• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lauri...s koleckama to bude praktictejsi....aspon si malou prevezes kam budes chtit...ale to co mame vybrane je celkem skladne...veme se kosik zvlast a to drevo taky...a prenese se to taky celkem snadno :slight_smile: Tadyten je houpaci typ...z cehoz radost moc nemam, ale manza rikal, ze to udela tak, aby se to nehoupalo kdyz nebudu chtit. Ta drevena konstrukce ale vypada stabilneji nez u tech nehoupacich :slight_smile:
Ten povlak mate moc hezky....medvidci jsou vzdycky dobra volba :dizzy_face:
6. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
@safryy: no, já taky myslela, že se mi malá furt tak strašně otáčí a na tom utz jsem zjistila, že většinou se otočí jen jestli páteří nahoru nebo dovnitř, ... ale ty nožky si prostě sem tam přitahne k hlavičce, ...

@laurinka.22: ten košík vypadá super :slight_smile:

jinak mně je dnes taky nějak divně, možná z toho vedra. Po obědě jsme vyrazili na krátkou procházk do lesa a hned mi začalo být blbě, že jsme byli za 15 minut doma. Dala jsem si sprchu a šla si lehnout - no spala jsem zas hodinu a půl. Pak jsme si každej dali čtvrtku melouna a vypadá to, že už jsem dobrá:slight_smile:
6. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahojky holky tak sem dočetla tu vaší diskuzi :slight_smile:
@kovalda hnedka ti hodím odkaz a ulož si ho oki :slight_smile: :wink:
@antana123 ja taky začínám týdny uterkama :grinning: je nás tady asi více :slight_smile: jinak bouličky ty mám taky akorád se někdy neviznám kde čím kope nebo hýbe,jednou dole a pak hned nahoře :grinning: asi si hraje jak z ručičkama tak z nožičkama najednou :slight_smile: taky jsem si všimla že když hýbu nohou tak malí začne kopat a když dám ruku na břicho tak je to divoch i když ho hladím :slight_smile: jakmile se břicha dotkne tata tak malí přestane kopat takže jeho ruka hop uklidnuje a já když už mně to fakt bolí tak to docela pomahá :grinning: Tak ty plánuješ ještě svadbu jo :wink: no ja bych nechtěla mít obřad osamotě takžze ja si počkám až bude lépe pak se uvidí :wink: Jinak ja mam zítra poradnu takže jsem zvědavá jak se brouček ukaže :slight_smile:
@safryy ty záda tio nezávidím :frowning2: mně jak někdy bolí tak se mi chce až brečet a nevím jak si lehnout a problemově se mi usíná :frowning2: Jiank ja už sem přibrala za těhu něco kolem 11 kilo ale přesně se to dozvím zítra ale už
jsem na 100 na trojciferném čísle :fearful: takže maras no jsem zvědavá zítra na poradně :frowning2:
6. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
kov...fakt? tak ja nevim jak to ma to nase ditko...ale ve 12tt a 20tt byla ve stejne poloze :slight_smile: Takze je mozne, ze ma ta nase opicka taky nozicky u hlavicky :slight_smile: Taky byvam tedka vice unavena....tak snad ti uz bude jen dobre :wink: A nebo, ze by te zachranil ten meloun?
6. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
@eliska_v máš moc krásnoučké fotečky moc se povedly :slight_smile:))) ja se budu skoušet objednat ted někdy mám na to poslední tři týdny tak jsem zvědavá zda nakonec bude nějaký ultrazvuk ale snad jo :slight_smile: moc se vám to povedlo a malí krásně spolupracval :wink:
6. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
@kovalda Mně taky dneska nebylo nejlíp protože sem celý den byla na slunku a tak mi byl strašný hic z malou jsem šla ven v deset ráno a od te doby až do pěti sme byly venku jen mezitím sme se šly najíst a tot věe paqk zase byly venku :slight_smile: jinak ja mam pěkně spálenéo ruce a malá je taky pěkně opálená:slight_smile: jak sem došly domu tak sem se okoupaly a pak sme si daly pařené buchty jedny z merunkama a druhé ze švestkama posypané grankem a polité kakaem mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá ted už krásně hajá a já pujdu za chvilku taky :slight_smile:
6. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
eliska_v: jé, tak fotečky super :slight_smile:

safryy: jé, vždyť jsi pořád štíhlá, co máš. Moc ti to sluší :slight_smile:

6. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz
luci...no taky se dobre cpete :grinning: My jsme si dneska pres net objednali pizzu (varil tatka :grinning: ) a na vecu se teprve chystame....mam tam udelanou polivku z bilych fazolek...jak se tu nedavno probirala, tak jsem na ni dostala chut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
Holky poslala jsem vám některým adresku meho blogu do ip :wink: kdo ji nemá at mi písne a já mu ji pošlu pokud bude chtít :slight_smile: koukám že tady nikdo není tak ja pujdu asi hajat :slight_smile: čekáme zda se nám do sklepa dneska opět nastěhuje bezdomak :frowning2: rano jsem vstala a otevřela dveře a na zemi jsem nemněla rohožku a odpoledne jsem se dozvěděla že nám bezdomovec chrápe naní ve sklepě :angry: tak dneska si na něho počkáme :angry: mně sere :angry:
6. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
@safryy ja už mam zase hlad :slight_smile:))
6. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
@lucinecka222: jé, tak díky :slight_smile:

Jj, u nás taky taťka funguje jako uspávač hadů - jen co položí ruku na pupíka, tak pupík se přestává vlnět :slight_smile:. Ba ne, sem tam se taťkovi podaří, aby taky vychytal nějakej čutaneček, to je pak z toho úplně vyřízenej.
Včera se mi dokonale vlnil pupík - kop vlevo, kop vpravo .... a tak furt. No chechtali jsme se jak pominutí :grinning:

@lucinecka222: mňam, ty buchty musely být super :slight_smile:

@safryy: díky. Jo, už je mi líp. Asi jsem byla unavená a taky to slunko a vedro do toho asi taky. TAk melounek pomohl doplnit cukr i vodu a je nám dobře. Dám si k véče poslední porci segedínu a pohoda :slight_smile:

