• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 Hlavně, že už bude školní rok za tebou. A jak říkala maminka mého kamaráda - čtyřka je taky pěkná známka. Myslíš, že v září půjdeš na praxi?
7. čer 2010 v 19:36  • Odpověz
Ahojky,
já dneska byla pro jistot na gyndě, celej víkend mi tvrdlo břicho, ale všechno je v pohodě, čípek jak má být, tak jsem vyfásla hořčík a budu brát 2x3 tbl. Doktor říkal, že je to nejspíš změnou počasí a že by e mi mělo ulevit, ale kontrolu mi naplánoval už za 14 dní, pak má dovolenou.Tak nevím jak budu zvládat ještě větší horka v létě?!

@kovalda , vy už jste byli na 4D, jak to že nemáš ještě fotky?
@rennu bříško moc hezký :slight_smile:

já myslela jak vytáhnu letní šaty a budu si užívat volnosti, že mi určitě ještě některé budou, jsem ale naivní :grinning:
7. čer 2010 v 19:40  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se že jsem tak vpadávám ale chtěla bych se jen na něco zeptat.Páč jsem poprve tehotna tak vubec nevím kdy mam připravovat dětský pokojík.Některé holky od nás mi říkaly, že už měly v 6 měsíci co jsem já teď už připraveno skoro vše.Tak já nevím.Nevíte holky prosim vás?? :frowning2:
7. čer 2010 v 19:44  • Odpověz
@anippe taky jsem se dnes ráno pokusila obléct do košile, o které jsem se domnívala, že je fakt hóódně volná a se stejným výsledkem. :grinning:

@factory Nic ve zlém, ale ty se ptáš, jako kdyby na to bylo nějaké nařízení vlády. :grinning: To přece každý dělá tehdy, když má na to čas, náladu, prostředky nebo prostě kdy uzná za vhodné. :slight_smile:
7. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
To já vím,ale já jsem taková že nechci něco zakřiknout když něco budu dělat už teď,takhle jsem to myslela. :slight_smile:
7. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
@factory No tak v tom případě to dělej tehdy, až to uznáš za vhodné. :slight_smile:
7. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
@antana: tak to je teda fakt těžký radit, jakou velikost si nafasovat :slight_smile:

@anippe: no tak hlavně, že je všechno v pořádku. To jsem nevěděla, že z vedra může tvrdnout bříško.
Jj, už jsme byli, ale video je nějaký rozmazaný, asi mají naprd přístroj. Ale zrovna dneska jsem si k tomu zasedla, že aspoň nějaké z toho vylovím, takže je za chvíli budu házet do alba :slight_smile:

@factory: to těžko říct. A jak daleko jsi? No, já jsem teď začala 7. měsíc a pokojíček teda připravenej ještě nemám. Dokonce nemám ještě ani postýlku :slight_smile: Nenech se zneklidnit :slight_smile:
7. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz
@kovalda: jsem v 6 měsíci a už tak nějak mám toho dost akorád to mam vše ještě uložený ve skříni.Tak nevím jestli už mám připravovat, dát postýlku do pokojíku atd.Ale asi radši ještě ne. :frowning2:
7. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: teda vy kecalky :grinning:

my měli krásný odpoledne, byli jsme na plavču a pak s kámoškou v tý cukrárně...super :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: počásko nádhera, i Tomáš měl jen tričko a kraťasy :slight_smile:

ohledně mojí první výbavičky, já to začla připravovat, když jsem byla tak 32tt :slight_smile: ale s třeba komoda mi přišla až někdy 3 týdny před porodem a to už jsem byla fakt nervozní, že je to dlouho :sweat_smile:
teď vlastně vše mám...jen vyprat ty věcičky a to si nechávám na ten červenec :slight_smile:

@factory, prostě až budeš mít náladu, tak připravuj :wink: ono si taky myslím lepší teď, páč v létě v hicu budeš ráda někde u vody nebo prostě jen odpočívat, páč nejspíš budeš víc unavenější z tahání toho bříška :slight_smile:
7. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
Tak jo, tak jsem přidala fotky z 4D :slight_smile:
7. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
Přidala jsem fotky z dnešního UTZ, tak můžete kouknout na toho modela/modelku. Podle mě absolutní krasavec/krasavice, co říkáte?
7. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
@ojo :děkuju asi máš pravdu :slight_smile:
7. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
ahojky holky,
kousek jsem dočetla, ale jste hrozné kecalky.......
fusak - já budu brát taky od emitexu, ale zítra mi přijde zavinka do autosedačky od emitexu taky, takže možná koupím fusak až třeba v říjnu, - tedka ve výprodejích jsou nic moc barvy, a je to hodně dopředu, takže si ještě počkám. ale rozhodně emitex. a ještě uvidím, že možná vezmu ten zavinovací :slight_smile:
factory - kašli na ostatní, udělej to podle sebe. já mám třeba pokojíček víceméně nachystaný - vymalovaný, postýlka tam postavená, hračky, oblečení ve skříni, ale teprve budu prát, a ostatní věci jsou tam taky, ale spíš položené nebo ve skříni, jako přebalovák nachystaný s podložkou a tak ještě nemám, ale spíš jsem to tam všechno už dala, protože mi to jinde zavazí, tak tady to má aspon svoje místo. ale třeba postýlka bude pak v ložnici, tam ji ale dám až třeba dva tři týdny před porodem.............
7. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
@jennymaresova: hned se jdu na ni/něj podívat :slight_smile:
7. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
@jennymaresova: no slaďoch je to :grinning:
7. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
@kovalda ¨nevim jak ty ale ja mam z dnešniho utz fakt zazitek, nejak mi pomohlo si to vsechno uvedomit. No už jen 3měsíce a bude to LIVE :slight_smile:
7. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
@laurinka.22 : jojo děkuju,začnu pomalu na tom pracovat :slight_smile:
7. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
Padám do sprchy a do postýlky - dneska bylo zážitků až až :slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
@jennymaresova: já mám zážitek z každého utz :grinning:. Jsem z toho úplně hotová, je to prostě zázrak - jako vlastně celé těhotenství - od začátku až do konce :grinning:. Dobrou noc
7. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
@jennymaresova krásný fotky, jsem asi troufalá, když typnu klučíka :grinning:

