tady je dneska naplánovaný vílet i do zoo tak to se někdo má :slight_smile:)))Jinak holky muj blog není už veřejně přístupný všem co tady ste mužu napsat vždy odkaz a mužete se kouknoput musela jsem to z osobních duvodů stopnout,lezla mi tu jedna z rodiny a dělala pomluvy a tak sem ho zablokovala :frowning2: Jak se jinak máte ?Já jdu zítra na poradnu a tak jsem zvědavá jak vypadá ten náš brouček :slight_smile:)))
6. čer 2010 v 11:29  • Odpověz
ahoj holky cosi jsem se naučila a ted už budu jen odpočívat :grinning:
saf:ahojky :grinning:
6. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
já se budu snažit až bude mít můj po státnicích sem dat fotky z výletu z Prahy
jinak se musím pochválit můj včera dostal ohodnocení bakalářky a dostal...A :sweat_smile: je to můj šikulka :dizzy_face:
6. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
holky je u vás taky tak krásně???? :dizzy_face:
Měla bych se pomalinku dívat na nějaké těhu plavky ale nevím do čeho se vejdu :grinning:
6. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
Loty:gratulace k titulu paní :wink:
eli:dneska držím palce at se vám malý pěkně ukáže :wink:
6. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
jo holky, u náš je taky jasno :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: před chvílí jsme se vrátili s Tomáškem domů, byli jsme na skoro hodinové procházce do vedlejší vesničky, tak snad jsem se trochu opálila :grinning: po o ho dám spát domů, venku by bylo moc horko a sednu si ještě před barák na lavičku a počtu Betynku a počkáme až přijede taťka :slight_smile: kdyby jsme měli vlastní zahradu, tak už tam sedím v těhuplavkach :grinning:

luci, jasně, až budeš mít nějaké nové fotečky, tak vždycky hoď odkaz do IP :wink:

loty, gratuluji novomanželům, ať jste pořád spokojení, zdraví a šťastní :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
anty...vidim, ze koukas, co na sebe hodit pres leto :grinning: Ted uz jenom vygruntovat a navarit a az nebude do ceho pichnout, treba i ta matika ti padne do oka :grinning: Ja to tak teda mela vzdycky :pensive:
ojo...tak my tedka svoji zahradku...(pidi zahradku) mame...ale vzhledem k tomu, ze je venku slejvak jako hrom....si to posezeni venku necham vyjmecne ujit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale meli jsme slunicko vcera...takze si nestezuju....vetsinou je celkem hezky pres tyden a na vikend prsi...takze, kdyz je jeden den z vikendu slunickovy je to na oslavu :grinning:
6. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
Hezké odpoledne :slight_smile:
U náš pařák, že nevím, zda vůbec vylezu ven..nějak mi to nedělá dobře..:frowning2: JInak od pátku mimouška moc necítím, takže plašíííím :confounded: Před chvílí jsme se nabaštili - těstoviny s žampiony a smetanovo-špenátová omajda na to...mňamina :slight_smile: a teď se jdu natáhnout a pustit si pohádku :slight_smile:
6. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj,
holky nebrala jste některá v těhu Macmiror na mykozu? nemůže mi po tom tvrdnout břicho?

Ta naše slečínka se ráno tak krásně boulila :slight_smile: vůbec jsem nechápala jak to dělá, to si budu muset natočit na video
6. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz
@rennu zůstan klidná, opravdu je každé mimčo jinačí.Já Alexe taky moc necítila a ted Rozálku jo, až mě to občas děsí.A kamarádka dcerku vůbec necítila, to byl svátek když v pozdějším těhu zaznamenala bublinkování.A je fakt že má dcerku takovou klidnou, ale na druhou stranu moc chytrou :wink:
6. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak venku je krásně a furt testujeme nový foťáček, tak nebyl čas sem zajít :slight_smile:

@eliska_v : jé, vy se máte, závidím. Budete mít krásné fotečky. Jsem měla jít taky do Gennetu :frowning2: Hezky si to užijte a těšíme se večer, až poreferuješ.

