• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
rennu:ono ale kdyby to bylo vážné tak by tě hnali ležet do nemocnice tak se neboj jen poslouchej a lež :wink: a bude vše ok určitě
8. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
jé holky vy už perete já ještě nic teprve začnu asi tento víkend nebo ten příští uvidíme jak se mi do toho bude chtít,ale musím říct že šikulky teda
8. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz
zvirka: obě barvičky fusaku jsou super :slight_smile: já mám k hnědému kočíku oranžov fusak :slight_smile:

ant: v půlce dubna jsem měla psané 4cm, tak nevím....jiná čísla ta nemám, jen výšku fundu a ta se od pohotovosti taky zmenšila, jak to sedá dolů....ty tlaky mám dole taky..nevím jak se donutit ležet.....
8. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz
rennu:budeš muset jinak tě určo poženou do nemocnice taky jsem myslela že to nevydržím ale musím sice ještě jezdím do školy za to mi minule nadal ale jinak ok
8. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz
ant: já chcu taky práááát :-/ ne, ležím nebojte....

díky za podporu...
@kovalda no snad jo ale jak tak čtu o nutele tak umírám :grinning: božééééééé :frowning2:
@alisek doporučil jojo,ja jsem se ho zepatala zda je něco na to když se pujdu vykoupat abych nedostala zánět že to nevidržím v létě bez vody že mi to stačilo u malé a jak tak čtu tak oni ty záněty léčí a vlastně i zabranují :slight_smile: No já dietku budu držet jen do porodu pak si dám sladké osto šest jak budum ít na něj chut,ted to vinahradím pivkem no :grinning: jsem včera sestře po tom co mi řekla o dietě řekla a pivkou mužu ? a ona se začala smát bo mi řekla že nemužu jen sladké :grinning: :grinning: :grinning: ni já být tebou tak jdu hned na gindu když tě ten výtok svědí není to dobré a nezanedbávala bych to aby náhodou něco víš :unamused: rači zajdi na gindu a nevičkávej :wink: a hned mu řekni o těch práškách zda je mužeš použít i na tento zánět protože každý zánět je jiný víš :slight_smile: ty tobolky jsou na záněty ale nevím jaký máš ty :slight_smile: Já jsem taky myslela že mi zavolá,no kdybych se nezeptala tak nevím kdy by mi to řekla snad bych se to dozvěděla až by to bylo napsané v mojí těhu kartičce :unamused:
@ojo no ona mi o ovoci nic neříkala říkala že nesmím sladké a sladit si čaje a sodovky nesmím ale o ovoci nic nemulvila ja si dám sem tam jablko to ja miluju :slight_smile: a banán když už fakt budu potřebovat cukr když mi bude chybět :grinning: :grinning:
@antana123 snad se to spraví no :frowning2: by mně jinak piclo ale jak tak poslouchám a vidím ostatní jak jedí sladké tak mám chutě jak cip pomooocccccccc :cry:
@rennu tak to ti vubec teda nezávidím :frowning2: ale snad to bude dobrý neboj :slight_smile: ja mám nahoře 14,5 kg a to jsem v mnenším týdnu než ty :frowning2:hlavně neplakej malí to pak špatně bere stebou :frowning2:
Holky hlavně at všem ostatním vám dopadnou testy na cukrovku dobře :wink: není to moc příjemné :frowning2: ale ja už snad nemužu nic dobrého čekat od začátku těhu je furt něco špatně :frowning2: chjo :frowning2:((((
Jiank dneska ráno mi dorazila zavinovačka pro malého dám vám tady fotečku at víte jaká :slight_smile: pak ji dám do albíka až ji vyfotím doma na postely :wink: s toho mám radost obědnávala jsem ji minulí týden 1 a už ji mam doma :slight_smile: rychlovka super :slight_smile:
ahoj holky, teď jsem akorát vylezla z vany. A za nějakou půlhodinku pádím na vlak a do poradny. Docela se těším. Dneska jsem se vážila a mám 66 kg, tudíž 8 kg přírůstek. :wink: To ještě docela jde, jsem se bála, že to bude víc, když se vidím, jak žeru. :grinning:
Luci, cukrovka se srovná, uvidíš. :wink:
Rennu, tak se hlavně šetři, známá takhle musela ležet v nemocnici, pustili ji na 36tt, že kdyby porodila, tak už by se nic nestalo, no a nakonec ještě pár dní přenášela. :wink:
zvirko, ten fusak, to je opravdu super cena. Já mám tedy tu kolekci 2010 za 850,- a to jsem si myslela jaká to je bezva cena, vzhledem k tomu, že jsem ho viděla i za 1200,-.
8. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz
holky v čem perete oblečky pro mimča?Jen v lovele nebo je i něco jiného?mně ta lovela teda moc nevoni no :frowning2:
tak a tadyta zavinovačka je doma :slight_smile:
8. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
rennu:prát budeš později za asistence manži ted hlavně ležet a odpočívat já taky nemám naprané a jsem o něco dál než ty tak bud v klidu :wink:
ladenko:8kg to je super já mám 10kg
8. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz
Luci, já bych se být tebou na to pivko, ještě někde přeptala, protože bys nevěřila, co je v pivu cukru. :sweat_smile:
Já mám teda lovelu, ale je ještě i batole nebo ten nový persil sensitive. :wink: Zavinka je hezká. :slight_smile:
8. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz
ladenko:taky jsem koupila lovelu tu tekutou prý je dobrá a krásně voní
8. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz
Luci: já bych s tím pivem taky asi neriskovala - při cukrovce bys neměla nic, co má vysoký glykemický index a to jsou třeba i brambory a běžné pečivo. ROzhodně to nejsou jen sladkosti, co bys měla omezit. Pro informaci koukni třeba na http://www.rozumnehubnuti.cz/?page_id=27 , je tam tabulka s glykemickým indexem potravin - při cukrovce (i při hraničních hodnotách) bys měla jíst potraviny s co nejnižším glykemickým indexem.
8. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz
@ladenka no já se ani ptát nebudu rači :frowning2: sestra mi nic neřekla no :frowning2: kurna ještě bez piva být co bych pak studeného do sebe nalila když ani nauk nemužu :angry: nol skusím se podívat po tom persilu.Ted mi soused vylekal malou debyl jeden co tam dělá ona šla odnést jabko a on začne vrtat :angry: kurnik jdu se najíst a jdeme ven ja bych je musela přerazit ani vědět nedají doprčic :frowning2:((((((((((
@ladenka: doufám, že jsem někde nepsala nesmysly, ten fusak má být taky za 850,-, takže doufám, že to super cena je :wink:
Jinak peru v Lovele, koupila jsem jakousi vééélikou flašku, teď jsem ji málem neuzvedla, abych nalila do vršku :grinning: Nějak s ní nemám zkušenosti, tak uvidíme. Chtěla jsem hlavně něco tekutého, máme mrchu pračku, občas nám zůstává obyčejný prášek trochu na prádle.
Jinak my kočár ještě nemáme (a už kupuju fusak :grinning: ), ale asi vezmeme červený, takže k tomu se bílo-černý fusak určo hodí, červený se mi nelíbil.
luci: zavinka je krásná, takový něžňoučký motiv. My to s ní asi ještě odložíme, v tom balíku byla i starší zavinka, tak zkusíme, jak se v ní vůbec bude malému líbit a pak kdyžtak koupíme novou. Slyšela jsem totiž, že některé děti v ní nechtějí být ani za nic. Tak ať neutrácíme zbytečně.
ant, já mám teda prášek, ale snad bude taky dobrá. :wink:
Až budu jako ty 31tt, tak budu za 10kg ráda, myslím, že budu mít víc.
8. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz
@lendaw no o pečivu mi říkala že mám jíst jen tmavé ale jinak mi neříkala o nějakém omezování ostatních surovin :unamused: ja už teda fakt nevím jsem stoho jelen :cry:
8. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz
@ladenka ,
@zvirka děkuji za pochvalu zavinovačky :wink:
8. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz
luci: s tím tmavým pečivem měla určitě pravdu - v bílém je víc cukru. Ale spousta Dr. ani neví, že hodně cukru je fakt i v těch bramborách - dokonce víc jak v Nutele! Projdi si internet, najdeš tam hodně informací o gestačním diabetu a o tom co jíst a nejíst. MOje kamarádka měla taky hraniční hodnoty a taky se hodně divila, že jí tak vyskakuje cukr, když si dá k obědu bramborovou kaší, nebo předvařenou rýži.
8. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz
zvirka, ne asi moje chyba, nevím proč jsem si zafixovala úplně jinou sumu ... přitom jsem ji teď zpětně samozřejmě nikde nenašla, fakt už tehudement :sweat_smile:
8. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
luci, já mám Batole :slight_smile: Lovela je pro mě fůůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a teda já bych to s tou cukrovkou nebrala tak vážně, je to přeci těhotenská cukrovka a ne klasický diabetes, tak bych nejedla jen to co řekla sestra :wink:
a moc hezká zavinka :slight_smile:

rennu, radši odpočívej...fakt jak v nemocnici a nic nedělat...určo to zabere :wink:

ant, to je náhodou dobrá váha k tvýmu tt :wink: ono stejně poslední měsíc se většinou přibírá míň nebo vůbec :wink:
8. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz
@lendaw a jak poznala že ji vyskakuje cukr ?
8. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
@ojo jo tak to sme stěma vůněma na tom stejně :grinning: děkuji za pochválení zavinky :slight_smile: no ona právě o pivku nic neřekla když sem se ji na to zeptlala :unamused: ja nemužu za to že mám takový šmak na pivko no :grinning:
8. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
Prozatím se loučím, musím mazat na vlak. Tak papa.
8. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz
Luci, dík za info, já si ty tobolky stejně dnes koupim a do pátku na KO už vydržim. S tou dietou to fakt není legrace, sestra je asi mimo, no uvidíš sama co ti bude vyhovovat.
Musím říct, že jsem ráda, že nepřibírám jako vy, mám nahoře necelý 4kg a jsem fakt ráda, ikdyž jsem zvědavá co mi řekne v pátek na KO, že jsem od minule nic nepřibrala a naopak o kilčo schudla, joo to je daň za ty zasr. migrény.
ladenka: já mám ještě o 5 víc než ty....celkem 13kg nahoře :sweat_smile: Prima poradnu :wink:
luci: hezká zavinka :slight_smile:
ted jsem akorát pořád strašená od všech okolo že mám velké břucho že to vypadá jako bych čekala dvojčata a ne jdeno že budu mít asi velké dítě :unamused: to snad nééééééé :frowning2:
8. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
Rennu, to bude dobrý uvidíš, když budeš odpočívat tak se to zlepší a na bordel se vykašly.
8. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
@alisek nemáš zač děkovat :slight_smile: :wink:
@rennu děkuji za pochvalu závinky :wink:
8. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz
luci, ono každý dr. má na tu těhu cukrovku jiný pohled, stejně na potraviny co se smí a co ne :sweat_smile: ...přeci nejsi první těhule u nich, co ji má, tak snad ví co říkají :wink: nebo si počkej na další KO nebo tam zavolej a zeptej se přímo doktora, že sestra ti k tomu moc neřekla :slight_smile:

8. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz
Luci, zavinovačka moc pěkná, budeme mít podobnou se slůnětem :wink:
8. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.