• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahojky. mám v sobě cukrovkovej hnus a teď musím ještě 1,5hod čekat a pak odeberu moč a píchnou mě do prstu. u nás píchají do prstu a ne do žíly. měla jsem co dělat, abych to vypila.
včera mi taky poprvé za těhu otekly nohy. nic příjemnýho teda
eliško já na masáže a spol nikdy nebyla, ale teď, jak o tom píšeš, tak bys si snad dala říct.
venku začíná přituhovat, tak asi s malým ani moc nepolezu ven a napustím mu na balkoně bazének ať si zařádí tam.
9. čer 2010 v 08:43  • Odpověz
ojo, tak si to užijte v Plzni :slight_smile:
já okolo Plzně jedu zítra, vyrážím za klukama na výstavu do lázní kynžvart, to v autě asi chcípnu, klimu samo máme ale 4hod. sedět v autě je pro mě děs, tux sotva zvládnul cestu do Prahy, snad se pochlapí a nebude tolik vyvádět.
9. čer 2010 v 08:46  • Odpověz
lat, ať ti to rychle uteče, je to otrava tam jen tak sedět, to píchání do prstu slyšim prvně ale pro mě je to snad ještě horší než brát krev ze žíly, jsem posera.
Holky já bych se šla hned koupat.
9. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
alisek já jsem doma naštěstí, mám to do nemocnice 10min. akorát mi malej i malé skáčou po močáku, tak se bojím, abych to vydržela. do toho prstu je to nepříjemný pocit, ale nebolí to. ona ten prst hodně pevně chytne, že ho znecitlivý a pak jen propíchne a nabere krev do takový trubičky.
9. čer 2010 v 08:52  • Odpověz
alisek to ti cestu fakt nezávidím, kor jestli bude takovýhle počasí. to je hnus i přes klimu. hlavně já vždy z klimy chytnu rýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
holky fotky jsou tam kdo chce muže se kouknout :slight_smile: kdo nemá ip at mi písne porostly sme pěkně :slight_smile:)) :wink:
9. čer 2010 v 08:56  • Odpověz
Lat, tak to máš fakt dobrý, já to měla z kliniki taky sotva 10min. péšo domů ale nepustili mě :angry: říkala jsem si, že by nebylo od věci kdyby měli bezdrát. wifi připojení na klinice, aspoň bych tam něco udělala, takhle jsem za hodku přečetla celej bazar a druhou hodinu jsem se nudila.
cestu snad zvládnem, tux v autě děsně vyvádí a kor když řídím ale naštěstí s ebudu stídat s mamčou, nevim jestli bych těď zajela na jeden zátah 400km a za pár hodin to samý nazpět.
9. čer 2010 v 09:00  • Odpověz
s tou klimatizací máš pravdu, ještě mi od ní občas začne bolet hlava ale už to odhanu a nepřehání to s ní :wink:
9. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
alisek já se teda neptala a normálně jsem zmizla :sweat_smile: . doufám, že teda nedostanu sprda. ale vážně nevidím důvod, proč bych musela sedět zrovna tam. jako neřeknu kdyby mi bylo nějak blbě, ale mám na takovýhle věci silnej kořínek a pravidelnej sladkej tréning, aby to se mnou něco udělalo.
9. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
Holky mizím jdu z malou do školky papa k večeru :slight_smile:))
9. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
Lat, tak jsem blbá a neměla se ptát a prostě zmizet, nojo, už to mám zasebou :slight_smile: mě taky nic nebylo a to ani po třech odběrech.
Tuxík se mi nastěhoval přímo pod prsa a někdy mě přijde, že to zkouší ještě vejš, děsně to tlačí na žebra a díky tomu mě tlačí kostice podprsenky o břicho, no je to fakt nepříjemný, nevim kam až chce dolízt.
9. čer 2010 v 09:10  • Odpověz
Luci, tak ahoj.
9. čer 2010 v 09:10  • Odpověz
Dobré ráno, já si teda ještě žádných veder nevšimla, mně připadá, že je konečně příjemné teplo. :slight_smile: Ale my, věčné zmrzliny v tomhle nejsme směrodatné. :slight_smile:
Včera nám přišla postýlka a matrace, takže většinu těch velkých věcí máme z krku a čekají nás už jen ty drobnosti.
ad cukrovka - pokud vím, tak se při těch těch testech má sedět na místě kvůli tomu, aby výsledky nebyly zkreslené, protože při pohybu tělo jinak ten cukr spaluje.
Jé a Martin se Suzi jsou u pramenů Vltavy, super, hned v pátek je budu následovat, těším se.
Tak teď jsem posnídala jahody s bílým jogurtem a vyrazím obíhat úřady.
9. čer 2010 v 09:26  • Odpověz
laterna a loty: prejeme vam tak pohadkove pocasi,jake tady bylo od soboty. Spali jsme v Horske Kvilde u Mateju -uplne parada. Za cely tyden jsme potkali jen same prijemne a usmevave lidi...jako v raji. Dnes jedeme domu. Ceka nas ZOO, aquac, prochazky... M
9. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
Zuz a Martine, když jse na Šumavě, nebyli jste v bavorském lese?? je tam vyhlídková procházka v korunách stromů, my se tam chystáme bud ještě ted v červnu nebo až v červenci.
