• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda : Těším je slabé slovo... :dizzy_face: :dizzy_face: Už jen toho našeho chlapečka :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
ali:já bych byla bez auta úplně v háji....sice někdy mám u řízeníkapku zajímavou polohu, jak se tam snažím s ančí seštělovat ...ale představa,že sebudu dopravovat mhd s těminašimispoji,kdycesta do ovy mi trvá tak 2-3x dýl než autem a k tomu ještě s prckem -jasná volba pro auto :slight_smile:

beru: no já doufám,že jsem se sdovčou nepředcenila....ale obvykle mám dobrý dohad :sweat_smile:

ojo: v chorvatskui česky :slight_smile:....ale já se i angličtinou roky živila,takže toho se nebojím

ant:porodní sály jsou obvykle klimatizované :wink:

eli:hele já jsem asi úplně slepá ale postýlku nevidím :fearful:
9. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
:wink: @antana123 zlatko ja mám blog neveřejný na ip ti pošlu adresku oki tam se mužeš kouknout na pupík :slight_smile:
9. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
dneska holky už nepokecám jdu hajat a dočtu vás zítra jsem zničená papa to vedro mně ničí :frowning2:
9. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz
kov...kojo polstar je super...spalo se mi s nim bezvadne. Dokonce me potesilo...ze me dneska nebolela stydka kost...tak to pripisuju k dobru polstarku. Normalne me totiz v noci desne boli pri otaceni, tak dneska bude druhy testovaci den :grinning: Rano jsem se sla vycurat a manzel se mi okolo neho mezitim obtocil a odmital vydat :grinning: No ale druhy porizovat nebudem...je to vazne svina velka a to uz bychom se do toho pidi pelechu nevmestnali :confused:

anty...ani nevim, jestli jsem vcera jeste stihla pogratulovat....pokud ne, tak kazdopadne gratulace obrovska!! Uzij si kontrolu a nebud furt smutna z vahy Simonka....dyt na tom 3D vypadal macate! Urcite je klucina velky tak akorat :slight_smile:

eli...moc pekna postylka :wink:
9. čer 2010 ve 23:09  • Odpověz
Krásné ranko holky.
tak už mám umyté nádobí a peru prádlo... :wink: V tom horku s malým nemůžeme ani spát!! :angry: Ale nasnídám se a aspoň se natáhneme.. :dizzy_face:

@hupcza : Mám 3 alba a ve věcech pro malého je daná postýlka... :wink:
10. čer 2010 v 06:35  • Odpověz
Dobré ráno, ještě si užívejme tepla, na příští týden hlasí max 20°C
@daja.had: Jeseníky doporučuju! Je tady krásně, máme to cca 15km, takže pohodička.
My to asi vidíme taky jen na výlet po ČR, zologické, zámky a případně nějaký akváč nebo k vodě :grinning: Ať už to je, jen max. 23krát do práce a pak veget :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2010 v 06:53  • Odpověz
Dobré ránko holky ,tak ja jsem dneska byla zhuru už něco po šesté ale polehávala jsem,večer to nešlo vydržet musela jsem otevřít okno ale ani to nepomohlo no budu muset vytáhnout větrák,je to síla dneska má být taky celý den krásně :wink: ale ten hic mi leze na nervy :confounded: ted jdu dát malou dopořádku pak sebe a nachystat snídani a napapt se,dát prát pračku a pujdu do sprchy pak má přijít kamoška mně ostříhat no uvažuju zda to nedat na krátko ja se strašně potím božéééééé no poradím se sní :slight_smile: tak ted letíme.Holky mužu poprosit o komentíky k pupíku prosím :slight_smile: kdo nemá ip.adresu at napíše ja mu ji pošlu :wink:
10. čer 2010 v 07:34  • Odpověz
Nazdarek.....holky tak ja vam popisu jak spim ja....mam teple flanelove povleceni, frote prosteradlo a zavrene okno. perinu mam samozrejme prehozenou i pres hlavu, aby me neofouklo :grinning: :grinning: :grinning: .... jinak dneska si delam s kamaradkou vylet do ovy a zitra mam zase zkousku v olmiku ja- jeste jsem se nejak nezacala ucit :grinning:
jinak v pondeli jsem byla na kontrole...vse ok :wink:
10. čer 2010 v 07:41  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Dobré ráno,
Hup: díky za seznam! :slight_smile:
Dis: tak my se pak stavíme na kafe :grinning:
Eli: taky už mám nádobí za sebou...takhle začíná snad každý den - nevím, kdo tady přes noc ten bordel dělá :grinning:

Tak jsme do devíti do večera šmrdlali tu ložnici, tak kde to bude bílý už máme z krku....po snídani půjdu vymalovat tmavě fialovej pruh za budoucíma postelema - jsem zvědavá, jak ta barva bude vypadat na stěně! :slight_smile: Taky se dnes možná staví kámoška z práce, ta už si užívá dovolenou a za týden nastupuje na mateřskou..letí to jak ďas! :confused:
A nevím, co vymyslet k obědu...

