• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lenda: dík za info :slight_smile: a užij si UTZ :wink:
10. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
lendaw:užij si utz
holky venku je hrozně sem musela zalézt do vnitř
10. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
Mam dalsi otazecku..... Ja moc Prahu nepoznam teda vubec. Jezdi metro uz od letiste???My se potrebujeme dostat do Marriottu ten je V celnici 8...
10. čer 2010 ve 12:45  •  3 děti  • Odpověz
@eliska_v ke komu tu chodiš? ja k voráčkovi, jinde měli plno a tentok ma dobré refence
10. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
Teda holky, já vám dám domácí jahody a třešně, tady jahody, teprve kvetou, takže si ještě pěknou chvilku počkám :angry: Teda pokud budu čekat na ty domácí...ale už mě druhý den honí mlsná na meloun, tak nevím, jak dlouho to ještě vydržím...
10. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
dis:mnamka meloun bych si taky dala :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
dis: jéé, meloun chlazený z lednice by bodnul :slight_smile:

ant: se ti nedivím, já budu mít za chvíli saunu v ložnici, máme ji na západ :unamused:
10. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
@radkayeboah: jé, tak to přiletíte už za chvíli :slight_smile:. Jj, to budou akorát ty jahůdky a třešně, dobře jste si to načasovali. :slight_smile:. Jo, máš pravdu, než aby pro vás jezdili, tak ať nachystají pořádně spusta českých výborných jídel :grinning: A když máte zabukovaná místa, tak to zvládnete :slight_smile:
Taky mne minulý týden pořád pálila žáha - prakticky po všem.

Já teď vařím bramboračku, už se na ni třesu týden, tak jsem se do toho pustila, ať máme taky něco pořádného k snědku. Jen jsem umyla pár kousků nádobí a očistila a nakrájela trochu zeleniny a jsem zpocená, ... no fuj.
10. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
holky mizim jdeme na oběd pa :wink:
10. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
@lendaw: užij si utz :slight_smile:

@radkayeboah: vím, že metro nějak prodlužovali, takže už je někde blízko letiště, ale vyloženě tam asi ne. A taky vím, že jezdí autobusy rovnou na hlavní nádraží.
10. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
@antana123: tak dobrou chuť :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz
Holky, já mám taky strašný hlad! Dnes do toho našeho oběda nepřežiju :slight_smile: Už se musím zase cpát aspoň toustovým chlebem se sýrem a k tomu zeleninku... Za chvíli dorazí kámoška, tak jsem nachystala i pro ní..Těšila jsem se, jak se usadíme v pergole, ale nevím nevím, v tomhle hicu - abysme to vůbec zmákly :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz
@kovalda my jsme meli letet az na Vanoce a cerven mel byt pro Afriku,ale ted s mimuskem pojedeme jen do Ceska a mozna az pristi rok do Afriky. Ale i tak lepsi. Doma je doma a mas pravdu to bude jahod a malin a vseho. Nasi planuji velkou grilovacku, budu mit narozky a ze doletime oba konecne spolu. Krome te zahy a tech kreci v noze je vsechno v pohode i kdyz se citim obcas zle kdyz to vypukne, ale kdyz se male rozhybe tak je mi vsechno jedno. Hlavne ze je male stastne. Diky taky za tu Prahu. Nejak to budeme muset zvladnout. V Londyne jsem to taky zvladla tak Praha by mela byt v pohode.
Vsechny tady tak varite ze mi zacina krucet v brisku...Co bych si tak dala. Asi si uvarim spenat. To bude rychlovka.
10. čer 2010 ve 13:43  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsem zpátky ze zahrady, moc dobrý nápad to nebyl tam jít - jak tu včera a předevčírem lilo, tak je tam jak v prádelně. Jak mluvíte o třešních - tady už jsou tak, že se z nich už dá vybrat. Měla jsem docela chuť, ale já se do všeho ovoce dívám, jestli tam není červ a byl tam, zmetek, tak jsem si tu chuť zase nechala zajít.
@radkayeboah S tou alpou - když jí nebudeš užívat vnitřně :slight_smile: , tak bych řekla, že se vůbec nic nestane.
10. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
@radkayeboah Jo a jestli kdy prodlouží metro na letiště, tak to já budu dávno v důchodu. Jezdí z letiště autobus MHD na Dejvickou, staví těsně u metra. Číslo si nepamatuju. Odtamtud na stanici Náměstí Republiky, východ Masarykovo nádraží a jste tam.
10. čer 2010 v 15:11  • Odpověz
ahoj holky, tak se také konečně snad přidám k Vašim diskuzím září 2010. Tenhle týden jsem byla totiž u doktora mám nařízenej klid kvůli tvrdnutí břicha a měknutí čípku :frowning2: ale tak v tomhle počasí mi to až tak nevadí, stejně je tam na mě až moc horko...ale jen ležet je taky otrava...ale aspoň budu v poklidu pomalu připravovat výbavičku a kochat se těma prťavejma věcičkama :slight_smile: přeji hezké těhulkování
10. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
ahoj, tak já jsem právě zdlabala vychlazenýho melouna, ale jsem v práci je tu 27 stupnů! Měla jsem dneska plány, že půjdu civičit, ale už si to nemyslím :slight_smile: Asi z práce rovnou domů a poloha ležmo - nějak mě to vyčerpává.
10. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
Tak jsem zpátky. To naše mímo je pěkná herečka - furt si schovávala obličej ručičkou, ale na chvilku jí přece jen sundala, zívla na nás a zase se schovala. Pak se nám chvíli smála a bylo to. Strávili jsme tam 45 minut, pot mi tekl snad i z uší, ale stálo to za to. Bětule má 968g, délku nevím, jen že odpovídá 27.týdnu, a to jak podle hlavičku (obvodu i šířky) tak podle stehenní kosti.
10. čer 2010 v 15:51  • Odpověz
@lendaw to je super, že je utz ok. Já jdu za 3 týdny necelýa děsně se těšim :slight_smile:
10. čer 2010 v 16:13  • Odpověz
Hanncza: jdeš taky na 4D? My jsme byli už podruhé, potřetí už nepůjdeme :grinning:
10. čer 2010 v 16:18  • Odpověz
@antana123 také gratuluji
10. čer 2010 v 16:43  • Odpověz
tak z velke nudy jsem upekla babovku, vsechny jste zvane. ..@lotyna Diky za rady...s tou alpou budu opatrna. Tady je vsechno zakazovane ze to neni dobre kdyz se to dostane do krevniho obehu tedy i k malemu. No cekam na mamku az dojedou z vyletu ze bych se ji zeptala ona by to mela vedet. Nerada bych aby se male kvuli tomu treba jen hlavicka tocila :confused: ...A ta Praha no snad to pujde. Jsem se dival na taxi a ze za 890 kc to se mi zda trochu moc za jednu cestu. ..No ale sak pak pusu se zeptatm.
@lendaw ja jsem taky o tom 4d scanu premyslela jen to tu stoji £150..A kdyz si pomyslim ze za to mam skoro kocarek {ten co se mi libi je za £230 i s autosedackou a nebo kolik krasnych vecicek si za to pro Zakouse poridit. Tak jsme to zavrhli, kamaradka tam byla rikala ze to bylo super a stalo to za to jen toho moc nevidela, ze se mala otocila zadkem a bylo...No mozna ze kdyby to bylo v cesku levnejsi tak bych si zasla..
10. čer 2010 v 17:00  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky všechny vás tu zdravím.Chtěla bych se vás na něco zeptat.Jsem v 26tt malou cítím od 20tt ale už od včerejška nic,jen dneska jsem jí malinko cítila jinak nic.Nevím jestli je to normální jsem poprvé těhotná a malá až do teď kopala pravidelně.Nevíte holky co stím? :frowning2:
10. čer 2010 v 17:14  • Odpověz
hanncca: ahojky :slight_smile:

