• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy ja chci malého mít taky v bříšku dokonce ale moc se na něho těším :wink: tak sem to myslela :slight_smile: papa
6. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz
@safryy děkuji za kopmentářík :wink: fotku nemužu holky najít ja nevím kaj sem ji dala :frowning2: snad ji najdu jindy :slight_smile: aler mám tady fotku sebe jak sem byla malá :slight_smile: jsem si ted vspomněla že málá má zítra dva roky a devět mněsícu :slight_smile:
6. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
saf: no vidíš, ještě rezervní....no my máme hraček hodně, dovezla mi kámoška po malé dva pytle :D
a něco jsme už koupili, tak pár hrkávek jsem už objednala, ještě nějakou závěsnou na kočárek a sedačku, do postýlku máme spirálu a kolotoč, ale toho určitě spousty podostáváme, takže to taky moc nekupuju.....
jinak kyblík musím objednat taky, ještě nemám vybraný...... :slight_smile:
6. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
luci... :grinning: dobra fotka...takovy maly vyjukany bobek :grinning:
6. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz
lauri...kolotoc uz mam vybrany....taky prebalovaci podlozku...a nejake ty serepeticky....jen se zvednout a jit to koupit....v nedeli se nam nikdy do mesta jet nechce....busy jezdi strasne blbe a vcera jsme byli na vylete...tak snad pristi vikend....a treba k tomu priberem i nejakou tu hracku....v cechach na nas cekaji pytle s vecma i vsim moznym po segrinych deckach....ale k tomu se tak nejak nedostanu ted....tak hold to proberu az dorazime na Vanoce :slight_smile: Ale Ty uz jsi vybavena vsim moznym docela solidne :wink:
A kyblik....jsem vzala hold tenhle...jsou i ruzne jine tvary....ale segra mela na kluky takovy a oni chrochtali blahem....i jak uz byli velci...to uz tam byl skoro jen hrnek vody a vsude cele decko a i tak se jim v tom libilo :grinning: Doufam, ze se v tom Verunce bude taky libit....cetla jsem na to samou chvalu :wink:
6. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz
@safryy jo no :slight_smile: :wink: ale tady ta je super taky no malá je stejně po tatovy :slight_smile: ale ja něco málo vidím i že má pomně :wink:
6. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz
tak ted už opravdu mizím dobrou noc papa :wink:
6. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz
Urcite ma i neco po tobe :wink:
6. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak u nás je dneska zataženo, ale teplo, tak uvidíme co z toho bude... :confounded: Hlavně aby nebyly bouřky... :confounded:
Jinak Brouček náš včera vydržel doopravdy hodně dlouho ještě kopat a dneska už se zase otáčí a šťouchá :dizzy_face: Myslím si, že budeme mít doma doopravdy divocha :grinning: :grinning:

@lucinecka222 : Je to naše malé zvíře a teprve nám to začne... :grinning: :grinning: :grinning: Myslím, že to bude pěkný ďáblík! :sweat_smile:
7. čer 2010 v 07:36  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
7. čer 2010 v 07:50  • Odpověz
téda holky vy jste toho včera nakecali :grinning:
7. čer 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem dnes nějaká přejetá. Bolí mě hlava ještě od večera, asi ze slunce...trochu jsem to přehnala, natírala jsem míchačku, makali jsme na zahradě...pořád na sluníčku..no asi to nebylo to pravý :confused:
Dnes to u nás taky nevypadá na pokračování víkendu...teplo asi bude, už je přes 18 stupňů, ale sluníčko zalezlo a fouká vítr...
Eli: to musel být včera zážitek! Krásný fotky :slight_smile:
Mě včera Stelča taky kopala o stošest celý den :dizzy_face: ..... Jé teď jsem si vzpomněla, včera jsme se bavili o neštovicích..sestřenka mi říkala, že je měla dvakrát, prý je to možný :confused: To jsem z toho teda blázen, já je měla jako malá, teď je má ségry malej...tak si říkám, že bych se k nim asi neměla přibližovat, pokud je možný je znovu dostat....nevíte někdo? Zkusím kouknout na net, co o tom píšou...
7. čer 2010 v 07:58  • Odpověz
holky to mě se nějak špatně spalo už nevím na které straně bych spalo no hrozná noc :frowning2: bolí záda hrozně :frowning2:
7. čer 2010 v 08:02  • Odpověz
@daja.had : Včerejšek byl super!! :dizzy_face: :dizzy_face: A děkujeme za pochvalu...
Jinak to nesmíš přehánět s tou prací a ještě k tomu na sluníčku!! Musíš trošku ubrat...

