• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek: no, já teď byla tento týden a objednal mne už za 3 týdny, aby mu to vyšlo na ten 30 týden
Neboj, já mám taky obavy, jak to zvládneme, a to jak finančně, tak i psychicky a tak ... Nevyspalá, křičící dítě, doma bordel, ...

@lucinecka222: jejda, tak to budeš mít noc plnou vášně - se spáleným tělem. Mně stačí jak se vlní malá a jak se převaluju jak velryba a když si představím, že bych byla ještě spálená, .... Zkus si to nějak schladit, jesti máš čím - ať už nějaký panthenol, anebo pomáhá třeba bílý jogurt, ... :slight_smile:
11. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
čauky

ali: teda to jsou zprávy - tak se držte :wink: ...je to blbý - ale jsou to "jen" dva měsíce ....radost vám prcek bude dělat mnoooohem dýl :wink:
11. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
beru: tak obavy nemám - říkám si, že to zvládly daleko větší jelita, než jsem já, tak co bych to nezvládla :slight_smile:
já jsem typ, že řeším až vzniklé problémy a možnost jejich vzniku si nepřipouštím ....a kupodivu pak i minimálně přicházejí :wink:
11. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
@laterna: zase jedna provokatérka s pečením :slight_smile:
Díky, z toho kyblíku mám velkou radost. :slight_smile:
11. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
kov: tý jo už za tři týdny - já mám pauzy mezi kontrolama 5 týdnů ...a úplně mi to stačí - nač tam šťourat, když je vše ok (nepočítám občasné tvrdnutí, semo tamo motáčka a takové ty drobné trěhu lapálie)
11. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
povím vám svůj zážitek ze suproše - musela jsem jít nakoupit v pátek odpoledne - což je obvykle tragika, že
no a byly fronty - klasika
a jak tak stojím v té frontě už přes 10 minut, přišla baba, že ji mám pustit, že spěchá a má jen malý nákup .....chápete to? těhotná ženská s ročním dítětem! ...jako snad už jen požádat invalidu mi příjde míň vhodné ....strašně se urazila, když jsem jí řekla, že se nemá zlobit, ale že na malého to už je dlouho a i těch pár minut na její odbavení jsou pro něj fakt už moc
11. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
@lucinecka222 : já se spálila jen maličko, už někdy předevčírem a to jsem byla jen na procházce se psem, tak to tě lituju. Já bych tam teda nevydržela, ono se to nezdá, ale stačí fakt chvíle. Teď mažu každý ráno, než jdu ven :slight_smile:
@kovalda: ty umíš ale nakupovat :slight_smile:
11. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz
@hupcza : to si taky říkám, že to zváldy všechny, tak že to zmáknem taky. To jsou ty těhu výkyvy v mozečku :wink: . Tak to by babča zasloužila nasekat, někdy jsou ty lidi fakt na palici, asi jí vedro taky zavařuje mozek
11. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
luci: já si míchám na mazání po opalování olejíčky - tentokrát jsem to použila i na ondru a nechápala jsem - do rána se mu zatáhly všechny takové drobounké suché flíčky, co měl, pak měl na dupce trošinku dermatitidu..... - vše bylo během noci pryč
11. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
beru: si říkám, že pokud to bude prcek alá ondrášek, bude to pohoda ....úpokud se mi narodí ten tříměsíční křikloun, což se taky může stát, bude to záhul...ale zvládne se
taky záleží, co na to ondří - dneska mi říkala ségra, že s její kamrádkou dvouletá dcera už tři týdny (co se vrátila z porodnice) nekomunikuje - prostě se urazila a mámu ignoruje - peklo ....tohle nás snad mine ....a když ne, tak to holt nějak vyřešíme :sweat_smile:
11. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz
@hupcza : to bude určo zase zlatíčko, jaká mamka takový prcek :slight_smile: , bývají kliďasové nebo naopak po rodičích. Ondra je šikula, ne, bude to ségry obranář od malička :slight_smile:
11. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
Holky děkuji za rady jsem uplně mimo jdu rači spát jestly teda usnu :slight_smile: všechno mně bolí :wink: celí bolavá jse nedávám to je to pořád horší a horčí zítra pokecáme ted to musím zaspat :cry: ja jsem to neslyšela že nemám chodit od 10 do 16 na slunko :frowning2: pa
11. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
beru: jooo ...tak po mámě to bude pěkný pacholek :grinning: ....
jediné, co mě lehce děsí je, jak všechny má tendence krmit - je takový hrozně vstřícný a štedrý ....tak mám starch, aby ančí, taky něco dobrého nepodsunul ..holt budu muset hlídat ...už jsme si říkala, že by nebyly od věci takové ty háky, jak mají horníci, co na mají vytažené ke stropu oblečení :slight_smile:
no ale když vidí miminka, úplně se rozněžní (je to strašně komické, jak se na ně třepe :slight_smile:)- ale to jsou cizí, co odejdou :sweat_smile:
11. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
kov:jo jo upeču se pod střechou byla jsem si na ledovou tříšt a trošku mě to osvěžilo jo a na těch 18 stupnu se těším čeká mě poslední týden ve škole tak doufám že se neupeču
jinak co se týká kontrol tak já jdu ještě po 3týdnech ted 1.7 to jdu na ty monitory a pak budu chodit co 2týdny a vsrpnu co týden
11. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
Luci: já myslím, že to člověk nemusí nikde číst nebo slyšet, ale jít v nejvetším pařáku na přímé slunko na několik hodin, to je přece jasné, že to není dvakrát šťastný nápad. Taky jsme sice byli na koupáku, ale byla jsem namazaná a bříško ve stínu, ať se chudák neškvaří.
11. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
holky dobrou noc :slight_smile:
11. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
@antana123 : dobrou
mě to teda vyloženě nedělá dobře, takže já nasadím klobouček, když jdu ven,snažím se ještě chodit pod stromy a rychle domů do 30 a ne 40 :slight_smile:
11. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
@hupcza: no, doteď jsem chodila po 4 týdnech a teď to dal na 3 týdny
To ta paní byla teda dost hustá, to jsi skvělá, žes jí to řekla v klidu, ...

