• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@eliska_v to je hezké, klučina bude podobný tatínkovi...jsem zvědavá u nás, na 3D moc vidět nebyl...ale nosánek vypadal taky po manžílkovi :slight_smile: resp. jsem prohlásila, že se nám narodí mimísek s nosánkem jako pinocchio :grinning:...ale je fakt, že manžel nemá mega nos, tak akorát, krapet větší, ale hezky modelovaný :slight_smile:D tak jsem taky zvědavá
6. čer 2010 v 16:30  • Odpověz
@rennu : jsem zvědavá na malého...a potom utz se na něj těším ještě mnohem víc a začíná mi všechno pomalu docházet!! :sweat_smile: :wink:
6. čer 2010 v 16:34  • Odpověz
6. čer 2010 v 16:39  • Odpověz
Jinak v ZOO jsme nebyli..Přijeli jsme tam a nebylo kde zaparkovat-před ZOO plná parkoviště, tak jsme se sebrali a jeli domu!! Stejnak manžel je utahanej po noční, tak se šel natáhnout... Už začal být trošku nervní, tak mám aspoň trošku klídku!! :wink: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2010 v 16:46  • Odpověz
eli...moc krasne fotky :dizzy_face: Kolik min ma to video? To na to tedka asi budes koukat porad :slight_smile:
6. čer 2010 v 16:47  • Odpověz
@safryy : To video má asi 21 minut, ale je to jenom přibližně... Dívala jsem se na něj, hned co jsme dorazili :sweat_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Je nádhenej Brouček náš!!
A děkuju to víš dali jsme si záležet!! :grinning: :grinning:
6. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
Hned je poznat dobre odvedena prace :grinning:
6. čer 2010 v 16:54  • Odpověz
Na fotkach vypada, ze spinkal....vrtel se taky? Otviral ocicka nebo neco? :slight_smile:
6. čer 2010 v 16:57  • Odpověz
To víš... Museli jsme si dát záležet!! :grinning: To jinak nejde!! :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2010 v 16:59  • Odpověz
@safryy : Očíčka neotvíral, ale vyváděl celý UTZ..Chvilkama z něj nemohla doktorka, protože jak se rychle hýbal, tak nestíhalo ani DVD zachytit třeba nožičku, pak na chvilinku přestal a za chvíli znovu! :grinning: :grinning: Řádil celý UTZ, hrál si s pupeční šnůrou, zatínal pěstičku a hýbal nožičkou, jako když sedíš na židli a nedosáhneš na zem....Tak furt s ní hýbal,...A krásné máme vidět chodidélko...No nádhera!! :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2010 v 17:01  • Odpověz
Tak to jsou uplne bombovni zazitky :dizzy_face: To vis no...jsem zvedavka...kdyz uz to sama nemuzu videt, tak at z toho taky neco mam :grinning:
6. čer 2010 v 17:07  • Odpověz
@safryy : U nás dělají do 30tt... To by jsi ještě stihla... A u Vás? :confused:
Je to nádherný zážitek... A hlavně ten nejkrásnější dárek k výročí!! :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2010 v 17:10  • Odpověz
eli...ja uz jsem to tu parkrat psala...tady to stoji od 6tis vyse...takze si to necham ujit a pockam si na real 3D :slight_smile: Kdybychom byli v cechach, tak si na to urcite zajdu :wink: ale to uz nestihnem. Tak treba u druheho prcka to vyjde :slight_smile:
6. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
ahoj holky, jsem vás konečně dočetla :slight_smile:
suzete. vy jste furt tak maličký, já vám závidím, já jsem jak slon už
@anippe : tak ať jste brzo fit, to musí být opruz, ještě když se udělalo takhle krásně
@lotyna : gratulka :slight_smile: tak super, že vám to krásně vyšlo, a že jste si to tak užili :slight_smile:
@eliska_v : paráda to jsou krásný fotečky, že vám Daliborek tak krásně zapozoval, já už se taky tak těším, jen se zkusím objednat jinam, prý je to lepší v Pardubicích, ale kdo ví jestli tam jsou o víkendu
my jsme na víkend jeli k přítelovým rodičům, slavili se tam dvoje narozky, takže grilovačka, chlebíčky, no všeho mraky, tak jsme se pěkně napucli a dokonce vydrželi vzhůru do 2, nevídáno :slight_smile: . U nás je pravé léto, ale že by mě ten pařák extra vyhovoval, to zas ne, 25 by stačilo :slight_smile:
6. čer 2010 v 17:18  • Odpověz
@safryy : Aha, tak to jsem asi prošvihla diskusy!! :sweat_smile: Tak to je hodně peněz... :confounded: To se Ti nedivím...
