• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
saf:jo jo příjemný to není třeba jdu a ted cítím tlak jak mi tvrdne břicho a z ničeho nic boule obrovská taky se nad tím bavím :grinning:
a s přibíráním já před otěhotněním přibrala 10kg na hormonech a ted v těhou 10kg a nejsem u konce taky chci své tělo zpět ale mimčo je důležitější pak snad něco zhubnu :wink:
6. čer 2010 v 17:59  • Odpověz
anty...ja teda strach z porodu jako takoveho nemam....konkretne z te bolesti ne....tak nejak vnitrne citim, ze to dam....ten pocit mi vydrzi zhruba do prvnich kontrakci :grinning: Ja se spise bojim pripadnych komplikaci...ale to stejne nemam jak ovlivnit...takze radeji se neklepat strachem dopredu...ono to nejak dopadne :slight_smile: A dopadne to urcite dobre :slight_smile:
6. čer 2010 v 18:00  • Odpověz
a to ještě do toho stále řešíme svatbu jestli se ted v červenci vzít nebo né no nevím jestli do toho jít budu jak balon nevím jestli bych to zvládla
jo a můj toho má moc no chceme všechno stihnout než se malý narodí do toho ještě ten byt se budeme asi stěhovat v červenci no bude sranda ted :grinning:
6. čer 2010 v 18:01  • Odpověz
jo já myslím že až to na mě příjde tak teprve se budu bát jinak ted jsem prostě v klidu :grinning:
6. čer 2010 v 18:02  • Odpověz
Tak to jsou ty same boule...a kde se ti bouli nejcasteji? Me temer vzdy na prave strane....a vzdycky kdyz si tu bouli hladim...solicham jakobych si kremovala brusek, tak hned zacne kopat. Chtela bych vedet v jake poloze tam je....pac obcas jsou silne dlubance v podbrisku...tak si rikam....asi je hlavou nahoru....ale hned za chvili zase temer v zebrech....tak mam v tom chaos...a nebo ma jednu nohu dole a jednu nahore :grinning:
6. čer 2010 v 18:04  • Odpověz
saf:mě nejčastěji na levé straně a mě začne kopat vždycky když jen položím ruku na břicho chvilku počkám a on hned začne a když se vyboulím tak ho zkusím zatlačit a on začne hned řádit je to super
a má tam dost místa tak myslím že polohy střída docela často mám to přesně jako ty jednou je nahoře a pak zase hlavou dole mají tam ještě dost místa tak se budou točit :slight_smile:
6. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
anty...s tou svatbou je to slozite no....bud to udelate narychlovku....nebo az pristi rok uz i s Simonkem...jestli te nic nenuti, tak to mozna odlozte....teda nechci te od svatby zrazovat....ale tedka by to byl docela zahul....toho zarizovani okolo je docela dost....kdysi jsi psala, ze pritelova rodina by chtela neco vetsiho...ty zase neco radeji mensiho :slight_smile: Tak at nejsi uplne strhana nevesta...protoze ty nervy budou silene, az ti do toho tchyne zacne remcat...komu jake kolace jo a komu ne :grinning: apod...
6. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
ve čtvrtek jdu na kontrolu tak jsem zvědavá co nám poví doufám že jsme už pořádně přibrali :slight_smile:
6. čer 2010 v 18:09  • Odpověz
no my jsme spíš mysleli že ted obřad jen sami a později udělat oslavu no uvidíme jak to bude :slight_smile:
6. čer 2010 v 18:10  • Odpověz
Tak to je dobre, ze kope po prilozeni ruky...u nas je to opacne...jak zacne kopat, tak manzel priskoci, ze se necha pokopat a ona v tu chvili okamzite prestava....neni prece cvicena opicka ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pod mojima rukama se vybouluje a vlni i kope...ale jak si chce nekdo sahnout, aby to citil taky, tak toho necha :grinning:
6. čer 2010 v 18:12  • Odpověz
saf:u nás je to podobné na mojeho se umí jen vyboulit kopanečky nééé jen sem tam :slight_smile:
6. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
zítra se mi v tom horku nechce absolutně do školy nevím co si obleču v tom horku tam sedět 8hodin to asi umřu :confused:
6. čer 2010 v 18:14  • Odpověz
Sami jako bez rodicu? Vsak tys to tak myslim chtela....v co nejvetsi tichosti a pohode :slight_smile:
6. čer 2010 v 18:14  • Odpověz
:grinning: bud vam vadi horko...nebo dest...nebo zima....my to mame jednoduche...furt tu prsi a obcas se radujem ze slunicka :grinning:
Uprime...me by se do skoly nechtelo v jakemkoliv pocasi :pensive: .....ale to nejak zmaknes :wink: a v utery z vas padne napeti uplne a pak se bude slavit az do aleluja :slight_smile:
6. čer 2010 v 18:17  • Odpověz
saf:jo jo sami a pak udělat jen oslavu pro celou rodinu no ještě uvidíme zatím je to stále v diskuzi
mnam ted jsem si dala pár domácích jahod a jsou super :grinning:
jo to se bude nevím jestli ve středu se do školy dostavím :confused:
6. čer 2010 v 18:19  • Odpověz
Asi spise nedostavis :grinning:
Tak pokud to chcete udelat jen ve dvojko....tak tim odpadne milion starosti :wink:
6. čer 2010 v 18:26  • Odpověz
a mnam k domacim jahodam...ja jsem odkazana na ty kupovane za hrisne penize...ale do domacich ze zahradky to ma hoooooodne daleko. Ja jsem pred chvili zbastila pul ananasu....a byl absolutne mnamozni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2010 v 18:27  • Odpověz
vy my děláte zas chutě, já jsem po véče, a taky bych to završila něčím sladkým
mě se zatím boule nedělají :frowning2: , od kdy vám mimča boulujou, nevíte ?