Fuuuj, nějaký sousedi tu pálej trávu nebo co ... no všude mlha a smrad. To jsem teda nadšená, protože jsem tam měla pověšené prádlo. Šli jsme to sebrat a smrdíme všichni včetně prádla.
6. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz
kov....my s manzelem tloustnem spolu, tak mi to az tak neva :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jak jsem psala...nez jsme se poznali...mela jsem o 15kg mene nez vaha pred tehu :grinning: To je hold spokojeny zivot no :slight_smile: Koukla jsem ti na fotky a uz mas bezva domecek pro Zanetku :dizzy_face:
6. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz
@beru3nek: jé, co to máte za rasy pejsků. Jsou to miláčkové :slight_smile:
6. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
@safryy: jé, děkujeme. Ty máš taky hezkej pupíček :slight_smile:
Manža se mnou taky trochu přibírá, ale zatím nic závažného :slight_smile:
6. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
luci...dik, uz to mam ulozene :wink: Ten bezdak je ulet...ale ja uz bych tu rohozku nechtela zpatky teda :grinning: Nez zablesenou, to radeji zadnou nebo novou :sweat_smile:
kov...tak to je radost teda...ti sousedi nemaji rozum nebo co....kdyby si jen zahulili udelali by lip :grinning:
6. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
@kovalda tak to ten muj teda ještě od začátku necítil anijeden kopanec :frowning2: ja to nechápu,parkrát kopl a fak hodně a on to necítil tak asi má blbé ruky nebo já nevím :grinning: no budchty byly super :stuck_out_tongue_closed_eyes: měly být až zítra na oběd ale ja jsem dostala šmak na sladké a malá aj s tatou taky :grinning: a tak zustaly jen dvě pro malopu zítra a já budu muset něco uvařit :slight_smile: polívku mám a druhé udělám asi špenát z bramborem a malé rybyčku obalím ona mi volské oko jíst nebude asi a tak bude mít ribičku ale špenátku ji dam taky skusit :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidíme zda ho bude papat :wink: malí se ted probral :slight_smile: předevčírem mněl v břichu večer v jedenáct hodin diskoteku asi dvacet minut a to se břicho vlnoilo pěkně až sem se smála :grinning: a chlap to zase propásl protože byl 20 minut na záchodě a pak šel kouřit :unamused: no a pak si Kubík řekl že nechá mamču spočnout a po čtvrté ráno mně zbudíl :grinning: a od te doby nemužu v tuto hodinu už skoro usnout ale někd yse to povede :slight_smile: ja zase tlačím jogurt a malí reaguje :grinning:
@safryy jo ja než sem čekla malou a jak sem se poznala s chlapem tak sem mněla 65 kg no a pak to šlo nahoru no vám tu hodím fotečku jak sem vypadala momentík snad jí najdu :wink:
6. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
@safryy nemáš zač ja budu mít radost když se budete moct podívat na muj blog vy nemužete za to že tam chodila jiná ženská a pomlouvala mně pak :frowning2: no tak spal na ni jen jednou a věřím tomu že chlap mu to pěkně vytmaví jak ho tam najde hnusáka jednoho,no ja na novou nemám no a starou gumovou tam nechci :frowning2: no v bitě ji nemám tak ještě že tak :wink:
6. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
@lucinecka222: no, Žanetka má oblíbený čas mezi 22 a 22.30 hod, to zaručeně pokaždé začne řádit :slight_smile:
6. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
@kovalda kurnik ja bych těm souseduum teda pěkně vynadala :angry: člověk se snaží at ma vonavé prádlo a oni tam smardí :angry: :angry: a navíc je to zakázané :frowning2: tráva se nesmí pálit,nám to tady taky dělají a mužu říct že na to mám hodně nervy:frowning2: :angry:
6. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
@kovalda noční ptáčatko co :slight_smile: :wink: no snad se to zmnění i u mně a malí bude aqkční jen přes den :wink: mužu říct ale že se na drobka už moc těším a strašně mně zajimá jak vypadá :slight_smile:
6. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
Holky my jsme toho našeho chlapáka ňák rozdováděli na tom UTZ...Od té doby co jsme odjeli furt kope.... :grinning: :grinning:
6. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz
luci...tak na to se tesime vsechny....sice nekteri uz maji predstavu z 3D....ale nazivo z oci do oci to bude narez tak jako tak....uz se nemuzu dockat az ten jeji cumacek uvidim :dizzy_face:
6. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
@eliska_v dává o sobě vědět bobek malí :slight_smile:)))kolik si dala za ten ultrazvuk a fotečky :slight_smile:)) ?
@safryy ja ještě představu nemám ale hrozně se těším a doufám že ten ulztrazvuk bude no :frowning2: ale i kdyby ne stejně budu ráda až bobka uvidím a ten jeho krásný čumáček bambulku malou krásnoučkou :dizzy_face: moc se teším :slight_smile:
6. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
autor
saf: jj, ono i kdyby to kolečka nemělo, tak se to dá lehce přenést. a fakt jsi vybrala pěkný :slight_smile:
mně zítra posílají balíček z netu - osušky, hračky, zavinku do autosedajdy a tak, no už se těším :slight_smile:
6. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
luci: Dává vědět od té doby co jsme byli na UTZ a to je už sakra dlouho... Ale zjistila jsem, že to pacholek dělá pěknou pěstičko pod pravé žebro... :grinning: :sweat_smile:
Máme záznam na DVD, jednu vytisklou fotečku a dalších 9 fotek na CD... 1.310,-Kč :wink:
6. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
lauri...tak to uz se musis na balicek moc tesit :wink: My hracky jeste nemame zadne...ale nejak mi to neva, to se muze koupit klidne az jak se narodi....ikdyz urco neco poridime i do te doby. Zrovna jsem koupila kyblik na koupani a k tomu zinecku :slight_smile:
Ja mam vybrany jeste tenhle, pokud tamten neklapne :slight_smile:
6. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz
@eliska_v: jj, Žanda je vždycky taky po utz divoká :slight_smile:

@laurinka.22: jé, tak to se těšíš na balíček, viď? :grinning:

@safryy: já jsem taky natěšená, až tu naši princezničku uvidím :slight_smile:. Ale zatím jsem nadšená i ze současného stavu :slight_smile:
6. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz
kov...to ja taky...ja ji chci mit jeste chvili v brisku...nejak jeste nejsem pripravena na to ji mit u sebe :grinning: Nejen vecma, ale i celkove....jeste at se hezky dopeka tam jak je.... :grinning:
6. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
@eliska_v juvááááááá tak to má teda výdrž :slight_smile:)))
6. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
holky ja jdu spinkat zatím papa jak mito vyjde zítra sem dorazím :slight_smile: papa a dobrou noc
elisko bobek se určitě unaví a pujde taky hajat papa :wink:
6. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.