• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
tak jsem se vrátila z města, je tam na padnutí a deštík by fakt neuškodil.
9. čer 2010 v 15:47  • Odpověz
U nás teď sprchlo :slight_smile:

Hup: pošleš mi prosím taky ten seznámek? Myslím, že jsem ti posílala e-mail do IP...díky! :wink: Jinak dovča asi ne klasická, zahraničí určitě ne...ale chtěli bysme se po svatbě zajet aspoň na pár dnů někam podívat...zatím vedou Jeseníky..
9. čer 2010 v 17:01  • Odpověz
Tak jsme zpět, nakonec toho nejvíc asi objednám z mami.tati. Koupily jsme podzimní fusak, za 480,- levnější než z netu byl, vaničku, lehátko a zbytek vyjde levněji přes net. Byla jsem docela zklamaná z postýlek, myslela jsem, že bude větší výběr
@hupcza : my nikam, protože přítel dovču na léto nedostane :frowning2: a po pravdě moře bych už nedala. Já bych taky prosila seznámek, děkuju :slight_smile:
u nás je taky na chcípnutí, snad sprchne :slight_smile:
9. čer 2010 v 17:19  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
kov:nebyla si tady dlouho copak je s tebou??
luci:ve fotoblogu fotky nemáš :frowning2:
jinak ve škole děs horko jak svina jsem na onfarkt otoky mě trápí mám nohy jako konve zítra jedu na ko tak držte palce at ten náš drobek ´konečně váží pořádně :wink:
9. čer 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
ahojky holky,
jak se máme? počasí je krásné, já mám super náladu......
otoky nemám, zatím žádné problémy, dneska jsem byla na gyndě, příště budeme měřit a vážit mímo, tak se těším zase, až ho uvidím prcka našeho..................
dneska jsme vyzvedávali hotovou fotoknihu z dovolené, je super povedená -takže tím odpovím i hupcze - my už byli u moře, takže neee...... spíš si budu užívat poklidně léta tady u bazénu nebo na koupáku......a máme naplánovaný výletky po čr......
dneska jsem vybírala fotky na zarámování, abysme měli pěkně vyzdobený stěny v bytě, no už se těším, až nám to vytisknou, docela palba, odhadem mi to vychází na tři a půl tisíce i s rámy, ale zase to tady bude vypadat úplně jinak, tak se těším :slight_smile:
a co vy, co nového?
já akorát přemýšlím, co k večeři - asi něco postudenu, ani nemám chut na teplé jídlo, když je takové vedro...... :sweat_smile:
9. čer 2010 v 19:06  • Odpověz
holky já si to vedo teda neužívám. dopoledne to jde, ale kolem poledne a odpoledne děs běs. ale to je taky tím, že nemáme zahrádku a škvaříme se mezi panelákama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hup na dovču jsem moc chtěla jet, ještě tento měsíc, ale nakonec jsem si to rozmyslela. manža nechce a taky nějak se bojím, i když těhotenství mám bezproblémový. prej ani pro těhule není pořádně pojištění, tak by případná hospitalizace šla z naší kapsy. tak budem jezdit na pískovnu a možná někam po čr.
9. čer 2010 v 19:57  • Odpověz
hup: My na dovolenou letos nepojedem, nějak se mi s tím hroším bříškem moc nechce, a navíc nejsou finance :pensive: , budem rádi, když pořídíme kočár a ty ostatní věci pro prďolíka. Spíš do lesa na houbičky, já budu jen ukazovat :grinning:, na nějaké výletíky po okolí....
Holky, to vedro je hnus. :frowning2: ještě tři dny, pak se má ochladit. Snad to nějak vydržíme.
9. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
ad seznámek - holky,co mi písly do ip adresu už to máte v poště :wink:
kdo chce další, zase do ip mailíka :slight_smile:

ad dovča -no já chtěla sondovat právě tu pojistku ..tak koukám,že mi nikdo asi neporadí,protože to neměl důvod zjišťovat :sweat_smile:
jedeme jen na týden do chorvatska - aleuž mámmořský a dovolenkový absťák -vloni jsme taky nikde nebyli -jen po zemích českých na prodloužené víkendy,jelikož byl ondří mrňousek
9. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
jinak vždycky jsem říkala, že je fuk,jestli je člověk těhu v zimě nebo v létě,že každé období má něco
měním názor -třetí dítě jedině s těhu v zimě :grinning:
9. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
Tak my se přidáváme, taky nikam k moři nejedeme, loni jsem si užili božských 20 dní v Chorvatsku a přilehlích zemích a letos hold trochu procestujeme naši zemičku, vypadá to na tu Šumavu a Bavorský les. Do Chorvatska bych jela hned ale už bych nezvládla tu dlouhou cestu a to jsme nejeli jako 98% čechů po vlastní ose ale využili jsme trajekt.

Žádné z vás nedělá problém jízda autem? mě hrozně bolí záda, břicho, mimčo se pořád mele a je mi z toho šoufl a nejvíc se těším na zastavení.