http://cestovani.idnes.cz/bavorsky-les-otevrel-nejdelsi-stezku-v-korunach-stromu-atrakce-kousek-od-hranic-gpg-/igsvet.asp?c=A091105_173359_igsvet_tom
9. čer 2010 v 10:02  • Odpověz
ahojda,
nevím jak u vás, ale tady nedýchatelno :angry:
@antana123 : super, gratulka
@eliska_v : krásný bříško, koukám, že máme podobný jo kluci se nezapřou :grinning:
@suzete : tak si krásně užijte dnešek, prima program
já teda neotýkám, ale včera jsme měli schůzi v baráku, bylo to na stojáka, po půl hodině jsem musela odejít, mžitky před očima, už jsem se viděla jak se tam zkácím :frowning2: , nemáte to taky? To je z tlaku?
Jinak dneska se chystáme s mamkou na postýlku, tak jsem zvědavá, snad něco vyberem, protože do Polska se mi už fakt jezdit nechce v tomhle počasí :slight_smile:
9. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky
ad @kovalda , daja, antana, renu, beru3nek, safry; suzete/martine - díky za pochvalu toho našeho Pupajze (pracovní název) jsem teda zvědavá jestli vám ty tipy na kluka/holku vyjdou - protože já sama jasno teda nemám :slight_smile: Manža tipuje holku, prababička taktéž, no bude to teda překvápko. Pořád se mě každý na pohlaví ptá a vypadá dost nechápavě když řeknu, že to vědět nechci - to teda nevím fakt jsem takovej exot? Já myslím, že spousta lidí si to říct prostě nedá- je v pořádku, má se tam dobře tak co - to je to co mi stačí ke štěstí. :slight_smile:
ad migrény - já normálně beru RELPAX - ten ale mi neuroložka v těhu zakázala, předepsala mi kdyby bylo nejhůř Rosemig - já ho naštěstí ještě nemusela brát, jinak při migréně fakt mokrej hadr na hlavu - nad zlato - používám levadulovej olej na spánky, levandulovej čaj - a taky preventivne to magnezium. Jinak prostě trpět.... :unamused:
antana : velika gratulace ke zkouškám, paráda, že to má za sebou
Včera ta bouřka byla fakt hrozná - já se teda bouřky bojim normálně, ale včera bylo tak hnusně, že se mi z toho normálně udělalo šoufl, lehla jsem si na zem, nohy hodila nahoru a Pupajz se v břiše převaloval, že jsem myslela že vyleze vrchem. Uf. teda moc dobře mi nebylo.
Holky chystáme se na nějaký nákupy do neměcka - výbavička atd - nemáte některá tipy - co se tam fakt vyplatí koupit? Vím, že něco tam mají mega levný a něco se zas nevyplatí tak jestli nemáte zkušenosti
ad cukrovka: já byla na testech a protože nikdo nevolal, raděj jsem volala sestřicce, ale ta mi řekla, že ona mi po tel výsledky říct nemůže, ale že je to slušný, tak čekám příští týden co mi řekne Dr. ale doufám,že by to snad mohlo být OK. Jsem z toho vyplašená protože kamarádka dostala testy do ruky a zjistila, že má blbý hodnoty a doktorka jí pak řekla, že je vše OK -a na to ona už jí říká, no asi to není OK když už chodím do diabetol. poradny - prostě ty hodnoty jsou jiný pro těhu - ty jsou přísnější a jiný pro normal diabetes a jí to doktorka zkoukla podle normálních hodnot - kam se v poho vlezla... fakt už nevěřit nikomu...
Mějte prima den já jdu makat :slight_smile:
9. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
@jennymaresova : ono lepší překvápko, než když ti dr. bude tvrdit holčičku a bude to kluk, to je pak asi šok :slight_smile: . S tím Německem já teda netuším, ale určo tady někdo poradí. Mě neřeknou taky po tel. žádný výsledky :angry:
9. čer 2010 v 10:52  • Odpověz
Dobré dopoledne, děvčata. Závidím všem, kterým pršelo, tady je už třetí den k nevydržení.... Už dvě noci jsem skoro nespala, v tom vedru se nedá. Máme otevřené okno v obýváku, ale když otevřem i u nás, tak jsou moc slyšet auta, nedá se spát... tak si můžem vybrat, vedro nebo kravál :frowning2: . Který blbec ty paneláky stavěl... v zimě by tu člověk zmrznul a v létě se uvařil :angry:.
@discreet To píchání v boku mívám normálně, chodí do práce pěšky, vždycky tak po 10 minutách chůze mi to začne, zpomalím nebo zastavím, za minutku dvě to odezní.
Bobík z toho vedro taky už šílí, celou noc se vrtěl jak šílenec a k ránu najednou přestal, tak jsem měla docela strach, jestli se mi nevěsí na pupeční šňůře :cry: , takže si dokážete představit tu radost, když pak v morseovce vykopkával "mamko nešil, jsem O. k." :dizzy_face: Navíc mám pocit, že málo piju, večer mi bylo tak nějak nic moc. Možná i tím, že jsem si dala ledovou kávu a to mě dost odvodnilo. Tak se snažím hlídat a pořád do sebe něco lít. Do práce jdu naštěstí až na 17.00, tak už nebude to největší slunce. A zítra na ráno, tak to zas přijdu kolem 10.30, tak to bude snad taky v poho :sunglasses: .
9. čer 2010 v 10:52  • Odpověz
Dobré poledne, pupíkatý :slight_smile: U nás včera žádná bouřka nebyla, ale dusno teda k zalknutí už pár dní je...