Užijte si holky dneska kontroly!
10. čer 2010 v 07:43  • Odpověz
Komi: u vás mrzne??? :confused: :grinning:
Luci: no koukala jsem na pupíka, asi roste před očima, co? Já mít takovej břich, tak už se snad ani nikam nedovalím :grinning: To chápu, že je problém v tomhle počasí a ještě s malým dítětem, že si nemůžeš udělat pohodičku podle svýho......a co dietka? držíš se?
10. čer 2010 v 07:49  • Odpověz
daja: no nemrzne...ale ja bez periny a tepla proste neusnu :grinning:
10. čer 2010 v 08:05  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
tady je ale raních ptáčat, já vyjímečně jsem vzhůru od půl 7, jinak mi nedělá problém vstávat v 9. Dneska ale čekám na tel. z práce, že budu muset do banky, tak jsem radši vstala dřív, stejně tady sedím v pyžamu, oči zalepený ještě :slight_smile: . Já teda taky většinou spím přikrytá až k hlavě plus fusky, ale to těhu se mnou dělá divy, spím od začátku bez ponožek, u mě nevídáno, teď i bez deky, tu mám omotanou jak ten kojo polštář :grinning:
@eliska_v : ty jsi teda akční po ránu, krásná postýlka :slight_smile:
@safryy : taky bych chtěla dneska pořídit kojo polštář, tak snad to vyjde.
@komincena : tak to jestli jsi takováhle zmrzlina, tak je pro tebe to počasí teď ideál :grinning:
10. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
ahojky holky
hupcza - my byli v tom karibiku když jsem byla ve 21 a 22tt, pojištění, které kryje náklady i pro těhule a případně pro předčasný porod atd. má nejdýl Generalli, ale maximálně do 24tt - já si to tehdy zjišťovala...............takže mně to vyšlo krásně, ale ty jsi už pozdě, takže toho už nee.......ale kamarádka mi říkala, že je nějaké evropské pojištění myslím do 28tt, nebo tak nějak, ale nevím o co jde - jinak by už žádné krytí být nemělo -pro péči o tebe samozřejmě ano - to ti hradí tvá pojistka, ale pokud by došlo na předčasný porod, tak ty náklady plus náklady na péči o mimi jdou z vaší kapsy.............bohužel :sweat_smile:
10. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
mam nejaky super termoregulacni system....v lete jsem uplne ledova - manzel se o me chladi :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 v 08:35  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
holky pořizujete kapsář na postýlku? Dělám objednávku, tak nevím, co bych tam ještě přihodila :grinning:
@laurinka.22 : jů karibik, to je můj sen :wink:
10. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
beru: Já ho mám... :dizzy_face: Mrkni do albíka... A je to moc pěkné :dizzy_face:
10. čer 2010 v 08:46  • Odpověz
Mám velikou radost, právě se mi ozvali z e-shopu, kočárek + autosedačka objednano a budou někdy v srpnu...přikládám foto, tento teda vyhrál + tmavě modrá autosedačka, máme i tmavě modré auto, takže budeme ladit :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 v 08:46  • Odpověz
a ještě nebesa? nevím jestli to není zbytečný lapač prachu :unamused:
10. čer 2010 v 08:47  • Odpověz
beru: Možná zbytečné, ale je to krásné...Ale je to na každém.. :wink:
dis: pěkný kočárek :dizzy_face: my budeme objednávat 30.6. :dizzy_face:
10. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
Dobré ráno holky, my sme si s miláčkama Šumavu nádherně užili, já osobně su za teplo ráda, je to paráda. Měli jsme net jen na mobilu a Martin byl furt přihlášený. Dokonce i když jsme šplhali na Boubín, tak si četl Koníka, je to závislačka. Jakoby byl těhotný on :slight_smile:.