@antana123: jé, pěkné učeníčko. V tomhle počasí je to teda skoro hřích, ale chápu, že je to potřeba :slight_smile:

@daja.had: s tou hudbou nevím, no, možná bych je pozvala na tu 15 hod. třeba. Ve 12 se najíte - to máte tak do 13 hod., pak číst přání nebo k tak něco ... povídání a pak vám slehne a přijde kapela :slight_smile: Ale nevím, co všechno plánujete za aktivity, ...

@safryy: jj, taky se chystáme do ZOO a teď, co máme nový foťáček, tak se obávám, že počet fotek budeme mít taky podobnou :slight_smile:. Je to paráda viď, zviřátka, sluníčko, miláček, ... prostě supr. :slight_smile:

@antana123: no super, manža je šikovnej :slight_smile:

@lucinecka222: jasný, chápu, tak pak pošli odkaz IP :slight_smile:
6. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz
rennu:neplaš to bude určo tím horkém já malého celý víkend taky nic moc necítím neboj třeba jsou mimoušci z toho horka unavení já od pátku malého cítím tak přes den 3x max jinak spíš večer to se boulí a taky jsem se už bála jestli je to normální asi jsou unavení já taky můžu říct že jen spím a spím je to hrůza :wink:
6. čer 2010 v 15:06  • Odpověz
@anippe děkuju za podporu a útěchu....celý týden předtím byl živější, tak jsem si dělala starosti... :grinning:

@antana123 jak jde učení? Já ho včera třeba necítila vůbec, dnes dopolko taky ne....ale po obídku jsem to zalomila taky, usnula jak Šípková Růža a před tím i po probuzení už se ozval....ale prostě jsem se bála...no v úterý jdu do poradny, tak uvidíme...jééééé, koukám, ty už jsi 30.tt :grinning: toto letí :slight_smile:
6. čer 2010 v 15:29  • Odpověz
@kovalda téééda, doufám, že pak bude někde odkaz na fotečky z nového fotáku :slight_smile: můj také hrozně rád fotí, pokud má čas...ale on je na Nikony..už koume, jaký objektiv si musí pořídit na malého :grinning:..měl teleobjektiv, on ho udržel, ale já ani prd :sweat_smile: ..bez stativu to nešlo, byl těžkej jak nevím co, takže využití minimální, ten prodal a teď si brousí drápky na nějaký jiný :grinning: :grinning: a má dobrou výmluvu :wink:
6. čer 2010 v 15:31  • Odpověz
Ahojky holky.
tak 4D se úžasně povedlo... :dizzy_face: Malej zezačátku byl zabořený hlavičkou do dělohy, ale pak se krásně natočil... :dizzy_face: :dizzy_face: Je tak nádhernej!! :dizzy_face: :dizzy_face: Video se skvěle povedlo.... :dizzy_face: No jsem teď šťastná jako blecha!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo a je to celý tatínek!! Nosánek i pusinka :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Fotečky dám hned do albíka! :slight_smile:
6. čer 2010 v 16:16  • Odpověz
@eliska_v už se na foto těším, jsem na vás myslela, aby se ukázal :slight_smile:
6. čer 2010 v 16:21  • Odpověz
@rennu : Tak fotečky přidány... :dizzy_face: :dizzy_face: Děkuju ukázal se krásně :dizzy_face:
6. čer 2010 v 16:22  • Odpověz
@eliska_v no luxusní fotečky máte, kráááásnej chlapeček :slight_smile:
6. čer 2010 v 16:24  • Odpověz
@rennu : Děkuju...Taky jsme si na něm dali záležet ... :grinning: :grinning: :dizzy_face:
6. čer 2010 v 16:25  • Odpověz
@eliska_v no jasný :slight_smile: já jsem zvědavá na našeho, až se narodí...z nás si dělají srandu, že se nám rozpadá postel :grinning:..však proto taky pořizujeme noou ložnici :grinning: :grinning: :grinning: ne kecám, tenkrát ta stará byla laciná z Aska a nevydržela ani skřín a v tom my prsty nemáme :grinning:
6. čer 2010 v 16:26  • Odpověz
@rennu : To víš, když se člověk snaží, tak pořádně vi´d?! :grinning: :wink:
Ale musím říct, že je to celý manžel!! :sweat_smile: :wink:
6. čer 2010 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.