Jinak včera 4d dopadlo moc pěkně, naše malá je úplně jako její bráška (aspoň tedy podle mého názoru). Nejdřív byl trochu problém s nastavení utz, ale po půl hodiny, kdy se tam vystřídali skoro všechny sestry a všichni doktoři se nakonec podařilo a my jsme si Barunku kráááásně užili. Sestra říkala, že je to pěkná dračice, tak se mám na co těšit. Než se z normálního utz vždycky přepnul ten 4d obraz, už byla téměř vždy úplně jinde. Naštěstí pak na chvíli usnula a my mohli pozorovat, jak si krásně chrní s nosem zabořeným v děložní stěně, miláček náš... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Máme asi 15 min. video a asi 10 fotek a pak nějaký 2 speciál na foto papíře v barvě... :dizzy_face: Za mě tedy velká spokojenost... :slight_smile:
9. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
tak jsme zpět z procházky, madam se vykoupala, pak začla před barákem norovat, takže jak prase. Jsem jí vyráchala doma v kýblu, už je docela těžká, abych jí koupala ve vaně :grinning:
@tatarina : tak super, že jste si to tak krásně užili :grinning:, už se těšíme na fotečky :grinning:
9. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz
@beru3nek Já zkusím něco do počítače nasypat, ale fotky máme jen vytištěný. Na DVD, co jsme dostali, myslím nejsou, takže musím nejdřív sfotit na foťák a manžel je stáhne do pc večer, až přijde z práce... :slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz
@beru3nek Madam je pejsek? :slight_smile: Předpokládám, že nehlídáš něčí dítě... :grinning:
9. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz
@tatarina : ano jack russel terier :slight_smile:, no už se těším na foto, jsou všechny tak suprový z těch 3D
9. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz
@beru3nek Jé, seznam vyhledávač... :slight_smile: Ty jsou krásní, taky si jednoho pořídím, až nebudeme mít tu naši joršíří slečnu :slight_smile:
Fotky jsou sladký, já se teda asi rozplývám o dost víc, protože je to naše Barunka, ale myslím, že se fakt docela povedly. No, uvidíte samy večer... Video vzhledem k velikosti sem asi nenasypu...
9. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
@tatarina : jj seznam :slight_smile: my máme teda netypickou, je totiž skoro celá bílá :slight_smile: , jsou docela akční, ale ta naše ještě lenoch proti jinejm :grinning: . Vy mě vždycky tak naladíte s těma fotečkama, jen se bojím že budu u nás zklamaná, není to prý moc kvalitní, ale my můžem jen o víkendu, takže bylo rozhodnuto.
9. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
Tat: to je super, že se vám to vydařilo! :dizzy_face:
Já jsem se teda ráno docela přecenila - mám furt pocit, že zmáknu všechno :wink: .....ale ono to šmrdlání válečkem po stropě není zas tak nenáročný :unamused: Takže jsem vymalovala jen budoucí šatnu, tam je zkosený strop, to se ještě celkem dalo...ale ložnici přenechám silnějším :slight_smile: alespoň ten strop, se stěnama asi ještě pomůžu...
Teď jsme byli v lese a myslela jsem na vás, co už nosíte přes 10 kilo navíc...jak to zvládáte! Já s pěti kilama jsem se sotva vlekla, myslela jsem jakej tam nebude super vzdoušek mezi stromama a ono prd - stejný horko, jako všude jinde :grinning:
9. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
čauky

