• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
loty pááá, neboj my jsme na Šumavě a je tu hic jak blázen :grinning:

peru čtvrtou pračku, tak snad to uschne, než něco dorazí :sweat_smile:
11. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz
U nás už docela fičí, ale mraky to rozfoukalo a je úplný azůro. Tak nevím nevím - chce to asi tančit na více místech republiky :grinning:
11. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky, dala jsem se do dočítání, ale po třech stranách jsem to vzdala. :slight_smile:
Poradna v úterý mi dopadla dobře. Prý je všechno jak má být, slyšela jsem srdíčko. Ale doufala jsem, že mi udělá UTZ, poslední jsem měla někdy na konci března, ale prý až příště po tom 30tt. Takže jsem fakt ráda, že jsme byli na tom 3D, protože jinak bychom ani nevěděli, co čekáme a malou bych neviděla několik měsíců. :confounded: Další kontrolu mám 2.7. a budou mi dělat odběry.
Včera jsem strávila celý ten na technický kontrole s autem, jo mimochodem, tak už ho máme z opravy po měsíci zpátky. Ale jediný z čeho mám radost je, že už nechcípe. Ale škube pořád, a ruční brzdu, kterou jsme si přáli aby dal do kupy, protože nebrzdila, tak teď už brzdí, ale na technický mi to málem kvůli ní neprošlo, protože prý brzdí málo. Ale když mě chlapík viděl s pupkem úplně spocenou jak tam dvě a půl hodiny čekám, tak mě nechal jít. Naštěstí. :wink: Byl to děs, přijela jsem v 9 hodin, na emise šla v půl jedenácté a na technickou až v půl dvanácté. Měla jsem toho plné zuby. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
U nás je zatím nádherně a nebe bez mráčku. Ale hic teda děsnej. Zítra konečně když se budu moci u našich vyrochnit v bazénu, tak bude hnusně. To je jak naschvál. A koupák tu bohužel nemáme, tak jsem zalezlá a ani nevětrám, abych si udržela alespoň trochu chladnější klima, který skýtá barák. :wink:
11. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz
@kovalda babovka to je jedine co si muj manzilek vyzaduje. Jinak na sladke vubec neni. Ale ze babovka je takovy nice cake for breakfast...No tak aspon ze to ma rad, stejne jsem zvedava jak to zvladne v Cesku bez jeho jidla on je strasne na ostre jidla, ale ostre myslim silene ostre. Jak jsme byli posledne tak byl v pohode protoze ma rad veprove. Ale ted jedeme na Morovu a ja budu vyzadovat i nase skvele omacky:-}} a to mu moc nejede. No to uz jeho vec, o hladu bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@antana123 dokonce v Hradisti tak to musim rict mamce at mi to tam osefuje. Ja myslela ze bude jen tak ve Zline nebo az Brno a Praha...Jsem to rikala vcera mojemu a neveril ze je to o tolik levnejsi. Ono jak co. Treba kocarky a obleceni je tu zase o hodne levnejsi.Nez doma.To mamka neveri ani vlastnim ocim kdyz neco koupim a pak ji to ukazu pres skype a ze kolik to stalo...
11. čer 2010 ve 13:05  •  3 děti  • Odpověz
jake krasne pocasi je v Cesku...No jen si ho uzijte,lepsi nez pre par tydny prselo. My tu mame dnes taky slunecno ale jen 12 stupnu. Rano jsem vezla manzilka do prace a jsem si musela vzit teplejsi svetr:-}}
11. čer 2010 ve 13:11  •  3 děti  • Odpověz
