• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy: neboj, to zmákneme :slight_smile:, během jednoho týdne to máme vychytaný :slight_smile: Prostě jen hlídat prckovi ksichtíček a kdyžtak přizvedávat bradičku, ať to prcek všechno nevypije :grinning:
11. čer 2010 ve 22:59  • Odpověz
kov...nejhur ziska zaklady potapeni uz v prvnich tydnech zivota :grinning: Ted jsem zase natacela bruch...to se fakt neda, co ona tam vyvadi....to je fakt sranda...hodili jsme k tomu song z Madagaskaru...I like to move it :grinning: Akorat jsem mela vybitou baterku v kamere...a nez jsem nalovila z kapsicky jinou, tak uz se tolik nehemzila...ale na kratke videjko to stacilo :grinning:
11. čer 2010 ve 23:03  • Odpověz
Jé holky, hele na co jsem zrovna narazila na mimáči - sada pro sádrový odlitek bříška :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31853239&tab=0
11. čer 2010 ve 23:03  • Odpověz
kov...Uau....napad dobry, ale myslim, ze bych si sve brucho nikde nevystavovala :grinning: Ja radeji budu delat ty tlapicky...horni i dolni :dizzy_face:
11. čer 2010 ve 23:16  • Odpověz
@safryy: hele, prcek je z bříška na potápění zvyklej, tak třeba se jim to bude líbit :slight_smile:
Taky bych si odlitek bříška nedělala, spotřebovala bych 2 sady a pak bych tím zabrala celý pokoj :grinning:
Jé, tak to já tak skákací břicho nemívám, jen občas. To musela být legranda :slight_smile:
11. čer 2010 ve 23:24  • Odpověz
kov...jj a sup hlavicku pod vodicku ze? :grinning: Pry dve sady...ty jsi trumpeta :grinning:
No to vis...my se bavime aspon hopsacim bruskem, kdyz uz nemame to 3D/4D jako nekteri :slight_smile: ...vlastne skoro vsichni :grinning:
11. čer 2010 ve 23:28  • Odpověz
přeju dobré ránko
12. čer 2010 v 07:05  • Odpověz
suz:pěkný bříško :wink: já mám taky chlupaté břicho a ted celkem dost prý to jsou hormony jsem slyšela
kov,saf:na tu nápln se těším ze všeho nejvíc :grinning: :grinning:
12. čer 2010 v 07:10  • Odpověz
no nic jdu se osprchovat a vyrážím směr obchod a pak nakládat maso a pro dort nejmenší člen rodiny má narozeniny naše Terezka má dneska 1rok moje malá neteř tak zatím pa
12. čer 2010 v 07:14  • Odpověz
Dobré ráno, jdu vás jenom pozdravit...vyvenčím psa a frčíme do Polska...
Jen tak letmo jsem vás dočetla....
Kov: vážně dobrý kup s tím kyblíkem :slight_smile:
Chlupatý břicho mám taky poněkud víc....a já myslela, že si toho teď jen víc všímám, když vystupuje a je tím pádem víc vidět :wink:
Jinak večer jsem taky myslím dobře vyaukcovala.....sadu plenek Sketch 9 ks + svrchňáčky zdarma.....za 691Kč. Je to nový zboží - a normální cena by byla okolo 1700Kč. Teď jen, aby se mi prodávající vůbec ozvala :grinning: Já jsem na ty plíny nějaká úchylná, myslím že při mým nakupování si už ani nemůžu dovolit změnit nakonec látkování na jednorázovky...asi bych za to byla doma ukamenovaná, že jsem tak zbytečně utrácela :grinning: :grinning: :grinning:
Už musím běžet, mějte se krásně - u nás to stále vypadá na pařáky! :slight_smile:
12. čer 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahojky holky.
Snad dneska budu mít víc času... Jsme na chalupě a je tu nádherně!
Takže na net jenom občas kouknu a jdu zase ven na zahrádku a na jahůdky nebo na třešně :dizzy_face: :dizzy_face:
JInak jsem myslela, že mi včera malej vystrčí snad celé svoje tělíčko s bříška ven :grinning: :grinning: Zasekl se na příč v bříšku a začal se protahovat,... No v tu chvíli jsem teda myslela, že........ale naštěstí se za pár minut otočil a byl zase hodňoučký! :wink:
Bolej mě strašně záda mezi lopatkami a vůbec nevím co s tím!! Do toho nemůžu ležet vůbec na boku, protože mě tlačí žebra a já nemůžiu dýchat...Ale jinak se mám fakt super!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Zítra dorazí naši, takže tu budeme do úterka všichni a pak ve středu zase sami s manžílkem a večer pojedeme domu! :wink:
Ale je tu fakt krásně holky, takový klídek a pohodička...Okolo sebe mám samé známé, když jsem byla malá, takže super a pak ještě známé co mají malé děti... Sice už první třída, ale aspoň mě připravují na to co bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak mám nahoře další 2kg a v pase už zase víc, takže doopravdy rostu každým dnem a je to prča!! :grinning: :sweat_smile: Včera na mě koukala máma a smála se, že je zvědavá kolik přiberu a hlavně kam až porostu :grinning: :grinning: :wink:
Tak já jdu koupit s manžílkem čerstvé rohlíčky a jdeme si udělat snídani!
A pak se kdyžtak ozvu...