@antana123: dobrou :slight_smile:, snad se u vás zítra ochladí.
11. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
já vůbec nevím jak se chodí dál na kontroly, idu teď v pondělí, taky mi dycky jen prohmátne čípek...tož uvidím, na kdy mě pak objedná a kdy bude poslední velký utz.

hodila jsem pár fotek s bříškem ze Šumavy, mimák tam rostl jak z vody.
11. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz
@suzete břicho sem mněla zakrité protože sem mněla celé plavky a mazala jsem se :frowning2: kdo to mohl tušit že tak dopadnu :frowning2: chjo dobrou noc
11. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
@beru3nek: no jasný, že to taky zvládneme, ale myslím, že je přirozený, když nás občas nějaká taková myšlenka dostihne :slight_smile:. Rozhodně se víc těším než bojím :grinning:
Díky za chválu, měla jsem radost, že tam na mne čekal tak lacinej kyblík :slight_smile:

@suzete: mně to s těma kontrolama taky říkala až doktor ted ve středu, jinak jsem neměla páru, jak to bude dál :slight_smile:
Už jsem vám koukala na fotečky -máte hezký nápady na fotky - chlupaté zátiší :slight_smile:. Na té fotce, kde jsi zepředu teda bych tě na těhotnou nehádala. Jsi štíhlice.
11. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
kov...super kauf za ten kyblik....me se ho podarilo koupit za podobnou cenu a uz ho mam doma :slight_smile: Ja ho mam za 11£ :wink:
alisek...boroku, preju ti, at mimak u tebe vydrzi co nejdele :wink:
Jinak ty vedra o ktrerych se bavite jsou super...tady nic podobneho zatim nehrozi :grinning: Ja chodim do prace nabalena v teple mikine...chuzi se sice zahreju, ale jen na kr. rukav to teda neni :slight_smile:
11. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz
@kovalda o tom chlupatém zátiší jsem taky nevěděla, byla jsem ospalá a skoro jsem usínala na zídce, výsledek s chlupatým bříškem přes celou obrazovku jsem viděla až zpětně. asi bude miminko chlupaté a vlasaté, když mám takovou hřívu na bříšku. a to to není na té fotce vůbec vidět :astonished:
11. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz
@suzete : mě taky pěkně zchlupatělo bříško :slight_smile:
tak já jdu holky na kutě, krásný sny :wink:
11. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz
Beru: ani nevíš, jak mě to těší :slight_smile: myslela jsem, že jsem vyjímka s tím zchlupacením. ještě to trochu poroste a začnem s mužem místo večerního mazání hřebelcovat
11. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz
@safryy: jé, taky jsi ho už koupila? No, jsme holky šikovný :slight_smile:. Teď jsem ho zaplatila, tak snad taky brzy dorazí. :slight_smile:
No, tak pošli kousek toho vašeho počasí, my pošleme kousek toho našeho a budeme mít všichni počasí tak akorát :slight_smile:

@suzete: buď v klidu, taky se mi chlupatí bříško :slight_smile:
Tak že chválím Martina za hezký nápad na fotku :grinning:
11. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz
@beru3nek: dobrou

@suzete: prej hřebelcovat :slight_smile:, neboj, to je v těhu normoš :slight_smile:
11. čer 2010 ve 22:25  • Odpověz
kov...snad ti brzo dorazi a bude vypadat tak nove jako ten nas :wink: Ja tu zamenu pocasi teda beru...tak treba zitra uz by to k vam mohlo dorazit...prave jsem odeslala ty nase skoro mraziky k vam :grinning:
suz...ja mam taky uplne chlupaty brusek :slight_smile:
11. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz
@safryy: super, tak taky odesílám počasíčko :slight_smile:, tak to se budu těšit, to tu zítra bude příjemně :slight_smile:
No, snad bude taky vypadat ten náš kbelíček nově. Jako u všeho se těším, až k tomu bude i náplň. :slight_smile:
11. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz
kov...to ja taky...ale bojim se, abych si tu napln nenaplnila vodou vic nez je zdravo :grinning: U takoveho maleho sviste to muze byt hned :sweat_smile:
11. čer 2010 ve 22:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.