• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahojky a dobré ránko :slight_smile: dneska se pokouším dovolat na 3d ultrazvuk snad mně ještě vezmou a najde se volné místečko :slight_smile: nevím do kterého týdne to dělají tady :unamused:
@antana123 ja bych mněla taky to 3d v ostravě tam je taky za 500 kč 10 minutové video :slight_smile: se těším snad to vyjde :slight_smile: My tady máme dneska taky hic má tu být až 36 stupnu,kolem jedenácté až 12 jdeme na koupák a dorazíme domu až večer,dneska bych to doma nevidržela,chodím ještě na dvě jiné diskuze a tak než všechno oblítám tak je to síla :frowning2:radím se ohledně te dietiu na cukrovku,zjistila jsem že to nemám na hraně protože hrana je 7,8 a já mám 7,97 takže nevím co to ta sestra mlela :frowning2: ani na dia poradnu mně neposlala prostě nic a ja ted s tím musím bojovat sama a jsem stoho uplně blb :frowning2: :frowning2:
11. čer 2010 v 08:22  • Odpověz
Ant: to jste měli 3D fakt nějak levný! :fearful: Já jsem nad tím ani neuvažovala, při našich současných výdajích mi to nepřišlo důležitý...ale mít takovouhle možnost - tak bych do toho taky šla :wink:
11. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
Jinak malí má ted klidné obdobý už třetí den jen sem tam kopka ale slabounce a nebo parkrát pořádně a dobré asi je bobek taky zničený s toho počasí už pátý den pařáky no je to síla :unamused: ja se budu dneska slunit na slunku a pařit se v černých plavkách jiné nemám a navíc plavky které jsem nosila u malé jak sem byla těhotná tak ty si nemužu vzít proptože mi zních lezou ty moje lajdáky :grinning: naštěstí ještě vlezu do plavek co jsem nosila normálně je to pružný materiál ale co budu nosit pak no to teda nevím ještě že to je pružný materiál a dneska to snad v nich dám ve vodě se toi natáhne určitě,ještě musím zajít za mamou a poprosit ji zda mi pujčí na ty tabletky abych nedostala zánět no :frowning2:nebo už ste se někdo koupal bez toho že byste použily nějakou ochranu?
11. čer 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahojky,
další tropy....

hanncca: proč máš nařízeno ležet??
11. čer 2010 v 08:49  • Odpověz
@rennu ahojky :slight_smile: tropy jak cip ja už sem spocená jak cip a to sedím doma kolem jedenácté až dvanácté jdem na koupák :slight_smile:
11. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
luci: koupák závidím, já už jednou prolítla sprchou, puštěný větrák a ležím :frowning2:
11. čer 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:

vítám nově příchozí :slight_smile:

my včera zase výletnili, odpo jsem pak u našich napustila bazínek a už se tam Tomáš rochnil....koupaliště napouští až od pondělka :unamused: škoda, hned včera bych tam jela a vyrochnila se :grinning: takhle mi musela stačit hadice u našich :grinning: :grinning: :grinning:
těhu plavky si nemůžu vynachválit, už jsem se krásně opálila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda doufám, že takhle skvěle budu zvládat i zbytek léta do porodu :sweat_smile:

luci, já si zatím nic na koupání kupovat nebudu :slight_smile: já teda chodila už do kryťáku a v pohodě :slight_smile:

tak peru první várku a ještě mě čekají dvě :grinning:
11. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile:

Tetraska: vítej :wink: |Teda, ženská,koukám jak jsi mlaďounká a už jsi stihla krásný dvojčátka a další klubíčko je na cestě. Taky bysme chtěli 3 dítka, ale nevím jestli to stihneme :sweat_smile:

11. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
@rennu mně sprcha ani větrák nepomužou hned se zase spotím fuj je to hnus blééééé :confused: zítra ma pršet tak bude určo líp už :unamused:
@ojo no uvidíme snad se mně zánět vyhne :wink: letím do sprchy je mi hnusně teplo bléé
11. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
Dobré ráno,
vítám všechny nově příchozí.
Já dobalím poslední propriety a odjíždíme, hurááá.
Jinak včera jsem zase předvedla úžasnou hormonovou scénku. V Hornbachu promítali nějakou reklamu na past na myši. Myška tam strčila hlavu a ono jí to tam přicvaklo. No co vám budu povídat, dvacetiminutový pláč - chudák myška. Marně mě přítel utěšoval, že byla jenom gumová.... Máte to někdo taky tak, nebo jsem blázen?
11. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
luci, uvidíš a podle toho pak koupíš :wink:

@tetraska teda koukám, že druhý budete mít pěkně brzo po dvojčátkách :slight_smile: to jste tak plánovali?? :sweat_smile:

mě dneska má přijít ten fusak, tak su zvědavá :grinning:
11. čer 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahoj všechny maminky. Mohly byste prosím podpořit hlasovaní 3. ročníku Základní školy Cítov a zaslat hlas v soutěži viz odkaz?Děkuji moc a přeji hezký slunečný den :wink: http://www.algida-twister.cz/twister-na-skolach/galerie/?kraj=&search=c%C3%ADtov
11. čer 2010 v 09:55  • Odpověz
hlásím že tady u nás jsou taky tropy no děs dneska jsem byla na odběrech hned ráno jsem ráda že to mám za sebou :grinning:
11. čer 2010 v 10:05  • Odpověz
daja:jo tady je to u nás levný no já to měla přes známou tak jsem neplatila nic ale jinak to stojí 500kč a máme 16minutové video :wink:
11. čer 2010 v 10:06  • Odpověz
Loty: mě přijde, že už brečím i u reklamy na vložky :dizzy_face:

U nás samozejmě taky tropy, ale hlásili, že od severozápadu (tudíž od nás :wink: ) má přijít ochlazení - tak jakmile to přijde, dám echo, abyste začaly sundavat prádlo ze šňůry :grinning:

11. čer 2010 v 10:07  • Odpověz
@ojo jj uvidíme :wink:
@antana123 na jaké odběry si to byla?
Holky už sem objednaná na 3d ultrazvuk :slight_smile: :slight_smile: jdu příští pátek :slight_smile: už se těším.To budu 27,3tt mněl to někdo z vás v tom samém týdnu a nebo i později?Doufám že malí pujde dobře vidět a hlavně doufám že bude správně otočený :slight_smile: na to mám ja smulu totiž :frowning2:
11. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
ahojda,
@kovalda : taky to tak mám, spinkám do půl 9, když to jde, a pak se snažím nevylézat, ale s pejskem to moc nejde, navíc dneska mám asi těhu cvíčo, tak tam vypustím duši, musím cinknout, jestli se to nezrušilo, doufám, že jo :grinning:
@tetraska : vítej, to byli drobečci když se narodili, na kolikátým tt? Taky mě překvapuje, že nás je tu tolik a dvojčátka nikde :grinning:
@lotyna :to jsi mě pobavila, ale je to tak, ty hormony s náma cloumaj
mě se nechce ani na to koupálo, při představě, že vyjdu ven to nee. Radši doma ve stínu, ani doma nic nedělám v tomhle hice, dneska tak seberu prádlo a obědvám asi nanuka :grinning:
11. čer 2010 v 10:26  • Odpověz
@antana123 koukám že tys mněla až ve 29 tak to bude v pohodě jen at je správně otočený prosímmmmmm :slight_smile:
11. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
Luci: já byla ve 26+3, ale u nás dělají 4D až do 31tt, tak předpokládám, že 3D to bude mít obdobné. A my jsme měli malou porfektně natočenou, obličejem ven z pupku, ale stejně si furt strkala před obličej ruku a schovávala se, takže jsme se tam mordovali 45 minut.
11. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
@lendaw jaký je rozdíl mezi 4d a 3d ultrazvukem? mně řekly že ho natáčí kdykoli nemají hranici ale čím později to je tím to je špatněji vydět :slight_smile:
11. čer 2010 v 10:40  • Odpověz
koukám že žádný je to jedno a to samé :slight_smile:))) jdu se z malou napapat a jdem k vodě :wink:
11. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
Luci: co jsem tak pochopila, tak 3D je jenom obraz bez pohybu a 4D je obraz s pohybem, ale možná se mýlím. Každopádně 3D je černobílý a 4D "barevný" (takový oranžovo-černý).
11. čer 2010 v 10:49  • Odpověz
@daja.had: no jo, velký den se blíží :slight_smile:. Tak zítra všechno pořiďte :slight_smile:

