• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahojda,
@antana123 : hlavně prolézt :grinning: , já byla taky na gymplu ráda, že jsem z matiky měla za 4, to byl horor pro mě
@jennymaresova : tak super, že jste si to užili, já se už taky moc těším, doufám, že to bude stát za to, straší, že to není nic moc :zipper_mouth: nás
@anippe : tak hlavně, že je vše o.k. taky se mi zas něják ztenčila garderóba :confounded:
@tatarina : tak si to krásně užijte
@lucinecka222 : to se taky teda divím, že ti nevolali. To zmákneš mamčo, je to nepříjemný, ale co bychom pro ty naše cvrčky neudělaly, co :wink:
@lucinecka222 : tak zkus dia pivo, hezká zavinka a od ali taky se slůnětem
to si nedokážu vůbec představit, teď v těhu trpět na migrény, tak ať vám je brzo líp
my si včerejšek bezva užili, přítel přijel zcela vyjímečně brzo z práce, tak jsme šli na pivko na zahrádku, bylo to fajn :dizzy_face:
8. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
@discreet : kdyby se mu něco nezdálo, tak by UZ dělal, já jsem taky zvědavá, jestli mě bude dělat uz kvůli tý placentě, ale mě taky nedělá. To je zvláštní, my měly sníst větrník den před odběry, každý to má fakt jinak. To vám závidím, že to teplo zvládáte, já bych radši těch 20 :slight_smile:
8. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz
holky mizim do výru města, mám fůru vyřizování a ještě musim do makra. tak ahoj kočky
8. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska jsem tu brzo...mela jsem pul den kvuli kontrole, vsechno vypada jak ma, tak jsem rada. Brali mi krev, mam si zavolat pro vysledky asi v patek...ale ktery, tak nejak nevim...jsem nechtela vypadat, ze nerozumim :pensive:
anty...tak co??? Urco tedka slavite :wink:
jenny...tipuju tak jak holky...chlapecka :slight_smile: Ale jestli to bude holcicka, tak nas pekne preveze vsechny :grinning:
Pred chvili mi prisel ten tehu polstar jak si ho tu vsechny chvalite. A cumim na to jak puk...dyt nam to zabira skoro celou postel :confused: Kamaradka tady si poridila kojici polstar a ten je tak tretinovy...jsem myslela, ze to bude totez....kdyz z obrazku na netu pri objednavani taky bylo houby poznat :grinning: Ale tak neva...dnesni noc bude testovaci :grinning:
Jdu neco kuchtit asi...nebo spat? Ja nevim, jsem nejaka nerozhodna..
8. čer 2010 v 15:35  • Odpověz
Tak já valím na ten fusak, budem vypadat jak blázni, kupovat zimní fusak ve třiceti stupních :grinning: . Tak držte palce, ať dobře pořídíme.
8. čer 2010 v 15:47  • Odpověz
@safryy : tak prima, že jste v pořádku.
jsme se vrátili z procházky, a je tam na padnutí. To léto bude asi záhul :confounded:
8. čer 2010 v 15:48  • Odpověz
zvirka....tak at dobre poridite :wink:
beru...dnes jsem si vzala vyjmecne destnik....a vyplatilo se :grinning: Takze trochu toho teplicka a slunicka na padnuti bych klidne brala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2010 v 15:58  • Odpověz
@safryy : no jo vlastně, mě něják nedochází, že tam máte jinak než tady :slight_smile: já dlabu melouna a je mi fajn :grinning:
8. čer 2010 v 16:18  • Odpověz
beru...my to tu mame s pocasim uplne jednoduche...bud jen prsi nebo primo leje :grinning: A sem tam i neprsi a nekdy dokonce sviti sluno a to je pak uplne boziiii :grinning: Melouna jsme koupili nedavno...ale nebyl moc dobry...vypadal hezky, ale chut celkem zadna....tak me to od koupi dalsiho odradilo....ale mnam...melouna ja muzu....Ja jsem vcera zblajzla skoro cely ananas...az me pak z toho palil jazyk....to mi dela i kdyz snim vice kiwi
8. čer 2010 v 16:21  • Odpověz
@safryy : tak já mám to samé, po kiwi i ananasu mám jakoby chlupatý jazyk, svědí, nevím čím to je
já na melounech ujíždím už asi měsíc, teď měli dokonce za 9.90, tak mám v ledničce ještě půlku a je už pravej letní. Je mi z něj chvíli dokonce i zima :slight_smile: Tak to máte blbý, když furt jen leje. Mě dneska pobavila paní, prý čekáte holčičku? Tak říkám, že ne, a to je už potřetí, co mě tipujou na chcandu, tak aby nebylo překvápko ještě :grinning:
8. čer 2010 v 16:32  • Odpověz
hezky den devcata
Jenny: je to jasna holcicka a bude hezka. Zase "fiflenka" :slight_smile:. Nechapu,jak tam muzou videt kluka. Moje zuzi taky tvrdi,ze to je kluk,ale taky tomu nerozumi. Posilame vsem pozdrav z tapkani k pramenu Vltavy. Martin
8. čer 2010 v 16:37  • Odpověz
beru...jestli jste videli pindika...tak snad neni o cem pochybovat :grinning: My jsme tam treba nevideli nic...ale doktorka se tvarila celkem rozhodne....tak se snad nesekla....protoze od toho co vime...kupujem vyhradne holcici veci :grinning:
suz alias martine....me ten cenisek u Jenny miminka prijde jako klucici :slight_smile:
8. čer 2010 v 16:54  • Odpověz
safryy: pošĺi mi sem trochu deště a niižší teploty :slight_smile: ale jen v okruhu 100m od baráku, at ostatní neremcají :grinning: Tdy je pařák, k tomu být v posteli v místnosti situované na západ..brrrrrr, tu mám jak v sauně :-P a to tropy hlásí na zítra, bééééé :confused:
8. čer 2010 v 17:24  • Odpověz
Tak už jsme zpět, fusak jsme nakonec koupili modro-modrý. A měli i docela hezká bodýčka, jedno po 69,-, tak jsem dvě vzala, plus ještě jedno dražší a čepičku novorozeneckou :slight_smile: . tak zas nějaké přírůstky do výbavičky :sunglasses: .
