• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
loty: mam doma dve nova bodycka s hello kitty a jmenem viktorie na jednom a viktorka na druhem....nemas zajem? jsou uplne nova,,,jsme mysleli, ze bude viktorie, ale nakonec bude karolinka...tak kdybys chtela :wink:
10. čer 2010 v 09:44  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
kom: Karolínka je hezké jméno. Jsi moc hodná, ale ten můj by asi hello kitty nepřežil. :slight_smile:
10. čer 2010 v 09:57  • Odpověz
ahojky,
další tropický den ....
V noci mě vzbudilo několikrát bolení břicha jako když jsem to dostala a břicho na kámen a strašně jsem potřebovala na malou...tak nevím, zda to spolu nesouvisí, ta bolest, tvrdnutí a plný močák..... :unamused: Jinak už mě bolí záda z toho ležení :frowning2:

Tak a jdu vás dočíst :slight_smile:
10. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
suz: Já chodím k dr. na kladně a dřív jsem tam bydlela s našima a jezdím tam vlastně každou chvíli :dizzy_face:
Jinak my jsme byli v Praze v gennetu a super... Stálo nás to 1200,-kč
10. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojky,
pane jo, tady je ale spousta ranních ptáčat.

@safryy: tak super, že kojo pološtář má úspěch a když je tak velkej, tak si s drahým každý vemte půlku :grinning:

@komincena: čoveče, jak to děláš, že jsi v létě ledová? :slight_smile:

@discreet: jj, ten je krásnej ten tmavě modrej, cos vybrala :slight_smile:

@suzete: no já si taky předtím říkala, že jsou ty 3D a 4D zbytečný a když jsem se dozvěděla, že bych neměla malou vidět 10 týdnů, tak jsem do toho šla :slight_smile:. Teď ji uvidím ještě 1x za měsíc na utz ve 31 týdnu a pak až reál :slight_smile:. Ale určitě se to vydržet dá :slight_smile:
10. čer 2010 v 11:01  • Odpověz
ahojky hlásím se z kontroly malý má 39cm a vážíme 1441gramů a vše je ok
10. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
Ant: gratulka ke kontrole. To měří 39 cm bez nožíček nebo s? 1441g, to už je macík :slight_smile: My budeme taky dneska "vážit", tak jsem zvědavá:slight_smile:
10. čer 2010 v 11:29  • Odpověz
ant: gratulace, to už je úplný obr :grinning:
10. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
lendaw:já si myslím že to je míra po konec stehení kosti a díky malý je nádherný dneska tam zase řádil příště to jdu 1.7 už jdu na monitory :wink:
10. čer 2010 v 11:32  • Odpověz
a ted budu chodit v červenci každé 2týdny a v srpnu každý týden
10. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
@antana123: čágo, no pane jo, to jsou míry hodné chlapa. Tak myslím, že dneska můžeš klidně spát, protože má skoro kilo a půl :slight_smile:, to je úžo. Gratulka
10. čer 2010 v 11:34  • Odpověz
Ant. takže i s lýtkovou kostí se pomalu blížíte k padesátce, co? Nás měřili a vážili naposledy 22.4. v 19tt. Měli jsme 15,6cm (bez nožiček) a 285g. Asi se budu blbě ptát, ale co to znamená, že jdeš na monitory? To ti budou měřit tep miminka a tak?
10. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
@daja.had ahojky jojo břuch roste jak z vody,kousek ujdu a jsem hotová :grinning: no dietka ale da se sem tam líznu něco sladkého na prstíček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to se nedá :slight_smile: Jinak už sem ostříhaná jo to je uleva a malá taky a má to konečně super nevlaje ji to všude :slight_smile: Dneska vidím na vodu asi někam pojedem :slight_smile:
@komincena ja peřinu nemuřu v takových vedrech ani vydět,ja umírám nedá se to a to sem otevírala kolem čtvrté ráno okno a nepomohlo to akorád mně s postele ráno vyhnala vosa :grinning: :grinning: :grinning:
@komincena ja tě chci normalně domu ja jsem teplokrevná a furt se koupu v potu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@eliska_v jo tak stěma nohama je to síla ja umírám :frowning2: a to počasí k tomu přispívá a to s tou koulí no to si připadám že sem taky a asi nej nepřipadám ale sem :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
Já byla včera v poradně a tam byla mamina, která měla termín v úterý a nějak nevypadala, že by se měla "rozsypat". V pátek tam jde prý znovu a potom už jí asi budou posílat do nemocnice.
10. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
kov:jo jo říkal mi že by mohl mít tak 3,5kg ale uvidí se jak bude dál přibírat je to náš šikulka
lendaw:to jsou ozvy mimča KTG se to jmenuje
10. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
@antana123 tak to gratuluji :wink: pěkný macík už to je :slight_smile: to já ještě nevím ani kolik váží ani kolik mněří :frowning2: ted sem byla na poradně nedělal mi ultrazvuk a další mám až 8.7 takže snad tam se to dozvím.Ty máš pordnu 1.7 a já mám 3.7 narozeniny :wink: koukala si už do meho albíka :slight_smile:)))) ty máš teda už pupíček :slight_smile: :wink:
10. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
holky snažila jsem se reagovat zpětně, ale nejde to :frowning2: mám provizorně mini notebook v posteli a pořád se mi seká :frowning2:

saf: kojo polštář jsem chtěla taky, u nás mám vyhlidnutý z krrámu, ale holt se tam ted nedostanu :frowning2: ty ho máš z netu?

ant: jůůůůůůůůůůůůůůůůů, vy jste velcí :slight_smile: gratuluju :slight_smile:já se modlím taky, aby byl velký dost, když mám komplikace :frowning2: měřit nás budou za 2 týdny, to mám velký UTZ a poradnu kvůli komplikacím mám den předtím, takže ted po 14dnech.

