• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Dobré ráno,
tak konečně to vypadá, že se ta moje hlava umoudřila a bolest je skoro pryč :dizzy_face: Tak dnes by mohlo být fakt dobře! Vyrazím dopoledne do práce na návštěvu a pak za kamarádkou na zkušební účes :slight_smile:
8. čer 2010 v 07:52  • Odpověz
Ant: no tak to budeš mít aspoň trénink :slight_smile:
8. čer 2010 v 07:53  • Odpověz
Dobré ráno, holky, tak jsem nakoukla, než pojedu do práce něco podepsat... A pak odpoledne hurá na 4D :dizzy_face:
8. čer 2010 v 07:54  • Odpověz
daja:jo já mám trénink často :slight_smile: ona je hodná má 1rok ted v neděli
8. čer 2010 v 07:56  • Odpověz
zas tolik jste toho nenapovídali :slight_smile:
něktrá z vás měla o víkendu svatbičku, tak by mě docela zajímalo, jak dopadla a zda počasí přálo. Unás bylo v sobotu X svateb, až od dopol. do 2hod. jsem slyšela z náměstí troubení aut, tak si vždycky vzpomenu na tu naši..no za necelý 3měsíce tomu budou 3 roky ale vdávala bych se znovu :slight_smile: se stejným chlapem samozřejmě :sunglasses: .

Daja, koukám, že tě taky trápí hlava, tak hlavně že už je dobře a ať to co nejdéle vydrží.

My taky budeme chystat tuxíkovi koutek s postýlkou až v srpnu / 9. měsíci, ale už se na to těším, zrovna dnes táno jsem říkala manželovi, že bude za 2 měsíce stavět postýlku a přebalovák.
8. čer 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahojky holky tak včera už jsem se sem nedostala přišla jsem tak zničená že sem byla ráda jak sem lehla do postele.Poradna mi dopadla dobře,čípek drží ale nemněla jsem ultrazvuk :frowning2: taže jsem malého neviděla no snad ho uvidím na příští poradně .Jinak jak jsem si myslela že mi testy na cukrovku dopadly dobře no tak sem se mílila sestra nebyla schopná mi totiž zavolat :angry: :angry: a mám cukrovku na hraně což znamená že musím držet dietu a nesmím žádné sladké věci ani sodovky :frowning2: ja se zblázním tohle nevidržím :frowning2:(((((( ani nanuk nic chjo :cry: .Jiank další poradnu mám za mněsíc tak jsem zvědava zda bude nějaký ultrazvuk možná mezitím budu mít ten 3d uvidíme zda to vyjde.Jiank jsem už na trojciferném čísle a mám 100.5 kg takže maras mám poscit že se zachvilku neunesu :frowning2: a to se prej v te třetí polovině těhu přibírá nejvíc :frowning2: ja už se skoro ani otáčet v postely nemužu :frowning2: jinak mám teda od začátku 14,5 kg nahoře no kurnik snad nebudu mít pak 120 kg bo mně jebne ja to nedámmmmmm.Dneska je tu zase hic tak zase pujdem ven no snad se neuškvaříme,ted jdu chystat něco na jídlo :slight_smile: na snídani myslím,pak uvařím polívku a pujdem ven.Dneka budu dělat rajskou polívku :slight_smile: Jinak jsem se ptala doktora na něco proti těm zánětum když se budu chtít v létě koupat na koupáku no a dal mi lístek kde to mám napsané jsou to nějaké tobolky které se v ten den večer zavedou po okoupání do pochvy a to zabrání zánětu takže mám radost hned vám tu písnu ten název :slight_smile: ale ještě jsem teda zvědavá kolik budou teda stát :unamused: hned se juknu snad to bude napsané na internetu :slight_smile: ale alspon vím že nebudu bez vody a nedostanu zánět :wink:
8. čer 2010 v 09:25  • Odpověz
holky jmenujou se GynOcaps pomahají udržet mikrofloru a obsahují 109 bakterii které ničí ty co tam nemají co dělat :slight_smile: stojí 150 až 200 a je tam 14 tabletek,před zaváděním se mají namočit ve vodě a zavést pak hluboko do pochvy. :slight_smile:
8. čer 2010 v 09:41  • Odpověz
koukám že tady nikdo není tak ja se jdu dát dokupy a dát vařit tu polívku a prát pračku pak uvidím zda tu někdo bude jinak bych šla hned pak ven :slight_smile:
8. čer 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem vstávala podruhé a podruhé snídám. Tentokrát mám domácí houstičky s nutelou :slight_smile:
Teda, koukám, že vás docela dost trápí to bolení hlavy, to je děs, tak ať to brzy přejde. Hlavně si v těch slunečných dnech dávejte pozor na pitný režim, což mi připomíná, jdu se honem napít :grinning:

