• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Moje starsi segra ma kluky od sebe o fous vic nez je rok...ze zacatku narocne...ale jsou to taky prima dvojka...jeden bez druheho ani ranu. Taky se poperou a tak....ale jsou to brasi na zivot a na smrt, fakt drzi pri veskerych pruserech pri sobe. Ja jsem se starsi segrou o pet let a zacali jsme si rozumet az kdyz mela decka...mladsi je ode me o 10 a rozumime si uplne bezvadne....nejdrive to bylo moje miminko, ale ted je to partacka jak ma byt.
20. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
lam:na to se těším ...až budou parťáci:slight_smile:¨
dík za info -ondráš je docela pohyblivý -už chodí kolem nábytku,tak si říkám, že to snad zmákneme i tak ...no času dost...a šátek se celkem osvědčil...ale už se moc nosit nechce ..jako chvíli jo...ale pak se cítí omezen neb už je velký chlap, že :grinning:

saf: děkuji -šikovná kámoška fotografka :slight_smile:
20. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
Hup já mít první Johanku, tak dvojkočár taky nekupujem, ale Andulka je holt leňouch, ona je intelektuálka :grinning: Johanka se momentálně nosí jen na nutné přesuny bez kočárku( v tomhle sněhu a náledí fakt nemá moc šanci někam dojít) plus doma když vytírám - to by byla rázem vykoupaná v kýblu, nebo když je jí blbě - teď má momentálně svojí první nemoc v životě, bronchitidu, takže mi poslední 3 dny přebývá převážně na zádech...
20. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
Ahoj holky
Hlásím, že nám paní doktorka dnes potvrdila srdíčko :slight_smile:
20. led 2010 ve 23:46  • Odpověz
kopo: Gratuluji :slight_smile:
21. led 2010 v 06:52  • Odpověz
Ahoj všem,
teda to je hrozný! Člověk chvíli stál a už stojí opodál... :grinning:

Kovaldo, jj, jednak je to takové snazší - s tou mateřskou. A taky to bude příjemné "stíhání" (na rozdíl třeba od autobusu), ne? :grinning: :grinning:

kopo, též gratuluji :slight_smile:
21. led 2010 v 09:00  • Odpověz
kopo gratuluju :slight_smile:
21. led 2010 v 09:33  • Odpověz
zdravím :slight_smile:

kopo, gratuluji k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face:

no koukám, že je tu hodně mamin co mají nebo budou mít prcka brzo po sobě :grinning:

lamia a u tebe to bylo plánovaný mít takto brzo dítka?? :slight_smile:
21. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Ojo jako první a druhou??? Jj, ty jsme plánovali schválně takhle brzo, já měla Aničku ještě na škole, promovala jsem když jí bylo 14 měsíců a to už jsme čekali Johanku, abych mohla jít brzo do práce....no a teď jsem si všechno zařídila, paní na hlídání, poloviční úvazek....a do toho tenhle šok :sweat_smile: Holt to plánování vždycky nevyjde :grinning:
21. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky, ještě je někomu špatně??? Mě třeba dr. doporučil mléčné výrobky a mléko a můžu říct, že mi to opravdu pomáhá a je to super :slight_smile:
21. led 2010 v 10:00  • Odpověz
lami, ty první 2 jsem myslela :slight_smile: to mi povídej, že plánování vždy nevyjde :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
Ahojky dámy,
kopo: taky moc moc gratuluju, super...................................
beru: no mně je, ted mě ještě poslední tři dny bolí šíleně hlava, už nevím co mám dělat, je to děs......................a blbě je mně ráno a pak večer, občas i přes den než se najím.............................
21. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Kopo: gratulace k srdíčku :grinning: Nádherný pocit, že :wink:

Berulka: mi teda ještě špatně je :frowning2: Mléčné výrobky vyzkouším, díky za tip :wink:
21. led 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
no já teda zkoušela pribináky a z toho je mi ještě blbějc, samotné mléko bych nevypila, to mi nechutná, jím akorát tavenáky, a nebo mě napadla ještě ovesná kaše - ovesné vločky s mlékem .........
a na jogurty nemám vůbec chut, takže u mě to asi nezabere.............................
21. led 2010 v 10:55  • Odpověz
No mě je taky celkem blbě, což mi připadá docela brzo, s holkama jsem nevolnosti měla až tak v 8.týdnu, dneska bych dle PM měla být 5+1, takže začátek 6.týdne....no uvidíme, odpoledne jdu k dr, tak se dozvíme na čem jsme, ale na srdíčko je ještě brzo. Mě na nevolnosti vždycky zabíral jen čerstvý vzduch - dloooouhééé vycházky :slight_smile: a jíst málo a hodně často, páč mi vždycky bylo blbě buď nalačno, nebo když jsem se víc najedla.....
21. led 2010 v 11:06  • Odpověz
ahoj těhulky!
mě naštěstí zatím strašný nevolnosti netrápí, ani při jankovi to tak nebylo, je mi trochu blbě, ale vždycky chvilku a pak to přejde. ale prý pomáhá zázvor. lízátka či čaj a přesně jak jste psaly pořát po málech jíst.
kopo taky gratuluju k srdíčku :slight_smile: . doufám, že se taky dočkám. je to nádhera, takové prďulky a už mají srdíčko :slight_smile:
21. led 2010 v 11:47  • Odpověz
ahoj no ně je taky hodně špatně ale jen večer to je divný né??
21. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Antana: mě bylo jednu dobu špatně taky jen večer, ale pak to přešlo a je mi špatně celý den vč. noci :grinning:
21. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Zkuste třeba nějakou pomazánku - tvaroh, lučina, tav. sýr, tvrdý sýr, jemný salám, všechno najemno, to jím po troškách a super, na jogurty a samotné mlíko taky nejsem, ale kvůli nevolnostem se přemůžu a místo mlíka si dělám kakao :wink:
21. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Jinak je super jíst po troškách a hodně často, to je taky fajn
21. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
teda ty nevolnosti vám nezávidím :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mě občas bývá špatně na večer, ale to opravdu jen občas :slight_smile: jinak některý těhulky mají ranní nevolnosti pravidelně večer :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
ahojik:slight_smile: tak mi byva spatne skoro cely den, s prestavkami...jakoby spise navaly...chvili je mi dobre..a pak najednou blbe..a tak porad dokola..ale zda se mi, ze uz to kapku ubralo na intenzite..jak kdy...a prsa uz me tak neboli..vsimla jsem si, ze kdyzje mi dobre, tak neboli..ale jakmile mi zacne byt spatne, tak boli i prsa..zajimave:slight_smile:
ja jim strasne malo...snim treba hrusku..a jsem tak plna , ze bych cely den nemusela jist....ale snazim se:slight_smile: koupila jsem si dneska na piti mama drinky..ale po pravde nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: cekala jsem vetsi zazrak...
mala je zase nemocna...ne ze by me to prekvapilo...ona je skoro furt..ale je to docela neprijmne..furt snopli, kasle a otravuje :sweat_smile:
dneska me i boli bricho dole..tak se asi hodne natahuje:slight_smile:
21. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
nazdárek, tak i já dnes zachraňovala ráno bebesušenkama v posteli :slight_smile: jinak ok jen ta ospalost.
21. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky, tak se k vám taky přidávám:slight_smile: zatím jsem nakukovala, bohužel mám za sebou 2 potraty, tak snad se ted zadaří a budeme mít pro našeho Pátu sourozence... Mě trápí jen šíleně pálení žáhy a halvně večer velké bolesti břicha a spodní části zad, ale tak to mám pokaždé, tak jen doufám, že brzo bude líp. Přeji i vám at už nevolnosti přejdou:slight_smile:
21. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem teď přijela taky od doktora a my to rozhodně dobrý nemáme... :confounded:
21. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Tatarina a copak je špatně? Snad bude ještě vše dobré, držím palečky...
21. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Potvrdil mi tedy těhotenství, s tím, že vidí plodový obal. Srdíčko zatím nevidí (je fakt, že jsem tápala, kdy jsem mentruaci naposledy měla, takže je to možná o trochu mladší, než jsem si myslela). Největší problém je v tom, že pod plodem viděl hematom daleko větší, než samotné miminko 7x5 mm a bojí se, že potratím... :cry: Mám hormony na podporu těhotenství a další prášky na vstřebávání toho hematomu. Prý mohl vzniknout při uhnizďování oplodněného vajíčka nebo co... Ale rozhodně teď přísný klidový režim, nikam nechodit, nic nezvedat, ležet... Kontrola AŽ za 14 dní... Ach jo... :confounded:
21. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj Mirdi, vítám tě mezi námi... :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Když jsem se dr ptala, jestli je dítě v pořádku, řekl, že to mi teď neumí říct, prý až za těch 14 dní. To se mi ale zdá strašně dlouhá doba...
21. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Tatarina, neboj se. Kamarádka měla to samé...ze začátku klidový režim, což s malým prckem asi moc nejde...ale teď má zdravou 2 letou holčičku. Trošku špinila, ale po 12.tt bylo vše v pohodě. Vím, že těch 14 dnů bude dlouhá doba, ale uvidíš, že to bude dobré. Drž se, nic není ztraceno a naděje je vždycky. Držím pěsti.
21. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.