• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
U nás to dneska vypadá na bouřku. Od rána je úplně bílá obloha, sluníčko vidět není, je dusno, mouchy lítají nízko. Chtěla jsem péct jahodovou bublaninu, sklidila jsem na zahradě mísu jahod, ale než jsem lehkou chůzí ušla těch 50m do baráku, tak jsem je všechny snědla :sweat_smile: Tak příště :slight_smile:
Dneska k večeři budu kuchtit ondráše - do včerejška jsem nevěděla co to je, ale holky na jiným fóru mi poslaly recept a zní to zajímavě. Akorát jsem byla za exota, že jsem o tom nikdy neslyšela. Prý česká klasika.... :sweat_smile: :grinning:
10. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
lendaw:myslíš řízek v bramoráku???to miluju
10. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
@daja.had: ty bláho v takovém vedru takhle vyvařuješ a pečeš? Mně zrovna odjel manža do práce, takže my s Žandou obědváme zbytek zmrzliny (Míša ve vaničce) :grinning:
10. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
mnam ted se cpu domácíma jahodama jsou super a odpoledne jdeme s tchánama na rodinný oběd :sweat_smile:
10. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
@lendaw: tak se přidávám mezi exoty, o ondráších jsem taky nikdy neslyšela. Písni recept, pls. Buď sem anebo IP, prosím.
10. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz
@lendaw těch 39 cm bude asi celá míra. 50cm nemá spousta dětí ani při narození :wink: od 20tt se prckové měří celý, alespoň si to tak myslím....

Jinak u nás je hrozný teplo, ale už máme napuštěnej bazén tak se tam chodíme s Dominičkem koupat a je to o moc lepší.
Na 3D/4D ultrazvuk jedeme v pondělí, a měli by tam dělat ještě celkovou prohlídku, měření vážení tak jsem na to zvědavá. Jede s náma i moje mamča aby viděla pokrok techniky :grinning:
Malej mi dneska v bříšku skáče jak na trampolíně, tak doufám že to neni předzvěst něčeho špatnýho :confused:
Jinak postýlky a pupíky máte moc krásný. Já čekám až nám příjdou peníze z úvěru a konečně začneme prát a chystat věci na prďouse :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz
u nás se Ondráš říká řízku v bramboráku taky chci recept at to zkusím co to je
10. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
loty: ležím :slight_smile:

daja: mnam, špenát, buchta...to mi děláte naschvál ne :grinning: dřív jsem s jídlem provokovala já, ted se mi to vrací ...:grinning:

kov: odpo přijde mamka, tuším zas s něčím na zub a prádlo pověsí...jinak věci si chci pak porovnat sama, až bude mít můj po zkoušce, tak si sedne ke mně a budem přebírat spolu, teda já z posstele a budu ho dirigovat, co a kam uložit :grinning: a tou dobou budu po kontrole, tak to třeba bude lepší a dostanu povolení sem tam něco udělat :slight_smile: ted mám poveleno pidi venčení...jinak to nejde, ale pejsek je vnímavý a včera byl ráno s mojím a pak až kolem 16.h taky s ním....:slight_smile:
Já chcu taky domácí jahody .... :frowning2: Tady provokujete :slight_smile:

Holky, tu je jak v prádelně, takový ten těžký mokrý vzduch, ... no, snad bude pršet.
Ant: jj, přesně to

Kov: je to normálně řízek v bramboráku. Uděláš těsto na bramborák, rozpálíš olej, na to dáš normálně těsto jako na bramborák, ale asi tak o velikosti řízku, který tam pak budeš dávat a na ten řízek potom dáš ještě jednu slabou vrstvu. A pečeš na mírném plamenu do křupava. Prý se to dělá i z kuřecího masa a někdo na maso ještě pokládá sýr. Takže manžovi udělám kuřecí se sýrem a sobě sojo se sýrem. Už se mi sbíhají sliny.
10. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
@gazel: jejda bazén. Holky vy tu dneska všechny provokujete :angry: :grinning:
10. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
@lendaw: jo aha, to jsem nevěděla, že se tomu tak říká. Každopádně dobrej nápad - udělala bych to podobně jako ty - manžovy vepřovej (bez sýra) a sobě sojo se sýrem :slight_smile: Mňam.
10. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
ant: mnam, domácí jahody...taky už jsem jich pár měla, jen se těším ještě na třešně :slight_smile:

gazel: jéé, bazén, to bych si dala líbit...no na balkon ho nedám, chodím aspon do sprchy :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz
jo se sýrem a ještě polívám jen zjemna kečupem je to mnamka a strašně syté :grinning:
kov:tak ti ty jahody pošlu :grinning:
Tak polívka už bude :slight_smile:
Gazel: mě to taky přišlo nějak hodně - těch 39cm - na to aby to bylo bez nožiček :sweat_smile: Ale zas si nedokážu představit jak to měří, když je tam mimi celé zkroucené do klubíčka. Ale asi na to mají své metody :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz
Rennu: na třešně už se taky těším :grinning: Sousedům dozrávají asi tak o 2 týdny dřív jak nám, takže budeme mít zase třešňovou smršť :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ant: holky psaly, že to většinou jí se zelím, ale myslím, že ono to samo o sobě bude stačit. Možná k tomu jen nakrájím zeleninu, aby se to nějak vyvážilo :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz
@rennu: no tak super se o tebe starají, to je dobře. Určitě ta kontrola bude dobrá a bude tam zlepšení. Teď si odpočívej s nožkama nahoře a představuj si, že jsi královna, okolo které všichni poskakují :grinning:

@gazel: neboj, malej skáče radostí a ne že by to znamenalo něco špatného.
10. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz
:sweat_smile: lenda: a už aspon červenají???? to víš, nemám přehled
10. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz
lendaw:no uvidíš jsem měla problém sníst jeden né na tož tak ještě zelí nebo tak ale je to mnamka mám to moc ráda :dizzy_face:
10. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz
holky jdu za mojím chvilku ven na terasu zatím pa
10. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
kov: poskakuje pes :grinning: můj je nervní, jak má před zkouškou a dřív nemusel nic, já došla na nákup, uvařila, napekla, nádobí umyla....ale to zvládne, je šikulka :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz
ant: užij si to venku a moc se neupeč :wink:
10. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz
@antana123 letime 27.06 uz aby to bylo....Noc v Praze, pamatky a pak jupi na Moravu sice vlakem je to 4 a pul hodiny ale jsem si uz zabukovali misto tak snad to nebude tak hrozne. Mamka chtli pro nas dojet,ale hnat je 4 hodiny do prahy a pak dalsi 4 zpet to at radsi mamca navari neco a my uz se nejak dopravime.
@lendaw me uplne honi mlsna...Takove vyvarovani v takovem horku se vam chce. My tu ted sice mame zimu pro zmenu, ale jen at je doma v cesku krasne at nam dozraji jahudky a vsechno to ovoce na zahrade... Me se ani nic varit nechce.Jak me ze vseho pali zaha...Jen mleko piju a jim musli...to jedine me to ukldni.
10. čer 2010 ve 12:16  •  3 děti  • Odpověz
@antana123: pošli pošli !!! :grinning:

@lendaw: třešně chcu taky !!! :grinning:
10. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz
@rennu já mívám tlak na každé poradně 135 na 80 no a nemnění se možná jednou se trošku snížil ale to je všechno :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz
Holky ja jdu ted papat a pak jdu z malou asi k vodě tak papa kdyžtak večer :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz
Rennu: sousedovic třešně už se začínají červenat. Ještě týden takovýchhle veder a budou :wink: :slight_smile:

Radka: to já budu vyvařovat až večír, přes den nevařím. A v baráku máme příjemných 22°C, máme hodně tlusté zdi, je to starý dům, takže to hezky izoluje :wink:

Já pádím na ten 4D utz :wink:
10. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz
@lendaw neni jak tobe...Nas domek je v pohode. Obyvak a jidelna je prijemna v lete, ale jinak v zime je tu takova zima ze mam strach aby male nebylo porad nemocne. To jsou ty krasne domy v anglii.Maji strasne moc maly vetracich direk ve zdi aby sem proudil vzduch a okna jsou sice plastove ale jak papir...Kdyz zapnes topeni tak je tu do 10 minut jak v saune a kdyz ho zase vypnes do 20 minut mas zase zimu. Takze na houby.
Holky nevite jestli se v tehotenstvi muze pouzivat alpa??Aby me muj mohl pekne promasirovat???Tady jsou vsechny ty mentolove masticky nevhodne v tehotenstvi ale nasla jsem starou dobrou alpu tak premyslim jestli ta je v pohode?? :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.