@alisek: to jsem ráda, že nejsem sama, kdo bude pokojíček chystat na poslední chvíli :slight_smile:

@antana123: jo tak ty máš porod už teoreticky zmáknutej, no super. Pak dej vědít, jestli ti to v praxi k něčemu bylo :slight_smile:
8. čer 2010 v 09:57  • Odpověz
@lucinecka222: neboj, tu dietu zvládneš :slight_smile:
8. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
dneska jsem narazila náhodou na testy autosedaček tak vám hodím odkaz http://www.kocarkydavidek.cz/aktualita.php?id=16412

jinak vás mám dočtený, ale už něvím na co jsem chtěla reagovat... :sweat_smile:
8. čer 2010 v 10:07  • Odpověz
Kov, ahojky, ses vychrupala :slight_smile: tu nutelu fakt závidím, v obchodě chodím okolo ní a mlsně čumim, to je tak všechno co můžu, ikdyž bych mohla, po posledních dvou migrénách mám dole kilo a pů, pokud nepřiberu to samý do pátku, tak mám ještě menší váhu než na minulé KO.
pitný režim se snažim dodržovat cca ty 3l denně vypiju, možná i víc.

Luci, to je blbý že ti výsledky vyšly špatně ale dietu nebudeš dlouho držet max. do šestinedlí, co jsem četla a třeba i to ne a jen do porodu. Já budu mít výsledky v pátek na KO, docela jsi mě znejistila, myslela jsem si, když vyjdou blbě tak mi sestra zavolá a ono asi ne, tak jsem zvědavá, jak dopadnu. Ty tobolky ti doporučil gyn.? já že mám od min. týdne problém s výtokem a taky mě to dole dost svědí, tak vyčkávám do pátku, že to řeknu gyn. ale tohle bych si asi už pořídila když jsou i volně v prodeji.
8. čer 2010 v 10:09  • Odpověz
Nazdárek, tady je zase jasno :sunglasses: :sunglasses: to je super :slight_smile: včera už jsem vytáhla šatky, no paráda :slight_smile:

gratuluji k včerejším kontrolám a dnešní ať jsou také ok :slight_smile:

tat, užij si UTZ :dizzy_face:

luci, to je blbé, že máš cukrovku :rolling_eyes: ale možná díky té dietce tolik už nepřibereš :slight_smile: a ovoce se může??

já si jdu pro výsledky na cukr zítra :slight_smile: musím nakrmit Tomáška...
8. čer 2010 v 10:16  • Odpověz
ojo, právě že ovoce prý také moc né, kamarádka co měla jen hraniční hodnoty cukrovky říkala. že smí třeba jen 5 jahod, 6 kuliček hrozna, 1/2 banánu, tak spíš tu zeleninu nebo ovoce s co nejmenším obsahem cukru ale jaký to je, to nevim

