• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
rennu, ten hořčík sklidňuje dělohu a stahy :slight_smile: ...měl by se vysadit tak ve 36-38tt, tak teď jen dlabej, abys malého do té doby dopekla :wink:

ant, gratulace :sunglasses:
8. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky, no vy jste toho nakecali od rána :slight_smile:
Já jsem jela na ten účes, pak jsem měla domluvený nákupy se ségrou...ale mezitím jsem musela strávila 2 hodinky u přítele v práci, protože se mi nevyplatilo jezdit domů a k ségře jsem se kvůli těm neštovicím neodhodlala :wink: Tak jsme si s drahou polovičkou zajeli aspoň na obídek :slight_smile: No pak ty náročný nákupy....vybrala jsem si ale boty na svatbu a dvě krásný bodýčka po 30 Kč :dizzy_face: Ale vedro na padnutí! Před chvílí u nás sprchlo na pár minut, tak je hned lepší vzduch....
Teď jsem na sebe tak naštvaná! Celej den jsem se těšila, jak udělám rizoto - a absolutně se mi to nepovedlo, převařila jsem rýži a nejradši bych to vyhodila i s hrncem! :frowning2:

Ant: tak moc gratuluju :slight_smile: ..... to se vám ulevilo, co?
Rennu: pěkně to vydrž v posteli a na konci srpna za to dostaneš odměnu :dizzy_face:
8. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
ali: no ....řekla bych,že sestřička na příjmu asi měla hodně špatný den ...dr. bylnaštěstí při smyslech

ren: pošlu :wink:
proč rtg nechápu - nejsem z rizikové skupiny a v širokém okolí se nikdo takový nevyskytuje :sweat_smile:

ant: tak pokud jsou nějakéakutní potíže, jejasné, že se to holt musí udělat ...ale na vyplnění kolonky sifakt vybralinevhodný termín:slight_smile:

luci:pokud máš jen hraniční hodnoty, fakt bych neplašila....vem si,že hraniční hodnota znamená, že je nějaký průměr ,ve kterém se máme pohybovat a ty jsi v něm,jen na jeho okraji - takže furt v prrůměru ....tímhle mě dr.poměrně dost štvou ...jen tímlidi stresují...kapku statistiky by to chtělo

ant: přidávám seke gratulacím:wink:

ren:pokud vysadíš hořčík tak,jakti radí ojo,budeš mít asi kapku problém s přirozeným porodem - nasazovat ho v tomto stádiu těhu se moc nedoporučuje,protože jeho účinky nastupují tak cca 3-4 týdny a ty je pak třeba i odtranit před porodem - když si dáš prostou matematikou dohromady,je to jen další doktorský paskvil,od kterého ti osvícenější dávno ustupují
taky jsem ho měla nasazený tušímv 27tt a absoluní klid na lůžku (jen na wc a do sprchy) -magnézkojsemnevzalaani jedno a ležela jsem jen,když mi bylo akutně blbě ....a ondra se narodil přesně týden před termínem
nenech se stresovat - dr.jsou někdy jen alibisti
poslouchej hlavně sebe - ono když se hodíš do klidu, sama budeš nejlíp vědět,co si kdy vzít a kdy ležet a kdy to je nesmysl :wink:
8. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
hup: tak já magnézko beru od 20tt, ted mi ho navýšila....uvidím, pár dní si hodím veget, včera jsem sama večer konstatoval, že mám velký tlk v podbřišku a bolest, ale měla jsem toho za celý den dost, dlouhý procházky, vyklízení skříněk...takže ted vypnu a uvidíme..fakt je, že tlakyv břiše bolesti mám...tak mi pár dní kliduu neuškodí a pak se uvidí...skládat oblečení a přbírat bedny můžu i na posteli že :grinning:
8. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz
hup, když já teda bralal hořčík, tak mi ho dr. snížil ve 36tt a ve 38tt mi řekl ať přestanu brát úplně a porodila jsem na termín bez vyvolávačky :sweat_smile: mě taky hrozil předčasnej ve 31tt...

rennu, jj jen odpočívej :wink:

8. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
no logicky - hořčík se bere proto,aby zastavil děložní stahy - a co je porod? že by děložní stahy :wink:
ale každá z nás je zodpovědná za sebe a svého prcka :slight_smile:
8. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz
ahoj holky, já vůbec nevím, o čem je řeč. občas se snažím dostat do obrazu, ale to se fakt nedááá. vy hrozně jedete. zítra razím na zátěžový test na cukrovku. tak se fakt těším :unamused: . navíc mám malýmu ráno nachytat moč, to bude taky akce.

rennu ty máš bolení v bříšku? tak si dej oraz a snad to bude ok. musíš se šetřit. člověk je vyplašákovanej, viď.

antano tak to je super, velká gratulace! škoda, že to nemůžeš pořádně zapít, co.

suzette a martine vy dovolenkujete na šumavě a byli jste na pramenu vltavy? já to tam dobře znám, máme tam chatu. taky se tam chystám až trošku vyschne zahrada.

koukám, že řešíte fusaky. já mám kaiser iglu, ale jde jen do sporťáku. já zase koukám na mmb po zimních a podzimních kombinézkách. nevím proč jsem dostala pocit, že nějakou nutně potřebuju, před létem :sweat_smile: . a už mám objednanou babylove merino zavinovačku za ty hříšný prachy. no ale udělala jsem si radost, jinak se žádná výbavička nechystá, miminko bude dědit.
9. čer 2010 v 00:32  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile: venku je božsky, tak koukejte vstávat :wink:
9. čer 2010 v 05:42  • Odpověz
Ant, velká gratulace ke státnicím, to se zapotil co a kor v tomhle vedru ale havně že to má doma :slight_smile:

Ren, Hup, taky beru magnézium ale kvůli nízké hladině což zhoršuje migrénu, trošku to pomáhá ale tak ve 30-40% ale za chvilku ho přestanu brát, přesně jak píše Hupca, kvůli porodu, snad to s tuxem nějak přežijeme.
9. čer 2010 v 05:46  • Odpověz
Teda ali, ty jsi ale ranní ptáče, to mě zvoní budík 5.30, ale až teď jsem v práci, nasnídaná a trochu života schopna :grinning:
Jinak nic novýho, akorát mě dneska když jsem šla do práce bolelo břicho, jakože píchání v boku, ale víc, až jsem skoro nemohla jít, tak nevím co to bylo :frowning2: Teď když sedím tak v poho...tak uvidíme
Tak pěkný slunečný den, už teď je tam vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 06:57  • Odpověz
Dobré ránko holky tak dneska nemužu dospat no síla :unamused: jak nám začne pražit slunko do ložnice tak mám po spaní
budík jsem chtěla až v osum ale je to o kapkui dříve a tak se dám dokupy a budu papat :slight_smile: malá ještě hajá :slight_smile:
9. čer 2010 v 07:10  • Odpověz
později vás dočtu ted mám docela i fofry jdu z malou dneska do školky na hraní :slight_smile: ,fujjjj bože to je zase horko no maras :unamused:
9. čer 2010 v 07:11  • Odpověz
Ahojky holky.
U nás včera krásně sprchlo s buřinou! A je nádherný vzduch!! Měli jsme až do rána otevřené i balkónovky...Super se spinkalo ...Až na ty moje bolavá záda :frowning2: Ale už jsem objednaná na 29.6. na masáž, tak se těšííííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak u nás je podmrakem, tak snad to ještě chvíli vydrží chtěla bych taky něco udělat a né jenom funět!! :sweat_smile: To horko mi nedělá dobře...Otekly mi nohy a asi blbý tlak-no děs!!
Jinak v albíku mám fotečky bříška :dizzy_face:
9. čer 2010 v 07:17  • Odpověz
Dobré ráno,
tak dnes vstávám zase s dobrou náladou, venku je úžasně! A chystám se na malování ložnice, zatím to vezmu bílou a miláček odpoledne přiveze vysněnou fialovou barvičku, tu dáme na dvě stěny....mám přichystanej váleček s teleskopickou tyčí, tak snad to zmáknem se Stelčou bez lezení po židlích :slight_smile:
Takovýhle počasí nemá chybu...včera mě to zmáhalo, když jsem musela do vyhřátýho auta a po nákupech, ale dnes se nikam nechystám, max. do lesa se psem...tak si pobyt na sluníčku nebo ve stínu naplánuju, jak mý tělo bude potřebovat :grinning:
Jdu snídat, ať mám sílu :wink:

Ali: tys měla ale hooodně brzo budíček, co? :confused:
9. čer 2010 v 07:21  • Odpověz
Eli: to jdeš jen na masáž zad? To bych si taky nechala líbit, záda a krk....ale to přece s pupkem moc nejde, ne? Když nemůžeš ležet na břiše.. :confused: Já jsem hroznej laik, nikdy jsem žádnou masáž nepodstoupila.
Ale zrovna včera jsem totiž četla u nás leták na těhotenskou masáž...tak přemýšlím, co to asi obnáší - to bude asi masírování bříška, ne?
9. čer 2010 v 07:28  • Odpověz
daja, jojo měla už po 4hod. ale šla jem spát velmi brzo, tak mi to nijak nevadilo, vypravovala jsem auto na výstavu, tak jsem měla ráno dost zařizování atd. ale odměnou mi byla snídaně venku na zahradě, teplíčko, klídek :slight_smile: pak začali chodit zaměstnanci do práce a bylo po klídku.
9. čer 2010 v 07:29  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
za chvilku jedu pryč a pak se ozvu až večer ze školy
9. čer 2010 v 07:32  • Odpověz
@daja.had : Ležíš na boku a nebo sedíš...Dohodneš se s masérkou, jak je Ti to pohodlné a nebo v průběhu masáže změníš polohu z boku , že si sedneš... To je masáž přímo pro těhotné, takže o ni vědí... A už se nemůžu dočkat!! Před těhu jsem chodila docela pravidelně, ale teď ňák nebylo kdy a ani mě to zezačátko nenapadlo až teď!! A už se těším!! :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2010 v 07:34  • Odpověz
@eliska_v krásný pupíček už máš :wink: pěkně ti roste,ted koukám že u vás v Praze včera pršelo a musely i vyčerpávat vodu ze sklepu no síla :unamused: to zase bude až to dojde na moravu :confused:

@antana123 ahojky ty budeš tak dlouho ve škole?
No ja jsem se nasnídala a tak se jdu dát dokupy :slight_smile: než vstane malá :wink:
9. čer 2010 v 07:37  • Odpověz
@lucinecka222 : Já jsem i psala, že u nás pršelo a byla buřina... :slight_smile: Ale musím říct, že za ten krásný vzduch to stálo...Je hned líp venku!! Ale co jsem slyšela, tak voda dost stála a ani kanály to nestíhaly... :unamused:
Jinak děkuju..Roste..za týden v pase o 2cm :sweat_smile:
9. čer 2010 v 07:39  • Odpověz
@eliska_v tu masáž ti teda závidím někdy bych ji potřebovala jak hrom :unamused: Holky taky vám tak večer napuchají nohy,ja si ani čupnout nemužu,to jak si čupnu tak mně začnou nohy štípat jako kdyby mněly praskonout no maras :frowning2: strašně mi napuchají až tomu někdy normalně nevěřím a jen čumím,to jsem jen tak vlezla večer na váhu jak sem bylůa napuchlá a mněla jsem 103,2 kg což sem nechápala když den předtím sem mněla 100,5 a bylo to kolem páte večer na poradně když sem se vážila a včera před desátou :unamused: jak to je možné :unamused: takový váhový rozdíl? to dělají ty opuchlyny?
9. čer 2010 v 07:41  • Odpověz
Eli, užij si masáž, taky jsem včera o ní přemýšlela ale už nestihla, moje mamča je masérka, tak to mám přímo doma :slight_smile:
daja, masíruje se nejvíc v sedě, jen záda a šíji + ramena ale mamča říkala, že jsou speciální lehátka pro těhotné s dírou nebo výklenkem pro bříško, takže může pohodlně ležet. nejvíc se mi stýská po masáži lávovýma kamenama, už se těšim až si to budu zase dopřávat.
9. čer 2010 v 07:42  • Odpověz
@lucinecka222 : Jedině, že by se Ti zadržovala voda... :confused: jinak mi to příjde divné...A nebo každá váha váží jinak, tak ještě to...
Na masáž se těším jak malá...Se zády se ani nevyspím! :frowning2:
9. čer 2010 v 07:43  • Odpověz
Luci, nohy mi zatím teda nenatýkají a to se až divim, docela lítám a moje váha je trojciferná, takže jsem to i čekala.