@antana123 : Mě bolí taky šíleně záda a chvilku vydržím na pravém boku z ničeho nic mě začně píchat pod žebrem nebo v zádech, tak se převalím na levý bok a znovu..Tak si už v duchu vždycky říkám"sakra to se mám pověsit nebo co" :angry: Občas je to na prd... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 v 08:05  • Odpověz
Eli: no jo měla bych se polepšit, asi bych se musela přivázat k židli :grinning:
Koukala jsem na ty neštovice ..... ono je to fakt možný, mít je víckrát :confused: Tak to nebudu návštěvu pokoušet...
Jdu se asi ještě natáhnout, hlava nějak nepřestává a obávám se, že to je minimálně na celý den :frowning2:
7. čer 2010 v 08:16  • Odpověz
daja: To teda slyším poprvé, že se neštovice můžou ještě objevit..Tohle mi nikdo nikdy neřekl :unamused:
Tak si hezky odpočiň!
7. čer 2010 v 08:21  • Odpověz
u nás měli taky neštovice a nechytla sem je :grinning:
7. čer 2010 v 08:28  • Odpověz
nazdarek...sleduju, ze se bavite o nestovicich...tak ja jsem je mela jako mala dvakrat .... a segra taky...a ted se ji zadarilo u maleho ve skolce, kde byly nestovice misto nich chytit pasovy opar...mazec, ze
7. čer 2010 v 08:47  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
@eliska_v tak to máš teda pěkně divoké mimi to moje taky vivádí ale že by až tak :slight_smile: no někdý má svoje dny kdy fakt jede celý den ale pak je třeba den trošku vklidu :wink: Jinak s těma zádama je to síla mně jak začnou bolet tak se mi chce brečet :frowning2: a nadávám že to snaqd není ani možné :unamused:
No koukám že je tady diskuze io neštovicích no tak to teda ani nevbím že mužou být dvakrát to je novinka :unamused: ale myslím si že pokud je dotičná osoba už mněla má vytvořené protilátky takže ji nějak neohrozí ne :unamused:
Já mam dneska poradnu tak se těším až uvidím drobka našeho :slight_smile: sice nebucde fotečka ale uvidím ho a to je hlavní :wink: po mněsíci je to síla člověk se pak těší jak malé dítě :grinning: já už sem po snídani pračka mi zachvilku dopere a pak jdu do obchodu a budu vařit špenát a brambory a malé tu ribičku až se teda rozmrazí :unamused: chlap ji zapomněl ráno vytáhnout z mražáku tak budu muset čekat.
U nás je dneska od rána slunečno a teplo no síla,zachvilku jdu do opchodu a jdu v kratasích je tu teplo maras :slight_smile: a to má být podle předpovědi dneska pěkně jen sem tam nějaký mráček a má být až 25 stupnu takže pařák :slight_smile: ja jsem ráda že je konečně pěkně a neprší furt.I když včera jsem to přehnala jsem se spályla tak že mám dvobarevnou kuži :grinning:
U doktora se chci dneska zeptat zda je něco nějkaký tampon nebo tak když se jdu koupat na bazen abych nechytla zánět protože bych to v lete nedala nevlést do vody stačí mi ted ty pařáky :slight_smile:
7. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
hlásím u nás též pod mrakem, ale vzduch krásný čerstvý, žádný pařák....déšt ani bouřky bych teda nemusela, ale včera o tom v předpovědi počasí mluvili, tak uvidíme.
Jinak můj miláček se umoudřil a ráno (před5.h.) si dal asi 20minut tělocviku, nejdříve asi kickbox a pak strečink :grinning: :grinning: Pak jsem ještě chrupkala a vstávání na druhý pokus už skoro zaspal, jen se tam tak převalil a bylo. :wink:
7. čer 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:,
tak na dnešek jsem se konečně pořádně vyspala - 10 hodin. Sice teda ne vkuse, ale asi s 10 probuzeníma na čůrání či převalování z boku na bok. No už si začínám připadat jak velryba, když uvázne na souši a musejí ji zvedat jeřábem. :slight_smile:

K těm neštovicím - vím že můj šéf z mého prvního zaměstnání měl taky každou dětskou chorobu 2x - poprvé jako malý a podruhé jako dospělák, když to měly jeho děti.

@rennu: No vida, tak Honzíček bude sportovec - pořádnej odpočinek před sportovním výkonem a pak se předvede v celé parádě :slight_smile:. No super, že nezapomněl na strečink, aby ho nebolely svaly :grinning:

@lucinecka222: jé, ty jako mimčo, hezký :slight_smile:. Neboj, malá má určo i něco z tebe a taky se bude ještě měnit :slight_smile:

@safryy: prej aby se ještě dopekla :slight_smile:. Takže ty až budeš oznamovat, že se malá narodila - tak houstičky jsou dnes obzvláště vypečené :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak u nás už je teď sluníčkovo - Oskárek vykouknul asi před 15 minutama. Ráno trochu pršelo, tak možná dnes bude o něco svěžeji než včera. No, hlavně nesmím dnes na courání po známých zapomenou s sebou vodu, ať mi není blbě ze sluníčka.
7. čer 2010 v 09:43  • Odpověz
ahojky :slight_smile: jste toho zas včera nakecali :grinning:

my byli na výletě, pak na terásce a domů jsme dorazili až po sedmej :slight_smile: prcek už taky okopává žebra, hlavně teda když sedím trochu shrbená, tak mě aspoň nutí rovnat :grinning: :grinning: :grinning:
dneska máme s Tomáškem poslední plavčo...ufff, poslední huntování zad :sweat_smile: dneska máme taky pod mrakem, dokonce vidím pár kapek na střešním okně...no ale je teplo, tak asi odpo vytahnu šatičky :dizzy_face: :grinning:

