• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Díky moc..... :slight_smile: tak já pádim zase pracovat.Děkuju :slight_smile:
10. čer 2010 v 17:32  • Odpověz
@lendaw tak to neni zas takova hruza... To by se dalo. Musim poverit mamcu at se mi popta jestli se dela 3d nebo 4d scan ve zline. Abych to nemela tak daleko. Bylo by super videt jestli miminko bude mit nosanek po tatinkovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 v 17:45  •  3 děti  • Odpověz
Radka: já myslím, že tady někdo ze Zlína je, jen si nepamatuju kdo :sweat_smile:
10. čer 2010 v 18:03  • Odpověz
hanca:ahojky
prvotehulka:pravidelné pohyby jsou až od 28tt prý :wink:
radka:já jsem Zlín :slight_smile:
10. čer 2010 v 18:03  • Odpověz
Radka: no vidíš, Antana je ze Zlína :wink:

Ant: ty jsi taky byla na 4D, ne?
10. čer 2010 v 18:10  • Odpověz
lendaw:já byla na 3D :slight_smile:
10. čer 2010 v 18:12  • Odpověz
@antana123 no super ja jsem z Uherskeho Brodu. Jak se ti to libilo?? ja bych i chtela i ne.. Aj si rikam aspon nejake prekvapeni kdyz uz vim ze to bude ten klucina. Kolik jsi za to platila??
10. čer 2010 v 18:16  •  3 děti  • Odpověz
@lendaw ne ne 4D, jen 3D...ale stejně se těšim. Ten 4D je drahý
10. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
ty horka mi dávaj zabrat, co Vy? Navíc musim ležet, takže ani žádný koupání někde u vody... :frowning2: :frowning2: a holky, máte druhý termín...mně se rozcházej o 3 týdny, co Vám? Ale prý si z toho nemám dělat hlavu, stejně je to jen orientační, mimi vyleze, až se mu bude chtít :slight_smile:
10. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
Hanncza: mě taky vypočítali druhý termín - podle prvních pohybů a ten mám o 3 týdny dřív. Ale prý je směrodatný ten co se vypočítává ve 13tt na utz.
10. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
@lendaw : tak paráda, že jste si to užili :slight_smile:
@antana123 : no super, to je Šimonka už pěkněj kousek :grinning:
@prvotehulka : koukám, že stresujem všechny stejně, neboj to bude o.k přesně jak píšou holky, kdyby se ti něco nezdálo, tak mudr. to jistí
@hanncca : ahojda, no taky mi to vedro dává, původně jsme chtěli jet k vodě, já bych se teda nekoupala jen smočila nohy, ale v tomhle do auta bez klimy teda nee. Já mám termín jen jeden, tak netuším
Já měla dneska prima den, nejdřív mě vytáhli pracovně do banky, tam jsem byla ale úplně k ničemu, ještě že mě tam hodil přítel autem. Pak jsem zašla do finesy, a málem mě omývali, když jsem tam za dvě kojo podprdy nechala 2000. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , si říkám, že budou kojit asi samy :grinning: , pak k obvoďačce, ta mi EKG ani nedělala, prý na co, a že a´t jdu za gynekologem se svojí srdeční záhadou, tak snad to ničemu vadit nebude, ani porodu, ani to není dědičný. Ještě jsem si koupila kojo polštářek a šli s přítelem na véču, ale v tomhle vedru není moc ani chuť . Ať už sprchne, tohle se fakt nedá
10. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
@lendaw jj, to asi jo, z toho se počítá i nástup na mateřskou atd...
@beru3nek to já bych do vody skočila snad hned vtomhle vedru, ale bazének by byl nejlepší, bohužel zatím není...snad někdy bude...
10. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
@hanncca : do bazénu bych šla taky, ale rybníků se kvůli kvasinkám bojím, na ně docela trpím, tak se zeptám asi dr. Já teď teda nejradši doma ve stínu :grinning:
10. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj holky...jsem zde poprvé a nevím jak to tu chodí,ale snad se rychle zaběhnu... :slight_smile:
10. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz
@beru3nek jj, nějaké infekce a kvasinky to je na prd.....ale stejně nikam nemůžu. Ale bazén by bodnul, tak bych mohla celý den bez hnutí klidně ležet :grinning:
10. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
@tetraska ahojky, taky jsem skoro nová, ale určo se zaběhneš brzo.. :slight_smile:
10. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
@tetraska ahojky vítam tě :slight_smile: koukám že máš krásné dvojčátka :wink: zvládáš to ?Neboj zaběhneš se rychle :wink:
10. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
@hanncca ahojky tebe taky vítám ještě jsem tě tady neviděla :wink: a nemněla šanci přivítat :slight_smile:
10. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
@lucinecka222 děkuji za přivítání :slight_smile:
10. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz
@hanncca nemáš zač :wink: dnes akorád moc nepokecám už se chystám jít do hajan :slight_smile: zítra jdem na koupák a tak musím nabrat sílu :slight_smile:)))
10. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
dnes se loučím jdu hajat papa zítra vás dočtu a pokecáme :wink:
10. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
@tetraska mas krasne kluky a dalsiho na ceste to je snad sen...A mame stejny termin porodu. Tak preju hodne stesti
10. čer 2010 ve 22:23  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
vitam nove prichozi :wink:
rennu...ten polstar jsem kupovala na netu....ale je to vazne mrcha velka :grinning: To kdybych vedela...tak koupim neco mensiho...ale spi se s tim luxusne :wink:
beru...tak co? Nakoupeno?
A uz nevim co jsem chtela, protoze jsem vas docitala pred vecou a ted uz manza nese zmrzlinku a mam v hlave jen tu dobrotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobrou vsem...a zitra uz konecne paaaatek :grinning:
10. čer 2010 ve 22:48  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
včera už moc nefungoval net a taky jsem v tom vedru ani tolik nefungovala já, tak už jsem se sem nedostala. Holky, přišla jsem na to, že asi změním denní režim - budu vstávat takhle jako dneska - v půl páté - venku je světla hafo, ptáci řvou jako o závod a je krásných příjemných 18 stupňů. Tak jsem vyvenčila psa a otevřela skoro všechny okna a větrám, dokud to jde. No a až bude vedro, tak to tu utemujeme a půjdu spát :slight_smile: No a pak začnu fungovat až v 7 večer, kdy už se zas začíná ochlazovat :slight_smile:

Jdu se kouknout, co jste tu včera probíraly :slight_smile:
11. čer 2010 v 05:36  • Odpověz
@hanncca: ahoj, vítej u nás :slight_smile:

@lendaw: jé, tak i ty máš v bříšku herečku :slight_smile: Jé, takže má už skoro kilečko :grinning:, to je úžasný :slight_smile: Tak aspoň můžu usuzovat, že ta naše kočička má taky tak nějak :slight_smile: To je paráda, to jste si to krásně užili, co? :grinning:

@radkayeboah: prej z nudy upekla bábovku, tak to se k nám nastěhuj :grinning: Jj, taxi z letiště je šílená pálka. Ale těch autobusů by mělo jezdit asi dost, teda snad.
Jo, v ČR ten 3D utz není tak drahej, tak možná s manžou malého uvidíte :slight_smile:, jé, to budete mít každý den jak Vánoce :grinning:

11. čer 2010 v 05:43  • Odpověz
@hanncca: mně žádný druhý termín nedávali, protože i dle utz je termín asi jen o 2 dny rozdílný, než podle MS. Nic si z toho nedělej, že nikam nemůžeš, stejně v tom vedru se skoro nedá ven jít. Já tam jdu občas pověsit prádlo a jen z toho jsem vyřízená a utíkám hned zpátky do domu :slight_smile:

@tetraska: ahoj, neboj, zaběhneš se hned :grinning:
Pane jo, ty máš dvojčátka :slight_smile: Jsou krásní :grinning:
11. čer 2010 v 05:55  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
to vedro je strašné jsem vyřízená včera sem padla za vlast v osum večer
11. čer 2010 v 07:18  • Odpověz
radka:já byla na 3D v Uherském hradišti a byla sem maximálně spokojená stálo to 500kř a bylo to nejlevnější široko daleko takže doporučuju :wink:
11. čer 2010 v 07:19  • Odpověz
tetraska:ahojkyx neboj zaběhneš se :wink:
11. čer 2010 v 07:21  • Odpověz
Dobré ráno, dnes to bude venku nářez, co?
Kov: máš to dobře vymyšlený, taky budu muset vyrazit ven, dokud se to dá :wink:
Zdravím nově příchozí těhulky!
Tetraska: to jsi asi první s dvojčátkama....se docela divím, že teď nikdo nás dvojčata nečeká :confused: ..........takových ženských tady a nic.. :slight_smile:
Přeju krásný den :slight_smile: Já vyrážím se psem ven a pak do obchodu na velikááááánský nákupy - nebo spíše objednání všech surovin na příští týden :wink: Včera jsme byli na ochutnávce vín - přítel po cestě tam tvrdil, že si třeba ani nic nevyberem, že koupíme něco levnýho v Makru....a na cestě zpátky, v příjemným opojení si už liboval jak to bylo dobrý - a samozřejmě nakonec berem všechny vína od nich :grinning: :slight_smile:
11. čer 2010 v 08:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.