Kov: měla jsi pravdu s tím včerejším vařením, byl to záhul :wink: U připravování knedlíků mě ještě k tomu ovíval horký vzduch z trouby :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....takže na dnešek jsem to pojala tak, abych z kuchyně co nejdřív vypadla :grinning: Teď jsem si dojedla špenátek ze včera, ale dnes udělám šup do vody, smíchám to s koupenou vepřovkou a kyselým zelím a bude navařeno :slight_smile:
Jinak mám zařízeno a objednáno v obchodě snad všechno...takže budem mít ty potraviny na přestěhování jen přes silnici z krámu do kulturáku :slight_smile: A žádný nákupy v Makru..... ušetříme tím i čas, než se trmácet hodinu a půl do Hradce..
Zítra jedem na nákupy do Polska - jen babinec - aby se maminky nově ohákly :slight_smile: A přítel gentleman jede na oplátku do Prahy na melouch vydělat penízky ..... tak jsme si ten zítřek pěkně rozdělili :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě bych vás chtěla poprosit o názor na kameramana na svatbě...byla jsem rozhodnutá, že to není potřeba, že fotky postačí. Ale ségra do mě furt šije, že nám to pak bude líto ... tak nevím, jak se rozhodnout - ještě k tomu už budou stejně asi všichni kameramani v okolí na příští týden zamluvený...
11. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ladenka: gratuluju ke kontrole, jak miminka, tak auta :grinning: To sis to na tý technický teda pěkně vyžrala! Hlavně, že to dopadlo :wink:
Radka: tak 12 stupňů, to je teda síla!...to s takovou teplotou my v Čechách bysme umrzli :wink: ...... jsme teď zvyklý na jinačí počásko :grinning:
11. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
@daja.had uz je 14...My jsme meli krasne cely minuly mesic.Tak je na case si to vymenit.Jen aby to vydrzelo jak doletime do Ceska. Hlavne at pak neprsi.
11. čer 2010 ve 13:40  •  3 děti  • Odpověz
Tak se tu mejte a hlavne opatrne na tom slunicku... ja jdu s manzilkem na nakup. Potrebuji nakoupit na suroviny na jarni dortik. Zitra jsem pozvana na narozeninovou oslavu kamaradcina holcicka ma 3.roky.
11. čer 2010 ve 13:46  •  3 děti  • Odpověz
daja.had, díky. Naštěstí od auta je zase na dva roky pokoj. :wink:
Radka, já bych brala zlatou střední cestu, něco mezi tvými 14°C a našimi víc jak 30°C. Netuším kolik je přesně, nemáme venkovní teploměr. :wink: Ale tady v místnosti mám 27,2°C. Což je taky mazec. :confounded: Ani jsem netušila, že tu mám tolik. Teď jsem dodělala manžílkovi, nebo spíš sobě :grinning: :grinning: :grinning: puding. A u toho sporáku to byl hnus teda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
@daja.had - my kameramana dokonce vylozene nechteli - i jsme rodicum zakazali nejakyho objednat, pak ale tocil strejda a obzvlast takhle s odstupem - jsme vsichni moc radi, ze to video je, je to fakt jiny, zivejsi vzpominky - nejdriv se ti vic libej fotky, ale jak zacnes zapominat detaily a tak, tak na tom videu je krasne ta atmosfera, to napeti, .... doporucuju :slight_smile:
11. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
@ladenka: to ti nedělali ani utz ve 20 týdnu? No, hlavně, že jste v pořádku :slight_smile:.
S tou technickou sis teda dala, co? Já v tomhle vedru vylézám jen na dobu nezbytně nutnou, ale je jasný, že někdy se prostě musí. Ono má být zítra zataženo? Já neviděla předpověď.