6. čer 2010 v 19:05  • Odpověz
beru...me to delala uz davno...presny tyden si nepamatuju....ale uz to dela nekolik tydnu, jen ted jak je vetsi, tak to skoro vypada, ze vycestuje ven bokem :confused: ...ja jsem ji ale zacala citit docela brzo...manzel ji pres ruku citil, kdyz jsme byli v 18tt....mozna si vzpomene anty, kdy to Simonek zacal delat :slight_smile:
6. čer 2010 v 19:08  • Odpověz
hodila jsem nějákou fotečku konečně :slight_smile:
@safryy : já bouli ještě neviděla ani jednu, občas cítím tlak, ale bříško se něják nehýbe. Já mám šmudlíka nožičkama dolů pořád, tak jsem zvědavá kdy se otočí a bude dělat v bříšku větší rodeo :slight_smile:
6. čer 2010 v 19:17  • Odpověz
Ja ani netusim jak tam je stocena :slight_smile: pac chvilema kope v zebrech a chvilema v podbrisku....asi se porad otaci jak na kolotoci :grinning:
6. čer 2010 v 19:23  • Odpověz
@safryy : to já si jen myslím :slight_smile: , ale když cítím dloubance teď spíš dole. Někde kolem pupku teď moc ne. Já jsem zvědavá, jestli někdy bude kopat tak, že nebudu moc spát, ale myslím, že u nás to nehrozí :grinning:
6. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
beru...me vzbudila ve 4 rano dneska poprve ...a to snad ani nebyly kopance, ale histericky vyjev :grinning: Ja jsem ale mela dnes blbe spani, nebot me bolely zada jako hrom....vcera jsme trajdali cely den po Zoo a navecer se mi vratila bolest zad....ted uz je to zase docela dobre...uz chodim sama a odvazila jsem se sejit i po schodech dolu....protoze tam mame kuchyn a me honila mlsna :grinning: No snad me nebude ted budit pravidelne....
6. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
beru...moje kamaradka taky ceka chlapecka a jeste jedna co uz chlapecka ma mi obe rikaly, ze nechapu co vsechno ta nase atletka dela....kopance, boule, salticka...to pry ani jedna nezna....tak jsem si rikala, jestli chlapecci nejsou linejsi....ackoliv anty i eliska maji pekne rarachy.....takze je mozna Adamek jen klidnejsi chlapecek.... :slight_smile:
6. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
ahojky holky,
užíváte víkendu? my byli dneska na krásné procházce, fakt super počasí, u našich na obídek, už máme zralé třešně, tak dělám buchtu a ted jsme přinesli košík na mimčo ještě po manžílkovi a nechali jsme si ušít potah, tak jsem spokojená, vypadá to pěkně....
6. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
ahojky lauri....ja uzivam nedeli v posteli...napravuju si zada :grinning: Tresne zavidim...uz jsem je nemela nekolik let....Kosik vypada bombovne! :wink:
6. čer 2010 v 19:58  • Odpověz
@safryy : tak ať tě záda brzo přestanou bolet, je to opruz :frowning2:
@laurinka.22 : super košík, mamka mi má dovézt taky po nás z chalupy, ale bez koleček. Co máte na dně? Nějáký molitan nebo něco tvrdšího ?
6. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
beru...ty zada zase povoli...uz ted je to uplne super proti vcerejsimu veceru...to me na zachod musel odvadet manzel a to jsem myslela, ze nepreziju....ted uz jsem celkem pohybliva a do zitra to snad bude zase oukej :slight_smile:
Ja mam v merku tenhle kosik.....z ebay....tak uvidim, zda vyhraju. Ale spise ne...ono se to kolikrat vysplha v poslednich sekundach do takovych cen.... :unamused:
6. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
@eliska_v: jé, super, jdu se podívat na fotečky :slight_smile: Moc gratuluju, že jste si to užili. A manža musí být pyšnej, že je manža po něm, co? :grinning:

@beru3nek: no pane jo, to jste si museli užívat, takovejch dobrot. A vydržet do 2 vzhůru, ty bláho, to je úplné sci-fi. :slight_smile:

@safryy: jé, tak to je jak u nás, samé fotky zviřátek a všeho okolo a my skoro nikde :slight_smile:
6. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
saf: díky.....na to, že je po manžovi, je super....... nechala jsem na něj ušít nový potah, koupila jsem flanelovou medvídkovou látku, tak nám to ladí i s jedním povlečkem a zavinovačkou :slight_smile:
beru: no na dně je polystyren a na tom matrace...... ta k tomu byla, ale myslím že bude molitanová, ale nevím, zase nějak extra moc měkká není, tak nějak akorát :slight_smile:
jé, tento košík je moc krásný saf......sice nemá kolečka, ale vypadá hezky moc....já tady ten chtěla právě proto, abych s malou mohla jezdit z pokojíčku do obýváku, do kuchyně, prostě kam bude potřeba :slight_smile:
6. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.