Tak zatím pa kočky a užívejte hezkého počasí...

Já sedím sice ve stínu, ale ruce mám spálené jak kdybych se slunila týdny... :sunglasses: :grinning: :grinning:
12. čer 2010 v 07:59  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile:

tak jsem vás trochu dočetla :slight_smile:

Luci, teda chuděro, to spálení musí být hrozný :confounded: dobrý je potřít to zákysem nebo tak :wink: .j

já teda nechodím ven jen tak kolem 12h, jinak když Tomáš usne, tak si jdu ven sednout na lavičku třeba už ve 12:30 rovnou na slunce a čtu si tam než se vzbudí :sweat_smile: jen se namažu a vždy teda musím mít klobouk, pak je mi fain a slunce nevadí :slight_smile: :slight_smile:

daja, tak tos udělala dobrý nákup :wink: jednorázovky je dobrý použít na prvních pár týdnů, páč prcek kadí každou chvíli a taky že jim v tom plandal :sweat_smile: a pak přejít na látkovky, takhle to udělalo spoustu mých kamarádek :wink:

eli, užij si to na chalupě :sunglasses:

jééé tak u nás už se zase mračna rozehnali a je jasno :sunglasses: jsem teda čekala, že dneska sprchne, tak snad odpoledne :grinning:
12. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
Dobré ráno děvčata. Zase bude dnes krásný den....a navíc, kdo teď právě viděl na ČT1 ovečku Shaun, nemůže mít den jiný, než veselý. M
12. čer 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahojky zdravím vás,dneska to vypadá na pořádný pařák ted jsem z malou venku ale zachvilku pujdem domu jsem celá jakasi divná malá ma rýmu .co budu celý den dělat chjo :frowning2:(((( ted sem před barákem je tu ještě stín ale zachvilku tu bude slunklo a to mně nikdo nedostane ven :unamused:
12. čer 2010 v 10:26  • Odpověz
ahojda,
tak koukám, že výměna počasí krásně vyšla, u nás je dneska pod mrakem, hurá :grinning: , no tak nevím, už vidím i kus modrýho nebe :unamused:
@eliska_v : tak si to tam krásně užijte
já si nemůžu vynachválit kojo polštář, na spaní je to fakt super, šikula kdo to vymyslel
jinak myslím, že budu další adept na nejvyšší přírůstek, protože mám už 10 kg, jsem ráno myslela že mě švihne, když jsem vlezla na váhu :astonished:
co plánujete na dnešek?
12. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
hezký den,
hlásím se tradičně z postele....v noci jsem chrupkala s novým kojo polštářem a bomba :slight_smile: jsem ho objímala i v lehu na zádech :grinning: Jinak v noci se krapet ochlaadilo, k ránu jsem se i přikryla :slight_smile: 100% jasné není, ale slunko se už klube..