@radkayeboah: aha, tak manža není na sladké, tak to mu závidím. Já teda normálně nešrotuju sladké tolik, jako teď v těhu. Ale právě domácí pečené buchty, koláče a tak,... to miluju :slight_smile:
Pane jo, 14 stupňů, no na 1 den bych si to dala, ale pak zas sluníčko, akorát bych mu trošku ztlumila volume, teď máme 31 ve stínu. No dala bych to na 31 na sluníčku, to je i na koupání i na přežití :slight_smile:.

@daja.had: tak to máte dobře rozdělený - přítel jede prachy vydělat a vy zase (holky) utratit :slight_smile:. Ad kameraman - já miluju fotky a myslím, že kamera nějak zvlášť potřeba není. Nebo se poptej v rodině, jestli má někdo kameru, takové amatérské video by stačilo ne?
Dobře jsi to vymyslela s tím vařením dnes - co nejrychleji pryč o výhně :slight_smile:
11. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
@ladenka: jé pudink, to je dobrej nápad. Akorát mi napadá, že jsem před chvílí dolila zbytek mlíka do kafe .. :unamused: No neva, napíšu si to na zítřejší nákup :grinning:
11. čer 2010 v 15:09  • Odpověz
Kovalda, šla jsem kvůli tomu vytáhnout průkajdu, dělali mi UTZ 13.4. (20tt), tak ne na konci března, jsem se sekla o nějakých 14 dní, ale pro mě to je teda jako věčnost. :confounded:
Na pudingu teď ulítávám, jen mám nejraději kakaový nebo čoko, ale manža zase všechny jen ne tyhle dva. Tak pro něj dělám vanilku, banán, jahodu atp.
daja.had, my kameramana nechtěli, bylo nás na svatbě jen 11 lidí. A ještě týden předem, jsme mysleli, že budeme pouze se svědky. Ale když to vezmu zpětně, pokud bych se teď rozhodovala znovu, určo bych ho chtěla. Fotky máme krásný, ale ta kamera zachytí úplně jiný zážitky. Když jsem pak u kamarádky koukala na její video, fakt jsem litovala, že jsme ho neměli. Takže já jsem pro ho mít. :wink:
11. čer 2010 v 15:50  • Odpověz
Zdravím. To vedro je šílené, byla jsem přes den dokonce i líná zapnout počítač, jen jsem se povalovala... Po návratu z obchodu v 10.00 jsem byla úplně hotová, hned jsem dala sprchu. Ale nakonec jsem se donutila a upekla dortík s jahodama, naštěstí byl korpus rychle, nemusela jsem mít dlouho zaplou troubu.
Malej je z toho taky úplně mimo, přesně, jak jste psali. Celý den je v klidu, vrtí se až večer a v noci. Já už to moc nevnímám, spíš manža si stěžuje, že ho furt kope do zad :grinning: .
No ještě zítra má být vedro, ochladí se v neděli, nemůžu se dočkat. :dizzy_face:
Musím jít uvařit něco k večeři, ale vůbec se mi teda nechce :confounded: . budu dělat hovězí, tak to jen šupnu na cibulku a rychle uteču :sunglasses: . Taky tu máme 27 C jako Laděnka, je to hrozné, přes noc se to vůbec nevyvětrá....
Holky, nevíte, jak je to teda s tím koupáním? Myslím na koupališti, v bazénu.
11. čer 2010 v 16:17  • Odpověz
ahoj kočky, jak zvládáte ty vedra?
doufám že všem co měli ted kontroly dopadly dobre.
nam ne, od ranni KO jsem v nemocnici, a budu asi az do porodu, nemam skoro cipek, hlavicka mimca je akorat v pozici tesne pred porodem aspon tak nejak mi to rikal doktor. Dostavam leky, taky neco rikali o infuzich. je mi z toho hrozne vubc si nemuzu vzpomenout co se tak zasadniho stalo, ze to dopadlo takhle.
11. čer 2010 v 17:04  • Odpověz
@alisek To mě moc mrzí, budu držet palečky, aby to dobře dopadlo a mrňous ještě chvilku počkal. Nevím, co víc napsat, ale věř mi, že cítím s Tebou, úplně mě to vyděsilo. Budu na Tebe myslet.
11. čer 2010 v 17:08  • Odpověz
Ali: tak hlavně, ať ti to všechno dobře dopadne!!! Budem na tebe myslet, ještěže můžeš být aspoň takhle v kontaktu s okolím..aby ti to líp utíkalo - ono se to překulí, červenec, srpen - a za chvíli budeš i s miminkem doma :slight_smile: Hlavně buď veselá, ať je mimísek taky spokojenej tam kde je!
Je mi teda taky na nic při představě, že vůbec nevím, v jakým stavu mám čípek já...nikdy na něj doktor nekouknul :confused: Myslíš, že se to dá nějak jinak poznat než prohlídkou?
Držím pěsti, ať je vše v pořádku!
11. čer 2010 v 17:40  • Odpověz
ali, tak hlavně aby to pomohlo a mrňousek tam ještě chvíli zůstal. :wink:
jak ti na to dr. přišel, jen pohmatem nebo přes gyn. zrcadla? Mně řekl, že je vše ok, ale vyšetřil mě jen pohmatem, "dovnitř" nekoukal. Tak mi nezbyde nic jiného, než mu věřit, že skutečně vše OK je. :slight_smile:

Zvirka, jak to myslíš s koupáním? Jako jestli se můžeme koupat v koupalištích nebo bazénu my těhule? Já doufám, že ano ... Zítra otestuju bazén u našich. :slight_smile::slight_smile: :grinning:
11. čer 2010 v 17:49  • Odpověz
@alisek držím palečky, aby mimčo ještě počkalo :wink: určo to dobře dopadne :slight_smile:

@zvirka já se budu normálně koupat na koupališti nebo v bazénu u sousedky nebo u našich :slight_smile: a žádnej tampon nebo něco takovýho si dávat nebudu...ale třeba do pískovny nebo do rybníka si netroufnu :sweat_smile:

u nás je taky hrozný hic, i v noci spíme při otevřeným okně a nevyvětrá se to :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...k ránu ho akorát zavírám, páč ptáci řvou jak kr**** :rolling_eyes: :sweat_smile:
11. čer 2010 v 18:06  • Odpověz
@alisek ahojky, moc Ti držim palce, abyste to oba všechno dobře zvládli. Určitě to bude ok. Ale nemocnici Ti vážně nezávidim. Já jsem teda teď doma, musim ležet,žádný procházky,prostě nic, ptž mi tvrdne břicho a měkne čípek, tak uvidíme na příští kontrole, jestli je to stejný nebo horší.. Tak ještě jednou...držim palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
@ojo No myslela jsem samo v bazénu, v mém případě teda veřejném. Do nějakého žabince bych nevlezla. Já jen, že tady někdo strašil s infekcemi, kvasinkami a já nevím čím, tak jsem si říkala, jestli do bazénu můžem.
A ptáky ani nepřipomínej. Máme za panelákem takový mini lesík, asi 20 stromků, ale ptáků je tam snad milión :rolling_eyes: , mrchy uřvané. Začínají snad ve tři :frowning2: .
11. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
Holky díky za podporu!
Poznal to pohmatem, pak ještě dělal utz vaginálně, ještě jednou pohmat a v nem. kontrola pohmatem a asi tim zrcadlem, pokud to je to co si myslim, nejakym kukatkem tam ziral.
Na koupání bacha pokud trpíte na mykozy, zanety atd., vadi pry i vytok, nedavno jsem to poslouchala z poradu sama doma, byla tam gyndarka a bavila se o zanetech.
11. čer 2010 v 18:14  • Odpověz
Ali: držíme palce ať mimák ještě zustane v bříšku. nemocnice musí být hrozná, ale pro mimáka to vydrž!

Mně ta horka neva vůbec, jsem ráda, že slezl sníh a že není furt hnusně jak bylo doteď. Sluníčko mi nevadilo ani na túrách a dnes jsme v 10am vyrazili na koupaliště a minigolf a vrátili jsme se ve 4pm. Jinak do bazénu v pohodě vlezu, chodívám plavat, nějakou přírodu riskovat nebudu.
Něco jsem tam cca před měsícem dvěma z bazénu taky měla, ihned pomohly čípky, 10ks cca 80Kč, takže v pohodě. Těžko říct, jestli to bylo z bazénu, Mudr říkal, že to bývá časté v těhu.
11. čer 2010 v 18:17  • Odpověz
@zvirka...no já chodila s Tomášem na plavání do kryťáku a žádný problém, proto to tak beru...i jsem se ptala dr. tak říkal, že neni problém a kdybych prý chtěla, tak si můžu koupit nějaký tampony...dal mi letáček :slight_smile: tak to prostě beru, že normoš koupání vyzkouším bez ničeho a podle toho se uvidí :wink: jen teda budu dodržovat, že když vylezu z vody, tak sundám spodní díl plavek :sweat_smile:
11. čer 2010 v 18:17  • Odpověz
alisek: jejku mamino, jen hezky hajej, ani se nehni, v nemocnici si tě pohllídají a mimišátko určo ještě zůstane v bříšku :wink: Ten tvůj stav nemusí mít žádnou příčinu, nemá cenu hledat proč....držím moc pěstičky :slight_smile:

hanncca: taky ležím od úterka, zkracuje se čípek, děloha je dole...prcek KP nasedá....takže jak ty, ležet a převalovat se, vstát jen na wc, hygienu a pro jídlo.....určo to ti naši bobánci zvládnou (btw jak časti ti tvrdne bříško?)

jinak v ložnici situované na západ mám 31,5°C..hnus..chodím jen do sprchy, větrák se od včera nezastavil a slibovaný zítřejší ochlazení se našeho regionu nedotkne :rolling_eyes:
11. čer 2010 v 18:18  • Odpověz
zapomela jsem napsat, nemam cukrovku aspon neco pozitivniho.
11. čer 2010 v 18:22  • Odpověz
ali: paráda, aspon nějaká fajn zpráva .... :slight_smile: a tebe bolelo bříško nebo něco, nebo jsi byla v poho a najednou KO a bylo to?
11. čer 2010 v 18:32  • Odpověz
renu, no párkrát mi ztvrdlo břicho ale jen na chvilku jinak nic zasadniho co by me privedlo na ambulanci, doktor rikal, ze sem tam muselo neco odehrat behem 4t, minulou kontrolu jsem nemela zadny nalez, proste nevim co se stalo, nemam namahavou praci jen vcerejsek byl namahavejsi, byla jsem v zapadnich cechach (lazne kynzvart) na vystave, skoro 2x4 hodiny jizdy v aute, tam postavani s lidma ale nic hroznyho, v praci sem tam stresovy situace ale taky ne moc.
11. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.