7. čer 2010 v 09:46  • Odpověz
holky tak u nás oskar svítí solidně a je dobrý dusno se mi tak nechce do té školy v momentě jsem zplavená :grinning: :grinning: :grinning: ale musím konec se už blíží mějte se tu krásně já se jdu chystat a vyrazím
7. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
@antana: to chápu, že se ti nechce. Mně se dnes taky nikam nechce, je dusno. Ale stavím se u obvoďačk, jak mi gynekolog napsal žádanku o vyšetření břicha, jak mne bolelo, tak nevím, jestli mne mohou nějak vyšetřit (pro jistotu). I když já myslím, že to bylo jen z únavy.
No a pak mám rande se známejma.
Vůbec nevím, co si vzít na sebe, abych nebyla opocená během 5 minut.
7. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
tak u nás máme vzdoušek svěží, v noci sprchlo :slight_smile: :slight_smile: po plavču mám taky rande s kamarádkou, tak zajdem na zmrzku s dětma :slight_smile: :slight_smile:

jinak holky, tady maj teď akce na zimní fusaky pro mimčo...slevy 40% :wink: já chtěla ten od Emitexu zavinovací, ale maj teda jen 2 barvy, tak jsem vzala lososovou :sweat_smile: ...sice nic moc neutrál, ale co... za tu cenu ho pomálu vidím v bazarech :sweat_smile: a maj i jiný akce a výprodeje...třeba i na sety do postýlek a tak... :wink:
www.detskyraj.cz - kukněte na výprodej, akce, akce týdne
7. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
Dobré dopoledne. U nás naštěstí dnes od rána zataženo, včera bylo šílené vedro. V sobotu to samé, dokonce jsem asi chytla trošku úžeh nebo co, byli jsme chvilku venku a večer mi bylo zle, zvýšená teplota... Ale už je to O.k.
Jinak začínám mít pocit, že mám v břiše malou lochnesku, jak se pořád vlní :grinning: . Už nevím, jak si v noci lehnout :frowning2: No musíme to ještě chvíli vydržet.
7. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
V těch vedrech asi trošku neaktuální dotaz, ale jaký budete kupovat fusak? Já se chystám na emitex 3v1, přijde v téhle kategorii asi nejlevnější. Teď jsem se dívala, že u nás v Ol Kočárky delfínek je mají za 850,-, je to internetový obchod, ale já ho mám za rohem, tak bych to měla bez poštovného. Nevíte, holky, je to dobrá cena? A ještě dotaz, na ty, které ho případně už mají. Nedokážu si moc představit, jak v něm dítě narvu do autosedačky :confused: , není tam vidět žádná dírka na ty popruhy.... Nevíte, jak to funguje? Díky!
7. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
Tak tady se počasíčko střídá - chvilku zataženo a chvilku sluníčkovo. Ale dost fouká, tak určitě nebude takové vedro jako včera :slight_smile:. No, já nakonec nikam nejedu, protože známým se to nehodí. Taky dobře :slight_smile:. Aspoň doma trochu poklidím, přes víkend jsme užívali sluníčka, ...
7. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tady zpátky z cukru a poradny, přežila jsem ve zdraví, tak snad bude vše v pohodě. Jenom jsem se tam v čekárně vždycky tak zapasovala do sedačky, že jsem už myslela, že se z ní nikdy víc nezvednu - vorvaň hadr. :grinning: Včerejšek jsme strávili na zahradě, takže jsem konečně mohla otestovat svoje úžasné těhotenské plavky (ze svých předtěhotenských mám bohužel jenom trojúhelníčky přes bradavky :grinning: ), ale spíš jsem se držela ve stínu, takže k žádné pohromě ohledně spálení naštěstí nedošlo. Tenhle týden mám nějaký rozlítaný, samé vyřizování a v pátek jedeme na víkend na Šumavu, tak už se moc těším.

@zvirka S fusakama ti asi moc neporadím, ale ty Emitexy se dost chválí. Ale jestli jdou do autosedačky nevím, spíš asi ne.
7. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
@zvirka zrovna jsem o těch fusacích psala před tebou...kukni na ty stránky, co jsem tam napsala a najdi ho v akci, je k němu krásný popis i fotky použití :wink: ty dirky tam jsou... :slight_smile:
jinak v tuhle dobu je to nejlepší kupovat, páč to neni sezoní zboží, tak na to bejvaj akce :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.