ant: užijte si oslavu :wink:

daja: super kup :slight_smile:)

eli: jéééé, si to užijte na chaloupce :wink:

luci: užívej si stínu, mlá může mít rýmu i z horka....
12. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
@rennu vypadá to že ji bude mít z horka včera se ji zničeho nic rozjela jak sme vystoupily z autobusu a to byl pařák,no a dneska ji to teče jak strhané,užívám stínu zachvilku jdu domu neníé mi nějak dobře :frowning2:
12. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
@rennu jak se jinak cítíš ty?
12. čer 2010 v 11:16  • Odpověz
luci: to máte z toho slunka, chjo.....já ležím, v pokoji zas horko, ted jsem ještě snědla polévku, tak ze mně leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
ahoj holky u nás opět pařák jako prase :grinning: snad se už ochladí když mají být ty bouřky :wink:
jinak maso je naložené(já mám nekořeněné)děcka špekáčky a je tady i pepa na gril a dort je 3poschodový vypadá super už se těším jen by mohlo být chladněji :grinning:
a co vy holky jak je????
12. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
Tak jsem dala fotečky bříška... do albíka... Fotila jsem si bříško sama, takže nic moc, ale asp
12. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Tak vymena pocasi probehla...sluno konecne smazi...sice je chladno, ale naaadherne :sunglasses:
anty....uzijte si oslavu, bude to super....a male vsechno nej nej k prvnimu rocku :wink:
12. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
eli:pupík máš pěknej :wink:
saf:no u nás stále hic jako děs pošli sem to chladno :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2010 v 11:42  • Odpověz
beru:nic si z toho nedělej já mám taky nahoře 10kg po porodu to určitě shodíme
saf:kolik máš ty nahoře? podle fotek stále štíhlice :grinning:
12. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
@rennu Mně je pořád huř a huř chjo :cry: snad bude lépe jak sním polívku :frowning2: tady je strašný pařák zase,odpoledne pojedem na zahradu za tatou tak snad už bude lépe jinak bych se nikam nehla je mi fakt hrozně :cry: :frowning2:
@antana123 pořádně si užijte tu oslavu :wink: mi budem slavyt narozeniny od malé v září ,dneska pokud se mi udělá líp tak pojedem na tu zahradu a tam možná něco ugrilovaného bude tak je vijím :grinning: nevím zda mi je tak hrozně z toho počasí a nebo to dělá ta cukrovka :frowning2:
@eliska_v krásný pupíček už máš :slight_smile:já si pupík pořád fotím sama akorád včera mně vyfotila babička a tak dam do albáka fotky za chvilku :slight_smile: já už chci taky chládeček :unamused:
12. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
Holky děkuju... Roste jako blázen! :dizzy_face:
Dneska je zase tak krásně... Naštěstí je víc podmrakem, takže se můžu hezky procházet po celé zahradě, takže super!! :wink:
12. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
eli:to se máte tady u nás jsou tropy :frowning2:
jinak holky máte taky tak oteklé nohy já teda hrozně :frowning2:
12. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
ant: Já jsem měla když jsem byla doma - teda v Praze a moc jsem nechodila... Nevím jak je to možný, ale tady jak furt něco dělám, tak je nemám nateklé vůbec!!
Tropy byly včera, ale dneska je příjemně-lehce fouká, občas podmrakem....super! A hlavně mám dneska celou zahrádku jenom pro sebe a že je velká :grinning: :sweat_smile:
12. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
eli:prý se má tady u nás ochladit až večer s tou bouřkou tak jsem zvědavá
12. čer 2010 v 11:53  • Odpověz
ant: Tady zase mělo pršet už od rána... :grinning: :grinning: a nic! Tak uvidíme :slight_smile:
12. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.