@lucinecka222: jj, malý bude určitě taky hotový z toho vedra. Žanetka se taky začne pořádně ozývat až večer kolem 22 hod. Jinak přes den spíš sem tam ťuknutí :slight_smile: Tě obdivuju, že jdete ven, já jdu jen párkrát přes den na pár minut - ať už pověsit prádlo nebo na krátkou procházku se psem a hned zas zpátky, nemůžu tam vydržet a to léto přímo miluju. :slight_smile:

@rennu: já mám všude zavřená okna, zatažené závěsy a rolety, aby sem vůbec nelezlo vedro a přes den tu mám max 26,5, což se dá přežít. Tak si vyvětrej jen ráno a pak to utemuj, třeba to pak nebude tak hrozný. :slight_smile:

@ojo: vůbec nechápu, jak můžete venku existovat.

@lotyna: jj, neboj, taky mnou hormony šijou ze strany na stranu a obrečím všechno. Reklamu s myškou jsem ještě neviděla, díky za varování :slight_smile:

@lendaw: jé, díky, až se začne ochlazovat, dej určitě vědít. Na prádlo kašlu, ale vyběhnu ven a budu čekat, až začne pršet a budu tančit dešťový tanec :grinning:
11. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
no ja jsem byla na 3d ultrazvuku jak sem byla na velkém ultrazvuku a ten byl oranžový,no to je jedno :slight_smile: ono ten 4d se jakoby posouvá ale 3d se prostě natáčí přímo pohyb mimča no uvidíme nechám se překvapit :slight_smile: http://www.gynprenatal.cz/?thm=a&cat=5&art=1257
11. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
@kovalda no včera jsem šla až v pět hodin kdy už byl za barákem stín jinak chvilku dopoledne před barakem tam byl stín no dneska jdem na ten koupák tak tam se schladím jinak bych ven nešla je mi stěch veder zle :unamused: už se pomalu bylíme po pul dvanácte chci vyrazit :slight_smile: malá dojí polívku a pujdem.
11. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
koukám, že máte všechny krásný ceny, u nás je to za 1250,- a řekla bych že je to 3D. No už aby to bylo :grinning:
doma začíná být opět silně nedýchatelno, a to mě čeká dneska ještě těhu cvíčo, to se tam rozpustím :angry:
ják já těším na zítra, až ta teplota spadne :grinning:
11. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
holky lučím se jdem se obléct a vyrážíme na koupák :slight_smile: pěkný den papa večer jak nebudu zničená paaaaaaaa
11. čer 2010 v 11:16  • Odpověz
U nás už se dělají mraky a fouká mírný větřík, ale asi z tojo ještě pršet nebude. Chtělo by to nějaké masivnější vyvolavačské domorodé tance :grinning:
11. čer 2010 v 11:29  • Odpověz
@lucinecka222: Tak si to na koupáku užij :slight_smile:

@beru3nek: ty bláho, máš můj obdiv, v tomhle vedru ještě cvičit :slight_smile:

@lendaw: tak ty začni tančit u vás, já tady a třeba to přivoláme :slight_smile:. Já zatím tancuju v kuchyni okolo skříněk - vše vyndavám, umývám a tak ... Vždy teda tak 15 minut, pak jsem splavená jak myš.
11. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
Tak my definitivně vyrážíme, jenom doufám, že zítra ta teplota nespadne někam k bodu mrazu a na Šumavě nezačne sněžit(naštěstí mám rukavice). :slight_smile: Konečně jsem se dokopala k tomu, přidat bříško z minulého týdne do alba, ale od té doby se to o dost zhoršilo. :grinning: Tak se tady mějte.......
11. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.