@kovalda Žanetka má svoji hlavičku, co by jsme ji měli okukovat, hezky až v plné kráse :wink: A oni ti neudělali přímo fotky, že musíš tahat z videa?my dostali tuším 6 fotek k videu, teda a doktorka se tentokrát fakt snažila, kdyby ne, tak by z toho taky moc nebylo
No a s tím tvrdnutím a počasím nevím, v každým případě mě trnou i nohy a tak doufám že i tohle ustoupí po hořčíku.Ale už mám nárok na nějaký těhu neduhy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Říkal ale, že kdyby to bylo nějak na vážno, určitě by to poznal na čípku
7. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz
@jennymaresova: jj, přidávám se k anippe a troufale tipuji chlapečka :slight_smile:

@anippe: nee, fotky jsme nedostali, jen video a to ještě ne vcelku, ale vždy nahrál určitou sekvenci, no prostě z tohoto hlediska zklamání. Ale což, pokochali jsme se a to za to stálo :slight_smile:
A přesně jak píšeš, prostě malá nechtěla, abychom ji okukovali, tak to zařídila, jak to nejlíp šlo a je teda šikovná :grinning:
No. hlavně, že to není nic vážného a čípek se nezkracuje :slight_smile: Tak odpočívej :slight_smile:

A já to dneska balím. Mějte se a sladké sny o porodech a tak ... :grinning: Já tak aspoň 1x do týdne si nechávám zdát ani ne o porodu, ale o té chvilce poté, kdy máme malou u sebe, jsme samy 3 na sále, koukáme na ní, jsme z ní hotoví a oznamujeme do světa tu nejkrásnější novinu :slight_smile:
7. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz
Jé, zrovna jsem si v kalendáři všimla, že je zítra Medarda, tak to jsem zvědavá, jestli bude pršet. :wink: :sunglasses:

A teď už fak jdu na kutě.
7. čer 2010 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme zatím v pořádku, neotvíráme se nebo tak něco... Od pátku budu 14 dní pryč, místo dovolené budu asi tchýni pomáhat se zařizováním po pohřbu babičky... :unamused: Držte palce na zítra, jdeme s manžou na 4D utz... Moc se těším!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2010 ve 22:34  • Odpověz
Holky, tak já jsem vás už jen dočetla a mizím zase spát :slight_smile: Hlava mě ještě nepřestala bolet, tak se na to zkusím podruhý vyspat.. :wink:
Tat: Užij si 4D a ať načapáte Barušku v dobrý náladě :dizzy_face:
Jenny: holky mají stejný tip - taky v tom obličejíku vidím kluka ......... to nás pak holka převeze, co? :grinning:
Přeju všem krásnou noc!
7. čer 2010 ve 23:03  • Odpověz
Dobré ránko přeji :slight_smile:,
tak my jsme dnes vylezly z pelíšku přesně v 5.00. Tělo hlásilo, že má ukrutný hlad, jako kdybych týden nejedla. Tak už jsem zbaštila banán a trochu müsli, tak snad to bude dobrý a budu si moct jít zase lehnout :slight_smile:

@tatarina: to je dobře, že jste v pořádku. Užijte si dneska 4D a uričtě pak dej vědět krásný zážitky a přijď se pochlubit fotečkama.

@daja.had: snad tě přes noc přestala bolet hlava a bude dneska fajn :slight_smile:

Všem, co máte dnes kontroly nebo utz přeju příjemné zážitky :slight_smile: a všem ostatním krásnej den :slight_smile:
8. čer 2010 v 05:18  • Odpověz
Kov, ahoj ranní ptáče, ty dnses nemůeš spát, co
ale byla jsem natom podbně stávala jsem už ve 4h. ale ne hlady :slight_smile: nemohla jsem už spát díky migréně jsem prospala část pondělí a v noci se mi už chrnět nechtělo.

Jdu dočíst ty vaše romány :slight_smile: .
8. čer 2010 v 07:04  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
8. čer 2010 v 07:35  • Odpověz
loty:no já pujdu na praxi až v lednu budu mít individual a do školy každý měsíc na přezkoušení
factory:bud v klidu a nenech se ovlivnit okolím,podivej já za týden začínám 8 měsíc a nemám ani postýlku a ještě nemám ani věcičky nachystané tak bud v klidu :wink:
kov:co se týká fotek holky bývají stydlivější budete mít krásný překvápko
jennymares:krásná foto
tat:užij si 4D
daja:mě ted hlava taky bolí úděsně to je ta změna počasí snaž se víc pít a zkuz koupit magnézko to může pomoct :wink:
jinak mě se spalo děsně už nevím jak mám ležet včera ve škole v jednom předmětu(první pomoc)jsme měli překotný porod i s videem takže vše mám nastudované můžu jít rodit :grinning: :grinning:
8. čer 2010 v 07:47  • Odpověz
kov:a ty si teda ranní ptáče čučím :grinning:
8. čer 2010 v 07:47  • Odpověz
jo a dneska dělám chůvu naší malé ségra jela pryč :slight_smile:
8. čer 2010 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.