10. čer 2010 v 11:41  • Odpověz
jdu postavyt rajskou polívku :slight_smile:
10. čer 2010 v 11:41  • Odpověz
luci:dívala pěkný pupík :wink:
rennu:neboj vše bude ok hlavně sebe a malého nestresuj mě se ted taky vše zlapšilo jsem víc odpočívala tak mě chválil jen ten můj tlak je děs měla jsem 150/90 říkal že jak se trošku zvýší tak do špitálu budu muset ležet :frowning2:
10. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
ant: dík za vysvětlení, hned jsem si našla na webu co to KTG je a auž jsem v obraze :slight_smile: K tomu tlaku, já mám celé těhu 130/80 (včera teda úplně přesně 127/79) a nikdo mi ještě nic neřekl. Tak nevím, jestli je to moc, nebo ne. Před těhu jsem měla 120/70.
10. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
jinak prcek se před chvílí probrall....se mi vlnilo břicho....aspon vím že je ok :slight_smile: Snad ležení zabere...jsem tam hodila prát pračku, tak jsem porušila chvíli ležení, ale snad to neva....

hup: moooc díky za seznam, je super....:slight_smile:

luci: mnam, rajská :slight_smile: mně mamka včera donesla bramboračku, když nesmím ani k plotně...a včera volala manželova mamka a dnes jeho babi, zda mi mají uvařit a přijít poklidit....:slight_smile: zlatíčka
10. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
ahojte...
Vcera me v praci seklo v krku a nemuzu se moc hybat...Mam byt v klidu a vzit si paralen...No asi spis pockam na manzilka jak dovali z prace a pekne me promasiruje. Je mi z toho na nic, vecer jsem nemohla vubec zaspat nebot na brichu to nejde a jinak to zase bolelo. Na houby vsechno bud mam paleni zahy nebo me kazdou noc chytaji krece do noh a ted ten krk. Uz abych byla v cesku a pekne si odpocinula.Jinak maly je zlaty porad se tam vrti a kopka..Je to zlate miminko.
10. čer 2010 v 11:50  •  3 děti  • Odpověz
lendaw:to máš krásný tlak kéž bych ho měla i já :wink:
rennu:jen si pěkně užívej ležení malý za to určo stojí holky já se potím že děs nic se mi nechce jsem říkala že by mohlo ted klidně napadnout 2metry sněhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já bych skočila hned do první hromady
10. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
ant: mně tlak s každou návštěvou leze taky nahoru, ted jsem měla 135/80...ale mám to i stresíkem o víkendu u našich jsem měla kolem 110/65 :slight_smile: jinak se snažím nestresovat, ale obava je...no snad mi to lemření taky zabere...abych mohla pak aspon po troškách dělat a chystat na mimíska :slight_smile:

lenda: to je normoš tlak ještě, přes 140 už by byl vyšší...já teda začínala na tlaku asi 100/60 :grinning:
10. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
radka:ahojky jo masáž taky bych si dala říct kdy jedete do čech??
10. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
ant: teda vy už jste veliký, super
rennu: jen lež, vydrž to, ale ta chvilka určitě nevadí
luci: tak rajskou bych si taky dala, ale jí neumím
len: Já mívám tlak jak kdy, spíš nižší, ale teď v úterý jsem měla jako ty 130/80 a paní doktorka si libovala, jaký je to krásný tlak, takže neboj.

tady u nás je dneska nějaký opar, takže ani není moc vedro. Odcházím na zahradu vyrábět zásoby sena, protože až se zima zeptá.....
10. čer 2010 v 11:53  • Odpověz
Ant: gratuluju! vidíš, už to není žádný prcek :wink: Ten tlak máš asi z tepla, ne? To hned takhle hrozí nemocnicí???

Tak jsem vymyslela oběd...teda já vařím až na čtvrtou...tak proto zatím jen vymyslela :wink: Bramborový knedlíky, špenát a pečený vepřový...už se těším! Musela jsem si dát melouna, abych chvíli zahnala hlad :slight_smile: A peču buchtu...
10. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
@antana123: no jo vlastně, tys byla na tom utz, na který mne včera objednali na 7. 7. :slight_smile:. To myslím, že konečně řeknou rozměry i váhu nám. Vlastně kvůli tomu to mj. dělají ne? Aby znali rozměry, váhu a polohu mimča ... :slight_smile:

@rennu: no, když si dala prát prádlo, tak to snad neva, ale hlavně ho pak netahej mokré. Vím, že je to těžké odpočívat v tomhle vedru a když jste doma v krabicích. Ale pozvi mamku a babi a budeš mít i společnost i trochu nachystáno a poklizeno :slight_smile:.
Ať ti donesou i nějakého melouna nebo zmrzku, ať máš taky nějakou radost .-)
10. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
daja:no já ho mám vysoký od začátku a dneska mi nějak moc vyletěl prý je to pro mimčo nebezpečné tak hrozí :frowning2:
10. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
kov:jo jo to je poslední velký utz to ti budou dělat :wink: my jsme zatím hlavičkou dolů tak uvidíme jak to pujde dál
10. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.