8. čer 2010 v 17:59  • Odpověz
rennu...no vlastne boroku...ty ted musis lezet....ja bych teda rada to pocasi vyčenžovala :slight_smile: A jak se citis? Ja treba vubec nevim delku cipku, pac tady se to nekontroluje...takze jestli se mi bude zkracovat....tak to nepoznam. Ty citis nejake zmeny? Promin, mozna to jsou hloupe otazky, ale me docela zajima, jestli ti to zjistili na kontrole nebo jsi sla zamerne k doktorovi, ze se ti neco nezda. A mozna uz jsi to psala...ale ja jsem taky hlava derava :pensive:
8. čer 2010 v 17:59  • Odpověz
zvirka.....tak parada...fusak je moc hezky a vybavicka se vam pekne rozrusta :wink:
8. čer 2010 v 18:00  • Odpověz
Tak teď jsem objevila na netu jeden za 590,- :angry: , no pozdě... Ale mají jen tenhle. Tak pokud někdo šetří a ještě fusáček nemá, tak neváhejte, levnější už to asi nebude.....
8. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
fusak
8. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
@safryy Díky, v reálu se mi ty černé nelíbily, byly takové smutné... A myslím, že i ten modrý půjde do červeného kočáru :wink:
8. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
zvirka...hezke jsou oba :slight_smile:
8. čer 2010 v 18:12  • Odpověz
Ted se mi to nase prte tak krasne vlni pod rukou....ani nekope...jen se vlni jako hadatko :dizzy_face: Kdybych tak mela ultrazvukove oci....strasne bych chtela vedet, ktera cast cloveka se mi to pod rukou vlni...tlapicka nebo raminko? Cert vi...ale je to miloucke :slight_smile:
8. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile:

venku je parádne, teď jsme dorazili :slight_smile: slunce bylo většinou pod mrakem, tak to bylo super :sunglasses: asi si dám večer nanuka :grinning:

zvirka, teda tenhle fusak za 590??? :astonished: to je fakt super cena :dizzy_face:
8. čer 2010 v 18:45  • Odpověz
safryy: no jediné co, že se prcek boulí, tlačí to a pobolívá-občs to tlačí i pobolívá bez boulení, asi tvrdnutí...ale to není asi nic divného :sweat_smile: Byla jsem normoš v poradně, tam to zjistila...kratší čípek oproti pohotovosti před 9 dny :confounded: a i níž děloha, tak se jí to nelíbí, kvůli možnosti předčasného porodu :confounded: Budu doufat, že se to zlepší nebo aspon nezhorší a těch 14dní ležení pomůže...i když je to opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: A zobu 4xdenně hořčík
8. čer 2010 v 19:01  • Odpověz
rennu...aha...takze se to zjistilo na klasicke prohlidce...no teda :unamused: ...tak to zkus vydrzet a opravdu lezet....od moji segry kolegyni taky porad vyhrozovali predcasnym porodem a nakonec tyden prenasela....tak snad se to u tebe zarazi tim lezenim a vydrzis do terminu :wink:
8. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
saf: ležím....nic jiného dělat nemohu :fearful: Zas se říká, že hořčík se má včas vysadit, nevím proč...ale kvůli porodu....
8. čer 2010 v 19:16  • Odpověz
ahoj holky jdu se pochlubit můj to udělal byli jsme na večeři a pujdeme ještě slavit :slight_smile:
8. čer 2010 v 19:37  • Odpověz
ant: obrovská gratulace :wink: :wink:
8. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
rennu:díky se mu ulevilo i mě :wink:
8. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
pujdeme ještě oslavovat tak pá zítra ale asi až večer jdu do školy :wink:
8. čer 2010 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.