U nás teda ani nesprchlo ale brácha se včera večer vracel pres prahu a tam byl slejvák a s bouřkou.
9. čer 2010 v 07:44  • Odpověz
@alisek : Tak lávové kameny taky můžu... A ještě jsem chodila na čokoládovou masáž se zábalem!! :sweat_smile: :wink: Jéé na to se taky těším!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

@lucinecka222 : Jinak já včera měla taky nohy jak bambule!!
9. čer 2010 v 07:44  • Odpověz
Hezké ráno těhulky,teda nevim,nevim jak vás dočtu.Vy jste ale drbny :slight_smile: My jsem včera byli na těh.cukrovce.Seděla jsem v nemocnici 3hod ale aspon,že tam byli jiné těhulky,tak jsem pokecali :slight_smile:) Krev nám brali 3x a já mám rozpíchané obě ruce.Mám slabé žíly takže u mě to byli na 5x.Pak jsem jeli do strakonicke nemocnice okouknout porodnici a získat nějake informace.Je to tam mooc pěkné a vrchní sestra moc milá.No a výsledky se dozvíme až v pá tak jsem zvědavá.
9. čer 2010 v 08:02  • Odpověz
Dobré ránko,
vedro mě vytáhlo z postele, celou noc byl otevřený balkon a teplo...:frowning2: Dnes má být ještě hůř a mě čeká ležení v posteli, chjo

eli: super fotečka :slight_smile: mně neotékají nohy, ale ruce, prsty na rukou...víc pravá, jsem to včera mudr. zapoměla říct, tak snad neva
9. čer 2010 v 08:16  • Odpověz
@eliska_v ja jsem se ale vážila i doma takže ta váha seděla no ja nevím chjo mně picne :frowning2:
@rennu no pokud by to bylo horší a horší tak tam rači zavolám a nahlásím to :slight_smile: to já pokud to bude už fakt k nevidržení tak hned volám :slight_smile:
bože to je hic mně jebnéééé pomooooooocccccccccc šaptně se mi díchá ,ted sem vylezla ze sprchy a zase jsem spocená ja snad budu chodit nahá nebo co :confounded: a to tu má být v pátek až 30 stupnu :confused: :confounded: mně picne,to pujdem na koupák,akorád nevím zda na sebe neco navleču a obávám se že dneska budem asi na balkoně vyvádět ve vodě bo je teplo jak cip a nevím za jak dloho se pak odpoledne dostanu ven budu dělat dneska svíčkovou na smetaně a to chvilku trvá než se to udělá ,bože mně začííná být nějak blbě picne mně :unamused:
holky do albíka dám ted novou fotečku bříška kdo chce muže juknout a kdo nemá moji ip a chce se juknout at mi napíše ja mu i pošlu :wink: jak sem psala mam neveřejný fotoblog protože mi tam lezla jedna z rodiny a pomlouvala :unamused: :angry:
9. čer 2010 v 08:39  • Odpověz
Nazdárek, u nás naprosto jasno a už i teplo :grinning: :grinning: :grinning: jo v létě oceňuju, že bydlíme na horách, že tu neni takovej pařák a je lepší vzduch :grinning:

ad otoky, taky mě asi minou, chodím si i na malým podpatečku a pohoda :pensive:

ad masáže, když mi sem chodila sousedka, tak mi masírovala v leže, že jsem byla na zádech a pak v sedě...mě teda nejvíc bolelo za krkem a tak....teď jak mám zdravotní polštář, tak ťuk, ťuk pohodička, od tý doby jsem si ji volat nemusela :grinning: a občas večer sedávám na míči, tak mi to polevuje záda, když mi chytnou :slight_smile:

dneska odpo razíme s kamarádkou a její holčikou do Plzně na výlet...necelá hodinka cesty, teda jedem odpo, ještěže mám v autě klima :grinning: ale těším se, okoukneme krámy s hadříkama prcků, zaplujeme někam na zmrzku a tak :slight_smile: :slight_smile:
jsme měli jet včera, když bylo pod mrakem, dneska bych se grilovala na sluníčku :grinning: no neva, snad ještě nějaký ten den vydrží :slight_smile:

tak pááá a přeji hezký den :slight_smile:
9. čer 2010 v 08:41  • Odpověz
teda u těch otoků, měl být usměvavý smailík :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. čer 2010 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.