prvotehulka: já našeho prdolku taky někdy cítím víc a jindy skoro vůbec :sweat_smile: ...ale každé mimi je jiné, kdyby se ti to nezdálo, jdi k mudr. A tuším, že se uvádí, že během 12hodin má být min. 10pohybů..ale u mě to tak taky není vždycky,....
10. čer 2010 v 17:18  • Odpověz
Právě že už i včera to tich 10 pohybů určitě nebylo tak uvidím ale nejspíš zajedu zítra k lékaři :frowning2: ale děkuji za radu.
10. čer 2010 v 17:21  • Odpověz
Radka: 150 liber je fakt pálka. My jsme platili poprvé 1000 a teď 800Kč. Ale je pravda, že první pokus jsme museli taky zopakovat (a zadarmo), protože malá se taky blbě natočila a nešla vzbudit. Možná bys to v Česku ještě stihla, dělají ho většinou do 30tt. S tím letištěm - 890 je opravdu hodně přehnaná cena za cestu z letiště na nádraží. Být vámi, jedu normálně městskou dopravou, z letiště jezdí na Dejvickou, ale to už tu někdo psal. A vyjde vás to na asi na 50Kč - nevím přesně kolik je teď jízdně v Praze, už jsem tam pár let MHD nejela :sweat_smile:

Prvotehulka: pohyby nemusí být cítit denně - hodně pohybů ani necítíme, protože nejsou tak výrazné. Někdo tu kdysi psal, že by mělo být cítit tak nějak 10 žďuchanečků denně. Někdy jsou ti naši prckové prostě aktivnější a někdy pasivnější. Nejjistější by samozřejmě bylo zajít k Dr. na UTZ, ale záleží na tvém Dr. ale pokud se malá ozývá alespoň trochu, tak bych z toho vystrašená nebyla. |třeba je jen unavená z veder :wink:
10. čer 2010 v 17:24  • Odpověz
Jééé, tak Rennu mě předběhla :grinning:
prvotehulka: jojo, lepší jít zbytečně než pozdě....ale já o víkendu oba dny taky necítila těch 10....neboj, vše bude fajn a v pořádku, holčička je třeba utahaná z vedra a nebo natočená tak, že žduchá dovnitř :wink:
Děkuju moc holky za odpovědi, hned je mi líp.Přítel mi to taky říkal že je asi chuděrka utahá z toho horka tak snad to nic není.Jsem hroznej plašan a pak z toho děsím i přítele :frowning2: ale děkuju vám... :slight_smile:
10. čer 2010 v 17:29  • Odpověz
prvotehulka: každá máme obavy, těch už se nezbavíme.....:wink: hlavně se nestresuj (i když já jsem to samé)
10. čer 2010 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.