holky od soboty nosím žabky, užasný se nemuset pořád ohýbat a šněrovat tkaničky atd.
8. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
prosím o radu.... líbí se mi tyto plínky,ale ještě se v tom moc nevyznám.... je to tak že na tu to plenku příjdou už jen svrchňáčky?http://www.anavy.cz/anavy/eshop/1-1-Latkove-pleny/2-2-Jednovelikostni-na-patentky/5/60-Zeleno-zluty-velur-uzke-prouzky
8. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
kov:jo no teoreticky ale myslím si že mi to moc nepomůže v praxi :grinning:
luci:budeš držet dietu a pak to bude ok neboj :wink:
jinak já jdu na kontrolu ve čtvrtek a to se dozvím i výsledky na ten cukr a měla bych se dozvědět zase nějakou tu váhu malého tak doufám že nám něco přibral
8. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
holky a dneska 13.50 myslete na mojeho státnicuje doufám že to udělá at si můžeme jen úžívat už :slight_smile:
8. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
hojky,
tak jsem po poradně, 13kg mám nahoře a 14dní musím ležet a ležet, mluvila i o nemocnici :frowning2: :frowning2: :frowning2: čípek mám kratší než by měl být, děloha sedá dolů, což je brzo :frowning2: hrozil by předčasný porod, což je sakra brzo....tak tu bulím :frowning2: Dnes jsem měla už přerovnat pár věcí do ložnice, ještě to není celé hotové...ale třeba v obýváku sotva otevřu dveře, samé bedny....chystání výbavičky taky nebude, chjo....můj dělá za 14dní zkoušku, tak tu budu v bordelu......ale musím pro mimouše zatnout zuby a vydržet to....ale do zpěvu mi není :frowning2:

ant: hlavně, že jsi zvládla uzavřít ročník, známky neřeš :wink: a tvému držím pěstičky, to zvládne :wink:
8. čer 2010 v 11:42  • Odpověz
jenny: hezké a vyvedené fotečky :slight_smile:
8. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
rennu:a jak moc ho máš zkrácený ??nebreč :wink: jaké máš cervikál skore já mám CS3 a sem s ním už dlouho
8. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
radši nic nedělaj a jen odpočívej nestojí to za to
8. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
rodí se až když máš CS6 a víš neboj
8. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
ant: mluvila něco o 3cm....oproti měření z pohotovosti na porodce je to myslím mín...a i měření pupku vyšlo jinak, jak to sedá dolů... :frowning2: mám v tom bordel.....čípek se blížícím porodem zkracuje, žejo?
8. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
@rennu Vykašli se na všechno, lehni a odpočívej. To bude v pohodě, kdyby to bylo hodně závažné, už bys byla v nemocnici, neboj, dneska to hlídají.
Jinak mě teda, holky, docela dě+síte. Já jdu na kontrolu příští pátek, tak už se bojím, jak to dopadne. Na cukr mě neposlala, tak doufám, že to mám v poho, protože sladkým se cpu pořád :unamused: .
Dneska se chystáme na ten zlevněný emitexový fusak, nemají teda všechny barvy, asi vezmeme jeden z těchhle dvou. já chtěla tmavý s limetkovým fleecem, ale ten nemají. No ale za ty peníze.... :sunglasses:
Holky, všem nemocinkaným držím palce, ať je to co nejdřív v pořádku :wink: .
8. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
rennu:jo jo to jsme na tom stejně já s tím chodím už 6týdnů zhruba neboj jen se víc šetři a moooc odpočívej a ty si předtím měla 0??? musíš dávat bacha aby se to nerozjelo rychle já 0 ani neměla začínala sem 1a ted jsem u 3 proto mám ty stahu a cítím velký tlak dolů šetři se a vše bude ok neboj :wink:
8. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
zvirko:fusaky pěkný taky mám od emitexu prý v barvě jak máme kočárek kupovala mě ho tchýně tak to snad bude ok :wink:
8. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
ant: jinak v porodce na pohotovost jsem 29.5. měla 3,8cm
8. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
@antana123 A to je do výbavy Tobě nebo do té tchýniné? :grinning: Ne, hloupá legrace, já teď trnu, jak nám tchýně ušije povlaky na peřinky :unamused: .
Jinak ušetříme pár korunek, manža donesl z práce od kolegy nějaká starší bodýčka apod., celou tašku, nechá nám to za pár korun, na doma dobré :sunglasses:
8. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
Teď mě napadá, venku je tak krásně, asi dám vyprat něco na malého, využiju sluníčko :slight_smile:
8. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz
zvirko:no prý to bude do té mojí výbavy :grinning:
8. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.