Bříško nám ze Šumavy brutálně vyrostlo, je to macík. Začali jsme teď 7.měsíc, tak jsem šoupla dnešní ranní fotečku.

Na tu Stezku v korunách stromů v Německu jsme se dívali, ale nakonec nešli. Byla jsem pracovním autem, a s tím do zahraničí nemůžu, navíc jsme toho měli už i tak dost. Každý den túra...pěkně jsme ťapkali. Bylo to v pohodě aj s bříškem, Šumava není jak Jeseníky, čekala jsem krpály nehostinou krajinou a tam všude vede asfaltka :astonished: . No ale bylo pěkně, proťapkali jsme 10-16km denně.
10. čer 2010 v 08:51  • Odpověz
Jinak prokoukla jsem vaše albíka, bříška rostou a závidím 3d/4d, super fotky. já jsem si říkala, že je to zbytečné, tak jsem to neřešila, obzvášť teď jak ho cítím, ale jaxem viděla ty vaše fotky, tak je mi líto že jsem to propásla. Zítra začínám 28.týden a to už mají vesměs plno. No co už, překvápko bude za 3 měsíce.
10. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
suz: Tak to je super, že jste si to tak užili... Já teda teplo teď proklínám... Otekájí mi nohy ..No děs!! :angry: Jinak na bříško jsem koukala... Kam ty toho Vašeho chlapečka schováváš? :slight_smile: Ale je krásné... :dizzy_face:
To já jsem proti Tobě sud!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
suz: 4D se dělá do 30tt a pokud nebudou mít plno, tak by Tě mohli objednat hned na příští týden! :dizzy_face: :wink: teda nevím kde by jsi chtěla jít....
10. čer 2010 v 08:55  • Odpověz
Suz: u nás dělají 4D do 31tt. Já se objednávala v úterý a jdeme dneska :wink: Ale záleží kam půjdeš, já jdu u nás v Mostě.
10. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
@discreet : hezky jste vybrali
@eliska_v : tak jsem taky vzala kapsář, je to asi šikovná věcička, mám objednávku za 4000,- :grinning:
@suzete : já se byla objednat min. týden a jdem teď v ne, takže ještě klidně můžeš :slight_smile:, tak to smekám, takový štreky že v tomhle teple s mimákem dáte, ale je fakt, že máš mini bříšečko :grinning:, ale krásný
10. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
lendaw: Tak si ho dneska užijte :dizzy_face: :dizzy_face:
beru: jj, ono to vždycky naskáče :grinning: :grinning:
10. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
tak já jdu do výhně města :angry: ,doufám, že mi vyjde se stavit u oboďačky, jsem tam ještě nebyla :grinning: , mějte se zatím pá
10. čer 2010 v 09:25  • Odpověz
mě teda bříško malé nepřijde, teď už ne. však počkejte jak proberu šumavské fotky, na některých je fakt luxusní břušek.

ještě na to 3d mrknu, bydlím v kladně, takže přopadá v úvahu praha. v liberci dělá gennet za 800kč, vzali by mě příští pátek, jenže liberec je kdesi v prdeli a nemohla bych jít s martinem.
10. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
Dobré ráno, jsem ráda, že tu nejsem jediný blázen. Já se dneska v noci dvakrát vzbudila zimou (neb se pořád odkopávám). Jinak jízda autem mi zatím problémy nedělá, uvidím, co budu říkat v pátek po delším přejezdu, protože dlouhé sezení v tramvaji mě dost vadí. Dovču letos vypouštíme, můj miláček teď na jaře měnil zaměstnání, takže nárok na dovču ještě nemá a chce být potom po porodu se mnou doma, takže to pojmeme stylem víkendových výletů.
ant: Gratulace příteli ke zkouškám. Jak to u vás vypadá s tím bytem?
eli: Postýlka je moc hezká, tak u vás to už může vypuknout.
suzete: Taky by mě dost zajímalo, proč to dítko pořád schováváš. :grinning: To je super, že jste si to tak užili, já už se pátku nemůžu dočkat, protože Šumava je moje srdeční záležitost.
Jinak máte moc hezký fotky, my na 4D nejdeme, myslím, že s našimi počátečními komplikacemi jsme už Viktorku oultrazvukovali až běda.
Jo a všichni, kdo se jdete dnes kontrolovat a ultrazvukovat si to užijte.
10. čer 2010 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.