hup. taky požádám o seznam. email pošlu do ip. díky :wink:
9. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz
@antana123 : minule jste už měli ale dobrý míry, ne ?
@hupcza : díky za výbavičku, smekám, že někam jedete já bych to už nedala :slight_smile:
@alisek : já autem teď moc nejezdím, když jo je to rychta bez klimy :angry: jinak mě to zatím neva, ale nejezdíme šteky :slight_smile:
9. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz
beru:na 3D nás nevážili tak snad mě ítra potěší :slight_smile:
9. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak tyhle 2 dny jsem měla pěkně rozlítaný a mám toho plný brejle. Čtvrtek a pátek prostě budu doma a odpočívat a tak ....
Dneska jsem byla na poradně a přišla jsem tam v poledne zpařená jak cvičky a taky mi podle toho vyskočil tlak až na 137/80. Tak sestřička mi řekla, že ho změříme ještě až půjdu od pana doktora, až se trochu zchladím a tak ... No, pak už trochu klesnul, takže snad dobrý. Ale pro jistotu jsem příští poradnu nasměrovala na rozumnější hodinu a půjdu tam v 8 ráno :slight_smile:
No a protože se od 30 týdne chodí už po 14 dnech, tak další poradnu už mám za 3 týdny, aby to byl ten 30 týden. Týden nato půjdu na poslední utz a už to začne nabírat obrátky ...
Malá už je pravděpodobně hlavičkou na správném místě a i vše ostatní O. K., tak jsem měla radost. Jen mi sestřička na neschopenku zapomněla dát razítko, tak jsem dostala u mzdové přednášku :fearful: Nu což, to přežiju :slight_smile:
Byla jsem ještě večer na rande s kámoškou, co se začátkem července vdává, takže jsme si notovaly o svatbách a miminkách ... No a dala jsem si i moc dobrý gnochi s lososem a špenátem a před chvílí jsem je dorazila, protože to se prostě nedalo sníst najednou :slight_smile:
Dneska teda bylo vedro no děs a v té Praze se to snáší ještě o moc hůře, jak je tam všude ten beton, kterej to vedro nasákne .... Jsem ráda, že jsem doma a jdu se kouknout, co jste tu ty 2 dny probíraly.

@hupcza: moc díky za seznámky :slight_smile:
9. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
@antana123 : určitě, užijte si kontrolu
já se jdu přesunout k telce, tak dobrou :grinning:
9. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
díky a pa :slight_smile:
9. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
Ant, taky přeju pěkný pokoukáníčko na mrňouska a t ti všechno dopadne na 1*. Já jdu v pátek v 7:15 a jsem hned první na řadě :slight_smile: a možná půjde i manža, jestli bude mít náladu jinak uvidí tuxka až u porodu.
9. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
nazdárek holky :slight_smile: nedočítám...

gratuluji ke kontrolám :slight_smile: :slight_smile:

@kovalda určo příště bude ten tlak už lepší takhle ráno :slight_smile:

@hupcza jedete do chorvatska?? :slight_smile: se máte, já tam taky chtěla, ale bála jsem se, kdyby se mi něco přihodilo, tak jak se domluvím :sweat_smile: tak jedeme popříští týden do Jizerek :slight_smile: už se těším :grinning:

jinak výlet super, vůbec jsem bříško nějak nevnímala :sweat_smile: ani nožky neotekli a to jsem měla sandálky na menším podpatku :sweat_smile: jediná chyba,. když jsem řídila, že se mi potili záda jak prase a taky prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a hurááááá pořídila jsem sukni, co můžu nosit i teď v těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pak i v netěhu, z tý mám fakt radost.....zašli jsme na zmrzku, do Kik...kde byl teda výběr mizernej na Plzeň...to v raichu maj lepší :sweat_smile: a ještě do mekáče...Tomášek byl moc hodný a zvládl to super... :slight_smile:
9. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
alisku:já na 8,00 doufám že nás tam moc nebude a že nebude ráno takové horko já už nevím v čem mám chodit všechno je mi k vůli pupku malé :frowning2:
9. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
@safryy: no super, že všechno O. K. a jsem zvědavá, jestli se dál dočtu tvé reakce na kojo polštář. Já už bych bez něj nemohla být. :slight_smile:
@zvirka: no tak jste nakoupili super - krásnej fusak a ještě bodýčka :slight_smile:
@antana123: tak drahé polovičce gratuluju. To je radosti co? Jste si oddechli oba (tři), že? :grinning:
9. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
kov:jo jo ted ještě nějakou tu práci a bude vše ok :wink:
9. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
Zdar holky, jen jdu pozdravit, vůbec nějak nic nestíhám :grinning: :grinning: Učíme se s Jájou nočníkovat teď už bez plínek, tak je to docela záhul, no snad to klapne a do září to bude v pohodě plus jsem večer z tepla docela dost unavená, tak nemám ani sílu sedět u netu. Jinak je u nás vše zcela ok, akorát teda jsem překontrolovala výbavu co se mi vrátila od příbuzenstva a je to dost krize, od 0m do 6m jsme prakticky bez oblečků, tak ještě některé oblíbené nevrácené kousky zaurguju a asi taky budu muset něco nakoupit, ale zatím času dost :slight_smile: Užívejte si letní počasí, moc se v tom vedru nehoňte a mějte se!!! K.
9. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
lami:ahojky :slight_smile: jo horko je strašné mám hrůzu z toho porodu v takovým vedru snad bude v srpnu už líp :wink:
9. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
Holky jdu se zbalit a chrnět, vstávám před půl 4 a pak svištíme do západních čech (lázně kynžvart), trochu si pošprechtím, proto tam taky jedu :angry: kdyby to bylo uprostřed čech tak si válím šunky doma. tak dobrou kočky a hezký sny.
9. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
ali:dobrou :slight_smile:
9. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem dodělala postýlku... Můžete se mrknout do albíka mám jí tam nafocenou :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
eli:postýlka je krásná :wink:
9. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz
jdu spát dobrou
9. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
ant: Dala jsem si záležet... :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale jsem úplně vyřízená!! Po návštěvě a ještě po udělání postýlky :stuck_out_tongue_closed_eyes: No bolí mě celé tělo!!
ant: Dobrou noc
@eliska_v: krásný :slight_smile:. To už se těšíš, co? :slight_smile:
9. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.