Tak manžel se probudil, tak zkusíme malého utahat...Půjdeme se ještě projít!! :wink: :sunglasses:
6. čer 2010 v 17:25  • Odpověz
Tak jsem hodila do alba dve fotky ze vcerejsiho Zoo...my jsme fotili hlavne zviratka, takze vseho vsudy mame asi jen 5 fotek kde jsme my :slight_smile:
6. čer 2010 v 17:26  • Odpověz
rennu:jo cosi sem se naučila no uvidíme :wink: a jo letí v úterý začínám 31tt :wink:
eli:malý je nádherný :wink:
saf:já na video taky pořád čučím má asi 16minut,a máš krásný pupík
6. čer 2010 v 17:41  • Odpověz
jo a náš malej už se probudil řádí už tak 10 minut v kuse je to můj šikula :wink:
6. čer 2010 v 17:42  • Odpověz
jé já vždycky když sem přijdu tak tady nikdo mám na to smůlu :frowning2: :frowning2:
6. čer 2010 v 17:45  • Odpověz
anty....ja bych byla stastna i z petiminutoveho :slight_smile: , dekuju za pochvalu pupiku :slight_smile:
To ma vydrz Simonek...10min v kuse je docela dlouha doba....nase atletka taky vydrzi dloiuho...s malyma prestavkama....nekdy mam pocit, ze radi cely den ... :dizzy_face:
6. čer 2010 v 17:48  • Odpověz
@safryy hezké bříško máš :slight_smile:

@antana123 můj malej se ozval jak jsem zalehla, tak před spaním a pak po spaní...a ted mě tlačí v břuchu :slight_smile: Tu matiku nezávidím, nikdy jsem ji neměla ráda :unamused:
6. čer 2010 v 17:49  • Odpověz
saf:no on si určo vynahrazuje celý víkend byl totálně nečinný :grinning:
6. čer 2010 v 17:50  • Odpověz
saf:a jinak si pěkně štíhlounká tak nevím co máš pořád :grinning:
rennu:ty hodíš kdy nějakou fotku???si se dlouho nefotila
já zkusím přemluvit mojeho až bude milejší at mi sem hodí taky nějaké :wink:
6. čer 2010 v 17:51  • Odpověz
mě se ted strašně líbí jak malý dělá obrovské bouličky ted mi jednu udělal na boku pod prsem sem jí zkusila zatlačil a on mě začal kopat jako divý :grinning:
6. čer 2010 v 17:52  • Odpověz
Anty...ja taky zacinam tydny uterkama :slight_smile: Ale 31tt to uz je mazec.... :grinning: silene to letiiiiiii
A dneska jsme se dovedeli, ze manzeluv stryc (co je stejne stary) se stal vcera vecer tatkou...tak doufam, ze nam posle co nejdrive nejake fotky. Jsem desne zvedava jak vypada...ale je to takovy maly svist...necele tri kilecka ma Terezka mrnava :dizzy_face:
@antana123 nj, když my jsme pořád v akcii přestavba manža i učení, tak není čas mě blejsknout...resp. někde najít velkej foták, baterii, blesk atd atd....jakmile to bude jakž takž, tak ho přemluvím, aby mi taky vyfotíl pupíka :slight_smile:
saf:to je krásná váha holky nemájí moc ségra má taky Terezku když se narodila měla 47cm a 2800gramů byla malušká
a jo letí ti to vidím hlavně na břichu mám ho oproti vám všem obrovský taky sem už přibrala 10kg když to tak vemu tak za 4 týdny jdu na mateřskou :slight_smile:
rennu:jo to chápu u nás je to ted taky docela chaos ,ůj je na nervy už at to má za sebou ještě jde v úterý před státnicema na pohovor na práci tak snad mu všechno vyjde
6. čer 2010 v 17:56  • Odpověz
rennu...dekuju :slight_smile:
anty...stihlounka jsem byla kdysi....prave nedavno jsem zkoukla fotky z nasi prvni dovolene a byla to sice nostalgie...ale i smutek :grinning: chci svoje telo zpet!!! My jsme spolu desne pribrali....ja konkretne takovych 15kg....a to nepocitam tehotenstvi teda :grinning:
Tak ty ho zatlacujes zpatky jo? To se nedivim, ze te kope :grinning: :grinning: :grinning: Ale ty boule mi Verunka taky delava....citim u toho vzdycky takovy sileny tlak...moc prijemne to neni, ale bavime se tim s manzelem dosyta....kolikrat to vypada....ze je videt cely tvar decka...je to srandovni :slight_smile:
6. čer 2010 v 17:56  • Odpověz
mamka se mě dneska ptala jestli už mám strach z porodu,ale zatím né je to ještě docela daleko tak jsem v klidu :wink:
6. čer 2010 v 17:57  • Odpověz
anty...tak to se nedivim, ze je vynervovany...nejdrive pohovor a pak statnice....ten toho ma...ja uz bych byla zhroucena!!! :pensive:
6. čer 2010 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.