teda vy jste rannní ptáčta :slight_smile:

otoky naštěstí nemám - každé ranko si trošilinku zašvrdlám nohama v pelechu a docela to pomáhá - jde vidět,když se nato vyprdnu

lot:jj ..u cukorvky nemá být žádná fyzická námaha,ale že dojdeš domů a sedneš k pc není přeci námaha ja -taky jsem šla do kanclu na pokec a na to plicní-je to dvě minuty cesty a je fuk,ve které čekárně sedíš

jen:cukrovka bude určov richiku,když to neřeší...pokud je problém,hned volají a řeší :wink:

tat:tak to se máš nač těšit :slight_smile: ..je fajn,žejste si to užili

zvir:no když se hebzí,musí si pak někdy odpočinout :wink:
tyhle paniky mě naštěstí míjí- vem si,co bude až bude na světě- to máš další miliony variant,co se mu může stát,co může dostat za nemoc atd.- takhle se nedá žít -nedá se na to myslet

beru: a taky máte takové třešdidlo :slight_smile:

ad odběry -taky nemusím - ale oproti odběrům z patičky od mimoucha v porodnici to je fakt brnkačka ....když mu z paty tlačí to šílené množství krve (vyťupkávali tím 8 koleček velikost cca 50haléře) ...občas nožkou cvičili "protože už tam bylo málo krve" ....no terprve v tu chvíli jsem pochopila,proč se ptali,jestli u toho chci být a nebo ne ....brrrr ....zlaté odběry naše
9. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
@daja.had : to tě obdivuju, že se do takových věcí vůbec pouštíš, já jsem hotová jen z toho, že uvařím a zametu, ale bude to tím teplem asi.
@hupcza : no jo, tak to musí být hrozný to vidět, jak trápí takhle mimouška
tak já jdu na další kolo venčení a jedem pak na ty postýlky, konečně se to hne :grinning:, tak zatím mamči, pá
9. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
beru: a neuděláš nic :sweat_smile:

holky jedete někam na dovču
9. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.