• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ojo: díky, já za víkend nedočítala, to nejde, jdete jak blázni :grinning:
7. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
zvirka, no já taky ne...to nejde :grinning: :grinning: ale tohle jsem psala zrovna chvíli před tebou :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
@kovalda je děkuji za pochválení mojí osobnosti :grinning: mně se zdá že malá má po mně bradu :slight_smile:
no u nás se zatáhlo a sem tam kapká,no užasný příklad jak během chvíle počasí je v čudu no snad nebude slejvák,ted jdu dělat ten špenát a pak bych šla z malou nachvilku ven než pujdu na poradnu,teda než pojedem na poradnu :slight_smile: Dneska mi poslaly balíček ze zavinovačkou už se těším až dorazí,myslím že do středy tu bude :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
@zvirka já mám zimní fusak Emitex, oranžový, lonská kolekce za 599Kč a objednaný od nich i ten na jaro -léto-podzim a od kámošky mám za pár korun zimní do autosedačky, taktéž Emitex :slight_smile:

Jinak já se před chvílí vrátila z procházky, byla jsem testovat nový bio protiklíštový obojek, nevím no....cítím z něj citron, levanduli...ale zase s ním pesa může i do pelechu k nám, ale jestli bude účinný nevím..vymetli jsme trávu, tak se ukáže :grinning: Jinak jsem měla šok, u silnice na cestičce přes trávu jsme potkali asi 50-70cm velkou zmiji...brrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: r, hysterický záchvat jsem měla, hady nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a asi umřu, ptž mi nezabírají prášky na alergii :frowning2: :cry: takže oči jak angorák, z nosu vodovod, kejchám, štípe mě nos....uáááá, tráva všude po sídlišti po kolena a technický se neráčí sekat :confounded: :confounded: A s každým kejchnutím hrozí cvrknutí do gatí :sweat_smile:

Btw, neuměle jsem vyfotila sama sobě bříško, tak kdo chce může juknout..nic moc fotky, ale aspon něco :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
@lucinecka222 tady je taky pod mrakem, ale mně by rychlý deštík nevadil......aspon by spláchl ty pyly :wink: Užij si poradnu, já jdu zítra a akorát koukmu co vařit, ale špenát jsme měli včera s těstovinama :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
@rennu jo těm alergikum to teda nezávidím je to hnus to věřím :frowning2: neboj poradnu si užiju co jen to pujde :slight_smile: doufám že nebudu muset nic platit nemám peníze :frowning2: no při nejhorším se domluvím ze sestrou :slight_smile: jo tak to se musíš taky těšit co :slight_smile: na poradnu :slight_smile:ja mám radá špenát i z těstovinama mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
ahojda,
@safryy : krásnej košík
@laurinka.22 : no já jsem zvědavá co bude na dně, ale tipla bych, že musím něco pořídit, že za nás to bylo vystlaný jen asi dekou
@kovalda: naše je malá bílá, druhá je od skoro šváry :slight_smile:
u nás je teda pěkný dusno, ze mě teče i doma, vidím to že si dám dvacet :slight_smile:
mě děláte chutě se špenátem, jsme ho neměli hrozně dlouho
7. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz
@beru3nek tak to je třeba ho udělat ne :slight_smile: :wink:
7. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz
@lucinecka222 : jo jo, jen ho koupím a půjdu na to, taťka má ode dneška dietku, tak žádná svíčková, ale zeleninka, jo jo :grinning:
7. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
@rennu Tak já jsem na tom s alergií podobně, přesně jak píšeš, na sídliště tráva po kolena, na sekání kašlou.... Zatím jsem vydržela bez prášku, gyn. mi doporučila oppravdu jen ve velmi nutných případech, takže pokud můžu dýchat aspoň trochu nosem a jen smrkám, tak to neřeším, ale nos už mám jak červenou bambuli. Taky bych uvítala nějaký ten deštík, minulý týden jsem byla ještě úplně v pohodě. No musíme to pro ty naše bobátka vydržet.
A ještě k tomu fusaku, byla jsi s ním spokojená?
7. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
@beru3nek jo tak to si pochutnáš taky :wink: já už ho mám hotový a už se na něho těším :slight_smile: ted jdem papat polívku a po ní udělám volské oko malé ribičku a jdem na něho malá mi špenát asi jíst nebude tak mám proni rybu a bramburek :slight_smile:
ale dám ji skusit uvidíme :slight_smile:
7. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ty jo holky, vyměním s vámi technické služby. U nás sekají pořád a ještě jsou tak pilní, že začnou třeba v půl šesté a to bych je nejradši kousla. :slight_smile:
7. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
@lotyna jo taqk tady u nás by to byla potřeba :slight_smile:
7. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
@zvirka tak já léky užívám pořád, moje alergoložka mi je schválila i pro těhu...ale jsou mi naprd :frowning2: Tak fuska vypadá hezky, ale jestli budeme spokojení se uvidí až v praxi :slight_smile:
7. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
@lotyna pošli je sem, ty vaše technické..tady na to pěkně dlabou :-/
7. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
@rennu Nedám, takovýho hezkýho blonďáčka si tu nechám na kochání pro sebe. :grinning:

ne holky vážně, alergii vám nezávidím, ať se vám co nejdřív uleví
7. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
@rennu: Já užívám jen přes sezónu, většinou konec května-konec srpna, takže zatím se držím. Ale jak to bude trvat dýl, tak to taky zabalím a lupnu si prášek :wink: . V jiné sezóny jsem měla pocit, že to tu sekají obden, ale letos se jim do toho nějak nechce. Člověk by se tam bál i vypustit menšího psa, že mu ho v té džungli sežere tygr :grinning: .
7. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
@lotyna skrblíku....:grinning:

@zvirka já teda užívám ještě léky ve spreji pravidelně...ale letos mi teda Zyrtec nezabírá....uáááá :frowning2: Ale to s tou džunglí jsi vystihla perfektně :grinning: :grinning: , náš pesan teda vždy hupsne do trávy a jen se hejbou stébla nahoře a nebo tam skáče jak kamzík :sweat_smile: ..je terénní, ale kdo mu má tahat z kožichu klíšťata....
7. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem po víkendu zase tu. Ale dočítat vás tentokrát nebudu, nakecaly jste toho příšerně moc. :wink:

U nás je hezky teploučko. Ale střídá se jasno a mrakama. A lehce pofukuje vítr. :wink:
Trávu si sekáme sami. Máme byt v OV a tak i pozemky okolo bytovky jsou naše. Tudíž je tu pověřen jeden týpek, kterého to baví a nevadí mu to, aby za malý poplatek od všech, pravidelně sekal a udržoval trávník okolo. Takže pohoda. :slight_smile:

Teď jsem udělala k večeři zapečené těstoviny se zeleninkou. Asi se do nich pustím rovnou a nebudu čekat na manžu, až dorazí z práce. Jen si ještě dodělám hlávkový salát. Mňamky. :wink:

Máme pokrok, už jsme koupili barvu na vymalování pokojíčku, tak už jen najít chvilku a vymalovat ho. :grinning:
Přišly mi věcičky z toho mamitati.cz, jsou kouzelný. Nejvíc nadšená jsem z toho kolotoče nad postýlku, je prostě boží. Nejlepší jsou ty opice vzhůru nohama. :grinning: A povlečení je moc roztomilý. Už se těším, až ho budu povlékat.
Rennu, zítra mám také poradnu. Sice až ve 14 hodin odpoledne, ale už se nemůžu dočkat. Jen pořád ještě nemám auto, takže opět jízda vlakem. To zase bude zážitek. :confounded:

Dneska mám zase připojení rychlosti blesku. :-P
7. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
@rennu: jejda chuděro, snad ty prášky na alergii zaberou brzy. Strach s kýcháním chápu :slight_smile:

@zvirka: jsou i homeopatika na alergii, tak ty by v těhu určitě nevadily

@ladenka: jj, taky mám dneska připojení na prd. Spíš to nefunguje než funguje :angry: A jakej sis koupila kolotoč nad postýlku, my totiž zatím žádný nemáme.

@rennu: super pupíček :slight_smile:
7. čer 2010 v 16:06  • Odpověz
@kovalda Ahoj, jak jsi dopadla u doktora?
7. čer 2010 v 16:28  • Odpověz
Ähoj holky všechny Vas moc zdravim. Byli jsme dneska na 4D utz - byla jsem z toho tak nadšená a měla jsem takovou radost, že jsem si řekla, že je škoda jít do práce. Oslavila jsem si to doma a 2 hodky si schrupla. utz byl super byla to paráda, nejdřív jsem jít nechtěla, ale ted jsem teda moc ráda, že jsme Pupajze viděli. Az bude chvilka hodím vám fotečky. Nenechali jsme si říct jestli to bude kluk nebo holka, ale nos má určitě po manžovi- je to krásny miminko. Hura :grinning:
7. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
@lotyna: no, u doktora jsem nakonec nebyla, protože se zrušilo rande se známejma :slight_smile:

@jennymaresova: to je úžasný, viď? Já původně taky nechtěla na 4D jít, ale byla jsem moc ráda, že jsme ji viděli. Tak se těšíme na fotečky. To jste dobří, že jste si nenechali říct, co to bude. :slight_smile:
7. čer 2010 v 17:50  • Odpověz
ahoj holky jsem zpět jdu vás dočíst :slight_smile:
7. čer 2010 v 19:07  • Odpověz
@antana123 ahojky, tak jak jsi přežila den ve škole?
7. čer 2010 v 19:10  • Odpověz
rennu:máš nádherný pupík :slight_smile: no přežila jsem to,ale ta písemky z matiky nedopadla mám za 5 ale už je mi to jedno nebaví mě to z léku co jsem se minulý týden učila 40 stran jsem dostala 1-2 takže maximálně spokojená a na výzo teda budu mít dvě 4 :slight_smile:
7. čer 2010 v 19:13  • Odpověz
holky tady u nás je celý den dusno je to vážně děs
7. čer 2010 v 19:21  • Odpověz
antana: tady je taky dusno, ale teď po té 19 hod. už to začíná být lepší :slight_smile:
Z těch 2 čtyřek na výzo si nic nedělej, hlavně, abys prolezla :grinning:
7. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
kov:jo taky si to říkám :grinning: a u nás je ted strašně dusno určo bude v noci pršet
ted mi spíš poradte holky mám si měřit míry na uniformu na září na praxi a nevím jakou velikost nafasovat :grinning:
7. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
holky jdu si lehnout jsem vyřízená pa a dobrou :wink:
7. čer 2010 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.